X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    My w kwietniu też mamy kolejną wizytę u kardiologa. Mam nadzieję, że dziurka w sercu się zrosła.
    3mam mocno, mocno aby tak się stało;-) :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • A&A Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    AA, ja we wszytsko uwierzę, byłam u dobrych niby ginów, i wygladało, że w nocy owu, a oni nie widzieli pęchęrzyka, ani śladu po nim, ani płynu w zatoce..
    sama nie wiedziałam co jest grane

    jak doczytasz, to testy mówią ci tylko, że organizm się przygotowywał do owulacji..
    Zrób badanie progesteronu ok 21, 22 dc i to ci powie czy owu była..
    to jednyny pewny sposób

    I wiem, że tak nie uważasz, ale przez 7 mcy może się nie udać bez problemów zdrowotnych, ot pech.. :)
    ale wiadomo, że nie ma co czekać, może jednak pomierzysz temp?
    może ci to pokazać, że masz np. problemy z prolaktyną?



    Hm..czyli wyglada na to ze na nic nie ma reguly…Zakupilam w koncu termometr I zaczelam mierzyc tempke ale jest jakas dziwna I wydaje mi sie ze przeziebienie mnie dopadlo bo strasznie dziwne te pomiary.Ogolnie mam niska temp ciala, tzn ok 35,5 ale nigdy nie 36,6
    5dpo 36,73
    6dpo 36,52
    7dpo 36,51
    8dpo 36,18
    9dpo 36,90
    10dpo 36,41
    11dpo nie mierzylam
    12dpo 37,2
    Mam zamiar sie teraz wybrac do endokrynologa po skierowanie na badania hormonow a potem chyba monitoring
    Dziekuje :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    f2w3gzu3nynvrndi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala Konstancja sliczna niunia.Oby serduszko bylo zdrowo.Ja po prenatalnych wszystko gra i buczy przeziernosc 1.3 przepływy dobrze.I na 70% szansa ,ze beedzie córunia :D

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 10 marca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, to jak się sprawdzi, to będziesz miała tą wymarzoną córkę :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaa Kasiek.... Superowo:-D :-D :-D :-D jejejejejejejej to jeszcze mocniej zaciskać kciukaskimza core ;-) :-) :-)
    Cieszę się ze badania wyszły dobrze.....i czekam na dalsza relacje z przebiegu ciąży :-D :-D :-D pisać mi tu o każdej pierdole proszę ..... Fajnie było byc w ciąży, ale mała tak nam daje podpalić, ze kolejny potomek stoi pod znakiem zapytania....

    Buziaki
    Asiek odezwij się jak tam u Ciebie...

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 marca 2015, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Aaaaaaa Kasiek.... Superowo:-D :-D :-D :-D jejejejejejejej to jeszcze mocniej zaciskać kciukaskimza core ;-) :-) :-)
    Cieszę się ze badania wyszły dobrze.....i czekam na dalsza relacje z przebiegu ciąży :-D :-D :-D pisać mi tu o każdej pierdole proszę ..... Fajnie było byc w ciąży, ale mała tak nam daje podpalić, ze kolejny potomek stoi pod znakiem zapytania....
    No to teraz wiesz i rozumiesz dlaczego mi tyle zeszło zeby sie zdecydowac na kolejne ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 marca 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Kasia, to jak się sprawdzi, to będziesz miała tą wymarzoną córkę :)
    Ano mam nadzieje bo chUop scieszony jakby go na konia wsadził.Młody równiez bo wymyslił już żeńskie imie Kornelia Ale wczoraj jak to caly on zaczyna kminic nad nowym XD Na meskie mielismy pod uwage brać Maksymilian.Wiec widze ,ze mlody zmieni preferencje jeszcze kilka razy.
    Ogólnie czuje sie dobrze silne mdłości i totalna senność ustąpiły prawie całkiem.Brzuch z racji drugiej ciąży juz mi wywala.W nic sie nie mieszcze.Że nie wspomne o cyckach jak doniczkach ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 12:25

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie druga Konstancja :)
    A moja mała własnie leży w łóżeczku i podziwia zwierzatka na karuzeli i sobie do nich gada :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    To będzie druga Konstancja :)
    A moja mała własnie leży w łóżeczku i podziwia zwierzatka na karuzeli i sobie do nich gada :)
    Poprawilam bo mialo byc kornelia a patrzylam na mala i jakos wpisalam bezwiednie konstancje XD bUDYN ;)
    )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 12:27

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek u mnie jak pamiętasz nad suwaczkiem kiedyś było napisane Kornelia vel Konstancja hejejeje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 18:52

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, a jak tam z kolkami? Konstancja ma, czy ją ominęły?

    Ola po zeszłotygodniowym szczepieniu się popsuła ze spaniem. W dodatku na wysypkę na ciele i prawdopodobnie to alergia na białko mleka krowiego. A szczepienie tylko wzmogło wysypkę. Mama zakaz jedzenia nabiału.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny, czy ktoraz z Was miala monitoring robiony w Medicover albo Luxmed?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Mała, a jak tam z kolkami? Konstancja ma, czy ją ominęły?

    Ola po zeszłotygodniowym szczepieniu się popsuła ze spaniem. W dodatku na wysypkę na ciele i prawdopodobnie to alergia na białko mleka krowiego. A szczepienie tylko wzmogło wysypkę. Mama zakaz jedzenia nabiału.

    Kotek ja nabiału nie jem juz drugi miesiąc.... Mała ma alergię, do tego wszelakie kremy na AZS u nas w ilościach hurtowych...u malej to wszystko się porobiło od antybiotyku który brałam, gim twierdził, ze można przy KP, a wyszło ze nie powinnam...
    Kolki pojawiły się juz w 2tyg jej życiu i pięknie trwają do dziś....
    Po odstawieniu nabiału dolegliwości zmalały... Przynajmniej bóle brzuszków prawie zniknęły i pryszczyki też w mniejszej ilości...
    Uważaj na ukryte mleko, np, w herbatnikach, pasztecie kupnym itp.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola387 wrote:
    Cześc dziewczyny, czy ktoraz z Was miala monitoring robiony w Medicover albo Luxmed?
    Ja miałam w Medicover, ale ja tam mak abonament i nic nie płaciłam...

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam kolki minęły pod koniec stycznia. Teraz jest już ok.

    Malenq lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Ja miałam w Medicover, ale ja tam mak abonament i nic nie płaciłam...
    No wlasnie tez mam abonament, ale to poprosilas swoja lekarke ginekologa o monitoring, czy jak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola mój gin rok temu sam zaproponował monit...i obyło się bez dodatkowycu kosztów...

    Milcia jak czekam jak na zbawienie aby kolki minęły...

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Karola mój gin rok temu sam zaproponował monit...i obyło się bez dodatkowycu kosztów...

    Milcia jak czekam jak na zbawienie aby kolki minęły...

    Milcia chodzisz do gin w Warszawie w medicover? Jezeli tak mozesz powiedziec do kogo?

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola pytanie nie do mnie tylko do Malenqu chyba mialo być ;)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • bunia211 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 12 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa i mam pytanie, staramy się z mężem o bobaska od czerwca/lipiec 2014, to jest mój 2 cykl kiedy zaczęłam stosować metodę z temperaturą tylko 1 okazało się że termometr mam zepsuty i owulacji nie było @, ponieważ okazało się że mam PCO i cykle bezowulacyjne biorę siofor 850 i znów wzięłam luteinę na wywołanie dostałam @ i od 4-8 dc brałam clo w 11 dc do 13 dc dostałam plamień i również w 13 dc byłam na monitorowaniu owulacji i lekarz powiedział że z tego wychodzi że owulacja powinna być bo pojawił się pęcherzyk na ok 3cm i ze powinien w ok 14 dc pęknąć, tylko zaniepokoiły go plamienia i przepisał mi duphaston i miałam go brać niby od 14 dc wieczorem po zbliżeniu. Plamienie ustąpiło w 14 dc i doszłam do wniosku że wezmę duphaston dopiero po skoku tempki, po może zahamować owulacje czy coś. I mam do was takie pytanko bo mnie to trochę nurtuję, dziś mam 15 dc i dalej mi temp. spada dodam że zaraz po @ miałam wysokie temp miedzy 36,9 a 36,7 i dopiero w 10 dc spadła do 36,6 i ponieżej,dzisiaj mialam 36,33 czyli najnizsza, czy to możliwe że owulacji jeszcze nie było albo że jest dopiero dzisiaj, albo że mimo tego może do niej nie dojść? a i mam pytanie odnosnie zapisu monitorowania bo tam pisze szczyt, wysoki, niski- to czy jesli mialam pecherzyk na ok 3 cmm i powinien peknac to mam zaznaczyc wysoki i co do sluzu czy mozna gdzies edytowac na wpisywanie reczne a nie wybierac ich ?

    bunia211
‹‹ 1065 1066 1067 1068 1069 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ