Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Ulfenstein Autorytet
    Postów: 2055 1820

    Wysłany: 7 marca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopak :)

    Behemottka lubi tę wiadomość

    k0kd3e5emmavzxbk.png
    37+6 - 10/10, 2400g, 51cm.
    20+4 - 400g, 24+4 - 710g, 28+4 - 1050g, 32+5 - 1750g, 35+3 - 2220g, 37+3 - 2450g
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 7 marca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _izunia_ wrote:
    Mnie gin i internista zalecali wicksem smarować plecy i górę klatki tu gdzie obojczyki.
    Widocznie zależy od lekarza.
    Na ulotce jest chyba napisane że nie wolno.

    Mi też termin porodu się zmienił na 29.09 a właściwie się nie zmienił tylko bbf jakoś głupio liczy bo i gin i położna i jakiś kalkulator w sieci na 29 liczą. A wizytę mam 23.03.

    _izunia_ lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Ania91 Autorytet
    Postów: 320 226

    Wysłany: 7 marca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    Tak, wspominalam o tym dzis, ale w sumie nikt nie skomentowal.
    Wpisujcie plec:)
    Mi wpisz prenatalne na 19.03 a wizyta na 21.03 ;)

    w57vikgnszqgz528.png
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 7 marca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie już w 12 tygodniu TP nie zmieniają, bo podobno dzieciory różne już są, jedne "wysokie", inne "niskie", zresztą wykres na Belly też się rozszerza. Mój maluch mierzył +2 dni, ale zostaje gdzie byłam :) U mnie dla TP jest wczesne USG w 6-8 tyg. :)
    Co kraj to obyczaj.

    Przeżyłam dojazd do pracy i powrót też. Za to miałam tylko 2/3 studentów - wcale ich nie winie, sama, też bym nie przyszła, gdyby mi nie płacili ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 23:06

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • _izunia_ Autorytet
    Postów: 297 250

    Wysłany: 7 marca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Na ulotce jest chyba napisane że nie wolno.

    Mi też termin porodu się zmienił na 29.09 a właściwie się nie zmienił tylko bbf jakoś głupio liczy bo i gin i położna i jakiś kalkulator w sieci na 29 liczą. A wizytę mam 23.03.

    Na ulotce napisane jest: "Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza. Brak dowodów na bezpieczeństwo stosowania maści Vicks VapoRub u kobiet w ciąży, dlatego nie należy stosować w tym okresie bez konsultacji z lekarzem.
    Nie stosować na klatkę piersiową w czasie karmienia piersią."

    Więc trzeba się skonsultować.

    w57v3e3kgxrfkiqe.png
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 7 marca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulfenstein wrote:
    Młody najpierw dał sobie zajrzeć miedzy nogi, a potem zaczął fikać i tyle było ze zdjęcia :)
    Wiec nie potwierdzony teorii o nachyleniu interesu :)

    Próba fotki

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/538c5487a437.jpg

    Ha ha:) No to klops! Moje niewytrenowane oko mówi, że siurek (może to pępowina?) jest równoległy do kręgosłupa, czyli dziewczynka :D :D :D Hahahaha:) No to jestem ekspertunio! ;) Lekarz na pewno wie lepiej.

    Cieszę się, że wyniki wyszły Ci w normie i gratuluje dzidzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 23:33

    Ulfenstein lubi tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • _izunia_ Autorytet
    Postów: 297 250

    Wysłany: 7 marca 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt, pięknych zdjęć maluszków i tych siusiorków :)


    Jeśli chodzi o imiona to dziewczynka - Magdalena a chłopak - Krzysztof :)

    Lecę spać Dobranoc :)

    w57v3e3kgxrfkiqe.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 8 marca 2016, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosiu - nieeeee, gdyby to ode mnie zależało, usunęłabym wyrostek już za pierwszym razem :( Ból jest przeokropny. Zresztą za trzecim też nie od razu otwierali tylko dumali, dumali.... ja czułam się coraz gorzej, aż przyszedł inny lekarz i powiedział, że nie wie, co mi u licha jest, ale mam już objawy zapalenia otrzewnej, stan zagrożenia życia i czy zgadzam się na otwarcie. Powiedziałam, że niech robią, co chcą, byle nareszcie przestało tak cholernie boleć.....
    Okazało się, że ropa się rozlała, wszystko było w niej ufajdane... Siwiejący już nieco chirurg powiedział, że w całej swej karierze nie ściągnął nigdy z nikogo tyle ropy :(((((


    szpilka, ło matulu, życzę nastania spokojniejszego czasu :-*


    Kurczę, niby się mówi, że jest problem z chromosomem Y, że kobiet więcej, moja ginka to samo.... A tu wysyp chłopaków taki, że hej!!!! Z ciekawości jakiś czas temu zajrzałam na pierwsza stronę któregoś ciut starszego wątku i tam to samo - przewaga chłopców!!! :-O :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Agape89 Koleżanka
    Postów: 50 55

    Wysłany: 8 marca 2016, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same chłopaki się będą rodzic

  • Ulfenstein Autorytet
    Postów: 2055 1820

    Wysłany: 8 marca 2016, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Behemottka wrote:
    Ha ha:) No to klops! Moje niewytrenowane oko mówi, że siurek (może to pępowina?) jest równoległy do kręgosłupa, czyli dziewczynka :D :D :D Hahahaha:) No to jestem ekspertunio! ;) Lekarz na pewno wie lepiej.

    Cieszę się, że wyniki wyszły Ci w normie i gratuluje dzidzi :)
    Widzisz tam siurka? Ja myślałam ze to nogi ;)
    Jak odpadnie to bedzie Martynka - tez git :)

    Behemottka lubi tę wiadomość

    k0kd3e5emmavzxbk.png
    37+6 - 10/10, 2400g, 51cm.
    20+4 - 400g, 24+4 - 710g, 28+4 - 1050g, 32+5 - 1750g, 35+3 - 2220g, 37+3 - 2450g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzcie sobie dla zabawy czy płeć ookrywa się z chińskim kalendarzem. ;P u mnie robi mi nadzieję, że Fasola to faktycznie kobietka.

  • Ulfenstein Autorytet
    Postów: 2055 1820

    Wysłany: 8 marca 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg chińskiego chłopak.

    k0kd3e5emmavzxbk.png
    37+6 - 10/10, 2400g, 51cm.
    20+4 - 400g, 24+4 - 710g, 28+4 - 1050g, 32+5 - 1750g, 35+3 - 2220g, 37+3 - 2450g
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulfenstein wrote:
    Widzisz tam siurka? Ja myślałam ze to nogi ;)
    Jak odpadnie to bedzie Martynka - tez git :)
    Taki jest cień cienia, moze noga? Ale chyba z brzuszka wyrasta:). E tam, najważniejsze, ze zdrowiusienski bobasek. Strasznie sie cieszę na każda taką wiadomość. Jak wariatka jakaś. Wy piszecie, ze płaczecie na reklamach ze szczeniakami, a ja sie wzruszam jak czytam raporty z Waszych USG:). Taki głupolek ze mnie :)

    Słuchajcie, Małgorzatka ma chyba dzisiaj wynik Harmony, czy nie? Ktoś jest z nią w kontakcie? Trzymam kciuki, zeby tu do nas jak najszybciej wróciła pełną parą.

    Bratek lubi tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole to życzę Wam wszystkim radosnego święta:). U mnie bedzie jutro.

    nick nieaktualny, Anulka01, nick nieaktualny, Pysiaczek89, _izunia_ lubią tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego Kobietki!:)

    Ksosiu wpisz mi, ale ze znakiem zapytania chłopaka.

    Ja ddziś informuję w pracy o ciąży, ciekawe co będzie trzymajcie kciuki, trochę mam stresa.

    Behemottka, Anulka01, nick nieaktualny, Malutka92, nick nieaktualny, Pysiaczek89, szpilka, Gumcia, _izunia_, bbeczka91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z kawą z samego rana, u mnie z chińskiego chłopiec wychodzi, ale wiadomo, że może być jeszcze psikus :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    Tak, wspominalam o tym dzis, ale w sumie nikt nie skomentowal.
    Wpisujcie plec:)
    chłopak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w chińskim jest dziewczynka ale przy córce w chińskim wychodził chłopak czyli u mnie to chyba na opak

  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jak jestem w ciazy i mam człowieczka w brzuchu, to chodzą za mną dwa anioły stróże? Ha ha:). Na pewno nikt o tym nie pomyślał. Na pewno mamy po dwa! :D Taka super ochrona ;) No dobrze, ewidentnie pora na mnie. Dobranoc.

    _izunia_, bbeczka91 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w chińskim wychodził chłopak, ale skorzystałam z innej strony i nagle dziewczynka, więc coś tu jest nie tak :P

‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ