Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Pysiaczek89 Autorytet
    Postów: 1270 1055

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balerina wrote:
    Pysiaczek ja mam tak samo, jeden dzien mdli non stop and potem 2 dni nic i tak w kolko ale tera chyba wszystko zacznie sie spokojac wiec mysle ze niedlugo mi calkowicie mina ☺
    Moja mamuśka tez mowi, ze juz na tym etapie beda słabnąć te wszystkie dolegliwości :) bedziemy sie mogły juz tylko relaksować w II trymestrze. :)

    Marcelek ❤️❤️
    mhsvj48aydsq5qzs.png
    Mikuś <3 <3
    961lwn15top0zbzy.png


  • Pauka Ekspertka
    Postów: 184 194

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kobietki za odpowiedzi :) Wiecie, czasem człowiek się sam bez sensu nakręca...

    My dziś jedziemy do moich rodziców na obiadek, zamówiełam marchewkę z groszkiem i mielone tatusia mniam!


    Milej soboty kochane wrześniówki!

    Pysiaczek89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    thgfugpj83lrvnuq.png
    eFbYp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Ja idę się wreszcie wykapać i ubrać po w piżamie ganiam:D Ale przynajmniej zupę zrobiłam i będę miała co jeść:D Więc wstawaj leniuszku:P Za godzinę pozwalam się znów położyć:P
    Bez serca jesteście!:P przyszłe matki, tak?;);) dobra wstaję, kot ze mnie zlazł to mogę;)
    Ech ciężkie pupsko;)

    Broszka lubi tę wiadomość

  • Pysiaczek89 Autorytet
    Postów: 1270 1055

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka92 wrote:
    Moja koleżanką jest w 18 tygodniu pytalam wczoraj jak to jest z tym mega dużym przypływem energii to powiedziała,ze to tylko takie prześwity są tego przypływy :-P ale każda kobieta jest inna i inaczej przechodzi te etapy :-D
    Mam nadzieje, ze u nas wszystkich bedzie nudno i zostanie nam wlasnie tylko relaks :) :)

    Marcelek ❤️❤️
    mhsvj48aydsq5qzs.png
    Mikuś <3 <3
    961lwn15top0zbzy.png


  • claudiuszek Autorytet
    Postów: 559 589

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie dzwoniłam do mamy i zamówiłam na jutro galaretkę z kurczakiem z dużą ilością octu ;-)

    mhsvi09k4211dm8g.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    claudiuszek wrote:
    ja właśnie dzwoniłam do mamy i zamówiłam na jutro galaretkę z kurczakiem z dużą ilością octu ;-)

    Hmmm zjadłabym :-)
    A można ocet?????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka92 wrote:
    Mam straszna ochotę na fasolke pp bretonsku,ale boje się efektów ubocznych :-P a teraz zwlekam się z łóżka robić serniczek z galaretka :-)

    Mój mąż by się ucieszył :-)
    Ale w poniedziałek mu zrobię bo przed badaniem nie będę jadła tego serniczka ( każdego pod każdą postacią nie odmowie) bo wyniki będą źle:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam z zakupów, kupiłam sobie cheetosy, a co mi tam :) a później zrobię pizzę z tego co w lodówce znajdę :)

  • Balerina Ekspertka
    Postów: 162 146

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie dam rady cale 9 miesiecy taka zmeczona chodzic wiec mam nadzieje ze jakas energia do mnoe wroci ☺

  • Balerina Ekspertka
    Postów: 162 146

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muaze powiedziec ze zachcianek jak narazie to nie mam zadnych, raczej cieKo mi sie jest zdexydowac na co mam ochote ☺

  • claudiuszek Autorytet
    Postów: 559 589

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Hmmm zjadłabym :-)
    A można ocet?????
    nie wiem czy można, ale muszę chociaż trochę ;-)

    mhsvi09k4211dm8g.png

  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    wróciłam z zakupów, kupiłam sobie cheetosy, a co mi tam :) a później zrobię pizzę z tego co w lodówce znajdę :)

    Ja wczoraj miałam taki sam zestaw - dobry wybór ;)

    ckaigox17mdp9efq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobię żurek, taki z boczusiem, kiełbaską, ziemniaczkami obok...mniam:)

    Justyna_89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może po południu wyciągnę męża do kina studyjnego, a niedaleko jest jeden z lepszych kebabów w mieście, żabka tyle o tych kebabach pisze, że mnie naszła ochota na takiego z sosem czosnkowym :P a może jednak zdrowy rozsądek wygra? :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś wrócę do domu i zrobię ciasto panna cotta z masą krówkową.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ja zrobię żurek, taki z boczusiem, kiełbaską, ziemniaczkami obok...mniam:)

    muszę w końcu się nauczyć, a może przy okazji poznam zagadkę stuleci, bo nigdy nie wiedziałam czym różni się żurek od białego barszczu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    może po południu wyciągnę męża do kina studyjnego, a niedaleko jest jeden z lepszych kebabów w mieście, żabka tyle o tych kebabach pisze, że mnie naszła ochota na takiego z sosem czosnkowym :P a może jednak zdrowy rozsądek wygra? :D

    Ale ja nie rozumiem co w tym kebaba jest bleee?????
    Przecież tam jest bułka surówka tzn. Warzywa świeże i mięso upieczone na ruszcie jedyne do czego się czepic to te sosy ale jeśli je robią z naturalnych składników tzn nie są gotowe to w czym problem??????
    Uważam że to zdrowe jedzenie prędzej mc donald albo KFC to śmieci:-)
    Kurcze slinotok dostałam jak pomyślę o ostatnim kebaba hahaha

    Justyna_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka nunuu! :D a chyba się skuszę, sos jest dobry, ale mimo umycia zębów czuje się go jeszcze na następny dzień rano, ostry też mają przepyszny :)

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    muszę w końcu się nauczyć, a może przy okazji poznam zagadkę stuleci, bo nigdy nie wiedziałam czym różni się żurek od białego barszczu...

    Też się zawsze nad tym głowiłam :D

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem Little jakie tam sosy mają bo dla mnie istnieje tylko czosnkowy hihihi
    Kurcze a ja mam kuraka w piekarniku kebab byłby na pewno lepszy wrrrr

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ