X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj temperatura skoczyła o 0.1, ale w tym cyklu to u mnie w drugiej fazie góry i doliny.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musz epopytac dziewczyn w ktorym dniu szly pierwszy raz na monitoring

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w 9, ale zależy kto jaki ma cykl.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 lutego 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia widze idzie w 10tym majac clo od 3ciego dnis

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 11 lutego 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaśka idź na monitoring wcześniej jak będziesz brać clo bo u mnie dziś gigant! 26mm i rano pregnyl biorę. tarczycy mam ok i żebym sobie nia dupy nie zawracala. dostałam zjebe że mąż nie przebadany a ja clo biorę;/ jakoś mi głupio. czuje się nie odpowiedzialna. tak więc monitorem zaliczony z jednym ładnym jajem rano zzastrzyk sobie zrobię i do dzieła wieczorem.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Robotka, a nie za duży już ten pęcherzyk? Swoją droga to ładnie i szybko Ci rosną po CLO.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mnie rozkłada :( Teraz to i temperatura pewnie zaburzona będzie, bo na bank podwyższona.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • jagodka00 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalezy jak dlugie ma sie cykle, ja od pol roku przed zajsciem w ciaze mialam cykle 28-29 dni, na monitoring przyszlam 11 dc, pozniej bylam 13 dc - pecherzyk mial juz 17mm. W 15 dc jak przyszlam dowiedzialam sie ze jestem juz po owulacji, ktora byla rano albo dzien wczesniej, bylo juz widac cialko zolte. Wszystko zalezy od dlugosci cykli. Zycze powodzenia w staraniach :)

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodka00 wrote:
    Zalezy jak dlugie ma sie cykle, ja od pol roku przed zajsciem w ciaze mialam cykle 28-29 dni, na monitoring przyszlam 11 dc, pozniej bylam 13 dc - pecherzyk mial juz 17mm. W 15 dc jak przyszlam dowiedzialam sie ze jestem juz po owulacji, ktora byla rano albo dzien wczesniej, bylo juz widac cialko zolte. Wszystko zalezy od dlugosci cykli. Zycze powodzenia w staraniach :)

    brałaś CLO?


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    kaśka idź na monitoring wcześniej jak będziesz brać clo bo u mnie dziś gigant! 26mm i rano pregnyl biorę. tarczycy mam ok i żebym sobie nia dupy nie zawracala. dostałam zjebe że mąż nie przebadany a ja clo biorę;/ jakoś mi głupio. czuje się nie odpowiedzialna. tak więc monitorem zaliczony z jednym ładnym jajem rano zzastrzyk sobie zrobię i do dzieła wieczorem.
    Hmmkasiek ale tobiie wlasne od poczatku rosna szybciej niz moj wlasny to raz a dwa ja ide w 12dniu cyklu ale bede jednak brala clo tak jak mi kazal od5dnia cyklu...Kurde a to nie wiedzialam ze on ci kazal zrobic chlopu badania przed tym drugim clo....Trzymam kciuki za owocne staranka.Szarpaj chlopa jak reksio szynke heheheh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    No i mnie rozkłada :( Teraz to i temperatura pewnie zaburzona będzie, bo na bank podwyższona.
    no to ladnie wysyp chorobwidze sie szykuje ehh...no jej jakies giganty straszne rosna...ostatnio tez miala juz bardzo duzy i mam wrazenie ze takie za duze nie sa najlepsze..wszedzie gdzie pisza to miedzy 20 a 24juz podaja pregnyl

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • jagodka00 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    brałaś CLO?

    Nie, ja nie bralam zadnych wspomagaczy wiec nie wiem czy dobrze ze sie tu wypowiadam. Ale z mezem dlugo sie staralismy dopiero teraz w 18 cyklu nam sie udalo i pierwszy raz bylam na monitoringu.

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslałam że jestes po stymulacji, z całego serca gratuluję Wam małego szczęścia :D


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodka00 wrote:
    Zalezy jak dlugie ma sie cykle, ja od pol roku przed zajsciem w ciaze mialam cykle 28-29 dni, na monitoring przyszlam 11 dc, pozniej bylam 13 dc - pecherzyk mial juz 17mm. W 15 dc jak przyszlam dowiedzialam sie ze jestem juz po owulacji, ktora byla rano albo dzien wczesniej, bylo juz widac cialko zolte. Wszystko zalezy od dlugosci cykli. Zycze powodzenia w staraniach :)
    no ja mam minmum30dni wiec za szybko to raczej nie bede miec owulacji...no i raczej bez pregnylu sie umnie nie obejdzie wiec mysle ze idac w 12dniu bede na bank przed..chyba ze jakims cudem nastapi hiperstymulacja...ale jak znam zycie nie ma mowy...moje owulki jak ssa to sa dosc pozne...syna mam z owulki kolo40dnia cyklu...wiec raczej moge sie martwic tym ze bedzie za pozna.ehh.Wszystko to jakies pogmatwane ...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • jagodka00 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 11 lutego 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 dzien mysle ze bedzie odpowiednim czasem na poczatek monitoringu, a dlugo juz sie starasz?. Niestety w tych sprawach jak sie za bardzo chce tym gorzej to wychodzi, najwazniejsze jest nastawienie psychiczne i choc trudno to dobrze zajac sobie glowe jeszcze czyms innym. W koncu przeciez musi sie udac a cierpliwosc jest nasza najwieksza przyjaciolka :)

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 11 lutego 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :) ja jakos spać nie moge :(

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 11 lutego 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle 28dniowe a na monitoring chodziłam zawsze 12 dnia i pecherzyk zawZe miał ok 18 a 19 mm a na 14 dzien owulka wszystko jak w zegarku a ciazy nie ma:(

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 lutego 2014, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodka00 wrote:
    12 dzien mysle ze bedzie odpowiednim czasem na poczatek monitoringu, a dlugo juz sie starasz?. Niestety w tych sprawach jak sie za bardzo chce tym gorzej to wychodzi, najwazniejsze jest nastawienie psychiczne i choc trudno to dobrze zajac sobie glowe jeszcze czyms innym. W koncu przeciez musi sie udac a cierpliwosc jest nasza najwieksza przyjaciolka :)
    No powiedzmy tak ze dopiero to bedzie1szy miesiac moich staran,3miesiace temu odstawilam antyki po12latach ich brania .Bedzie co ma byc...bardziej nastawiam sie an efekt po laparo w lipcu,ale starania musza i wczesniej byc :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 lutego 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dzisiaj OVU całkowicie wykasowalo owulację. Tak więc już na bank czekam na @. Dziś 25 dc.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Nata89 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 12 lutego 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziś jest mój 8 dc i akurat mam wizytę... lekarz kazał mi przyjsc ok 12dc, ale okres mi się przesunął... niewiem czy próbować przełożyć wizytę czy iść dziś? jak myślicie będzie już widać na usg,że będzie owulacja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 07:37

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ