X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobity testujcie!! Z was trzech nie ma bata, że żadna nie będzie w ciąży COME ON!!!! :)
    Ja dzisiaj zrobiłam test dwa dni po terminie @ i nic....
    @ nie ma, testuj pozytywnego też...

    Nigdy wcześniej mi się nie spóźnił, to chyba psychika działa.

    Któraś jeszcze testuje??? Fajnie słyszeć dobre wieści jak u Skali ;).gratulacje kochana i trzymam kciukasy, czekamy z Tobą do piątku :)

  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali to naprawdę wspaniałe wiadomości, gratuluję :)
    trzymamy kciuki :) ach ten piątek :) okaże się sądny dla wielu z nas :) suuuper! Czekamy :)

    Moniqaaa dzięki za dodanie otuchy, też tak uważam u którejś na pewno zaskoczy :) tylko u Ciebie jeszcze jedna wielka niewiadoma... pozostaje czekać, tak jak i nam :) w kupie raźniej :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasioua czekamy do piątku .

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali gratuluje!!! Jak ja kocham takie wpisy czytac, jak sie komus udalo to jakos mi to dodaje otuchy!
    Piatek wielki dzien dla nas wszystkich - zeby tez okazal sie szczesliwy :)

    7u22s65golimztyz.png
  • kaska21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisalam pare dni temu...w czwartek mam dostac okres dzisiaj slabo sie czuje czesto robie siku a piersi to mi eksploduja bardzo bola mnie gruczoly mleczne ten cykl jest naprawde inny niz wszystkie ehh ale trzeba czekac mam nadzieje ze wam sie uda

  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaska to kolejna do testowania w tym tygodniu! Trzymamy kciuki! Duzoooo baby-pyłku dla nas wszystkich :)

    7u22s65golimztyz.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć,
    ja jestem tutaj nowa..

    @ spóźnia się 2 dni, bóle jajników, olbrzymi apetyt, senność i poranne mdłości to tylko niektóre moje dolegliwości pewnie większość z nich jest urojona przeze mnie. Kiedyś jak przeczytałam (na wyśmiewczym forum), że jednym z objawów ciąży jest ból stawów (bo niby dzidzia zabiera wapń) to mnie kolano bolało przy chodzeniu :D

    Myślałam o testowaniu jutro, ale boję się, że znów tylko jedna krecha będzie :(

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • kaska21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piatek bd testowac i dam Wam od razu znac co mi wyszlo stresik jest:)

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua wrote:
    Skali gratuluje!!! Jak ja kocham takie wpisy czytac, jak sie komus udalo to jakos mi to dodaje otuchy!
    Piatek wielki dzien dla nas wszystkich - zeby tez okazal sie szczesliwy :)
    dzięki:):) wszystkim Wam dzięki, za jeszcze jestem umiarkowana czekam do wizyty w piątek, chociąż i tak będzie za wcześnie pewnie na potwierdzenie.

    Co objawów to zdecydowanie oprócz tego, że bola mnie piersi to bolą mnie sutki ale tak, że jakbym otwartą ranę miała jak ich dotknę

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali89 jeżeli jeszcze nie gratulowałam to gratuluję:) i cicho zazdroszczę fasoleczki w brzuszki.
    U mnie 2 dni temu skończył się okres i chyba zaczęła mi sie owulacja bo mam bardzo dużo śluzu.
    Tak w ogóle to taki dziwny ten okres teraz miałam :pierwszy dzień obfity, drugi lekkie plamienie, trzeci znów leciało a czwarty i piąty znów plamienie no i spóźniony po 5 dniach.
    Jutro wizyta u mojej ginekolog zobaczymy co powie :)
    Ja będę testować za 2 tygodnie dopiero:(

    Skali89 lubi tę wiadomość

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Patricia Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich! :) dołączam się do testowania na koniec tygodnia, o ile wcześniej nie przyjdzie @ Ale ja będę sprawdzać w sobotę :)

    hchy9jcg8vno9g66.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika, a jak z temperaturą u Ciebie?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika77 wrote:
    cześć,
    ja jestem tutaj nowa..

    @ spóźnia się 2 dni, bóle jajników, olbrzymi apetyt, senność i poranne mdłości to tylko niektóre moje dolegliwości pewnie większość z nich jest urojona przeze mnie. Kiedyś jak przeczytałam (na wyśmiewczym forum), że jednym z objawów ciąży jest ból stawów (bo niby dzidzia zabiera wapń) to mnie kolano bolało przy chodzeniu :D

    Myślałam o testowaniu jutro, ale boję się, że znów tylko jedna krecha będzie :(
    2 dni po @ to juz coś powinno wyjść:)

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturki nie mierzę, ale już pojawiło się plamienie, jutro będzie @ :(
    Dziwne trochę, bo ostatnio moje cykle były regularne: @ przychodziła 10 równo z wypłatą ;)
    No nic może kolejnym razem się uda..

    A jeśli mam cykle 30dniowe to jest szansa, że owu będzie przed 24/01?

    Patricia lubi tę wiadomość

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie bardzo. Celowałabym, że jakos w drugiej polowie ostatniego tygodnia stycznia. Zacznij prowadzic wykres i mierzyc temperature.

    A co do plamień to też różnie bywało. Daj znać czy jutro @ się rozkreci.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, bo mąż wyjeżdża w delegację na 2 tygodnie, chyba mu wskoczę do walizki, heh ;)
    Z temperaturą dobry pomysł, muszę zacząć mierzyć!

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jednak już nie będziesz musiała wskakiwać do walizki ;-)
    moja mama przy trzeciej ciąży dowiedziała sie o fakcie w 6 mcu jak trafila do szpitala i juz musiała rodzić, bo było z nią źle. Całe 6 mcy miesiączkowała.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki NiecierpliwaKarolina za nadzieję. Zobaczymy jak to będzie w moim przypadku :)

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejny wieczór i kolejne bóle brzucha, w ciągu dnia jest ok a pod wieczór się zaczyna, gdyby nie ten test to typowe @ bóle, boje się, że coś jest nie tak...z drugiej strony czytałam, że tak może być...

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali89 nie ma się co martwić na zapas, bo na pewno to nie sprzyja Maleństwu. Też czytałam, że takie bóle na początku ciąży się zdarzają, więc relaks do piątku, a po wizycie u gina sama radość - życzę z całego serducha żeby wszystko poszło ok :)

    Szczęściu trzeba pomagać..
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ