X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Instynkt działa!!! :) kiedyś miałam takiego kolegę w pracy który wiedział ze dziewczyny sa w ciąży zanim one wiedziały - 2 ciąże tak wykrył :) widział to jakoś ze niby brzuch instynktownie ochraniają jak sie z kimś wynikają w ścisku albo ze jakoś wyglądają inaczej... :)

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek testuj testuj bo tak samo co chwile zaglądam czy już zrobiłaś ten test czy nie :)

    Moniqaa zrobie teścik jak @ nie przyjdzie. Choć czuję że nadciąga wielkimi krokami. No cóż nowy cykl nowe możliwości :)
    30 stycznia mam wesele szwagra więc będę mogła sobie wypić :) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) A u ciebie mam nadzieje że @ nie przyjdzie !!:)

    A po za tym ja wam powiem że to forum uzależnia ja nie wyobrażam sobie dnia bez zaglądnięcia co u was słychać :)

    Joaśka_87 lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię test jak zajadę do domu około 19 i dam znać :) na razie jadę pociągiem ale jak przed chwila byłam siku to śluz biały albo przezroczysty i krwi brak.
    Nie chce siebie i Was martwić ale 2 cykle temu miałam właśnie takie cos ze przez 3 dni była znikoma ilośc krwi widoczna tylko w środku a potem sie rozkręciło :) No ale :)

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to najchętniej bym się z Wami wszystkimi spotkała na winku. Tematów na pewno by nie brakowało i głośno byłoby jak w ulu na bank ;)

    Aasia85, Kasia1407 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqaaa nie głupi pomysł hahhaha przynajmniej bezkarnie mogłybyśmy gadać tylko o jednym i nikt by nam nie wytknął histerii czy nakręcania :) nie zna naszych odczuć ten co się nie stara :)

    Aasia85 lubi tę wiadomość

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny zróbmy tak <3 !! :)

    Pewnie marudzę ale mój ból głowy to na pewno niekorzystne warunki biometeo - dam sobie rękę odciąć ze na teście będzie jedna kreska tzw Big Fat Negative :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 18:17

    Aasia85 lubi tę wiadomość

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to postanowione, spotykamy się ;)
    To kiedy w końcu robisz ten test pietruszek??? :)
    Ból głowy również może być oznaką ciąży.

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :) u mnie @ juz sie ladnie rozkrecila. Jesli dobrze pojdzie to plodne bede miala podczas urlopu meza to bedziemy dzialac 2x dziennie :)

    maggdax lubi tę wiadomość

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zrobiłam i jakbym nie oglądała to jedna kreska, brązowe przedokresowe plamienie wróciło :) to pakuje sie do szpitala i niech sie doktor teraz głowi o co biega :)

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pier..... Masz ci los... Teraz jedziesz do szpitala????

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jechać w 3 dniu cyklu wiec za jakieś 4 dni jak jutro sie rozkręci :)

    Niby to był mój najbardziej obiecujący cykl a pierwszy raz nie beczę ze sie nie udało... Sama nie wiem, jakaś znieczulica mnie ogarnęła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 19:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszek wrote:
    Mam jechać w 3 dniu cyklu wiec za jakieś 4 dni jak jutro sie rozkręci :)

    Niby to był mój najbardziej obiecujący cykl a pierwszy raz nie beczę ze sie nie udało... Sama nie wiem, jakaś znieczulica mnie ogarnęła
    kur........... aż nie wierze! zrób może jeszcze jeden jutro

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do środy to będzie teoretycznie poranek 35 dc :) czytam sobie właśnie o tych plamieniach przed @ i progesteronie jak to sie ma do poczęcia - najwyżej doktorowi zasugeruje ze może tu jest problem

    Napisałam juz do mamy to mi sie łezka w oku jednak zakręciła ale odpisała mi żeby to olać i cytuje bzykać sie dla przyjemności a dziecko sie samo zrobi, przy okazji :)

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam, o: http://m.wylecz.to/pl/choroby/ginekologia/niewydolnosc-cialka-zoltego.html

    A ja mam skierowanie na costam nieprawidłowa prace przysadki mózgowej. W skrajnym przypadku cos mi ja może uciskać. Zobaczymy co wykryją aczkolwiek wierze ze to będzie cos prostego na zasadzie weźmiesz jedna tabletkę i będziesz rodzic jak szalona :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 20:06

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale masz zajebistą mamę :) ja mam 31 lat a jkbym teraz zaszła w ciąże to strach jej powiedzieć dla moich rodziców seks to temat tabu do dzis dnia nie wiedza dlaczego byłam na laparoskopi i o co w niej chodziło mysla że córka to przypadek a my walczyliśmy 6 lat

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek dobrze, że przynajmniej żyjemy w takich czasach, że doktorzy są w stanie pomóc i nie okrzykną nas czarownicami :) Życzę ci powodzenia na wizycie i w między czasie dawaj znać jak się czujesz i co wyprawia twoje ciało.
    Dobrze,że maszntaka fajną mamę. Ja mojej już nie mam, ale za to za teściową rzucilabym się w przepaść :P
    Niektórzy nie mają nawet tego.

    Dlatego Karola pamiętaj że masz nas i zawsze się możesz wygadać i poradzić ;)

    pietruszek lubi tę wiadomość

  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua wrote:
    Czesc dziewczyny, przygarniecie mnie?
    Jestem nowa i nie wiem jak sie uporac z tym wszystkim co sie ze mna dzieje...
    Cykle mam 34/36 dniowe. Owulacja z wyliczen byla 17go dnia cyklu. 27go dnia zaczelo sie u mnie krwawienie (ciemno czerwona krew, bez skrzepow) silniejsze w nocy z 28 na 29 dzien cyklu. Dzisiaj juz 6ty dzien i caly czas plamie na ciemno brazowo, w sumie to caly czas to plamienie tylko brudzi podpaske, nie jest takie jak podczas miesiaczki - nie ma skrzepow, pobolewal mnie tylko brzuch przez 2 dni. Za 2 dni mam termin @ i jestem tak skolowana przez to wszystko, nie wiem czy robic test czy czekac.. wiem, ze nie jestescie wrozkami, chcialabym tylko porownac doswiadczenia i moze dodacie mi troszke otuchy... pewnie same wiecie jak bardzo nie chce sie rozczarowac :(

    Heej, ja mam podobnie 6 dni po owu plamienie czerwone, juz drugi dzien z rzedu. Brzuch tez mnie pobolewa, ale ani piersi ani nic wiecej... dzis po przebudzenie balam sie isc do toalety, bo balam sie, ze to @ przyszla wczesniej :P a tak bardzo bym tego nie chciala :P poki co plamien dzien drugi... mozliwe ze to od implantacji tak dlugo?? Chce wytrzymac i teztowac 16.01, mam nadzieje, ze dam rade!!! Jak Ty bedziesz testowac, daj prosze koniecznie znac...

    A beta we krwi po jakim czasiw wyjszie? Bo mam w tym tyg isc na morfologie kontrolna i zastanawiam sie, w zwiazku z tym plamieniem, czy zrobic tez beta...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 21:38

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianna dobrze wiedziec, ze nie jestem sama z ta zagadka!dzisiaj 6ty dzien i serio juz ledwo co mam.. w sumie tylko na papierze toaletowym troszeczke zabarwione na brazowo. I mam klucia w podbrzuszu uffff nie wiem. Termin miesiaczki za 2 dni. Slyszalam, ze plamienie implantacyjne moze trwac kilka dni i moze byc calkiem podobne do miesiaczki tylko lzejsze. Mam nadzieje, ze to wlasnie moj przypadek :P no i Twoj :)

    7u22s65golimztyz.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta podobno wychodzi jakos 12 dni po owulacji, ale to zalezy, niektorym wychodzi wczesniej a niekorym pozniej.

    7u22s65golimztyz.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua wrote:
    Wianna dobrze wiedziec, ze nie jestem sama z ta zagadka!dzisiaj 6ty dzien i serio juz ledwo co mam.. w sumie tylko na papierze toaletowym troszeczke zabarwione na brazowo. I mam klucia w podbrzuszu uffff nie wiem. Termin miesiaczki za 2 dni. Slyszalam, ze plamienie implantacyjne moze trwac kilka dni i moze byc calkiem podobne do miesiaczki tylko lzejsze. Mam nadzieje, ze to wlasnie moj przypadek :P no i Twoj :)

    Wiec jest nadzieja dla nas :) mam nadzieje, ze test to u Ciehie potwierdzi, no i potem u mnie :) a test robisz dokladnie za 2 dni? Nie zapomjij o nas tu czekajacych na dibre wiesci i napisz koniecznie :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ