X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:

    ale miałam noc zajebistą, spała u mnie moja mama, wybrałyśmy nocleg w salonie, bo kominek, televizor, a w nocy istny bandżaj, pies drapie w drzwi, kot w kotłowni miałczy, myślałam że się wścieknę....a nad ranem mama zaczęła chrapac....myślałam że się zabiję :P


    przepraszam, ale hahahahahahahahahaahhahaahahhahahahahahahahahah heheheheheheeheheh

    nio ja też na fiolecie z nudów, skaczę sobie po wątkach, wtrącam 5gr i uciekam hehehehehhe

    a żebyś wiedziała, że średnio raz w tyg. na styczniówkach LINCZ jest...
    o np.: powiedz coś przeciwko karmieniu piersią, albo że nie każda kobieta ma pokarm to już jazda mamusiek się zaczyna....
    albo napisz coś o "chciejstwie cc lub sn" i znowu się zaczyna....

    ja tam mam ubaw ;)

    Robotka1 lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ja nie wiem skąd to się bierze:) zakładam że ludzie dorośli, poważni, mądrzy, czasem każdemu zdarzy się powiedzieć jakąś głupotę ale chodzi o to że większośc dziewczyn traktuje swoje dolegliwości śmiertelnie poważnie.
    to było ciekawe ale ileż można... już 20 tygodni tego słucham, napisałam im tam że czasem się czuję jakbyśmy wszystkie były w jednej wielkiej ciązy :D a przecież każda z nas jest inna:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poważne i mądre to na różu były....a teraz istny "budyń" heheheheh

    cóż....

    a jak rodzinka zareagowała na dziewczynę????

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    poważne i mądre to na różu były....a teraz istny "budyń" heheheheh

    cóż....

    a jak rodzinka zareagowała na dziewczynę????
    hahaha no ale tu to sobie mogę pozwolić na wyrażenie swojego zdania bo znamy się już dłuuuugo i różne rzeczy razem przechodziłyśmy:)
    poza tym nie byłyśmy długo w ciąży i długo myślałyśmy racjonalnie:P

    na razie dowiedziała się mama:) bo się młoda wczoraj wygadała:)

    ostatnio był mój ze mną i z młodą na usg to się wszystkiego dowiedzieli;)

    teściowej tylko nie chcę powiedzieć, jakoś jestem do niej uprzedzona:) może na święta powiem.....

    Malenq lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od czerwca nie gadałam z teściami....:-/ zadzwonili w połowie września o płeć się zapytać, a 2tyg. temu zadzwonili (oczywiście do syna) na kiedy termin - bo oni nie wiedzą "co ludziom odpowiadać", mój A. wykazał się "mądrością" i powiedział "że jak się urodzi to będzie znany termin porodu" hehehehe
    a tak to mają wszystko w d. ......

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 listopada 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się melduję w dwupaku, bez żadnych oznak porodu, kłucia, bóli itd. ;)

    Kasia, a Ty jeszcze do pracy chodzisz? Czy już masz zwolnienie?

    Malenq, kiniaczek84 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Wszystkim:)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniaczek84 wrote:
    Dzień Dobry Wszystkim:)
    Dzień dobry śpioszku:)

  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Dzień dobry śpioszku:)[/QUOTE\\



    Wcale nie śpioszek;)wpadłam w wir domowych prac :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 listopada 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała pamiętam opowieści o Twoich teściach, dobrze że Twój mądrze im odpowiedział. jak mnie wkurwiają takie pytania...
    a najbardziej jednej szwagierki ktora jak się spotkamy to podpytuje Majkę o płeć....a mnie się pizda nie zapyta....już uprzedziłam Majkę że ciotce ma nic nie mówić za żadne skarby!
    a teściowie to mają w dupie ale mi z tym dobrze:) ogólnie u nas dzieci rodzą się na potęgę więc moje to taki przecinek w łańcuszku będzie:D z czego ja się cieszę :D na prawde wystarczy mi że moi rodzice będą przy mnie:)

    MILCIU witaj witaj:) hehe no w sumie jeszcze kilka dni możesz sobie pochodzić z tym bebenkiem:) do terminu Ci zostało ich trochę:)
    pamiętam jak przyszedł mój termin porodu, 20 maj....i co? i nic ani pół bóla :D hehe dziwnie tak przeżyć ten termin :P a potem jeszcze 5 dni sobie pochodziłam :D tak że wszystko przed Tobą:D
    a ile ma Twoja szyjka???

    tak tak ja jeszcze pracuję, do 29 grudnia:) a potem uciekam:D nie mogę się doczekać:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej szyjki już nie ma :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano Robuś...mnie na rękę, że nie kręcą mi się pod nogami....mój A. chyba już przywykł do ich zachowania i "ma to gdzieś" hehehehe....
    aaaaaaaaaaaa to od 29.12 zaczyna się prawdziwa ciąża hehehehehe

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    o rety....widzę, że stara ekipa powróciła :-) bo przez długi czas same nowe osóbki były -no w końcu to monitoring :-) ale tylko milcia wytrwale odpowiadała na nowych stare pytania :-)
    maleńka-ja miałam przy córce babysensII i mogę polecić-sprawdziło się-wyje tak, że pół bloku stawia na nogi-no ale w końcu o to chodzi :-)
    robotka-ja się mogę pochwalić, że prawie nie wiem co to fiolet :-P
    Boże, ale chciała bym być już na miejscu milci :-) milciu ale żeś córę wychodowała :-) ale dasz radę-moja miał 3800 i nie było jeszcze tak tragicznie :-)
    aaaa robuś gratuluję drugiej córy-farciara-nie zbankrutujesz :-P
    tak jak elfik podczytuję Was i tęskno mi było za Wami :-D ech...

    Malenq lubi tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 listopada 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona a co u Ciebie? Kogo kryjesz w brzuchu?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej hej

    no właśnie Madziu kogo masz tam w brzuszku???
    Milcia jak tam ????

    ech u mnie znowu noc nieprzespana, jakieś durnowate sny a do tego dzisiejszy kolejny specjalista na 17.40 co będzie mierzył serducho małej.....
    i "gania" mnie z tych nerwów.... wymioty wróciły? mam nadzieję, że na jeden dzień....

    buziaki i miłego dnia wszystkim

    ps. owulantki a jak tam wasze wykresy????

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 listopada 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no Zagubiona jeszcze Ciebie tu brakowało :D mamy prawie komplet:D
    ja też podczytywałam nowe osóbki ale chyba dla nowych się trochę wypaliłam więc siedziałam cicho.
    chciałabyś być na miejscu Milci??:D a ja chciałabym choćby byc na Twoim miejscu:D
    hehehe a tak serio to jeszcze mi dobrze tak jak jest:D
    własnie dziś wróciłam z lumpa:D kupiłam zajebiste spodnie z pasem:D musiałam je od razu ubrać bo tak mi się podobają:D wiem wariatka jestem.
    ejj zbanktutuje:D ja nie mam nic po córce!!! ale dostałam trochę od kuzynki a z resztą sobie jakoś poradzę, pozatym ja już od jakiegoś czasu chomikuję przeróżne potrzebne rzeczy własnie żeby nie zbankrutować na koniec:P

    Mała trzymam kciuki za dzisiejsze pomiary!!! było by idealnie gdyby się przypuszczenia nie potwierdziły:*

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 listopada 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ja też dużo dostała, jeszcze jak już wszystko było uprane i wyprasowane, to dwa tygodnie temu koleżanka mi torbę ciuchów dała i to niektóre nawet z metkami. Resztę kupiłam w lumpeksie.

    U mnie wczoraj coś ruszyło, ale się wyciszyło.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 28 listopada 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, pierwsza ciąża i jeśli wszystko w miarę ok to możesz jeszcze trochę poczekać :-)
    Dla mnie to czekanie to masakra-chyba muszę zacząć trenować cierpliwość :-P
    ale może twojej będzie się spieszyło na świat heh
    a propos płci to tak jak pisałam Wam dwa miesiące temu nic się nie zmieniło i siusiak nie zniknął :-P ale już się oswoiłam z tą nowiną i mam nadzieję, że sprostam nowemu wyzwaniu :-D

    Malenq lubi tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaaaaaa Madziu no widzisz, nawet nie wiem czy czytałam coś 2 miechy temu..........cieszę się:) chłopak = bardzo fajnie:)

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry po weekendzie. Co tam laski u Was?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 1051 1052 1053 1054 1055 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ