X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    a mi już się @ zakończyła i zaczynamy dziś (a co tam!!) starania.
    7 cykl już i mam nadzieję,że ostatni:)
    Dziewczyny ciężko jest,ale się nie załamujmy. Damy radę!!Bo jak nie my to kto?!;p
    Czytam i czytam te forum i wciąga,że szoK:)
    Za tydzień pełna owulacja a mała owulacja od wtorku-szkoda tylko,że mąż w tym czasie nie w domu,ale na pełnej będziemy razem i całą noc "walczyć";p;p

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianna oczywiscie, ze napisze. Mam postanowienie ze bede testowac w piatek zeby byc pewna, ze wynik wiarygodny... no, ale wiadomo jak to jest z cierpliwoscia i testowaniem - nigdy nie ida w parze :P

    7u22s65golimztyz.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jeszcze takie pytanie... czy ktoras budzila sie w nocy zlana potem? Ja obudzilam sie o 3 rano i doslownie sie ze mnie lało! Tragedia, bo w domu zimnica a ja zlana potem od stop do glow, az przescieradlo bylo mokre :O przypadek czy mozliwy objaw? :P

    7u22s65golimztyz.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasioua, to chyba razem w piatek bedziemy testowac :) w sobote mamy impreze i wole juz wiedziec, nawet jakby to miala byc blada kreseczka, dajaca choc cien szansy :) bo podobno i takie sie zdarzaja :) kiedy mialas ostatnia @?

    Joaska_87 nie walczcie, tylko sie kochajcie po prostu!! ;) trzymamy kciuki :) a skad masz takie pewne wiadomosci o owu? :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua wrote:
    Dziewczyny a jeszcze takie pytanie... czy ktoras budzila sie w nocy zlana potem? Ja obudzilam sie o 3 rano i doslownie sie ze mnie lało! Tragedia, bo w domu zimnica a ja zlana potem od stop do glow, az przescieradlo bylo mokre :O przypadek czy mozliwy objaw? :P

    Kasiu, ja wczoraj marzlam za to :) w domu cieplo, wyzsza temp niz zwykle byla, a mi zimno bylo :P takze moze personalne odczuwanie temp sa objawem :D hehe ;)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek no nie wierzę ... byłam przekonana że będziesz miała dla nas dobre wieści. Kurczę to dlaczego ta tempka się utrzymuje? Tulę cię mocno :*

    Moniqaa brawo za genialny pomysł, byłoby o czym gadać :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianna - czyli jakiekolwiek ekstremalne odczucie temperatury wrozy ciaze - i w to wierzmy :P haha

    Joaśka_87 - powodzenia i milej 'pracy' :)

    Nie chce mi sie spac, tylko czytalabym forum, chcialabym zeby ktoras przyniosla radosne wiesci!

    7u22s65golimztyz.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianna zapomnialam dodac - ostatnia @ mialam 10go Grudnia a cykle mam 34/36 dniowe a krwawienie zaczelo mi sie dokladnie w 9tym dniu po zekomej (wyliczonej) owulacji czyli 5goStycznia wieczorem i dzisiaj sie skonczylo. Ale tak jak juz pisalam - nie bylo obfite, czyste no i wszystkie odcienie czerwieni i brazu :P modle sie tylko ze nie byla to slaba wczesna @. A jak z toba? Kiedy @, owulacja? Jak dokladnie wyglada to twoje krwawienie?

    7u22s65golimztyz.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam ostatnio @ 16 grudnia, cykle mam tez d,ugie choc ostatnio 30 dniowe, owu zwyliczen mialam 1 stycznia, a plamien wczoraj dostalam, czyli 9 stycznia. Plamienia sa czerwone i brazowe,razem z rozciagliwym sluzem. U mnie raczej niemozliwe,zeby to byla slaba @, bo zawsze mam baaardzo obfita, ze skrzepami i litrami krwi.

    fajnie naprawde tu z Wami pisac, z kims sie podzielic tym, swoimi watpliwosciami, myslami, dolegliwosciami, bo maz nie wie o czym mowa, a przyjaciolka 'niestarajaca sie' w temacie tez nie jest :) a tu kozna spotkac sie z Waszym zainteresowaniem i zrozumieniem :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj dalej temp podwyższona - a drugiego dnia plamienia juz powinna sie obniżyć do mojego bazowego 36,6.
    Okresu brak i w sumie plamienia tez - patyczek jest leciutko beżowy.
    Niech sie dzieje co chce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 07:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre wieści :) u mnie też czysto na froncie. Mam sporo rzadkiego śluzu. Czekamy :)

  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Was czytam i ściskam kciuki

    Ja czekam tez . Miałam się nie nakręcić a jednak jest inaczej heh . Wczoraj na WOŚP poprostu jakoś mi się smutno zrobiło i zaczęłam wyć a chwilę później zaczęłam się śmiać . Wiem ze to może być równie dobrze objaw zbliżającej się @

    Środa czwartek powinna być @

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update: brązowo na całego równa sie jutro @. Audo trzymam kciuki za Ciebie tak mocno jak tylko mogę :)

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiadomo pieteuszek, jeszcze nie wiadomo ;)
    Asiu za Ciebie też ściskamy kciuki, mocno!!!
    Do mnie @.powinna zawitać wczoraj i jak narazie NIC. Pożyjemy, zobaczymy.

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze wszystkie mamy podobnie, Ja juz wczoraj po kryjomu w telefonie czytałam forum zeby maz nie myslał ze sie nakrecam:-)

    pietruszek..strasznie mi przykro, po Twoich postach sadziłam ze juz dzidziuś jest u Ciebie:-(

    Ja w tym cyklu w ogole nie rozmawiam z mezem na temat kiedy bedzie ovu, zeby nei wywierac na nim presji bo w zeszłym miesiacu pierwszy raz miał jakas blokade:-)
    nawet jak brałam teraz tabletki to nic nie mowiłam, a jutro mam usg po CLO, nie moge sie juz doczekac co tam urosło, chociaz jajniki czuje mocno juz od 4 dni:-)

    Co do spotkania gdzies na winko to baaardzo dobry pomysł, powiedzcie prosze skad jestescie? Ja z Wawy

    Pola
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poznań :)

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojoj..to juz widze ze bedzie ciezko ale nie wazne skad jestesmy, najwazniejsze zeby nam sie udało zobaczyc II kreseczki:-)

    Pola
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Londyn :) :)

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przyznaj ze raban byłby niezły jakbyśmy tak wszystkie usiadły i zaczęły nadawać o lekarzach testach badaniach próbach itp :D

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to prawda, byłoby niezapomniane spotkanie:-)

    Pola
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ