X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Pimpi Przyjaciółka
    Postów: 111 41

    Wysłany: 27 marca, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuuulkaaa wrote:
    Ja też myślę że coś w tym jest, u mnie bóle okresowe już w sumie od 5 dni.. dzisiaj dzień spodziewanej miesiączki i okres się nie pojawił…
    Czułam że ten cykl jest inny niż zwykle więc nie wytrzymałam i zrobiłam dwa testy, ten bardziej czuły wczoraj rano pokazał wyraźną kreseczkę, ten mniej czuły dzisiaj wykazał cień cienia.
    Także czekam na rozwój wydarzeń! Mam nadzieję że i na tym drugim teście zobaczę w końcu drugą tłustą krechę! No i później lekarz !
    🙂 pozdrawiam wszystkie kobitki..🙂

    Do lekarza udaj sie nie wczesniej niz 6tyg od dnia ostatniej miesiaczki, a za pare dni mozesz zrobic sobie beta hcg z krwi

    👩🏻 32 👦🏽34

    Styczeń 2024- starania o pierwsze dziecko ❤️‍🔥
    20.02.2024- ⏸️ 🥰
    11.03.2024- mamy ❤️
  • animisiesni Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 marca, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból jak na okres + rozciągliwy, biały śluz.. chyba już spisałam na straty ten cykl. Jest mi mega przykro.. 😞 termin spodziewanej miesiaczki w piątek, wiec święta będą takie sobie…

    Dzisiaj 12 dpo, zrobiłam test ciążowy.. i nic. Blado…

    W tym cyklu czułam się zupełnie inaczej, po owulacji kilka razy kłujący ból w dole brzucha - myślałam, ze implantacja. Od kilku dni ból piersi, ogólne zmeczenie.

    Eh.. Myślałam, ze będzie łatwiej 😠😞😞

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 377 274

    Wysłany: 27 marca, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animisiesni wrote:
    U mnie ból jak na okres + rozciągliwy, biały śluz.. chyba już spisałam na straty ten cykl. Jest mi mega przykro.. 😞 termin spodziewanej miesiaczki w piątek, wiec święta będą takie sobie…

    Dzisiaj 12 dpo, zrobiłam test ciążowy.. i nic. Blado…

    W tym cyklu czułam się zupełnie inaczej, po owulacji kilka razy kłujący ból w dole brzucha - myślałam, ze implantacja. Od kilku dni ból piersi, ogólne zmeczenie.

    Eh.. Myślałam, ze będzie łatwiej 😠😞😞
    Takie bóle mogą oznaczysz wszystko i nic.

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Jatezczekam123 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 29 marca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Wiem że nikt mi nie potwierdzi ale no , lepiej się wypisać niż trzymać to w sobie .
    Poronienie zatrzymane z indukcja farmakologiczną+łyżeczkowanie.
    Pierwsza miesiączka po 35 dniach i wizyta u ginekologa 4.03 wszystko ok . Dziś mija 35 dzień następnego cyklu i okresu brak , test ciążowy negatywny .lekkie objawy jak ból brzucha są , lecz sporadyczne ,aczkolwiek bardziej czuję ból jajnika lewego , starania były częste ale czy wgl wystąpiła owulacja nie jestem w stanie powiedzieć. Czy w terminie miesiączki ból jajnika może objawiać się implantacją ?

  • animisiesni Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 30 marca, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Takie bóle mogą oznaczysz wszystko i nic.

    Tak tak, to wiem. Wczoraj był dzień spodziewanej miesiaczki, ale jeszcze nie przyszła. Wiec ciagle jest jakie cień nadziei ♥️😊 ale jak ma przyjść - niech przyjdzie i zaczniemy nowy cykl 😊

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 377 274

    Wysłany: 30 marca, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animisiesni wrote:
    Tak tak, to wiem. Wczoraj był dzień spodziewanej miesiaczki, ale jeszcze nie przyszła. Wiec ciagle jest jakie cień nadziei ♥️😊 ale jak ma przyjść - niech przyjdzie i zaczniemy nowy cykl 😊
    A robiłaś już teścik? 😀

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • animisiesni Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 30 marca, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    A robiłaś już teścik? 😀

    Robiłam, ale w środę, czyli 12 dpo i negatywny. Byłam pewna, ze @ przyjdzie w piątek, były bóle jak na miesiączkę, ale ustały.. teraz boje się zrobic kolejny - boje sie rozczarowania 🙈 Czekam do wtorku - jak @ nie przyjdzie to testuje ♥️ Testy czekają grzecznie w szufladce 😃

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 377 274

    Wysłany: 30 marca, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animisiesni wrote:
    Robiłam, ale w środę, czyli 12 dpo i negatywny. Byłam pewna, ze @ przyjdzie w piątek, były bóle jak na miesiączkę, ale ustały.. teraz boje się zrobic kolejny - boje sie rozczarowania 🙈 Czekam do wtorku - jak @ nie przyjdzie to testuje ♥️ Testy czekają grzecznie w szufladce 😃
    Podziwiam za wytrwałość i trzymam kciuki 🤞

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Lus1a Koleżanka
    Postów: 50 36

    Wysłany: 31 marca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatezczekam123 wrote:
    Cześć. Wiem że nikt mi nie potwierdzi ale no , lepiej się wypisać niż trzymać to w sobie .
    Poronienie zatrzymane z indukcja farmakologiczną+łyżeczkowanie.
    Pierwsza miesiączka po 35 dniach i wizyta u ginekologa 4.03 wszystko ok . Dziś mija 35 dzień następnego cyklu i okresu brak , test ciążowy negatywny .lekkie objawy jak ból brzucha są , lecz sporadyczne ,aczkolwiek bardziej czuję ból jajnika lewego , starania były częste ale czy wgl wystąpiła owulacja nie jestem w stanie powiedzieć. Czy w terminie miesiączki ból jajnika może objawiać się implantacją ?
    Wydaje mi się, że po poronieniu hormony muszą się ustabilizować, więc te miesiączki mogą być różne i cykle mogą trwać różnie, dlatego może masz taki długi cykl.

    preg.png
‹‹ 161 162 163 164 165
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ