X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 22 października 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki. Nie wiem czy któreś z was jeszcze tu zaglądają, ale wpadłam, żeby się pochwalić, że w poniedziałek 17 października o godz 1.25 urodzilam ślicznego i zdrowego synka z wagą 3780 i 55cm <3

    KarolinaSeven, Czarna1001 lubią tę wiadomość

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 22 października 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka Gratulacje:):)i to duże bo synuś duży:):)
    Ja mam termin na 30.11, ale mam nadzieję,że w około 20.11 będzie już po no i tym razem też u mnie synuś:)bo mam dwie córeczki.
    Jak poród?
    Bo ja się bardzo,ale to bardzo boję.

    Poziomka9204 lubi tę wiadomość

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 23 października 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Asiu :) ja też liczyłam na wcześniejszy porod, bo końcówka mnie wymeczyla, ale ważne, że synuś juz z nami :). No to będzie rodzynek przy dwóch ksiezniczkach :). Generalnie porod nie był taki straszny. Cała niedziele miałam skurcze co 10 min. Przerwy się nie zmniejszaly, ale bóle się nasilaly, jednak bol był do zniesienia. Dopiero po konsultacji z moim ginekologiem postanowiłam pojechać wieczorem do szpitala, choć byłam przekonana, że nie rodze i myślałam że odesla mnie do domu. Za 15 9 dotarłam na sor, a o 9 czekałam juz na badanie, czekałam godzinę ma usg, ale w międzyczasie zbadał mnie lekarz i nie mówiąc mi czy rodze, po badaniu powiedział mojemu mężowi, żeby zjechał na sor po moja historie choroby do przyjęcia na oddział. Po 22 zrobiono mi usg, a o 22.40 byłam już na porodowce. Położna mnie zbadala i miałam już 4-5cm rozwarcia, pół h później 8. Najtrudniejsze były dla mnie dwa ostatnie cm, meczylam się godz w najgorszych skurczach. Skakalam w tym czasie na pilce, później na toalecie siedziałam, żeby główka zeszła niżej. Urodziłam chyba w 10 min od skurczy partych. Prezent na końcu bezcenny <3

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 24 października 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka91 wrote:
    Hej kobietki. Nie wiem czy któreś z was jeszcze tu zaglądają, ale wpadłam, żeby się pochwalić, że w poniedziałek 17 października o godz 1.25 urodzilam ślicznego i zdrowego synka z wagą 3780 i 55cm <3


    gratulacje :) tak się ciesze


    ja tu zaglądam od czasu do czasu

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie po roku starań zdiagnozowano zrosty po cc które uniemożliwiają kolejna ciaze. Jestem załamana i ciągle becze.

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka, przykro mi strasznie. Czy to już ostateczna diagnoza? nic nie da rady juz zrobic?

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka901 wrote:
    Hej u mnie po roku starań zdiagnozowano zrosty po cc które uniemożliwiają kolejna ciaze. Jestem załamana i ciągle becze.
    Agulka ja też mam, mam również endometrioze pod blizną, która nawiasem mówiąc jest paskudna. W ciąże udało mi się jednak zajść. Głowa do góry. :)

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy przy bólach, napinaniach podbrzusza, które oabsolutnie nie wyłączają mnie z życia, ani nie są dotkliwe, ale trwają po kilka godzin warto wziąć nospę czy spokojnie się bez niej obejdę? Przeczytałam w kilku miejscach, że niektóre kobiety poroniły przez to, że nie brały leków rozkurczowych i zaczęłam się zastanawiać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 13:08

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka901 wrote:
    Hej u mnie po roku starań zdiagnozowano zrosty po cc które uniemożliwiają kolejna ciaze. Jestem załamana i ciągle becze.
    Bardzo Ci współczuję. A laparoskopowo nie dałoby rady usunąć tych zrostów?skonsultuj się z jakimś dobrym specjalistą.

  • jenni Przyjaciółka
    Postów: 78 38

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez caly czas mam takie dziwne bole brzucha :( martwi mnie to troche bo nie pamietam tego z pierwszej ciazy, 5 lat temu... testy wychodza pozytywne ale ten bol mnie troszke doluje, oby to nie byla oanzaka jakis problemow :(

    w4sqdqk3mfw34azb.png


    "Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu. "

    Mark Twain
  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 27 grudnia 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny robilam bete 1 pazdziernika wynik byl <0.1 a drugi raz zrobilam 22. Grudnia i beta wynosi <1.2 skad ta róznica co to moze oznaczać czy jest szansa ze wzrośnie 9 grudnia mialam dziwna miesiączkę trwała 3 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2021, 17:50

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Hej dziewczyny robilam bete 1 pazdziernika wynik byl <0.1 a drugi raz zrobilam 22. Grudnia i beta wynosi <1.2 skad ta róznica co to moze oznaczać czy jest szansa ze wzrośnie 9 grudnia mialam dziwna miesiączkę trwała 3 dni
    Hej. Trochę mało informacji aby cokolwiek stwierdzić.
    Jeśli myślisz że skąpy okres był dlatego bo byłaś w ciąży to z pewnością nie bo beta 22 grudnia byłaby zdecydowanie dużo większa.
    Jeśli 9.12 dostałaś miesiączki to 22.12 to etap około owulacyjny więc też raczej za wcześnie na ciążę 🤔
    Przyjmuje się że ciąża zaczyna się od wartości >5 mlU/ml
    Możesz za testować po nowym roku i jeśli jesteś to z pewnością wyjdzie :)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Mika444 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 11 września 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Mam pytanie do kobitek😀, które były już w ciąży.
    Jestem 7 dpo i mam cały dzień ból podbrzusza jak przed okresem. Czy na poczatku ciąży takie ciagle bóle podbrzusza są normalne?
    Czytałam ,że mogą pojawiać się bóle ale nie powinny mieć one ciągłego charakteru.
    Jak to było u Was? Będę wdzięczna za odpowiedzi 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2022, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika444 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Mam pytanie do kobitek😀, które były już w ciąży.
    Jestem 7 dpo i mam cały dzień ból podbrzusza jak przed okresem. Czy na poczatku ciąży takie ciagle bóle podbrzusza są normalne?
    Czytałam ,że mogą pojawiać się bóle ale nie powinny mieć one ciągłego charakteru.
    Jak to było u Was? Będę wdzięczna za odpowiedzi 🙂
    Ja mam takie objawy po każdej owulacji...

  • Ansta Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 15 października 2022, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się z męzem o dziecko, o trzecie (dwójka to 10 lat i 7), przed okresem zawsze mam PSM, ból brzucha a od kilku lat ból piersi' są nabrzmiałe i obolałe. Powinnam jutro dostać okres, a tu nic. Nic nie czuję, nic nie boli. Może to ciąża? Robiłam już test parę dni temu. Ale wyszedł negatywny

  • Ansta Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 15 października 2022, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika444 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Mam pytanie do kobitek😀, które były już w ciąży.
    Jestem 7 dpo i mam cały dzień ból podbrzusza jak przed okresem. Czy na poczatku ciąży takie ciagle bóle podbrzusza są normalne?
    Czytałam ,że mogą pojawiać się bóle ale nie powinny mieć one ciągłego charakteru.
    Jak to było u Was? Będę wdzięczna za odpowiedzi 🙂
    Tak. To znaczy, że macica przygotowuje się na dziecko. Macica w ciąży będzie rosła. Więc po to są te skurcze.

  • Kasia_87 Przyjaciółka
    Postów: 107 75

    Wysłany: 23 października 2022, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, a ja mam pytanie jak to jest z tym sluzem i jaki zwiastuje miesiaczke, a jaki ciaze… wiem, ze u kazdej jest inaczej, ale prawda jest taka, ze w internecie zadnych kontetow nie ma na ten temat

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_87 wrote:
    Hej dziewczyny, a ja mam pytanie jak to jest z tym sluzem i jaki zwiastuje miesiaczke, a jaki ciaze… wiem, ze u kazdej jest inaczej, ale prawda jest taka, ze w internecie zadnych kontetow nie ma na ten temat


    Też się zastanawiam nad tym śluzem, tym razem mam całkiem inaczej niż przed każdą miesiączką.
    Zawsze miałam taki biały /mleczny śluz wodnisty nierozciagliwy. A wczoraj zauważyłam ciągnący, podobny do tego płodnego, prawie przezroczysty. Jak badałam szyjkę to wyciągnęłam dodatkowo przezroczystą jakby 'Kulkę' galaretki a reszta rozciągliwa na dobre kilka centymetrów.
    Dziś 27dzień cyklu.

    A Ty Kasia jaki masz śluz ?

  • Kasia_87 Przyjaciółka
    Postów: 107 75

    Wysłany: 30 października 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym cyklu byl galaretowaty i grudkowaty, w ogole nierozciagliwy- ciazy brak. Mialam tez cykle, w ktorych byl rozciagliwy i tez brak ciazy wiec ja chyba rezygnuje z jego obserwacji, bo i tak niczego tam nie zobacze

  • Anuuulkaaa Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 24 marca, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślę że coś w tym jest, u mnie bóle okresowe już w sumie od 5 dni.. dzisiaj dzień spodziewanej miesiączki i okres się nie pojawił…
    Czułam że ten cykl jest inny niż zwykle więc nie wytrzymałam i zrobiłam dwa testy, ten bardziej czuły wczoraj rano pokazał wyraźną kreseczkę, ten mniej czuły dzisiaj wykazał cień cienia.
    Także czekam na rozwój wydarzeń! Mam nadzieję że i na tym drugim teście zobaczę w końcu drugą tłustą krechę! No i później lekarz !
    🙂 pozdrawiam wszystkie kobitki..🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 15:11

    Marta.R. lubi tę wiadomość

‹‹ 161 162 163 164 165
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ