Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im bliżej wizyty, tym bardziej się boję. Kto idzie dzisiaj na usg?

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • kataryna Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilla My wrote:
    Im bliżej wizyty, tym bardziej się boję. Kto idzie dzisiaj na usg?

    Ja mam dzisiaj wizytę na 13. Boję się okropnie :D

    0d1ydqk3uuyb0t1i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki ja ma w poniedxzialek i tez zaczynam sie denerwowac...

    kataryna lubi tę wiadomość

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odchodząc od tematu chorób ... pytanie z innej beczki, któraś s Was chodzi na jakieś ćwiczenia dla kobiet w ciąży?
    czy tez może w domu coś ćwiczycie? =)

    Zastanawiam się czy moze jakbym się wzięła za ćwiczenia to zmniejszyły by się troszkę te bóle 'ogonka' i ledzwi =)
    Przed ciążą co prawda mimo siłowni i ćwiczeń plecy co jakiś czas dawaly o sobie znać, ale moze teraz troszkę by to pomogło...

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty... na oewno będzie wszystko dobrze =)

    kataryna lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak ja myślę nad ćwiczeniami mięśni kegla ale niewoem czy juz teraz można czy dopiero pod koniec ciąży, kiedyś tu zapytałam ale tak jakos minęło sie z innym tematem, te ćwiczenia są podobno dobre bo w czasie porodu jest lżej, ile w tym prawdy to niewoem

  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak wrote:
    Odchodząc od tematu chorób ... pytanie z innej beczki, któraś s Was chodzi na jakieś ćwiczenia dla kobiet w ciąży?
    czy tez może w domu coś ćwiczycie? =)

    Zastanawiam się czy moze jakbym się wzięła za ćwiczenia to zmniejszyły by się troszkę te bóle 'ogonka' i ledzwi =)
    Przed ciążą co prawda mimo siłowni i ćwiczeń plecy co jakiś czas dawaly o sobie znać, ale moze teraz troszkę by to pomogło...
    Ja ćwiczę w domu. Jeżdżę na rowerze stacjonarnym, a później się rozciągam. Jak jest ładna pogoda to staram się wyjść na spacer taki do 10 km. Jak nie ćwiczyłam też bolały mnie plecy teraz nie czuję bólu :-)

    Gusiak lubi tę wiadomość

  • Wonderland Autorytet
    Postów: 701 760

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Ja też mam dzisiaj jakiegoś lenia :P

    Kasig współczuję przejść, to musiał być dla Ciebie straszny stres... Najważniejsze, że wszystko z Wami dobrze. Odpoczywaj i dbaj o siebie :)

    Kasiarzynka uważaj na te okna, bo kobiety w ciąży często przy myciu okien mdleją (trzymanie długo rąk w górze).

    Trzymam kciuki za dzisiajsze wizyty !!! &&&&&&&&&&

    Gusiak, na youtube jest masa filmików z ćwiczeniami, niektóre naprawdę fajne. Na ból lędźwi polecam siedzenie na piłce. Kiedyś dawno temu kupiłam piłkę do ćwiczeń i jak zaczęły mi dokuczać te bóle, to gdzieś wyczytałam o tej piłce. Mnie rzeczywiście pomaga i może bóle całkowicie nie zniknęły, to na pewno są mniej uciążliwe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 11:39

    Gusiak lubi tę wiadomość

    <3
    MRqfp2.pngAnMUp2.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ja właśnie tez się zastanawiam czy się za coś nie zabrać...
    Raz, ze może dzięki temu waga nie będzie tak szalala w górę... a dwa wzmocnie mięśnie, może będzie mniej boleć i lżej przy porodzie... =)

    koleżanka, która niedawno urodziła poleciła mi ćwiczenia na pilce... nawet, zeby na niej po prostu siadać zamiast krzesla... podobno dobrze dziala na kręgosłup =)
    Tyle, ze aktualnie nie posiadam piłki ;p

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na piłce nie usiade haha strach ze sie gibne jest silniejszy hahaha

  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj po pracy też mam zamiar umyć przynajmniej kilka okien. Przed ciążą myłam je średnio co 3 lub max 4 tygodnie . Trochę ich mam bo to dom jednorodzinny. No a obecnie moje okna były myte w grudniu i wyglądają strasznie. :-)

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderland w takim razie muszę odpalić YT i czegoś poszukać =)
    Nawet troszkę juz mi się tęskni za ćwiczeniami, a wcześniej ze względu na różne samopoczucie wolalam odpuścić ...

    no i koniecznie chyba musze zakupić ta piłkę =)

    Wonderland lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Wonderland Autorytet
    Postów: 701 760

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak wrote:
    Wonderland w takim razie muszę odpalić YT i czegoś poszukać =)
    Nawet troszkę juz mi się tęskni za ćwiczeniami, a wcześniej ze względu na różne samopoczucie wolalam odpuścić ...

    no i koniecznie chyba musze zakupić ta piłkę =)

    Na pewno znajdziesz coś fajnego :) a piłkę naprawdę polecam, z tego co pamiętam nie kosztują dużo :D

    Gusiak lubi tę wiadomość

    <3
    MRqfp2.pngAnMUp2.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak wrote:

    no i koniecznie chyba musze zakupić ta piłkę =)

    Wiesz ostatnio widziałam takie piłki w bierdonie i kosztowały coś koło 8 zł? Nie wiem czy dobrze patrzyłam :-) Decathlon ma ich pewnie na pęczki :-)

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Czyli nie przesadzam! Kurde, też mi się tak wydaje, że jak ktoś jest chory, to powinien iść do lekarza, jeśli ma gorączkę, albo jeśli tylko przeziębienie, to trzymać się z daleka od ciężarnych/dzieci/osób starszych. Wiadomo, że mamy obniżoną odporność i łapiemy niestety więcej, niż inni...
    Ja sama choruję rzadko, ale jeśli jestem przeziębiona, kaszlę, kicham, to odsuwam się od ludzi i jak ktoś podchodzi za blisko to informuję, że jestem chora i mogę zarażać. Nie wiem, czy to tak dużo? :P

    U mnie na uczelni wszyscy wiedzą, że jestem w ciąży już od dawna, w tej chwili ciążę już widać, a mimo to to ja muszę się orientować kto w danym momencie rozsiewa zarazki... Ludzie chyba nie wiedzą, że w ciąży mamy ograniczoną możliwość brania leków, a niektóre choroby mogą wpływać bezpośrednio na płód...

    a jak wiedzą to i tak to mają gdzieś, ja mojej "koleżance" tłumaczyłam jak krowie na robie, ale i tak siada blisko mnie,

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:04

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22nhdge5b933eoh.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Tak ale co jeżeli starsze dziecko w domu ma jelitowke? Wyjdziecie albo dacie pod opieke komus?
    Dziewczyny ogólne po co temat z chorobami, cieszmy sie ładną pogodą :)

    Zaraz idę z psiurem na spacer :)

    Staraczka23 :P ale dziecko jelitówki też nie dostaje tak sobie, tylko zaraza się od kogoś z przedszkola tudzież szkoły, i to też jest moim zdaniem nie normalne, dzieciaka w przedszkolu czy w szkole zostawiać, z gorączką, jelitówką czy bogowie wiedzą jeszcze z czym.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aldona u mnie z kolei rano okropna pogoda (padało, zimno - ostatni weekend sierpnia). W drodze do kościoła wyszło piękne słońce, które utrzymało się się właśnie do wejścia ostatniego gościa na salę, po tym ulewa :-) ale fajnie było (piszę to ja przeciwniczka wesel) ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 21:32

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na naszym ślubie się modliłam żeby prądu nie zabrali hehe. W sumie to u nas nie było żadnych dziwnych akcji oprócz tego, że przy ubieraniu popruła mi się jedna część sukienki i na szybko było szycie. My mieliśmy ślub o godzinie 15, a później wesele do 4 rano i stwierdzam, że to za długoo. Już byłam taka padnięta, że marzyłam tylko o łóżku.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
‹‹ 547 548 549 550 551 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ