X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaska owocnej nocy zycze

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • kaska21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj powiem Wam ze my kobiety mamy przekichane... ja dzis wieczorem tak slabo sie czulam i czuje do teraz jutro ma byc @ nawet zauwazylam ze dzis taka wnerwiona chodze wszystko mnie denerwuje moze to ze stresu przed testowaniem ogolnie mam dylemat czy testowac jutro czy w piatek oczywiscie jak @ nie przyjdzie

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka_87 wrote:
    Dziewczyny nie wiem czy pamiętacie,ale pisałam że mam dziś wizytę u mojej ginekolog.
    Na cud ciążowy nie liczyłam,ale okazało się,że mam dziś owulację i 2cm pęcherzyk :)
    Sciągnełam męża z delegacji pod groźbą rozwodu nawet;p
    Trzymajcie kciuki aby ten cykl był udany:)
    No to upojnej i jak najbardziej owocnej nocy wam życzę :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny dzisiaj termin @ i ani widu ani słychu o niej test zrobiony dla świętego spokoju ale oczywiście czysta biel. Mogła by już przyjść.

    Kaska21 życzę ci żeby ta wstrętna @ nie przyszła a test jak najbardziej pozytywny wyszedł :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu powodzenia, chociaż i rąk pewnie już po fakcie piszę ;)

    Kaśka21 mam nadzieję, że zobaczysz II :)

    Kasia1407 mi się @ spóźniała jak nigdy 2.dni, a po zrobieniu testu normalnie zwolnienie blokady i BUM. No ale u cb jeszcze nie wiadomo. Trzymam kciukasy!!!

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No negatywny test jest baaardzo często takim odblokowaniem @ :D robię test, jedna kreska i CHLUST! niemalże :)

    Dziewczyny, przy okazji: odkryłam coś takiego jak tampon nowej generacji - są różne firmy, ale akurat wybrałam DivaCup (żadna reklama jakby co :)) - zamiast tony śmieci z podpasek i tamponów jeden taki 'lejek' z silikonu, umieszcza się go w środku i raz na 12h opróżnia (rano i wieczorem) - nie przecieka, można pływać skakać biegać i służy dożywotnio :)

  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszek wrote:

    Dziewczyny, przy okazji: odkryłam coś takiego jak tampon nowej generacji - są różne firmy, ale akurat wybrałam DivaCup (żadna reklama jakby co :)) - zamiast tony śmieci z podpasek i tamponów jeden taki 'lejek' z silikonu, umieszcza się go w środku i raz na 12h opróżnia (rano i wieczorem) - nie przecieka, można pływać skakać biegać i służy dożywotnio :)

    Ojej... nie slyszałam o niczym takim :P ale jak to? że tak z tym można chodzić? potem się myje to i zakłada czyste? A ciekawe jaka pojemność bo przy moich obfitych @ zapewne na długo by nie wystarczyło :P
    Ale ciekawe, ciekawe, używałaś już?

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszek wrote:
    No negatywny test jest baaardzo często takim odblokowaniem @ :D robię test, jedna kreska i CHLUST! niemalże :)

    Dziewczyny, przy okazji: odkryłam coś takiego jak tampon nowej generacji - są różne firmy, ale akurat wybrałam DivaCup (żadna reklama jakby co :)) - zamiast tony śmieci z podpasek i tamponów jeden taki 'lejek' z silikonu, umieszcza się go w środku i raz na 12h opróżnia (rano i wieczorem) - nie przecieka, można pływać skakać biegać i służy dożywotnio :)

    Gdzie można nabyc takie cudo??

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek gdzie takie cudo? Ja urzywam pieluch wielorazowych dla syna wiec testem eko i bardzo by mnie to interesowalo :P

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noi dupa blada muszę czekać do poniedziałku na pierwszą wizytę bo jutro jednak nie przyjmuje.

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali może w poniedziałek coś Ci więcej powie juz na usg ( czasem warto poczekać ) , wiem ze czasem jest to trudne

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem jutro pewnie jeszcze nie byłoby nic widać, hehe bardziej się wkurzyłam bo nastawiłam się na wolny piątek;p

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka_87 wrote:
    Dziewczyny nie wiem czy pamiętacie,ale pisałam że mam dziś wizytę u mojej ginekolog.
    Na cud ciążowy nie liczyłam,ale okazało się,że mam dziś owulację i 2cm pęcherzyk :)
    Sciągnełam męża z delegacji pod groźbą rozwodu nawet;p
    Trzymajcie kciuki aby ten cykl był udany:)


    Zazdroszcze ze Twoj maz moze tak na zawołanie sie przytulać:-) i trzymam kciuki!

    Pola
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty Skali...wytrzymasz ;)

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety sie stresuje, we wtorek dostała zastrzyk na pekniecie pecherzyk miał wtedy 22 mm i pekł wczoraj nastepnego dnia o 14. przytulanie było we wtorek a wczoraj w dniu owulacji niestety nie...., myslicie ze dzis jeszcze warto? mija 24 godz od pekniecia wiec chyba małe szanse...:-(

    Pola
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze warto Pola!!!! Przytujcie się jak najczęściej, toż to sama przyjemność:) na pewno nie zaszkodzi!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 15:16

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znalazłam info o tym na eko stronie a kupiłam na Allegro, czekam na dostawę :) podobno nawet przy bardzo obfitych @ można nosić i po 12h nic nie przecieka. Potem dokładnie tylko sie to myje i wsadza znowu :) nie czuć tego w ogóle. Dam znać jak dojdzie - kosztowało mnie 75zl ale szybko sie zwróci i juz mam nadzieje nigdy nie kupować tamponów i podpasek :)

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na YouTube jest film co i jak - Diva Cup :)

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez zaciekawiłaś Pietruszek. Czekamy na Twoją opinię jak już to wypróbujesz ;)

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze martwię się, bo robiłam dziś tsh,bo mi kazała, jak jeszce nie widziałam, ze jutro nie idę do niej i wyszło 3,66 norma w I trymestrz 2,32, ale nie zrobiłam tych ft3 i ft4 i teraz sama nie wiem czy to dużo za wysoko, czy tak może być... pisałam jej sms ale bez echa na razie

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ