X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no KAsia tak było, miałam przeczucia na syna a okazała się dziura:) nie mogłam dojść do siebie:)
    a teraz nauczona pokory po tamtej ciąży brałam pod uwagę że mnie przeczucia mogą zawieść.:)
    najważniejsze że jest zdrowa:) i niech tak zostanie:)


    Mała dzięki wielkie tak tak my imieninowe:D
    a chłopca też umiem obsługiwać:) u szwagierki się zajmowałam:D

    będę mieć kolejną laleczkę do strojenia;)

    Malenq lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasie wszystkiego najlepszego.

    kapturnica, Robotka1 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 listopada 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z wizyty. Mała ma 52 cm i waży 3670 g. Masakra. Brzuch ma większy niż głowę, co znaczy, że poród do łatwych nie będzie należał, bo przez to trudniej będzie wypchnąć. Szyjki praktycznie już nie ma. Mogę w każdej chwili rodzić, bo jest na tyle nisko, że nawet głowy dzisiaj się nie dało zmierzyć ani przez brzuch ani dołem. Czop najprawdopodobniej już odszedł.

    Malenq, kapturnica, Robotka1 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciu aaaaaaaaaaaaa żeś dziewuszkę "wyhodowała"....ualalala życzę jednak aby poród był w miarę "znośny", a może życie Cię zaskoczy i będzie lekki???

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaa! Milcia to trzymam kciuki:D a co do brzuszka to nie martw się, najważniejsza jest głowa:) reszta jest elastyczna i przejdzie gładko:)
    buziaki i powodzenia Milciu:)

    a ja wciąż w szoku i w niedowierzaniu :D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, no właśnie gin mówiła, że zazwyczaj tak każdy mówi, że głowa i potem plum i dziecko jest na świecie. A mnie już uprzedziła, że tak nie będzie, że trzeba będzie do końca przeć, żeby resztę ciała urodzić. Na serio zaczęłam się bać.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciu trzymam kciuki żeby było jak najlżej bież ze sobą Męża to Ci pomoże:)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 25 listopada 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    mamy drugą lalunię :D

    wiem że podświadomie myślałam o synku ale przyznam że ZWARIOWAŁAM na jej punkcie już:D

    bałam się że może przyjmę to tak jak z córką byłam w ciąży, ale nie!! było o wiele łatwiej:)
    moją intuicję chowam między książki:D mąż wiedział że będzie córka:P mówił że formy nie zmienił:)

    a tak to u nas wsio oki:D
    nie wiem ile waży ile ma kość udowa:P serduszko zbadane na lewą stronę, główka i brzuszek też:)

    pytałam mała o serduszko, o echo serca, powiedział że jak chcę mogę jechać na ujastek tam jest dobry oddział i kardiolodzy i że my zrobią takie echo, ale mówił że na dzień dzisiejszy nie widzi wskazań a serduszko rozwija się cały czas i tak na prawdę jakaś wada może wyjść później również.


    Gratki drugiej Gwiazdeczki:)
    Widze że mój Niunio nadal w mniejszości Babeczki górą,ale w sumie ma to swoje plusy będzie miał w czym wybierać;)

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 25 listopada 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    .Chociaz kazdemu sie marzy parka napewno )


    Mnie nie, nie chce chłopaka, chce druga corcie!:-)

    Dziewczynki, najlepszego, imieninoweego.
    Jutro po egzaminie wejde i nadrobie, kiedyś weszlam, była cisza, to nie wchodzilam. Ale się stesknilam za wami!
    Doczytam jutro to się pewnie nowinek dowiem:-)
    Sciskam miłych snow:-)

    kapturnica, Robotka1, Malenq lubią tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 listopada 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik, bo tam u Ciebie?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 listopada 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    kiedyś weszlam, była cisza, to nie wchodzilam.

    najlepsza :D no toś wchodziła czy nie ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 09:01

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 listopada 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia Kap wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musiałam sobie tu przyjść i się wyżalić.

    ja pierdole, już mam dość czytania na fiolecie o kłuciach, bólach ciągnięciach, skurczach i huj wie jeszcze czym!!! dodam tylko że nie jestem sama w tym co myślę.
    nie napiszę tego tam bo je bardzo lubię ale muszę się wygadać:P

    Malenq, shooa lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    musiałam sobie tu przyjść i się wyżalić.

    ja pierdole, już mam dość czytania na fiolecie o kłuciach, bólach ciągnięciach, skurczach i huj wie jeszcze czym!!! dodam tylko że nie jestem sama w tym co myślę.
    nie napiszę tego tam bo je bardzo lubię ale muszę się wygadać:P

    A czemu nie napiszesz???EEEE mnie jak cos wkurwia na plus 35 to sie żremy bez problemu..Ogolnie iskrzy co chwile =D Nie ma buzi buzi czy spijania z dzióbkow 8)

    Ps.az semusze podczytac chyba hły hły hły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2014, 17:00

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaska-jprdole!! Juz rozumiem dlaczego dziewczyny w moim wieku nie udzielaja sie na fiolecie tylko siedza z nami na różu...Masz absolutna racje mozna prdolca dostac..Tu kłuje , tam sie stawia a tam sztywnieje , a tam znów mieknie =D

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam od mamci, a tan neta brak....

    KASIEk wszystkiego wszystkiego "najlepsiejszego" i spełnienia marzeń tych małych i tych większych...zadowolenia z rodzinki i życia:)



    ps. robuś ja zlew "ciepłym moczem" ciągnięcia, kłócia - fakt faktem "schiz" totalny na fiolecie jest....
    wczoraj jedna z panienek zapytała: "czy przypadkiem dla jej maleństwa rączki do buźki nie przyrosły", bo na usg tak często ułożone na twarzy ma....:-/
    jeszcze inna "czy za ciasny stanik nie doprowadził u jej maleństwa do niedotlenienia może?".................
    bo te które mają prawdziwy problem to siedzą cicho............

    kapturnica, Robotka1 lubią tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 listopada 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu teraz mają parcie na rodzenie. Jak się rano nie zameldujesz, to już jest scenariusz, że na porodówce jesteś. Poza tym same mądrości tam teraz są.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja na fiolet w ogóle nie wchodze zdecydowanie lepiej mi po różowej stronie mocy:)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    U mnie znowu teraz mają parcie na rodzenie. Jak się rano nie zameldujesz, to już jest scenariusz, że na porodówce jesteś. Poza tym same mądrości tam teraz są.
    Milcia to nie zapomnij się meldować heheheheh


    Dzień dobry bardzo...............:)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha macie racje :D
    choć dyplomatycznie i w miarę grzecznie napisałam swoje zdanie w tym temacie:)
    mimo że dzień wcześniej była ostra debata na ten temat tylko beze mnie,
    ogólnie lubię je tam, bo jajacary i luzary, ale jest grono dziewczyn któe chyba po prostu nad wyraz się boją.
    a ja ciągle opuszczam posty i opuszczam bo mnie to nie interesuje, wolę o dupie marynie pogadać,
    Kasiek może i bym została na różu ale pamiętam że jak zaszłam w ciążę to wątek mi powoli zaczął umierać, no i co zrobić, w pracy nuda, a coś trzeba robic:P

    Mała to u Ciebie też niezłe akcje:D rączki przyrośnięte do buzi hahahaa no rozpierdalające to jest, a spróbuj coś powiedzieć to Cię reszta zlinczuje:D

    hehe Milcia to że się meldujecie to jeszcze pół biedy:D macie po proatu napięty grafik teraz i każdy poród dla was tam jest teraz przeżyciem:) tak że melduj się melduj :D
    KINIACZEK a gdzie Ty się udzielasz na różu?? bo na monitorungu to Cię już dłuuugo nie było :P


    jestem po prostu zdania że jak Cię coś kurwa boli to zadzwoń i jedź do lekarza a nie pisz na forum, bo o rzeczach oczywistych się nie pisze :D mnie też boli, kłuje , twardnieje i żyje :D hehehe
    pieprzone hormony :P
    uhhh lepiej mi :D


    ale miałam noc zajebistą, spała u mnie moja mama, wybrałyśmy nocleg w salonie, bo kominek, televizor, a w nocy istny bandżaj, pies drapie w drzwi, kot w kotłowni miałczy, myślałam że się wścieknę....a nad ranem mama zaczęła chrapac....myślałam że się zabiję :P

    Malenq lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 1050 1051 1052 1053 1054 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ