X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 12 lutego 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy ile dniowe masz cykle ? Milcia ja nie wiem tez czy u mnie jest czy była owulka bo 2 dni temu testy owulacjne a skoku jeszze nie ma dzisiaj o jedno poszła do góry mam nadzieje ze jutro zacznie rosnąć :/

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w klubie nie znajacych faktow czy owu byla :-) :-) ja też mam ten problem nie wiem czy jajka mi popekały wiem że wolno rosły w 16 dc mialy po 11 mm

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tempka skoczyła z 37,0 na 37,2 :-) cieszy mnie ten skok ale nie mam pewnosci co w środku się dzieje wszysko teraz w rekach natury :-) ja juz zrobiłam tyle ile mogłam.

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Nata89 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak 30-31dniowe (biore luteine), a ostatni miałam 36dniowy.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziołchy wy moje...
    mam pytanie do was kochane a zwlaszcza do niedoczynnosciowek tarczycowych i hashi...jakie macie leukocyty ???chodzi mi o wynik wbc , ktory w hashi jest poddobno bardzo niski..i tak sie zastanawiam kurde nad tym jaki wy macie??

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w listopadzie miałam 7.5. Norma od 3.8 do 10.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nata89 wrote:
    Miałam tak 30-31dniowe (biore luteine), a ostatni miałam 36dniowy.
    To myśle ze na 8 dzien cyklu mało u ciebie bedzie jesxze widac ja bym poszła w tym 12 dniu jak lekarz kazał:)
    Kapturnuca ja ci nie pomogę nie znam sie:(
    A ja myslalam ze juz dzysiaj bedzie skok i po owulce bedzie a tu jedno poszło do
    Góry jak jutro nie wzrosnie to znaczy ze owulki nie było bo testy 2 dni temu były pozytywne

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie wiem bo nie badalam :-) ale na pewno jak zbadam to sie okaże że mam:-)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki pozniej sie odezwe ide do fryzjera na czlowieka sie zrobic:-)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna0071 wrote:
    Ja jeszcze nie wiem bo nie badalam :-) ale na pewno jak zbadam to sie okaże że mam:-)
    sie asia nie ciesz tylko zapirdzielaj na badania ja nigy nie mialam problemow z tarczyca...zawsze poziom 1,46 a w styczniu zrobilam badania ot tak i wyszlo 4 z hakiem a 12dni pozniej juz ponad5...

    Milcia bo ja robilam teraz wiec po 5dniach brania hormonow i mysle ze jest ok skoro wbc mam 5,4 a normy(4,3-10)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia ja się też cieszyłam, że test pozytywny, nawet tego samego dnia był skok temperatury, ovu mi wyznaczyło linie, ale potem te moje temperatury sprawiły, że zostały przesunięte na inny dzień, po dzisiejszej to już w ogóle usunął.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Oliwia ja się też cieszyłam, że test pozytywny, nawet tego samego dnia był skok temperatury, ovu mi wyznaczyło linie, ale potem te moje temperatury sprawiły, że zostały przesunięte na inny dzień, po dzisiejszej to już w ogóle usunął.
    powiem wam dziewczyny ze te testy to chyba o dupe rozbic co z tego ze pokazuja ze org sie rpzygotowywuje , daja nadzieje a tu okazuje sie ze owulacji nie bylo..Dlatego ja nawet niekupuje tego bo u mnie zawsze by byly pozytywne przy pcos...to juz mysle ze jeden piernik czy obserwuje sie testami czy sluz i szyjka..to tyle ze to drugie za darmo

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie zawsze sie zgadzały razem z monitoringiem potwierdzonym . Jeszcze dzisusj moze być u mnie owulka jak wzrosnie tempka juuto mam taka nadzieje wtedy testy by sie zgadzały jeszcze :/

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masz 15ty dzien cyklu widze a skoro masz regularne i owulki i cykle to nie musisz sie martwic,,,bedzie napewno....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ostatnia szansa na owulke . Wuesz kapturnica stresik jest tak bym chciała zeby go nie było żebym
    Mówiła sobie bedzie to bedzie a tu juz by sie mArzylo o tej cholernie ciazy zeby aż w niej być ! Wszystko jest takie trudne

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Oliwia jak czytam twoje wypowiedzi to msm nieprzeparte wrazenie ze strasznie sie stresujesz i nerwy to chyba masz w strzepach...Wiecej...wydaje mi sie ze twoje niepowodzenie bierze sie wlasnie z tego ze strasznie emocjonalnie ejstes podkrecona ...moze zacznij sobie brac wit z grupy b one wplywaja na poziom stresu w org...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jesli wszystko u ciebie jest ok owulacje cykle , maz ma dobre zolnierzyki to tylko w tym bym upatrywala problem..W stresie w ktorym jestes praktycznie przez wiekszosc cyklu...Musosz postarac sie troche podejsc do tego bardziej racjonalnie bo zanim zajdziesz w ciaze to zwariujesz.....Wit z grupy b dziawlaja cuda wyciszaja pozwalaja cieszyc sie zyciem a nie miec tylko w glowie ciazy...wiesz o co mi chodzi???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 12 lutego 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem rozumiem ja sie najbardziej stresuje własnie w czasie staranek taka juz jestem ze nie umiem
    Inaczej hrhe. A to moze kupie sobie te witamki bo chciałabym podchodzić do tego na luzie . Lece do polski w nd na tydzień to odpoczne od tego wszystkiego :)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia a ile się już starasz? U mnie też może to mieć podłoże psychiczne.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 12 lutego 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki oj u mnie dzis strasznie kiepskie samopoczucie obudzilam sie z potwornymi zawrotami glowy i mdlosciami ehh...a w pracy dzis do 2o bedzie ciezko

    9f7j3e5e8v9541eg.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ