Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla sto lat!

    Ale leca nam te tygodnie :)
    Chyba dzis sie zmobilizuje i w koncu zakupie tego rogala do spanoa, bo coraz trudniej mi znalezc wygodna pozycje, byl juz ten temat jakis czas temu, ale powiedzcie mi, czy jak kupilyscie to dobrze Wam sie z tym rogalem spi? Lepiej wiekszy czy mniejszy? ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia, ja podawalam terminy wizyt, ale wiedze, ze mnie nie ma: 05.04. wizyta, a polowkowe 09.05. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violett wrote:
    Madziulla sto lat!

    Ale leca nam te tygodnie :)
    Chyba dzis sie zmobilizuje i w koncu zakupie tego rogala do spanoa, bo coraz trudniej mi znalezc wygodna pozycje, byl juz ten temat jakis czas temu, ale powiedzcie mi, czy jak kupilyscie to dobrze Wam sie z tym rogalem spi? Lepiej wiekszy czy mniejszy? ;)

    Ja nauczyłam męża, że mi robi za rogala ;)

    _izunia_, mychakruszyna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macioszczyczka wrote:
    Dzień dobry! U nas brzydko, śnieżnie i deszczowo. Dzierzba nasz mały ze względu na przerośnięty 3 migdał choruje co 2 tygodnie. Byliśmy u laryngologa i profilaktycznie kazał nam dawać Immunotropine i nie leczyć antybiotykami. (Mały miał i tak już wyjałowiony organizm) i odpukać od grudnia nam nie chorował. I po lekach bardzo poprawił mu sie apetyt. Teraz waży pewnie około 21 kg.

    Behemotka u nas też ma być Hania, jeżeli się już potwierdzi całkiem że Fasolka jest Fasolinką. Mamy nadzieję że te 80% to jednak prawda. ;)
    Też dawaliśmy immunotrofinę i dupa, nie działało. Będzie dobrze, a jak nie to będziemy kombinować.;)

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 19:41

    nick nieaktualny, _izunia_, nick nieaktualny, claudiuszek, Bratek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może Wy macie sprawdzone informacje. Jak to jest z jedzeniem ryb w ciąży. Niedawno dowiedziałam się , ze łososia wędzonego nie wolno jeść a teraz jeszcze śledź w śmietanie itp...kurcze tylko pieczone zostają?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to wczorajsza fota :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2658d85fc911.jpg

    Ewelina.Irl, bbeczka91, martta, Pysiaczek89, nick nieaktualny, Malutka92, _izunia_, nick nieaktualny, claudiuszek, Behemottka, Gumcia, Bratek, nick nieaktualny, szpilka lubią tę wiadomość

  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia_ wrote:
    Czesc :)

    Gratuluje kobitki udanych wizytych siuskow i siusiek :D

    Magdziula Wszystkiego najlepsiejszego z okazji bycia coraz mlodsza :)

    Dzierzba Wspolczuje, ze maly nie moze sie zebrac :( ale zycze mu zdrowka, a Tobie spokoju zebys sie nie denerwowala.

    Malgorzatka Czekamy na Ciebie!

    A teraz o mnie, wczoraj bylam na przyspieszonej wizycie. Dzidzia malo ruchliwa ale serduszko ladnie pracuje. Jak mama spi na brzuszku, ogolnie nadrobila wzrostem, ma dosc ciasno i lekarz nie czarujac sie powiedzial, ze bede czuc dyskomfort w podbrzuszu, bo bedzie sie rozpychac :p Zwiekszyl mi dawke Letroxu na 100 :/ i dupka dalej 3x1 bo przy lekach na tarczyce ponoc nalezy dbac zeby nie bylo spadku... Ehh pytalam czy moge chociaz co 12h - NIE :/ Maz wszedl pierwszy raz ze mna - wzruszyl sie i przyznal sie bez bicia do tego, ogolnie w szoku, troche mu zajelo zanim cos wydukal i mowi, ze teraz go juz zawsze mam brac ze soba do srodka :D

    Po badaniu zabral mnie na kolacje i kupil bielizne i takie dwie luzne narzutki zeby potem otulac brzuszek :) oh ah! Ja korzystajac z okazji od razu kupilam mu prezent na urodziny :)
    Co się dziwić mężowi, my wiemy jak to jest, czujemy zmiany, a dla facetów to abstrakcja i teraz tylko tak mogą poczuć, że będą ojcami. :) Mój ze mną idzie na prenatalne. Jestem ciekawa jaka będzie reakcja jak dwa tańczące pajacyki zobaczy. :) W sumie to tak widzę po nim, że dla niego to na razie czarna magia i nawet za bardzo go nie interesuje jak się dzieci rozwijają na danym etapie ciąży. Pyta tylko czy rosną tak jak mają rosnąć i tyle.

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 19:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 19:41

    Gumcia lubi tę wiadomość

  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że u mnie też tak będzie i mój też się zaangażuje w ciążę , bo do wylewnych nie należy. ;)

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój po prenatalnych wszystkim pokazywał filmik i opowiadał że taka mała wiercipiętka. Ale wierzcie mi to zainteresowanie jest chwilowe. Teraz tylko pyta jak się czuje i czy dzidzia mi daje we znaki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do słodkości polecam niemiecką mieszankę wafli Waffel Mischung. Mniammm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia_ wrote:
    Czesc :)

    Gratuluje kobitki udanych wizytych siuskow i siusiek :D

    Magdziula Wszystkiego najlepsiejszego z okazji bycia coraz mlodsza :)

    Dzierzba Wspolczuje, ze maly nie moze sie zebrac :( ale zycze mu zdrowka, a Tobie spokoju zebys sie nie denerwowala.

    Malgorzatka Czekamy na Ciebie!

    A teraz o mnie, wczoraj bylam na przyspieszonej wizycie. Dzidzia malo ruchliwa ale serduszko ladnie pracuje. Jak mama spi na brzuszku, ogolnie nadrobila wzrostem, ma dosc ciasno i lekarz nie czarujac sie powiedzial, ze bede czuc dyskomfort w podbrzuszu, bo bedzie sie rozpychac :p Zwiekszyl mi dawke Letroxu na 100 :/ i dupka dalej 3x1 bo przy lekach na tarczyce ponoc nalezy dbac zeby nie bylo spadku... Ehh pytalam czy moge chociaz co 12h - NIE :/ Maz wszedl pierwszy raz ze mna - wzruszyl sie i przyznal sie bez bicia do tego, ogolnie w szoku, troche mu zajelo zanim cos wydukal i mowi, ze teraz go juz zawsze mam brac ze soba do srodka :D

    Po badaniu zabral mnie na kolacje i kupil bielizne i takie dwie luzne narzutki zeby potem otulac brzuszek :) oh ah! Ja korzystajac z okazji od razu kupilam mu prezent na urodziny :)

    żabcia co mozesz chociaz co 12h?????
    Nie rozumiem :-)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rety w końcu nadrobilam! I tak
    Gratuluje wszystkich wizyt, siurakow i muszelek! :-)
    Małgorzatka cały czas trzymam kciuki i mam nadzieję że te wszystkie straszne dni niedługo się skończą i będzie wszystko dobrze!
    Madziulla najlepsze życzenia!
    Ksosia super pierwsza strona, dopisz mi proszę wizytę 05.04 :-)
    I mam pytanie do dziewczyn, ktore biora albo brały duphaston. Moja lekarka mówiła ostatnio, ze do 18 tyg bede go brala, a druga z prenatalnych powiedziała że to zbędne i pomału mam zmniejszyć dawkę i kończyć branie. I bądź tu mądry człowieku, jak to jest u Was????

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia zniknelam ze spisu :-( tp 14.09

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    żabcia co mozesz chociaz co 12h?????
    Nie rozumiem :-)
    Jak.ma brać 3x dziennie tp nie są się co 12h :) Wychodzi co 8h jak w mordę strzelił ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzierzba wrote:
    Po Usg dopochwowym to normalne. ;) To ten żel się ścina i twaróg się robi. Też tak mam, tylko szczypioru wkroić. :D
    A tez masz dowcipnie luteine?.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 12:17

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A_n_k_a_80 wrote:
    A tez masz dowcipnie luteine?.
    Nie, ale też mam takie upławy utrzymujące się 2-3 dni po usg. Pytałam lekarza i mówił, że to żel się oczyszcza.

    A_n_k_a_80 lubi tę wiadomość

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzierzba wrote:
    Ksosiu wpisz mi wizytę u gina na 22.03
    Mi tez mi tez na 14.03 juz raz prosilam :(

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
‹‹ 315 316 317 318 319 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ