X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację my starające się
Odpowiedz

my starające się

Oceń ten wątek:
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu macie wątek o tym żelu cały :)
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/conceive-plus-zel-lubrykant,1597.html

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam zakup na allegro, bo jest taniej niż w aptekach ;)

  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam z apteki i zamówiłam żel 30 ml za 50 zl. Wychodzi tyle ile w necie razem z przesyłką. Jutro będę miała :)

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • kukumo Koleżanka
    Postów: 36 32

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)
    jestem tutaj pierwszy raz:) stronkę poleciła mi koleżanka z pracy ;) mam 27 lat i teraz będzie 2c starania się o fasolkę. Za wszystkie 3mam kciuki! powodzenia dziewczyny

  • Lapi84 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieska to może i ja zainwestuje? hmmm... :)
    kukumo witamy! i powodzenia w staraniach o fasolkę ;)

    Lapi84
    a5d5ed8847b4d7fe01e7381afcbea308.png
  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lapi84 pewnie ze inwestuj. Nudziło mi się w pracy i poczytałam link który któraś z Was polecala o tym żelu i się nakrecilam :)
    A tymczasem mój prawy jamnik się odzywa więc może ten pechrzyk sobie rośnie?

    Pecherzyku kochany rosnij duzyyyy i peknij oczywiście. Ładnie proszę :)

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kukumo :)

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem juz 5 mcy, mam 27 lat i zawsze sobie myślałam że gdy już zdecydujemy się na dziecko to wystarczy raz i bez probiłem zajde. Dopiero teraz po tych kilku miesiącach nabieram dystansu, szukam informacji i postanowiłam że daje sobie trochę na luz. Najgorsze jest to oczekiwanie, do owulacji z moja psychiką jest ok, dopiero tak tydzień po owulacji nie myślę juz o niczym innym i każdy dzień czekania na @ jest dla mnie ciężki. Po przeczytaniu waszych postów widzę że takich jak ja pragnących maleństwa jest wiecej. Owulacje miałam 6 grudnia, czekam na 19 żeby testować. Kto wie może te święta będą inne

    martta lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe koleżanki w tym wątku :)
    z własnego doświadczenie mogę powiedzieć Wam, że zaszłam w cyklu, w którym najmniej mi zależało ;) za m-c mam 30-stke, organizuję imprezkę dla całej rodzinki i tak sobie myślałam, że użyję sobie trochę % :D no i jak same widzicie dupa ;)

    pierwszy cs to był na naszej podróży poślubnej, walczyliśmy rano i wieczorem ;) z podróży wróciliśmy bardziej zmęczeni niż zanim na nią pojechaliśmy ;) hehe

    a drugi cs to monitoring, przed owu po owu, lekarz przepisał nawet dupka (bez żadnych wcześniejszych badań), który dawał objawy ciąży, więc jakie było rozczarowanie, jak tej ciąży jednak nie było...

    no i tak za tym trzecim "niechcianym" razem właśnie wyszło ;)

    Powodzonka staraczki :)))

  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż właśnie cały czas mi powtarza zebym wyluzowala, on podchodzi do tego duzo spokojniej. Dobrze ze trafiłam na tą stronę,czytając wasze posty jestem spokojniejsza i wierzę w to że na każdą z nas przyjdzie pora, i uda nam sie tak jak tobie bobo frut

    bobo_frut lubi tę wiadomość


  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu ucina mi wiadomość, chciałam ci jeszcze pogratulować bobo frut, to że tobie się udało bardzo podnosi mnie na duchu

    bobo_frut lubi tę wiadomość


  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie z tego co czytam wynika, że dziewczyny głównie zachodzą w ciążę jak wyluzują ze stresem związanym ze staraniami i trochę odpuszczą, ale ja nie mam pojęcia jak to zrobić :P ciężko jest nie myśleć, ja codziennie kilka razy muszę siąść przy komputerze i czytać różne fora na ten temat ;P to mnie utwierdza w tym, że kiedyś się musi udać :)

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też jest ciężko nie myśleć zwłaszcza jak juz jest tak kilka dni przed @, aż musze melise pić bo nie mogę się skupić w pracy. Ale po tych 5 cs, na szczęście widzę ze trochę już mniej się tym przejmuje.





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi psychicznie pomogła moja gin, która mi na ostatniej wizycie (tej po akcji z dupkiem od innego gina), powiedziała, że ciąża to nie jest zdarzenie 'tu i teraz', że jest to proces. żebym nie zakładała, że zajdę w ciążę teraz, ale np. w maju.
    no i jak wyszłam od niej to sobie to trochę przemyślałam i stwierdziłam, że faktycznie coś w tym jest, no i w następnym cyklu starań zaszłam ;)
    normalnie jestem, jej tak wdzięczna za te słowa, że mówię Wam weźcie też je sobie do serca :)

    Nieska lubi tę wiadomość

  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam żel :D kupiłam go w aptece za 41,99 !!! ale fart.
    Jutro testujemy ;)

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyjemności :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Czytam forum od dawna i w końcu postanowiłam napisać... Staramy się z mężem czwarty miesiąc, jednak problemem moim jest, to iż przez 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne "Atywia" z powodu wysokiego poziomu testosteronu, przestałam brać tabletki w maju i od tego czasu mój organizm zwariował, po odstawieniu tabletek moje cykle to 24 -26 dni i właśnie przez to nie wiem kiedy wypada owulacja, jeśli w ogóle jest, bo wcale tego momentu nie czuje, żadnych objawów.... Testy owulacyjne robiłam tuż po @ i wychodziły dwie kreski ale ta druga nigdy nie była ciemniejsza więc nie wiem.. Od tego cyklu zaczęłam też brać wiesiołka, mam nadzieje, że pomoże choć troszkę...

  • Lapi84 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kwiatuszeek :) witaj w gronie i głowa do góry :) bobo_frut dobrze pisze - każdej z nas się uda, tylko jednej w grudniu, drugiej w maju, a jeszcze innej za rok :) wiem, że o spokój czasami trudno, ale ja staram się myśleś pozytywnie... hmmm tak sobie teraz myślę, że może ten maj byłby całkiem dobry - taki prezent urodzinowy ;) podoba mi się to założenie :)
    lecę poserduszkować troszkę :P dobrej i spokojnej nocki Wam życzę!

    Lapi84
    a5d5ed8847b4d7fe01e7381afcbea308.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieska jak tam zatestowaliście?jakie wrażenia hihi?
    74b5fc86a3472d58a11e18b101e5acf1.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2015, 14:17

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    Nieska jak tam zatestowaliście?jakie wrażenia hihi?
    74b5fc86a3472d58a11e18b101e5acf1.png

    Test zaliczony :) było całkiem miło ;) Ale jak dla mnie to trochę za dużo tego śluzu hihi. Ja mam dużą produkcję śluzu podnietowego :D
    Ale ten śluz chyba nie pomaga plemnikom się przedostać tam gdzie trzeba? Powiedzcie bo już się pogubilam w tych sluzach...

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ