X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację my starające się
Odpowiedz

my starające się

Oceń ten wątek:
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi dobra nazwa śluz podnietowy,ja też dużo go produkuje albo za bardzo sie podniecamy?hihi
    no właśnie masz racje coś nie pomaga plemnikom,ja też już nie wiem co myśleć o tych śluzach......

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Felicidad Koleżanka
    Postów: 53 27

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem drugi cykl z żele con.plus.Moj mąż nie jest zadowolony , nie spoasowalo mu więc przestalam go aplikowac do srodka, używane go tylko dla lepszego poślizgu zamiast innych lubrykantow albo śliny. Bralam wiesiolka ale na mnie nie działa :( miałam wrażenie że śluzu jest jeszcze mniej.

    bobo-frut ja też teraz wyluzowalam . Będzie to będzie, nawet by mi pasowało gdyby się nie udało bo idziemy na wesele więc będę mogła spokojnie poszalec :)) szczerze to nawet nie chce mi się mierzyć temp. Będę się martwiła jak minie rok od starań i dalej nic nie będzie, ale lubię wejść na forum Ovu i poczytać sobie troszeczke ;)

    bobo_frut lubi tę wiadomość

    xnw4krnttz5ceq7m.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamarta wrote:
    Mój mąż właśnie cały czas mi powtarza zebym wyluzowala, on podchodzi do tego duzo spokojniej. Dobrze ze trafiłam na tą stronę,czytając wasze posty jestem spokojniejsza i wierzę w to że na każdą z nas przyjdzie pora, i uda nam sie tak jak tobie bobo frut

    u mnie to zależy od dnia, ale też sobie powtarzam, że spokojnie, że jak nie teraz to potem itd. Ale czasami to trudne... Mój mąż to oaza spokoju pod tym względem, co czasami jest irytujące jak kiepski dzień :) Dopiero zaczęłam od zeszłego miesiąca z temp. więc jeszcze teraz sobie pomierze, żeby wiedzieć co i jak. Kurier z żelem dzisiaj do mnie powinien dotrzeć, od następnego tygodnia będzie testowanie :)

    martamarta lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy wokół mówią żeby wyluzować i o tym nie myśleć, ale kurka, no nie da się.
    Mój śluz jest dziś mega rozciągliwy :) chyba przyatakuję męża hihi.
    Ale dopiero jak wrócę,wieczorem, bo jestem w innym mieście :(



    Martta, daj znać jak wrażenia po żelu ;)

    martamarta lubi tę wiadomość

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie nie da sie,
    Ja to bym chciała przespać te dni do okresu kiedy bede mogla zatestowac,bo a nóż sie udało,bo to męczące strasznie czekać na coś co sie bardzo chce i albo jest albo nie,no nic my kobity silne jesteśmy więc damy rady.

    bobo_frut, martta, martamarta lubią tę wiadomość

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo, najpierw czekam na owulacje jak na prezent gwiazdowy, a potem do testowania/okresu to nieskończoność...z tym wyluzowaniem to pewnie przychodzi z czasem, ja juz teraz po 3cs mam inne i chyba troche spokojniejsze podejscie do tematu. No nic pozostaje trzymac kciuki za nas wszystkie :-) Nieska atakuj, powodzenia!

    martamarta lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny powiedzcie czy używacie może testów które podobno wykrywają ciążę po 6 dniach od zapłodnienia ? Zastanawiam się czy spokojnie poczekać czy spróbować zrobić taki test. Kupiłam w dobrej cenie ostatnio 10 sztuk, ale obiecałam sobie ze ich nie użyje aż do dnia @, ale korci mnie strasznie. Taka wariatka powoli się ze mnie robi.



  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie sie wydaje ze po tym cyklu jesli nie wyjdzie to tez spasuje,widac trza bedzie sie naczekac troche dluzej......

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • kukumo Koleżanka
    Postów: 36 32

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mi się wydaje że ten "śluz - żelowy" jest właśnie po to żeby ułatwić drogę plemnikom do kom. jajowej gdy się ma mało swojego ;P a wy jak piszecie że macie dużo swojego "podnietowego":P to chyba nie musicie używać ;p
    Mi też jest ciężko wyluzować psychicznie, ale pomyślmy wszystkie że zbliża się sylwester, jakieś wieczorki itp. więc możemy poszaleć jeszcze bo później 1,5 roku i może więcej post!!! :)

    justi::, bobo_frut lubią tę wiadomość

  • Felicidad Koleżanka
    Postów: 53 27

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w tym cyklu nawet wychodziło mi nie myślenie o ciąży wręcz stwierdziłam że nawet nie chce ze względu na wylot do Polski i wesele tak wczoraj 7 dni po owulacji miałam plamienie ( śluz zabarwiony na brązowy kolor) . jak tutaj nie popaść w paranoje. Po tym plemieniu w pracy starałam się nie wykonywać jakiś cięższych fizycznie prac, żeby w razie czego fasolka dobrze się zadomowiła. Dodatkowo bola mnie piersi :/

    bobo_frut lubi tę wiadomość

    xnw4krnttz5ceq7m.png
  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh :( z mojego wczorajszego atakowania męża nic nie wyszło. Ewidentnie nie był w nastroju, jak przyjechałam to ledwo parzył na oczy, taki zmęczony. Chyba, że udawał :( ale dziś mu nie odpuszczę,zresztą wczoraj chyba trochę miał poczucie winy. No nic, nie będę przecież chłopa do seksu zmuszała, bo jeszcze się wystraszy, zablokuje i w ogóle nic z tego nie wyjdzie.

    Kiepski mam dziś nastrój, w pracy mnie zirytowali, głowa mnie boli i jestem zła.
    Dziś idę do gina, sprawdzić jak tam mój pęcherzyk. Może dlatego mam taki nastrój, bo obawiam się, że nie urósł dostatecznie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2015, 09:46

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieska pomalutku,urośnie urośnie,ja też jestem poirytowana bo nie wiem co sie dzieje z moją tempką......no nie chce wyjść inaczej........wiem że spadek miałam 7dpo a to coś za wcześnie,kurde nie nie wiem jak mam to interpretować bo jeszcze nie bardzo sie znam....mam dołka :((

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieska spokojnie, może lekarz będzie miał dobre wiadomości :)
    Justi słyszałam, że czasami przy zagnieżdżenie jest taki jednodniowy spadek temperatury, więc musisz zobaczyć co i jak potem. Chociaż nie chce robić nadziei, ja ostatnio sobie takiej narobiłam i mocno przeżyłam jak przyszła @. Ten cykl staram się spokojniej, za tydzień powinno być owulacyjnie, zobaczymy! :)

    o148p07w5riqasy7.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa nie pomyślałam alee to nie za wczesnie jesli to by bylo zagniezdzenie oczywiscie,kierowalam sie tym ze spadek mialam 7dpo,kurde nie wiem sama zakręcone to wszystko jest aha no bo se pomyslalam ze 7 jakby byl spadek too moze by sie wkoncu zagnizdzilo aale tak wczesnie spadek to mysle ze wykluczam ciaze na bank.
    Pozdrawiam was wszystkie z rańca.

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi: ja bym się nie przejmowała tym jednorazowym spadkiem temperatury, zwłaszcza, że to się zadziało w 22 dc i może świadczyć właśnie o zagnieżdżeniu czego Ci życzę ;).
    Tak czy inaczej ciepło przytulam, na poprawę humoru <3

    justi:: lubi tę wiadomość

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie chyba w tym miesiącu dupa z owulacją... robię testy od 3 dni, a to mój 12dc i na testach prawie nie widać drugiej kreski... Wcześniej jak je robiłam to już na kilka dni wcześniej była wyraźna... Ale czy możliwe jest że szyjka macicy układa się owulacyjnie mimo że owulacji nie ma??

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane
    Byłam wczoraj u gina i powiem Wam, że wyszłam z bananem na ustach :)
    Otóż gin stwierdził, że owulacja właśnie się zaczęła, był płyn w zatoce douglasa, ale nie mógł się dopatrzeć ciałka żółtego. Powiedział mi że pęcherzyk może sobie dopiero pękać i wypuszczać ten płyn. W każdym razie wczoraj byłam bardzo płodna, dużo śluzu, skurcze macicy :)endometrium 12 mm. Gin kazał wczoraj działać, co też uczyniłam :D

    Podczas seksu bolał mnie jajnik, po seksie też, a dziś boli mnie całe podbrzusze i jak siadam :)

    Powiedzcie mi, owulacja jest po bólu czy przed?
    Martwię się trochę temperaturą, dziś jakoś spadła. Temperaturę sprzed dwóch dni oznaczyłam jako zaburzoną, bo nie spałam w domu i tam gdzie spałam było bardzo gorąco więc uznałam, że to mogło zaburzyć obraz.

    Co myślicie? będzie dobrze?

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka Elka, nie pomogę Ci z tą szyjką, bo się za bardzo nie znam. Dla mnie ta cała owulacja i cykl kobiety to jedna wielka magia :/

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tempka może skoczyć nawet dwa dni po owu (lub przed), także spokojnie:)

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieska,spadek temp to mooże byc wlasnie owulka lub bliskie owulki,działajta,działajta!!!!!

    Nieska lubi tę wiadomość

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ