WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
-
WIADOMOŚĆ
-
Kamciu,
Jaka tam wyrodna matka !!! Najlepsza !!!
Piotruś to raczej gorący chłopaka u nas Zosia lubi ciepło
i widzę ze szybko ma zimne raczki czy stopki podczas gdy normalnie ma cieplutkie
kamciaelcia lubi tę wiadomość
09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
-
Dariah pediatra wlasnie mowi ze oczka od kataru właśnie
Masakra z tym katarem serio kaszel od katatu uszko od kataru teraz jeszcze zatoki
Oby do wiosny. -
nick nieaktualnyAjrin kurcze znowu?
No nie dobrze.
Jak walka z wiatrakami
A może zapytaj pediatra na wizycie czy można coś podać na odporność np w zastezykach coś takiego lepszego.
Jeśli chcecie oczywiście.
Ja też uważam że zaraz kostek będzie a tu chorobska non stop.
Jak ma się wyleczyć jak on ma słaba odporność po chorobie ba on ma katar cały czas i co powrót do żłobka to to samo bo łapie od dzieci.
W przedszkolu będzie to samo:-(
Edition: a męża..... Wyszłam bo by padło słowo rozwód.
On nie rozumie mnie i nie chce zrozumieć i raczej nie zrozumie więc bez sensu
Kamcia pięknie:-)Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2018, 21:33
-
Ajrin,
Nie wiem czy już pisałam czy nie.
Nam w grudniu laryngolog poleciła na odporność taki syrop Immunotrofina. Dzieciak bierze porcje 5 ml dziennie i mówiła żeby zrobić kuracje 2 razy w roku w najgorszych sezonach. Czyli za każdym razem cała butelkę wypić.
Nie wiem czy działa bo Zosia i tak nie chorowała ale z drugiej stroimy teraz jak wszyscy był chorzy w żłobku to ona się trzymała.
Ale nie wiem czy to od syropu. Choć może wartość spróbować?
Zaszkodzić nie zaszkodzi
Żabka,
No co Ty rozwód...? To chyba w nerwach a nie tak na serio co?
09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
-
Kamcia,
To prawda - przynajmniej takie jest moje podejście. Nie można się męczyć z kimś przez całe życie.
Życie jest tylko jedno i trzeba być szczescliwym.
A poza tym - lepiej być samemu niż w złym towarzystwie (choć to nie wszystkim jests łatwo zaakceptować).kamciaelcia lubi tę wiadomość
09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
-
nick nieaktualnyDariah oczywiście że w nerwach.
Dlatego poszłam bo nie chce żeby to słowo padło.
Ja nie mogę narzekać na mojego męża bo dużo doświadczyłem w życiu i wiem że to dobry chłop z niego
Tyle że tak go wychowali taki stereotyp i on tego nie chce zmienić.
Zawsze musi mieć swoje zdanie a przeważnie ma rację bo to "prorok".
Niestety jego matka ma ciężki charakter i raczej coś po niej ma.
Ja nie mam z nim źle tylko te właśnie ciężkie chwile.
Nie powiem bo wczoraj podszedł przytulil powiedział że damy radę (finansowo kiedy to dopóki nie pójdę do pracy).
Wspiera ale czasami jak coś jebnie to aż żyć się nie chce.
Wrócił z córką z przedszkola też już inny w sensie ze inna gadka.
On nie wie co to siedzenie z dzieckiem etc on nawet by nie wytrzymał z Robertem pół dnia ba kilku godzin choć jak jechałam na wycieczkę to dał radę i to pierwszy raz.
Wiem że rozwód to czasami dobry pomysł.
Ale ja tak naprawdę nie mam powodu do niego.
U mnie jest kryzys big kryzys.
Jestem zmęczona tym wszystkim, wszystko się sprzeciwia ostatnio i ogólnie ciężki tydzień miałam.
Córka daje czadu ahhhh
Nie ważne koniec smetow.
Usiadłam do kompa oglądam film Everest.
-
Dariah dzieki mam zapisane póki co podajemy entitis baby to nam polecila laryngolog. Zobaczymy jak nie pomoże to bede testować to co polecilas.
-
Witam się
Zabko
Wyzal się kochana, wyzal. Jesteśmy tutaj by siebie nawzajem wysłuchać.
Ja miałam nic z koszmaru ;( Od wczoraj Amelka ma mega smarki, mimo inhalacji są gęste, spływają.
Wczoraj jeszcze teściowa dała jej cukierków czekoladowych. Mimo, że nie kazałam bo miała jeść kolację to jeszcze dopchniecie ja mandarynka. Kurwa! Czekolada i mandarynka na kolację! Więc wieczorem Amelka nie zjadła kolacji, za to rzygala jak kot. Czekolada, mandarynki i chuj wie co jeszcze.
Potem mleko i też rzyganie.nw nocy rzyganie.
Rano śniadanie i też zwrotka.
D na rano do pracy więc ja latałam.
Wściekła jestem jak osa bo nie wiem czy coś jej jest czy jelitowka (humor ma dobry, biega, bawi się) czy nadal jej stoi coś na zoladku lub żołądek nadal ma podrażniony. Stawiam na to drugie, ale zawsze strach przed jelitowka jest. -
Natka współczuję sporo wymiotyje ale przy jelitowce dzicko mega oslabione i spiace jest. Mi raz jak coś ewidentnie stanelo wymiotowalam pol dnia zanim nie odkleilo się wiec całkiem możliwe, że dalej cos zalega albo podrazniony. Zdrówka a na gile polecam quixa albo inna sol morska i odciaganie plus inhalacje i odciaganie katarkiem. My mamy isonasinsepto ma tymianek.
-
Zjadła trochę obiadu: gotowane pulpeciki z ziemniaczkami i gotowana marchewka.
Nie zjadła dużo, ale cos.
Póki co śpi. Jeszcze nie wymiotowała.
Ja też się położę. -
My dziś na nogach od 6 45 Szymonek nie chciał spać tzn ja spałam bo babcia go przejęła a m był na zakupach
Sz jest zakochany w tacie ja próbuję Ale nawet nie ma jak przytulić bo się wyrywa no ale nadrobiny
Zabka współczuję tym bardziej że jesteś sama z tym wszystkim z drugiej strony powinnaś męża częściej z dziećmi zostawiać żeby wiedział jak to jest niestety nic się nie zmieni dopóki nie zaczniesz wprowadzać zmian
Natka współczuję ja obstawiam jednak połączenie czekolady i madaryndek cytrusy czekolada też lekka nie jest oby przeszlo już
M dziś wstawi komode do pokoju to będę mogła poukładać rzeczy Poli i zobaczymy czy coś brakuje
-
nick nieaktualnyDzięki dziewczyny.
Jutro z córką idziemy do kina sobie na pszczółka maje.
Byłam na szybkich zakupach i zapomniałam makaronu do rosołu kupić.
Wstałam z bólem głowy wczoraj też cały dzień głową bolała.
Chyba ciśnienie nie takie.
Przez ten film nie mogłam zasnąć poszłam spać po 24:00 a Robert mnie obudził o 6:30:-)
Obiad mi dziś nie wyszedł
Przesolilam sałatę, rybę jakoś niedobra mi wyszła ahhhh
Robert obiadu odmówił tego że słoika.
Najadl się serkow bakusiow.
Natka a mandarynka bez skórki była?
No nie dobry pomysł.
Mam nadzieję że już ok.
Skali daj mu czas.
Super ze juz ukladasz w półkach.
Brzuchatki ale ten czas leci pamiętam kiedy to ajrin oznajmiła że jest w ciąży
A to już do porodu się szykujecie
-
Natka
Te wymioty to pewnie od czekolady i mandarynek, takie połączenie nie jest najlepsze dla żołądka.
Skali
To teraz przed Wami najprzyjemniejszy czas, układanie ubranek, kupowanie kolejnych. Ja lubię takie rzeczy.
Ostatnio też siedziałam w ubrankach Antosia bo z części wyrósł więc pochowałam i wyciągnęłam kolejne. No i jeszcze wczoraj dostałam wielką torbę ubranek od znajomej mojej mamy bo jej córka ma 3-letniego synka a ten już wyrósł z niektórych.
Dzisiejsza noc udana bo tylko jedna pobudka ok północy a później spanie do 8:15. Spacerek zaliczony, drzemka ponad 2h, zaraz Antoś zje obiad a na 16 idziemy z koleżanką na pizzę.
-
U nas noc idealna pomimo wspólnego spania. Jedynie matka wstala przed czasem bo zestresowana martwila się że budzik Piotrusia obudzi
Mam dosyć a i tak wróciłam z nerwami
Piotrek zapomnial jak się śpi w wózku. Zrobiliśmy kilometry po castoramie by zasnął. Padl na 5 minut!
Małe remontowe zakupy zrobione
Ale bez fryzjera-bez drzemki nawet do sprawy nie podchodzilismy. Mialam nadzieję ze w drodze usnie. Ale ani spania, ani fryzjera a mnie nogi bolą
Na usg też wszystko dobrze wyglada
Patryk waży 748g
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/feb6f3e40c3a.jpgNatka-matka wariatka :), żabka04, Skali89, AJrin, marta258 lubią tę wiadomość
-
No u nas okazało się ze z rzeczy po szymku mały mnóstwo na 50 i 56 i tak siedzę i myślę po co mi tyle było ? Po czym stwierdzam ze przecież on był malutki wiec zanim z nich wyrósł to minęło ze 4 miesiące jak nie lepiej także nowych na 56 Man tylko 5 body i 3 pajace różowe na 62 już mam o 60% mniej też teraz będzie lato to nie kupowałam teraz bo jakoś ciężko mi się wstrzelic na poczatkek mam na jakieś wyjścia też bo po domu będzie w szymkowych
Jeszcze parę rzeczy zostało Ale to jutro bo nie chce przecholowac
Zabks Szyma też dziś nie chce jeść dziś udało mi się zobaczyć kolejnego zęba
-
nick nieaktualnyKamcia piękny Patryczek
Skali to ile macie już zębów?
U nas przebijaja się dwie czwórki ostatnie.
U nas remonty.
Córka wariowala z ojcem na łóżku i zlamali w środku deskę.
Znalazł się i pomocnik
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b270a5ac2198.jpg
Robert miał drzemie rano przed 11 spał z godz.
A teraz jest jeczacy, stekajacy etc próbuje go przytrzymać aż do wieczora ale nie wiem czy mi się uda.
Marta cieszę się że nocka udana:-)Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 17:26
kamciaelcia, Dariah, Natka-matka wariatka :) lubią tę wiadomość