X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaska21 wrote:
    Tak szczerze to maz nawet nie spodziewa sie ze moge byc w ciazy zawsze interesuje sie moim cyklem a teraz nic nie mowil tylko dzialal bez zabezpieczenia bynajmniej on nie zyje wstresie czy to juz sie udalo przypominam ze to pierwszy miesiac staran wiec jakby co to byloby naprawde wielkie szczescie


    I bardzo dobrze, Ja tez Mojejmu nic nie mowiłam nawet jak brałam Clo, ale niestety dowiedział sie wczoraj o Mojej wizycie i usg wiec powiedziałam ze mamy sie starac od piatku a nie teraz zeby nie stresował sie meżulek:-) chociaz wydaje mi sie ze cos podejrzewa ale nic nie mowi:-)

    Pola
  • kaska21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze gdy scisne piers to ulewa mi sie pokarm wiem ze to za wczesnie wiec niewiem moze to pozostalosc po tamtym poronieniu po ktorym pokarm mialam jeszcze przez 2 miesiace tj do polowy pazdziernika

  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do grona tych ze spóźnioną @, do mnie też przyszła przebrzydła! pakuję się do walizki ;)

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przepraszam jestem w pracy wiec nie mam czasu odpisac wam, ale zrobie to wieczorkiem.
    Tylko szybciutko was sie zapytam - czy takie chwilowe bole w piersiach moga cos znaczyc? Taki bol od zewnetrznej strony mnie lapie, troszke piekacy i tak na chwilke (nie przy dotyku, o tak sam z siebie). Czy to normalne? Wiem, wiem potrzebuje wrozki :P Ale moze ktoras tak miala???

    7u22s65golimztyz.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, a to w obu piersiach tak samo? Ja mam czasem tak po stronie serca, do tego klucie.
    U mnie wczoraj bez plamien, dziś też... Tylko teraz ze sluzem na czerwono podczas siusiania, ale nie dużo... Poza tym dziś podbrzusze mnie bolało. Tak dziwnie... Nie na @, bardziej jak na owu. Masakra :( chce juz piątek!!

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianna testuj!

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua wrote:
    Hej dziewczyny, przepraszam jestem w pracy wiec nie mam czasu odpisac wam, ale zrobie to wieczorkiem.
    Tylko szybciutko was sie zapytam - czy takie chwilowe bole w piersiach moga cos znaczyc? Taki bol od zewnetrznej strony mnie lapie, troszke piekacy i tak na chwilke (nie przy dotyku, o tak sam z siebie). Czy to normalne? Wiem, wiem potrzebuje wrozki :P Ale moze ktoras tak miala???


    Ja tak kiedys miałam w 1 cyklu i byłam pewna ze jestem w ciazy bo nigdy tak nieczułam, ale niestety nie byłam...mam nadzieje ze u Ciebie bedzie inaczej

    Pola
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianna tak w obu, raz jedna, raz druga. Wydaja sie trooooszeczke obolale przy dotyku teraz... ale moze tyle sie macam po tych piersiach, zeby sprawdzic czy bola, ze zaczely bolec! :P
    widze, ze tobie tez cialo psikusy jakies robi. Jeszcze 2 dni do wielkiego testowania :O

    Pola ja tez znam to uczucie, tylko tak sobie mysle, ze moze tym razem jest spowodowane czyms innym :P

    7u22s65golimztyz.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Wianna testuj!
    W piatek zatestuje..

    Wiecie, że odkąd się staramy (czyli drugi cykl), to nie mogę rozpoznać swojego ciała... Naprawdę dziwnie się zachowuje, nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale wcześniej miałam wszystko przewidywalne, wiedziałam co za objaw i co on oznacza. A zarówno w pierwszym cyklu jak i teraz w drugim, wszystko jakieś takie inne, dziwne, nie moje :(

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wianna wrote:
    W piatek zatestuje..

    Wiecie, że odkąd się staramy (czyli drugi cykl), to nie mogę rozpoznać swojego ciała... Naprawdę dziwnie się zachowuje, nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale wcześniej miałam wszystko przewidywalne, wiedziałam co za objaw i co on oznacza. A zarówno w pierwszym cyklu jak i teraz w drugim, wszystko jakieś takie inne, dziwne, nie moje :(


    bo to taki psikus ja miałam taką sytuację, już gdzies o niej pisałam, ale powtórze się;p wczęśniej zanim zaczeliśmy się starać miałam cykle 28 dniowe jak w zegarku, żadnych bóli piersi. Po ok 3 miesiącach starań tydzień przed @ zaczynały mnie boleć piersi, po pół roku poszłam do gin, zrobiłam wczesniej prolaktynę i wyszła wysoka. Mówię mu panie doktorze: prl niby wysoka, ale cykle mam jak w zegarku. I co? Kolejny cykl trwał 23 dni, a później wskoczyło mi na 26. I tak można znać swoje ciało.

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziu... Naprawdę nie można być niczego w swoim życiu pewnym :P

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali ja mam pytanie, przepraszam, bo nie znam Twojej historii, ale... gdy czekalas na ten ostatni okres to mialas przeczucie, ze sie udalo? Bo mnie martwi to, ze jestem przekonana, ze sie nie udalo. Nie czuje sie w ciazy, wiec pewnie nie jestem. Testowac bede bardziej, zeby upewnic sie w moim przekonaniu niz z nadzieja na 2 krechy. (Sorki jesli wszystkich znowu doluje :P )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 19:00

    7u22s65golimztyz.png
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua wrote:
    Skali ja mam pytanie, przepraszam, bo nie znam Twojej historii, ale... gdy czekalas na ten ostatni okres to mialas przeczucie, ze sie udalo? Bo mnie martwi to, ze jestem pzekonana, ze sie nie udalo. Nie czuje sie w ciazy, wiec pewnie nie jestem. Testowac bede bardziej, zeby upewnic sie w moim przekonaniu niz z nadzieja na 2 krechy. (Sorki jesli wszystkich znowu doluje :P )

    miałam obajawy jak na @ ból brzucha -( nawet w sylwestra mówiłam do męża, że mnie brzuch bol) i ból piersi - co zwalałam na prl, a byłam przekonana, że się nie udało bo w tym cyklu jak sprawdzałam prl miałam 75, nawet byłam u gin w 20 dc i mi przepisała badania do zrobienie podczas @. A test tak na prawde zrobiłam bo w nocy mi się śnił wózek dziecięcy i rano stwierdziłam, że to na pewno znak noi były 2 kreski. Mina mojego męża była bezcenna myślał, że go wkręcam heheh


    Więc ja raczej przeczucia nie miałam, tym bardziej, że to był okres Świąteczno - noworoczny więc głowa była czym innym zajęta.

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah marze o takiej niespodziance, jestem ciekawa jak sie poczuje w tym momencie kiedy bede wiedziec, ze sie udalo.
    Gratuluje z calego serca Skali, zycze Ci spokojnej ciazy i zdrowego maluszka!

    Skali89 lubi tę wiadomość

    7u22s65golimztyz.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bóle się nasilają :( chyba pekne i zatestuje jutro, bo to okropne... Nie wiem co się ze mną dzieje... Bo może to ten cholerny polip się rozwija i tak mi dokucza... Ale znowu jak zrobię jutro i będzie negatywny, to i tak się będę zastanawiała czy prawdę powoedzial, bo stężenie beta mogło być jeszcze za małe :(

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wianna wrote:
    U mnie bóle się nasilają :( chyba pekne i zatestuje jutro, bo to okropne... Nie wiem co się ze mną dzieje... Bo może to ten cholerny polip się rozwija i tak mi dokucza... Ale znowu jak zrobię jutro i będzie negatywny, to i tak się będę zastanawiała czy prawdę powoedzial, bo stężenie beta mogło być jeszcze za małe :(
    a kiedy masz termin @? Mi wyszło + 2 dni przed @

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali89 wrote:
    a kiedy masz termin @? Mi wyszło + 2 dni przed @

    16 stycznia... Się spodziewam jej...

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy pamiętacie,ale pisałam że mam dziś wizytę u mojej ginekolog.
    Na cud ciążowy nie liczyłam,ale okazało się,że mam dziś owulację i 2cm pęcherzyk :)
    Sciągnełam męża z delegacji pod groźbą rozwodu nawet;p
    Trzymajcie kciuki aby ten cykl był udany:)

    Skali89, Agulka901 lubią tę wiadomość

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki, stosunkowo udanej nocy życzymy i obfitej jeszcze :D

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to masz moc Joaśka_87 ;) ja mojego nie ściągnę, bo aż do Francji jedzie, więc najbliższy cykl bez starań :( Ale Wam życzę powodzenia!! :)

    Szczęściu trzeba pomagać..
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ