Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zafasolkowane
Odpowiedz

Zafasolkowane

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania,Domii,Niepokorna,Magda wy juz tuz tuz a ja zaraz po was :))a ja sie witam w 37tc,jeszcze tydz i tez bede miala ciaze donoszona:)) a pozniej bedziemy czekac na kolejne dzieciaczki:*Patutki,Dody,Reni i Kalinki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 2 dni jakos brzuch i pobrzusze mnie podbolewa wiec pewnie bedzie tak pewnie juz do konca i te zadyszki...czekam jeszcze na Pana czopa :D kiedy wylezie,wtedy bede wiedziec ze to juz niebawem :)) a tym razem lete to przychidni po wyniki na tarczyce

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa
    No ja się śmieję, że nie znoszę Walentynek i że może moja córka sprawi, że je polubię :P
    Jutro mamy USG i zobaczymy co w trawie piszczy :)

    renia.31 lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • domiii Autorytet
    Postów: 1980 3592

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene pewnie już tuli swojego maluszka :)

    d69c2n0azl70dnw1.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna no ja mam termin na walentynki a malucha nie widać ;)

    Nataliano mi odchodzi już przez pare dni a pierwszy raz odszedł 2 tyg temu a i tak się jeszcze nic nie zaczęło.;)

    Domii pewnie masz racje ;)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • domiii Autorytet
    Postów: 1980 3592

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi nic nie odchodziło ani nie odchodzi, a dzieje się :)
    nie ma reguły żadnej, ani z czopem, ani z wodami, ani z opuszczonym brzuchem etc. :)

    d69c2n0azl70dnw1.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domii dokładnie. Każda z nas jest inna i inaczej to przechodzi. Ja tylko przez te wszystkie regułki się tylko denerwuje bo z jednej strony już wiem, że jest blisko, a jednak jak na to spojrzeć to chyba jednak jeszcze troche i to takie jest irytujące strasznie.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolałabym, żeby nic mi nie odchodziło itp i zaczęło się nagle i niespodziewanie. W tedy przynajmniej bym nie chodziła taka zestresowana tylko wiedziałabym, że to już. A tak się męcze i główkuje czy trzeba już jechać czy jednak mam jeszcze czas

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, ja dopiero się zorientowałam, że to juz! Mam nadziej, że już tulisz Philipka i że oboje macie się dobrze. Buziaczki, czekam na same dobre wiadomości :*

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagladam co jakiś czas z nadzieją że Madlene napisala tak jak Kalika mam nadzieję że już tuli syncia :-)

    No kochaniutkie to która nastepna????

    Ja dziś dosatalam okresu...:-\ o ile to okres. Niecałe 6 tygodni po porodzie coś szybko no ale coz teraz mam nadzieję że do poniedziałku,ialku się skończy bo mam kontrolę u gina

  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka ja mam tak samo, co chwilę patrzę na telefon czy coś wiadomo o Madlene, na pewno się Filipek już urodził, ciekawe jak tam u nich:-)
    Szybko ci okres wrócił, czasem kilka miesięcy masz spokój jeszcze a u Ciebie faktycznie szybciutko.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziewczyny. Latwo nie bylo :P synek wylazł na swiat 2h temu dopiero
    Jest spory 3.72kg wiec wszystko jasne co do brzuszka :)

    Dalam rade naturalnie bez zadnych wspomagaczy. Czekam na meza az przywiezie Moje dzieciaki :)

    klaudia1534, Maniaaaa, kalika, magdaM85, renia.31, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, domiii, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene ogromne gratulacje!! <3 Dużo zdrówka dla Ciebie i synka :) Duży chłopak z niego :)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene moje gratulacje! Daliście rade i teraz możecie się cieszyć sobą ;) Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku :*

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, gratulacje! Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze przebiegło :* Nie bądź taka skromna, sam to on nie wylazl, tym bardziej przy takich gabarytach ;D Cieszcie się sobą i odpoczywajcie, buziaki :*

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa ogromne gratulacje Madlene,ciesze sie bardzo,teraz odpoczywajcie sobie,duzo zdrowka dla Ciebie i synusia:*

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • domiii Autorytet
    Postów: 1980 3592

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, jakie cudowne wieści! Bardzo się cieszę, byliście dzielni z synkiem :) gratulacje! < a ile cm? To widzę, że nie tylko ja mam małego olbrzyma w brzuszku :)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    d69c2n0azl70dnw1.png
  • Doda Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Madlene

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    oar83e3keq89l2jp.png

    iv09df9hp314nnol.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene ogromne gratulacje:-) synuś faktycznie nieźle urósł, ale jak taki większy to łatwiej teraz będzie się nim zająć:-) a jaki długi?
    Poprzednie porodu też takie długie miałaś? Kurczę podziwiam Cię że przy Twojej drobniutkiej budowie dałaś radę sama urodzić:-)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tu nie mierza dzieci to nie wiem. Ale nie jest dlugi raczej kluseczka :) Moje dzieci 3.300 wiec mamy rekord :) porod najdluzszy I najciezszy takze nie ma reguły ze kazdy kolejny latwiejszy I szybszy.

    No dobra sama nie wiem jak mi sie go udalo urodzic. :P Prysznic duzo duzo pomogl. Caly przebieg jeszcze Wam opisze :)

    Teraz to marze zeby sie wykapac a najlepiej isc do domu :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ