Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Baloninka Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknełam na allegro - taki żel conceive plus to koszt ok 70zł... nie mało, więc dobrze gdyby ktoś potwierdził, że żeczywiście warto. Ja w tym cyklu zaczęłam pić siemie, bo poza ostatnim cyklem - to ze śluze raczej nie miałam kłopotu... A nie wspomnę, że od stycznia codziennie pożeram kapsłuki z kwasami omega - tylko nie wiem, czy one na śluz też jakoś działają? Gratulacje dla zdolniachy Kapturnica :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Baloninka Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany - ale mi wyszedł BYK - RZeczywiście oczywiście :) Chyba podwójne "że" mi się wpisało.. Grrrr

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balonika ja poję od kilku miesięcy ocet jabłkowy z rossmana i powiem Ci że śluz mam jak z bajki a na prawdę była u mnie susza wcześniej więc moze warto??:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia tylko zeby dalo rade go przelknac..Ja juz tyle rodzajow octu jablkowego probe robilam i nic..wymiotuje na sam zapach :-/
    Jedyne co wciskac to kapsulki z octem jablkowymm. wtedy przelkne bo zapaszku nie czuc...
    Przyznaj smierdzi jak skunks po 3dniach od zgonu :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Baloninka Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka - a jak to sie pije? Znaczy jakieś dawki - pory dnia. To się jakoś rozrabia - sorki za głupie pytania, ale nigdy nie próbowałam. Nawet kwas chlebowy odstraszał mnie zawsze swoją dziwną nazwą :)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To plyn miesza sie lyzeczke lub 2 w szklance wody i pije..Jak ocet lubisz to i to wypijesz ..
    ja nie dam rade

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Baloninka Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Kasia tylko zeby dalo rade go przelknac..Ja juz tyle rodzajow octu jablkowego probe robilam i nic..wymiotuje na sam zapach :-/
    Jedyne co wciskac to kapsulki z octem jablkowymm. wtedy przelkne bo zapaszku nie czuc...
    Przyznaj smierdzi jak skunks po 3dniach od zgonu :)
    o rany - jest aż tak źle? kurde na urlopie tak sie mordować... moze drink z palemką zabije nieco smak :)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dlatego kupuje cidrex-kapsulki octu jablkowego w zelowej oslonce..i to nie czuc :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balonika na prawdę kwas chlebowy to tylko tak źle brzmi z nazwy a smakiem powiedziałabym że przypomina raczej colę:) pyszny lest i super gasi pragnienie:)

    a ocet to ja piję raz dziennie zazwyczaj na czczo i duszkiem dwie łyżki(można mniej) na szklankę wody i tyle:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Balonika na prawdę kwas chlebowy to tylko tak źle brzmi z nazwy a smakiem powiedziałabym że przypomina raczej colę:) pyszny lest i super gasi pragnienie:)

    a ocet to ja piję raz dziennie zazwyczaj na czczo i duszkiem dwie łyżki(można mniej) na szklankę wody i tyle:)
    ło mattyldo az 2lychy dasz rade wypic??brrrr az mnie trzasnelo

    A kwas chlebowy jest spoko..Lubie z zurawina :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic jadem na zakupy..tzra mlodemu jakis specjalny obiadek przyszykowac:D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piłam ocet duszkiem z rana, na szklankę 2 łyżki - jak robotka:) cera mi się poprawiła, trawienie lepsze się zrobiło, na śluz nie zauważyłam, czy pomogło...ale później coś mi się odwidziało i na sam zapach mnie ciągnęło hehehe

  • Baloninka Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuję z tym octem - dzisiaj akurat jade za zakupki małe to skocze do rossmana. A długo czekałyście na efekty? Czy jak zaczne od jutra rana (5ty dzień cyklu) to do owulki w ok 14-16 dniu zdąży mnie wspomóc?
    Słyszała, że kwas smakuje spoko - wierzę na słowo. Nie rozumiem po co taka nazwa - toż to antyreklama. Mogli jakoś polo cocta2 nazwać :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Baloninka Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, muszę się zawziąć i to poprostu pić. Nie wiem jak u was, ale mnie powoli przeraża ta ilość tabletek - nawet suplementów. kwasy omega w pigułkach, kwas foliowy. wit c, teraz jeszcze jakby ten ocet doszedł - to już moją 85 letnią Babcię przegonię w zażywaniu pigułek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baloninka raczej w tak krótkim czasie Ci nie pomoże, ale kto wie???

    taaaa u mnie też tak było..do tego piłam jeszcze metforminę (pco, insulinooporność), inofolic, ostropest (aby chronić wątrobę) i uj wie jeszcze co...teraz mam witaminy dla ciężarnych, duphaston :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balonika nie pamiętam czy mi pomógł mi w pierwszym cyklu ale w drugim na pewno już zauważyłam tą poprawę:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Baloninka Koleżanka
    Postów: 47 36

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odzew :) Nie szkodzi spróbować. To myślę tak - zacznę pić już w tym cyklu, licząc na poprawę w następnym cyklu. A na wyjazd zainwestuje w ten żel - przynajmniej działa z chwilą zastosowania :) I uniknę kolejnych tabletek, bo zaraz wątroba się odezwie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj masz 3 aplikatory http://allegro.pl/conceive-plus-aplikatory-3szt-pomaga-zajsc-w-ciaze-i4267623625.html

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 08:59

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAA nio mamusia sie napracuje..mianowicie dostanie domowego kebaba plus fryty :D
    A na deserek galaretka z truskawkami i bita smietana...
    Uff upal daje sie we znaki niezle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 11:30

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 766 767 768 769 770 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ