X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewuszki??zastanawia mnie ejdno..Nie ze sie nakrecam coby nie bylo :p W cyklach ze stwierszona owulacja mialam identyczne temperatury jak teraz..Kurde czy przetrwaly péchol moze produkowac tyle samo prog co normalne cialko zolte???Bo w cyklach z owu mialam maks36,8 przez te2ostatnie cykl;e...i teraz kurka tez to samo...
    Dziwi mnie to :-/

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 lipca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia za kilka dni się wszystko wyjaśni. Wiem, że teraz to czekanie jest najgorsze.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 lipca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Milcia uhmmm wiesz sama, że co gin to teoria....mój jest bardzo ostrożny, wie ile lat się starałam i On stara się "dmuchać na zimne"....bo po co prowokować coś....jak można uniknąć....uhmmmm wiele dziewczyn na belly pisało, że bez gumek i wszystko dobrze się skończyło....ale jest kilka takich co się przyznało, do wystąpienia krwawień i plamień po stosunku i lądowały w łóżku z lutką i zakazem współżycia....

    więc ten teges, to ja już wolę te gumki....chociaż jak pisałam, jeszcze się nie zmobilizowaliśmy...hehe

    Wiem, co czujesz, bo my też się strasznie baliśmy. Ale się przełamaliśmy i odpukać jest ok, choć strach jest za każdym razem i chyba tak już będzie do końca.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Kasia za kilka dni się wszystko wyjaśni. Wiem, że teraz to czekanie jest najgorsze.
    Ano ....wyjasni :) Tylko to tak wlasnie jest ,ze jak sie na cos czeka to sie ciagnei jak flaki z olejem :-/
    Trza to jakos przezyc :;D

    Szukam po necie o tym przetrwalym pecherzyku i produkcji progesteronu i znalazlam jak do tej pory gucio :P

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bryyy1!!!
    byłam bez neta od rana:D ale już jestem:D

    Kasiek a mi się wydaje że mógł być inny pęcherzyk schowany za tym przerośniętym:) serio

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    bryyy1!!!
    byłam bez neta od rana:D ale już jestem:D

    Kasiek a mi się wydaje że mógł być inny pęcherzyk schowany za tym przerośniętym:) serio
    Bo wisz co??Tak kminie...Jak w styczniu mialam pechol co rosl i pozniej zmienil sie w torbile , tez byl duzy co pozniej pekl to mi tempka wogole nie rosla..dopiero po kilku dnaich brania lutki poszlo w gore a i tak niewiele..A teraz oprocz tego spadku jednodniowego cykl blizniaczo wyglada w 2giej fazie cyklu jakw cyklach z potwerdzona owulacja..Nie to ze nakrecam sie ze ciaza :-/ tylko zast mnie to

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    bryyy1!!!
    byłam bez neta od rana:D ale już jestem:D

    Kasiek a mi się wydaje że mógł być inny pęcherzyk schowany za tym przerośniętym:) serio
    Schowany raczej nie,....Jesli moglo cos byc to raczej by peklo przed wizyta..Wtedy co mnie tak bolalo w srodku ...
    Kurde ,ze ja jestem w goracej wodzie kapana..Nie kazalam mu popatrzyc dokladnie ..Tylko wio scislam nogi jak tylko powiedzial o torbieli :-/ dupa ze mnie ..wiesz :P

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAsiek a nie myślisz że to by było za szybko z tym pęknięciem??? kurcze a moe jednak???
    no idź że Ty narwańcu, lekarz by polukał i może by coś znalazł jakiś ślad....

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    KAsiek a nie myślisz że to by było za szybko z tym pęknięciem??? kurcze a moe jednak???
    no idź że Ty narwańcu, lekarz by polukał i może by coś znalazł jakiś ślad....

    czemu za szybko2dni po podaniu pregnylu by bylo./...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uhmmm Kasiek to nie czekaj do 4 sierpnia...w poniedziałek będziesz miała 12dpo, możesz zatestować i zobaczyć...jak Ci @ nie przyjdzie... po cholerę masz się zastanawiać.....

    chociaż spojrzałam, że bierzesz dupka, to po jakim czasie u Ciebie przychodziła @???


    kurczę naprawdę nie wiem, co Tobie napisać....

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    uhmmm Kasiek to nie czekaj do 4 sierpnia...w poniedziałek będziesz miała 12dpo, możesz zatestować i zobaczyć...jak Ci @ nie przyjdzie... po cholerę masz się zastanawiać.....

    chociaż spojrzałam, że bierzesz dupka, to po jakim czasie u Ciebie przychodziła @???


    kurczę naprawdę nie wiem, co Tobie napisać....
    Biere od wieczora 16tego dnia wezme 10dni i odstawie..Srednio z tego co widze to u mnie @ przychodzi miedzy 3 a 5dni z tego co patrzalam...W piatek wezme ostatnia to do srody powinna @ przyjsc

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4tego Mala mam isc spr czy mi sie torbiel wchlonela..Bo niby kolejny cykl mialam leciec na clo i on sie bal,ze sie moze nie wchlonac i dowale sobie dawka clo..A ze jade kolejny bez lekow to mi tam wsio ryba w jaki dzien pojde do niego tym razem...I chyba nie bede meic juz sily ani ochoty leciec po tym 4sierponia kolejny raz spr czy peklo cos czy niepeklo jak i tak czas pokaze..A to czekanie po poltorej godziny mnie wkurwia..
    EDIT-A nie fak bede musiala pojsc spr jak prolaktyna wyjdzie jak zrobie badanie bo wyniki nie dostaje sie do reki tylko ida do gina..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 10:57

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jak w środę nie przyjdzie to w czwartek walniesz testa i tyle...

    Kasiek dobrze znasz swoje ciało, po tym jak opisywałaś swoje cykle, jak rozpoznajesz co i jak, tak teraz powinnaś zdiagnozować "sama siebie" jakkolwiek to brzmi...zawsze Twoje przypuszczenia co do Twojego ciała się sprawdzały...jak wcześniej nie notowałaś takich tempek przy torbieli, to może coś jest...
    jeszcze nie wiadomo co, ale coś jest innego w tym cyklu....
    chociaż to wchłaniająca się trobiel może mieć wyrzut progesteronu, a jak Ci się wchłania powoli (a nie tak jak wtedy rach ciach) to ten wyrzut może notować Twoje ciało i stąd te wysokie tempki...
    na dwoje babka wróżyła:)
    a może to dziewczynka coś psoci....
    czas pokaże...

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    jeszcze nie wiadomo co, ale coś jest innego w tym cyklu....
    chociaż to wchłaniająca się trobiel może mieć wyrzut progesteronu, a jak Ci się wchłania powoli (a nie tak jak wtedy rach ciach) to ten wyrzut może notować Twoje ciało i stąd te wysokie tempki...
    na dwoje babka wróżyła:)
    a może to dziewczynka coś psoci....
    czas pokaże...
    Wtedy torbiel nie wchlaniala sie szybko , rosla dalej mimo wlaczenia lutki w 20dniu cyklu i pekla w33 dniu a @przyszla nastepnego jak chce ci sie to luknij tu.... to ten cykl z torbiela.... https://ovufriend.pl/graph/cab9d5cba48ad29428e831435dd2b73a =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no fakt w 9dpo zaczęła Ci lekko wtedy spadać.

    KAsiula no nic tu nie wymyślimy, trza cierpliwości i koniec:)

    Joanna0071, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano nie wymyslimy..Jesio widze sie mi pogoda prdoli jednym slowem dupa blada =D

    A wtedy bylam na luteinie 2razy dziennie , ktora wtedy wyciaglam od lekarza rodzinnego hły hły hły

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha ta dopochwowa lutka taka droga????? murde czytalam na zielarach cos pisala..Ta [odjezykowa byla jakies 7zeta jak dobrze pameitam..Mam nawet jesio pare tabletek bo mi jej zostalo na zas jakby trza bylo...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kurka paczam że taka droga, wczoraj w szoku bylam jak na pudełko popaczałam.
    ej ale kurde to nie jest przecie regułą że lutka podnosi temperaturkę.
    no ja mam lutki w pieron, ostatnio znalazłam pudełeczko po jakimś leku podpisane luteina i w środku miałam chyba ze dwa opakowania wciśnięte, więc po pierwsze na darmo kupiłam a po drugie jak ma lezeć a komuś sie przyda to odstąpię. wiem że nieraz ludzie potrzebują. a nie każdy chodzi na nfz żeby mieć taniej, na to wszystkie leki płaciłam 100% raz tylko bromka za 3zł kupiłam:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia regula raczej rzadko sie zdarza zeby nie podnosila....bo luteina to naturalny progesteron ktory znajduje sie w twojej krwi po owulacji....A wiec skoro naturalny podnosi to i luteina podnosi..W oncu to to samo przeca..U mnie 3ciego dnia wtedy na cyklu bezpwulacyjnym dopiero podnioslo temp a z racji zastosowania wlasnie naturalnego progesteronu....


    No na 100%to cena niezla..Dobre ze ja na nfz mam to zawsze cos taniej..TRyle ze dupek na 100%trza placic ehh A za oregnyl placilam drugi raz juz po10zeta =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos ci znajde

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 937 938 939 940 941 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ