X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Instynkt działa!!! :) kiedyś miałam takiego kolegę w pracy który wiedział ze dziewczyny sa w ciąży zanim one wiedziały - 2 ciąże tak wykrył :) widział to jakoś ze niby brzuch instynktownie ochraniają jak sie z kimś wynikają w ścisku albo ze jakoś wyglądają inaczej... :)

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek testuj testuj bo tak samo co chwile zaglądam czy już zrobiłaś ten test czy nie :)

    Moniqaa zrobie teścik jak @ nie przyjdzie. Choć czuję że nadciąga wielkimi krokami. No cóż nowy cykl nowe możliwości :)
    30 stycznia mam wesele szwagra więc będę mogła sobie wypić :) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) A u ciebie mam nadzieje że @ nie przyjdzie !!:)

    A po za tym ja wam powiem że to forum uzależnia ja nie wyobrażam sobie dnia bez zaglądnięcia co u was słychać :)

    Joaśka_87 lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię test jak zajadę do domu około 19 i dam znać :) na razie jadę pociągiem ale jak przed chwila byłam siku to śluz biały albo przezroczysty i krwi brak.
    Nie chce siebie i Was martwić ale 2 cykle temu miałam właśnie takie cos ze przez 3 dni była znikoma ilośc krwi widoczna tylko w środku a potem sie rozkręciło :) No ale :)

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to najchętniej bym się z Wami wszystkimi spotkała na winku. Tematów na pewno by nie brakowało i głośno byłoby jak w ulu na bank ;)

    Aasia85, Kasia1407 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqaaa nie głupi pomysł hahhaha przynajmniej bezkarnie mogłybyśmy gadać tylko o jednym i nikt by nam nie wytknął histerii czy nakręcania :) nie zna naszych odczuć ten co się nie stara :)

    Aasia85 lubi tę wiadomość

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny zróbmy tak <3 !! :)

    Pewnie marudzę ale mój ból głowy to na pewno niekorzystne warunki biometeo - dam sobie rękę odciąć ze na teście będzie jedna kreska tzw Big Fat Negative :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 18:17

    Aasia85 lubi tę wiadomość

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to postanowione, spotykamy się ;)
    To kiedy w końcu robisz ten test pietruszek??? :)
    Ból głowy również może być oznaką ciąży.

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :) u mnie @ juz sie ladnie rozkrecila. Jesli dobrze pojdzie to plodne bede miala podczas urlopu meza to bedziemy dzialac 2x dziennie :)

    maggdax lubi tę wiadomość

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zrobiłam i jakbym nie oglądała to jedna kreska, brązowe przedokresowe plamienie wróciło :) to pakuje sie do szpitala i niech sie doktor teraz głowi o co biega :)

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pier..... Masz ci los... Teraz jedziesz do szpitala????

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jechać w 3 dniu cyklu wiec za jakieś 4 dni jak jutro sie rozkręci :)

    Niby to był mój najbardziej obiecujący cykl a pierwszy raz nie beczę ze sie nie udało... Sama nie wiem, jakaś znieczulica mnie ogarnęła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 19:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszek wrote:
    Mam jechać w 3 dniu cyklu wiec za jakieś 4 dni jak jutro sie rozkręci :)

    Niby to był mój najbardziej obiecujący cykl a pierwszy raz nie beczę ze sie nie udało... Sama nie wiem, jakaś znieczulica mnie ogarnęła
    kur........... aż nie wierze! zrób może jeszcze jeden jutro

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do środy to będzie teoretycznie poranek 35 dc :) czytam sobie właśnie o tych plamieniach przed @ i progesteronie jak to sie ma do poczęcia - najwyżej doktorowi zasugeruje ze może tu jest problem

    Napisałam juz do mamy to mi sie łezka w oku jednak zakręciła ale odpisała mi żeby to olać i cytuje bzykać sie dla przyjemności a dziecko sie samo zrobi, przy okazji :)

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam, o: http://m.wylecz.to/pl/choroby/ginekologia/niewydolnosc-cialka-zoltego.html

    A ja mam skierowanie na costam nieprawidłowa prace przysadki mózgowej. W skrajnym przypadku cos mi ja może uciskać. Zobaczymy co wykryją aczkolwiek wierze ze to będzie cos prostego na zasadzie weźmiesz jedna tabletkę i będziesz rodzic jak szalona :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 20:06

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale masz zajebistą mamę :) ja mam 31 lat a jkbym teraz zaszła w ciąże to strach jej powiedzieć dla moich rodziców seks to temat tabu do dzis dnia nie wiedza dlaczego byłam na laparoskopi i o co w niej chodziło mysla że córka to przypadek a my walczyliśmy 6 lat

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek dobrze, że przynajmniej żyjemy w takich czasach, że doktorzy są w stanie pomóc i nie okrzykną nas czarownicami :) Życzę ci powodzenia na wizycie i w między czasie dawaj znać jak się czujesz i co wyprawia twoje ciało.
    Dobrze,że maszntaka fajną mamę. Ja mojej już nie mam, ale za to za teściową rzucilabym się w przepaść :P
    Niektórzy nie mają nawet tego.

    Dlatego Karola pamiętaj że masz nas i zawsze się możesz wygadać i poradzić ;)

    pietruszek lubi tę wiadomość

  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua wrote:
    Czesc dziewczyny, przygarniecie mnie?
    Jestem nowa i nie wiem jak sie uporac z tym wszystkim co sie ze mna dzieje...
    Cykle mam 34/36 dniowe. Owulacja z wyliczen byla 17go dnia cyklu. 27go dnia zaczelo sie u mnie krwawienie (ciemno czerwona krew, bez skrzepow) silniejsze w nocy z 28 na 29 dzien cyklu. Dzisiaj juz 6ty dzien i caly czas plamie na ciemno brazowo, w sumie to caly czas to plamienie tylko brudzi podpaske, nie jest takie jak podczas miesiaczki - nie ma skrzepow, pobolewal mnie tylko brzuch przez 2 dni. Za 2 dni mam termin @ i jestem tak skolowana przez to wszystko, nie wiem czy robic test czy czekac.. wiem, ze nie jestescie wrozkami, chcialabym tylko porownac doswiadczenia i moze dodacie mi troszke otuchy... pewnie same wiecie jak bardzo nie chce sie rozczarowac :(

    Heej, ja mam podobnie 6 dni po owu plamienie czerwone, juz drugi dzien z rzedu. Brzuch tez mnie pobolewa, ale ani piersi ani nic wiecej... dzis po przebudzenie balam sie isc do toalety, bo balam sie, ze to @ przyszla wczesniej :P a tak bardzo bym tego nie chciala :P poki co plamien dzien drugi... mozliwe ze to od implantacji tak dlugo?? Chce wytrzymac i teztowac 16.01, mam nadzieje, ze dam rade!!! Jak Ty bedziesz testowac, daj prosze koniecznie znac...

    A beta we krwi po jakim czasiw wyjszie? Bo mam w tym tyg isc na morfologie kontrolna i zastanawiam sie, w zwiazku z tym plamieniem, czy zrobic tez beta...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 21:38

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianna dobrze wiedziec, ze nie jestem sama z ta zagadka!dzisiaj 6ty dzien i serio juz ledwo co mam.. w sumie tylko na papierze toaletowym troszeczke zabarwione na brazowo. I mam klucia w podbrzuszu uffff nie wiem. Termin miesiaczki za 2 dni. Slyszalam, ze plamienie implantacyjne moze trwac kilka dni i moze byc calkiem podobne do miesiaczki tylko lzejsze. Mam nadzieje, ze to wlasnie moj przypadek :P no i Twoj :)

    7u22s65golimztyz.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta podobno wychodzi jakos 12 dni po owulacji, ale to zalezy, niektorym wychodzi wczesniej a niekorym pozniej.

    7u22s65golimztyz.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua wrote:
    Wianna dobrze wiedziec, ze nie jestem sama z ta zagadka!dzisiaj 6ty dzien i serio juz ledwo co mam.. w sumie tylko na papierze toaletowym troszeczke zabarwione na brazowo. I mam klucia w podbrzuszu uffff nie wiem. Termin miesiaczki za 2 dni. Slyszalam, ze plamienie implantacyjne moze trwac kilka dni i moze byc calkiem podobne do miesiaczki tylko lzejsze. Mam nadzieje, ze to wlasnie moj przypadek :P no i Twoj :)

    Wiec jest nadzieja dla nas :) mam nadzieje, ze test to u Ciehie potwierdzi, no i potem u mnie :) a test robisz dokladnie za 2 dni? Nie zapomjij o nas tu czekajacych na dibre wiesci i napisz koniecznie :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ