X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam szanse :) mam dzisiaj urlop i właśnie się zastanawiam czy iść robić krew, bo minęło 48 godzin od ostatniego badania. Chyba zaraz pójdę, to będę miała wynik jeszcze dzisiaj..

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LEĆ zatem! :) będziesz spokojniejsza :) trzymam kciuki!

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś mam 14 dpo ( pozytywny sikacz) dzisiaj beta :) jutro po 12 wyniki :)))

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 2 marca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też dzisiaj już krew oddana :) zapłaciłam 2 zł więcej żeby było cito na dzisiaj :) haha

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 2 marca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik- 3,75 :((
    Czyli jakieś poronienie... koniec złudzeń.

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 2 marca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj :( ale jak miałas 7 to wg chyba norm laboratoryjnych coś się jednak działo. Szkoda :(
    U mnie też nic nie zaskoczyło, byłam na wizycie i lekarka powiedziała mi, że na 13 dzień powinna być większa wartość niż to co ja i kazała odstawić luteinę :/ lipa lipa lipa,
    Jeszcze plamienia dostałam ( mimo luteiny :| ) więc chyba @ przylezie od razu po odstawieniu

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 2 marca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany :(( To widzę, że obie dzisiaj pecha mamy.. Zastanawiam się czy ja muszę iść do lekarza, czy to się samo tam "porobi" tak jak ma być? W sensie, że dostanę @ i od nowa? Czy powinna się jakoś zacząć leczyć, coś zażywać, chyba nie wszystko ze mną ok skoro takie niby poronienie? :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Wiem, ze takich postow bylo wiele i ze pewnie odpowiedzi takze. Sama nie wiem co mam ze soba zrobic. Od ponad tygodnia czuje, ze jestem w ciazy jednak ani testy ani beta tego nie pokazuja. Dzisiaj 36 dc a normalnie trwa moj cykl 29 dni. Mam mdlosci, bole glowy, zgage, duzo sluzu, i dziwne uczucie w podbrzuszu. Bylam taka szczesliwa dopoki nie zobaczylam dzisiejszych wynikow bety : 1.20. Zawsze mialam cykle jak w zegarku. Myslalam, ze beta to wyrocznia i teraz sie boje czy nie jestem chora bo czuje sie tragicznie. Nie mam z kim porozmawiac. Testy z allegro tez negatywne a juz tydzien temu powinnam miec @.

    Brychra lubi tę wiadomość

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 2 marca 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czakira to może masz to co ja, ja też czułam ciążę, miałam bole w podbrzuszu, bardzo dużo śluzu, piersi okropnie bolą, temp była wyższa itd., zrobiłam bete przedwczoraj było 7,05 a dzisiaj 3,75, więc to była biochemiczna u mnie. Okres też się spóźnia, ale cierpliwie już czekam na niego i na nowy cykl i od nowa starania...

  • Minnie91 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 marca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ☺ przeczytałam już chyba wszystkie posty w Internecie ale odczytywanie wyniku beta jest dla mnie czarną magią. Od początku.. dzis powinnam dostac okres, ale rano robilam test i wyszła blada kreska. Po pracy poszłam na betę i mój wynik wynosi 120 mUl/ml. Nie wi czy mogę się cieszyć ??

    MinnieMouse
  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 2 marca 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    O rany :(( To widzę, że obie dzisiaj pecha mamy.. Zastanawiam się czy ja muszę iść do lekarza, czy to się samo tam "porobi" tak jak ma być? W sensie, że dostanę @ i od nowa? Czy powinna się jakoś zacząć leczyć, coś zażywać, chyba nie wszystko ze mną ok skoro takie niby poronienie? :/
    Może wizyta u Ciebie to nie jest zły pomysł. Lekarz zleci dodatkowe badania i może okaże się że coś z hormonami trzeba podreperować :) warto sprawdzić.

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 2 marca 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie91- jasne :)) ciesz się ! taki wynik oznacza ciążę :))

    Ciżemka- racja, pójdę na wizytę w najbliższym czasie, tym bardziej że mam problemy z tarczycą którą leczę, więc sprawdzę co się dzieje. Teraz niecierpliwie czekam na @ i na nową nadzieję :) Na szczęście nie mam jakiegoś mega doła po tej sytuacji, nadal żyję nadzieją, że może następnym razem...

  • Minnie91 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 marca 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda dzięki za odpowiedź. Chyba się za bardzo stresuje ale trochę mnie uspokoilas ☺ w piątek pójdę do lekarza. Pozdrawiam

    MinnieMouse
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow nie slyszalam o ciazy biochemicznej ale juz sie doinformowalam:) Wlasnie do mnie tez to nie pasuje bo plamienie mialam 5 dni po owulacji i poten ani kropli. I po tym plamieniu zaczely sie zgagi itp. Dzisiaj caly dzien mam mdlosci... No nic, jutro ide do ginekologa. Mam nadzieje, ze to nie zadna choroba. A nawet jesli dziwna odmiana biochemicznej to niech te mdlosci sie skoncza...

  • KamKaKam Koleżanka
    Postów: 55 26

    Wysłany: 2 marca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam wszystkie wpisy, ja jestem ciekawa czy 11 dpo negatywna beta nie daje wiarygodnego wyniku, smutno mi ale chyba nici z tego a człowiek głupi nadzieje sobię robi :(

  • KamKaKam Koleżanka
    Postów: 55 26

    Wysłany: 2 marca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cięzki ten nasz żywot... :(

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • LichaKicha Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 2 marca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej, ja też dziwnie, beta 7,15 rosnące w 9 dniu po owulacji. Testy ciązowe- dwa pozytywne , jeden nic nie pokazał, ale kreski bladziutkie. Okresu nadal nie ma, cycki trochę bolą. Jakieś dziwne plamienia, jakby różowy glutowaty śluz, mętny, tylko przy podcieraniu ( jakież to poetyckie). Nie skaczę pod sufit, czekam do 16.03 aż mój lekarz wróci z urlopu, nie będę w 4 tyg. potencjalnej ciąży lecieć się badać, jeszcze nie zgłupiałam ;)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 3 marca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LichaKicha- jeśli miałaś bete 7,15 to zrób jeszcze raz i będziesz wiedziała czy rośnie i czy się udało :)) Ja w nocy dzisiaj dostałam już okres, więc zaczynam od nowa starania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14dpo beta 171

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostrzegam! po wspomnianej wizycie po której odstawiłam luteinę zrobiłam a z głupia franca znowu betę... która przyrosła do 7,28!!!! jednak trzeba pare razy się upewnić bo jak widać nawet lekarz może się mylić :/

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ