X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • andżian Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 28 lutego 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie drogie panie, dziś dzień spodziewanej miesiączki. NIE CZUJĘ ŻADNYCH OBJAWÓW. Ani brzuch, ani piersi, ani nastroje, nic a nic. Może jednak @ nie przyjdzie. Wczoraj z ciekawości (wiem że zachowuję się jak blond małolata ale tonący brzytwy się chwyta) - zrobiłam test owulacyjny - 2 piękne kreski - podobno wykrywają one wczesną ciąże bo hcg ma podobny skład co LH. Probowałyście wykryć ciążę testem owulacyjnym? Jakie były wasze odkrycia?

  • andżian Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 29 lutego 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga kreska na ciążowy ciągle słaba - jeden dzień opóźnienia @. Boję się że to znów biochemiczna...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    andżian wrote:
    Druga kreska na ciążowy ciągle słaba - jeden dzień opóźnienia @. Boję się że to znów biochemiczna...

    Na innym forum dziewczyny z beta 200 miały blada druga kreskę, nie ma na to reguły ;) jak nie ma @ to gra sie dalej toczy

    Foczka lubi tę wiadomość

  • andżian Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj toczy się toczy, beta z dziś 342. Więc wszystko już jasne- jest dzidzia:)

    Foczka lubi tę wiadomość

  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 29 lutego 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo jakie super wieści!!!!!!! :D gratuluję gorąco i serdecznie!!! :*

    andżian lubi tę wiadomość

    Foczka
  • andżian Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 29 lutego 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki:) jestem bardzo szczęśliwa że tym razem się udało

    Foczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ;)

    andżian lubi tę wiadomość

  • LichaKicha Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 29 lutego 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja mam dziwnie - wiem, kiedy była owulacja ( auaa, czuć - 19.02), wiem kiedy fikaliśmy z mężem radośnie bez zabezpieczenia ( 19, 20 i 21.02 ;)). Dziś niby 10 dzień po owu, szłam na morfologie i coś mnie podkusiło, żeby zrobić przy okazji HCG. Wyszło 7,15 i rośnie. Właśnie dostałam jakieś okreso-plamienie, od 2 dni sutki tak bolą, że łojezus. Objawy zupełnie inne niż w pierwszej ciąży. Nie napalam się, bo chcemy drugie na spokojnie, ale gat demyt ;)

    andżian, Foczka lubią tę wiadomość

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 1 marca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Dziewczyny wczoraj byłam na beta HCG i wyszło mi 7,05...
    Byłam w 27 dc, a cykle mam 28-30 dni. Wydaję mi się że byłam w 13 dniu po owulacji :)

    Myślicie, że mogę się cieszyć czy martwić tak niskim wynikiem?
    Z początku się strasznie ucieszyłam, że to ciąża, ale obawiam się czy oby wszystko jest ok, ponieważ wynik niziutki :(((
    Zamierzam za kilka dni powtórzyć i wtedy się przekonam, ale nie mogę przestać o tym myśleć...

    Pozdrawiam, miłego dnia :))

    andżian lubi tę wiadomość

  • LichaKicha Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz rosnące, to 80% szans. :)

    Foczka lubi tę wiadomość

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedz :)) Jutro idę zrobić, akurat będzie 48 godzin odstępu i zobaczymy co będzie.. Aż strach popatrzeć :)

    Foczka, Sunnysunsun lubią tę wiadomość

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę, że Ty też miałaś podobny wynik i że u Ciebie rośnie :)) Super !!

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 1 marca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dzisiaj byłam na becie i wyszło mi 4,23.... to mój 13dpo. Zgłupiałam bo blisko tej magicznej 5 :/ i bądź tu człowieku mądry. Myślicie, że jest się na co napalać? poczekam parę dni i pójdę na jeszcze raz na krew. Biorę luteinę i nie wiem czy odstawiać czy nie

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 1 marca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciżemka to mamy podobnie, bo ja też robiłam wczoraj w 13dpo, wyszło niby 7.05, ale to mega mało i boję się jaki będzie kolejny wynik.. Zastanawiam się czy iść jutro czyli po 48h czy jeszcze czekać. Tylko ciężko mi czekać i czekać :(

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 1 marca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, znam to! :) cierpliwość? ja urodziłam się bez ten przydatnej cechy :P. Mi mąż kazał czekać więc chyba poczekam parę jeszcze parę dni. Jeszcze czuję że choróbsko rozkłada i żadnych lekarstw do tego czasu ;(. A jeszcze ta luteina... co innego jakbym czekała na @ ale nie mam na co czekać skoro ją biorę:P Gdyby jeszcze tak blisko tej 5 nie było to bym sobie głowy nie zawracała i czekała na następny cykl a tak to myślówa jest :|

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 1 marca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie u mnie też cierpliwości brak, przed tym badaniem z krwi już poszło kilka testów sikaczy :/ niestety one nic nie wykazały. a o co chodzi z luteiną? bo jeszcze nie jestem aż tak dobrze w temacie? to chyba na podtrzymanie ciąży też dają?

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 1 marca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina to potoczne określenie progesteronu - hormonu płciowego, który jest niezbędny, by doszło do zapłodnienia i utrzymania ciąży. Ja biorę ją 2x2 bo jestem po zabiegu inseminacji. Przy zabiegach wspomaganego rozrodu przepisują luteine. Więc mi okres się nie pojawi póki ją biorę więc nie muszę go oczekiwać. Dlatego nie wiem czy skreślać ten cykl i odstawić luteine czy czekać i zobaczyć czy wykluję się coś większego.

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 1 marca 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny trzymam kciuki oby było przyrosty i ciekawe wieści :)

    Ciżemka lubi tę wiadomość

    Foczka
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 2 marca 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciżemka może poczekaj- chociaż zrób jeszcze czy rośnie wynik?

    Ja dzisiaj jestem w dniu spodziewanej @ i martwię się, że go dostanę ponieważ przestały mnie boleć piersi tak jak w okres zawsze ! Brzuch mnie boli jak na @, ale to już od tygodnia. Zastanawiam się czy iść dzisiaj na tą bete, czy jest sens w ogóle czy ten wynik 7 to już nie aktualny :(

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masz szanse dzisiaj zrobić bete? może sikacz o czułości 10?

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ