Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF
Odpowiedz

Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF

Oceń ten wątek:
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 16 listopada 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin ja mam to samo z zebem... siódemka do wyrwania ale trzeba zrobić zdjęcie.. więc wymieniam tylko lekarstwo i czekam do porodu :)

    Dzięki dziewczyny za dobre słowo:*

    Śmietanko no z tego co wiem, to jak szyjka miała 4 cm to gin mówił, że jest idealnie no a dziś już nie był z niej zadowolony... samo to, że w 30 tyg się skróciła już jest nie dobre... no ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że leki pomogą :) :*

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 16 listopada 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana wrote:
    worldbyme - bedzei dobrze wszystko, zobaczysz!! :)
    :*

    Evelin lubi tę wiadomość

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    Evelin ja mam to samo z zebem... siódemka do wyrwania ale trzeba zrobić zdjęcie.. więc wymieniam tylko lekarstwo i czekam do porodu :)

    Dzięki dziewczyny za dobre słowo:*

    Śmietanko no z tego co wiem, to jak szyjka miała 4 cm to gin mówił, że jest idealnie no a dziś już nie był z niej zadowolony... samo to, że w 30 tyg się skróciła już jest nie dobre... no ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że leki pomogą :) :*

    Zrobie to samo.
    Ona powiedziala mi, ze może wyrwac ale mam napisac oswiadczenie że wyrazam zgode i wrazie jakich kolwiek powiklan nie jest za to odpowiedzialna..
    Nie bede ryzykowac.

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Ropa więc nie ciekawie wczoraj wyczyszczony i antybiotyk dany do zęba ponoć czeka mnie około 6 wizyt zanim będzie zrobiony


    Uu..
    Zreszta kazde leczenie/ wyrywanie zeba to dla mnie masakra

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Jakas masakra..
    Mam strasznie dużo sluzu.. jutro chyba kupie wkladki, normalnie dresy mi przemokly, mam plame, co za masakra

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin to ty bez wkladek? kurde ja nie wyobrazam sobie bez wkladki! i zmieniam w ciagu dnia tez!
    kobieta w ciazy jak slimak ;)

    maz odnajdzie cie po sladach :D

    Duśka;), Evelin, WaldhauzerM, Kim87 lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin a bardzo boli? Nie wyrywaj..postaraj sie wytrzymac - zrobilabym tak samo - no chyba, ze to mega bol i zab gnije

    Anula ty nie mialas wyrywanego?

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrula tez jestem dobrej mysli :idnosnie Ciebie ) dostaniesz leki plus obserwacja czesta i bedzie ok :)

    Evelin lubi tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evelin Ja mam wrażenie, ze teraz mam o wiele więcej sluzu niż wcześniej :D Ale chyba wolę tak niż @ :D swoją drogą już zapomniałam jak to jest mieć okres. Pewnie po porodzie szybko mi się przypomni :
    Smietana imię wybrane? Kiedy zaczynasz szał zakupowy? :-)

    worldbyme lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana wrote:
    Evelin to ty bez wkladek? kurde ja nie wyobrazam sobie bez wkladki! i zmieniam w ciagu dnia tez!
    kobieta w ciazy jak slimak ;)

    maz odnajdzie cie po sladach :D

    Ja ogolnie nie uzywam wkladek bo mnie zaraz swedzi, chyba uczulenie :) pozatym od początku ciąży nie mialam sluzu, teraz bialy jak mleko i naprawde duzo..

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin ciężko nawet znaleźć kogoś kto by się podjął wyrwania u ciężarnej..

    Smietanko <3 <3

    Co do wkładek to ja od poczatku bez tego ani rusz :D

    Evelin lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana wrote:
    Evelin a bardzo boli? Nie wyrywaj..postaraj sie wytrzymac - zrobilabym tak samo - no chyba, ze to mega bol i zab gnije

    Anula ty nie mialas wyrywanego?


    Nie nie boli juz, zreszta przepisali mi Efferalgan, zawiera on paracetamol, bez codeiny bezpieczny w ciąży, nawet na bol glowy pomaga :) można do trzech tabletek dziennie jeśli jest potrzeba, to takie tabletki musujace.. Ale naszczescie zadko ich potrzebuje :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    evelin Ja mam wrażenie, ze teraz mam o wiele więcej sluzu niż wcześniej :D Ale chyba wolę tak niż @ :D swoją drogą już zapomniałam jak to jest mieć okres. Pewnie po porodzie szybko mi się przypomni :
    Smietana imię wybrane? Kiedy zaczynasz szał zakupowy? :-)


    Mam takie samo wrazenie, ale od dzis :) Wcześniej nie bylo tego duzo :)
    No po porodzie bedzie dlugo dlugo nam lecialo :) nawet sb tego nie wyobrazam :)

    Podbijam pytanie co do imienia i zakupow <3

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    Evelin ciężko nawet znaleźć kogoś kto by się podjął wyrwania u ciężarnej..

    Smietanko <3 <3

    Co do wkładek to ja od poczatku bez tego ani rusz :D


    Dzidzia wazniejsza, ale po porodzie ojj bede odwiedzac czesto dentyste, mam nauczke, a kurde mialam isc w wakacje jeszcze przed zajsciem może by sie nie ukruszyl

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same chłopaki tutaj:) to naprawdę może u mmie bedzie dziewczynka bo tu takie męskie towarzystwo:D U Nats dziewczynka tak:)?

    Evelin lubi tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Mam takie samo wrazenie, ale od dzis :) Wcześniej nie bylo tego duzo :)
    No po porodzie bedzie dlugo dlugo nam lecialo :) nawet sb tego nie wyobrazam :)

    Podbijam pytanie co do imienia i zakupow <3

    Mnie trochę przeraża kupowanie tych wielkich podpasek i w ogole :D
    Gacie jednorazowe i z siateczki już mam. Będzie wesoło :D
    Aha i jakieś podkłady poporodowe też kupiłam, ale jeszcze nie wiem jak ich się używa :P

    3500 g 54 cm <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Same chłopaki tutaj:) to naprawdę może u mmie bedzie dziewczynka bo tu takie męskie towarzystwo:D U Nats dziewczynka tak:)?
    Tak, tak będzie cora - Zuzanna :-)
    A jak Ty się czujesz kochana?
    Kiedy na prenatalne się wybierasz? Mi właśnie na prenatalnych lekarz już płeć zasugerował no i się sprawdziło. To był 12 tydzien :-)

    Evelin lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 16 listopada 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jutro lekarz powie kiedy prenatalne, ma mi dac znac kiedy moge przyjechac:):)czuje sie dobrze. Spokojniejsza jestem od wczoraj a to duzo daje:) mam chrzesnice Zuzię:) przekochana łobuziara:) śmiejemy się zawsze, że Zuzia to nie imię, to cecha charakteru:):):)mi co do plci naprawdę wszystko jedno. Tylko niech bedzie dobrze:*

    Nats, Evelin lubią tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 16 listopada 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka Ja mam nadzieję, ze nasza Zuza będzie grzeczna :
    Mi też było obojętnie co do płci, ale jakoś od początku czułam, ze będzie dziewczynka :-) A Ty masz jakieś przeczucia?
    Będzie dobrze kochana! Trzymam bardzo kciuki za Ciebie i Twoja fasolkę. <3

    Evelin lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 16 listopada 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja różnie:) chwilami czuje ze chlopczyk a chwilami mam przeczucie ze to kobitka:):)no ale zobaczymy. Dziekuje Ci:*:*

    Evelin lubi tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ