X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację my starające się
Odpowiedz

my starające się

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo_frut wrote:
    a czy w tym cyklu, który trwał 38 dni robiłaś może test ciążowy? albo może masz jakieś inne przyczyny, które mogłyby wydłużyć cykl?
    moje cykle trwały ok. 25 dni +/- 1 i owulacja wypadała mi na 12 dzień cyklu, więc też możecie działać w tych dniach, a nawet wcześniej ;)
    co do samych testów owu to nigdy ich nie praktykowałam... metoda temperaturki the best evet ;)

    Robiłam nawet kilka testów, na jednym niby też widziałam cień cienia kreski, ale niestety potem się okazało że to jednak nie ciąża. Też się właśnie zastanawiam czy tracić kasę na tę testy skoro od tygodnia nic się nie zmieniło... ale tak to działamy :)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a mi z kolei cos tam zawsze w koncu wychodzi z tych testow. Tylko staram sie je robic zawsze podobnie, czyli od 18 ograniczam plyny, a potem okolo 20.30 robie test. Marta95 to rzeczywiście dziwne, ze nagle tak Ci sie wydluzyl ten cykl :/ jak nie bylo żadnej wczesnej ciąży ani lekow. Moje cykle zawsze 28-29 dni, ostatnio po duphastonie byl szybciej. A Ty nie bbralas wtedy żadnych leków?

    o148p07w5riqasy7.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta, na początku robiłam testy koło 13 od kilku dni robię kolo 21, ale wychodzą takie same. A co do cyklu, na poczatku tamtego dostałam dość wysokiej gorączki, z tabletek wzięłam tylko gripex, więc może to przedluzylo cykl. Jedynie jakie leki biorę to Inofem, pani ginekolog przepisala mi, ale szczerze mówiąc nawet nie wiem po co, piję je bo to saszetki, jest tam kwas foliowy więc nie zaszkodza :)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja tez lubię jak cos przypisza i nawet nie powiedza po co. Dopiero człowiek sam musi potem studiować ulotki :-) trzymam kciuki za ten cykl zeby byl normalny i owocny u Ciebie. Ja czekam na skok temp jak na zbawienie ;-) dobrze, ze przygotowania świąteczne to jakos tyle o tym nie rozmyslam

    o148p07w5riqasy7.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, też mniej o tym myślę M, tyle szykowania że się odechciewa wszystkiego :D

    martta lubi tę wiadomość

  • KKK100 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też owulka tuż tuż :) może ten świąteczny czas faktycznie będzie magiczny :)

    martta, marta95 lubią tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KKK, również mam nadzieję, że będzie to magiczny czas i uda się!

    KKK100 lubi tę wiadomość

  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieczynki, życzę Wam Świąt pełnych miłości i nadziei, które będą obfitowały w spokój i odpoczynek,
    a także wspaniałego i pełnego optymizmu Nowego Roku,
    aby szczęście nigdy Was nie opuszczało. <3

    martta, martamarta lubią tę wiadomość

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • kukumo Koleżanka
    Postów: 36 32

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. Życzę by św. Mikołaj przyniósł Nam wszystkim najpiękniejszy prezent - dużo miłości + fasolka! Wesołych Świąt!

    martta, martamarta, Nieska lubią tę wiadomość

  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie też jeszcze owulacja moze byc w tym roku. To mój pierwszy cykl w ktorym mierze temperature :)

    Życze wam wszystkim wesołych świąt i upragnionego szczęścia !!!


  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba komp jakoś dziwnie wyznaczył i to jeszcze prawdopodobnie tą owu. A ja myslalam, ze teraz będzie to jasne jak słońce no i obstawialam 15dc a nie 13 dc. Nie wiem dziwne to wszystko... no ale świętowania ciąg dalszy zaraz.

    o148p07w5riqasy7.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę czyli jednak człowiek wie najlepiej, zmienili mi dzisiaj wyznaczenie na 15 dc jak myślałam. Najgorsze, ze mąż od wczoraj przeziębiony am nadzieję, ze mnie nie zarazi.

    o148p07w5riqasy7.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki! Jak święta wam lecą? :)
    I przy okazji mam pytanko....według wykresu ovu owulacje miałam w 14dc, ale..test owulacyjny wyszedł negatywny , chociaż była kreska widoczna ale nie tak ciemna jak kontrolna, może wcale nie było owulacji? :(

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko sie zgadza, test owulacyjny wychodzi pozytywny a właściwie powinien około 24h przed owulacja. Jest wtedy wyrzut hormonu LH, ktory potem podczas owu opada.

    o148p07w5riqasy7.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie tracę nadziei, może grudzień okaże się szczęśliwym miesiącem <3

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura mi spada, dzisiaj 36,69 a to dopiero 5dpo. Nic nie rozumiem, moze jednak nie bylo owu? Dodatkowo biorę duphaston. Nie powinien on sam podwyzszac temp. Zobaczymy co będzie jutro, ale nie podoba mi sie to :-(

    o148p07w5riqasy7.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stało mi się dokładnie to samo...miałam owulacje wyznaczoną na 14, potem na 15 a teraz że jednak jej nie było bo temp. spadła poniżej tej czerwonej kreski ... :(

    0f86360a1bcaaccd68b067b3666d901f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 07:32

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostaje mieć nadzieje, że się unormuje albo będzie wszystko na przekór wykresom :) czekamy marta95, nic innego nam nie zostało :)

    o148p07w5riqasy7.png
  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) może to spadki implantacyjne, czy jak to się tam mówi :) ja wczoraj miałam 10dpo i zrobiłam test, no niestety negatywny, dziś zaczął mnie boleć brzuch tak jak przed okresem, ale temperatura nadal wysoka, więc jeszcze mam nadzieję :) A kilka dni temu przyśniło mi się że miałam córeczkę o imieniu Kornelia :D nigdy wcześniej nie pomyślałabym o takim imieniu dla dziecka, ale gdyby się okazało w tym miesiącu że jednak się udało i byłaby to dziewczynka to chyba by już została Kornelką :) dwa dni i się przekonam czy to był jakiś znak :)

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym spadkiem implementacyjnym też mi to przyszło do głowy :)
    Ewelka oby to był pozytywny znak :)

    o148p07w5riqasy7.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ