X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka_87 wrote:
    Dziewczyny a powiedźcie mi jak owulację miałam 13.01 to kiedy najwcześniej mogę zrobić betę?Wiem,że tego dnia miałam owulację bo byłam w ten dzień u ginekologa i robiła mi usg.


    Jezeli miałas zastrzyk na pekniecie to po 14 dniach a jak nie to po 9 mozesz juz spokojnie zrobic:-)

    Joaska powiedz prosze jak u Ciebie wygladał pecherzyk w dniu pekniecia na usg? bo Ja juz zgłupiałam, we wtorek 12.01 u mnie pecherzyk miał 22 mm i lekarz kazał działac we wtorek, srode i czwartek a w piatek na usg, byłam pzrekonana ze pekl w srode. Jednak na usg w piatek miał 20 mm i nieregularne kształty i lekarz stwierdził ze własnie peka bo sie zmniejszył i jest juz nierówny...jezeli pekał dopiero w piatek to od wtorku urósł pewnie do 27-28mm. Jak u Ciebie wygladał w momencie pekniecia?

    Pola
  • intense Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, dopiero w tym miesiącu zaczęłam starania o dziecko. Nie prowadzę wykresu na ovu, ale robiłam testy owulacyjne i od ok. dwóch lat bardzo uważnie obserwuję swoje cykle. Według testu i innych objawów (śluz, kłucie w jajnikach) owulację miałam 5.01. Robiłam już dwa testy, wczoraj i dzisiaj, oba niestety negatywne. Mierzyłam temperaturę i na razie utrzymuje się w okolicach 37,1, okres powinnam dostać we wtorek. Te testy mnie trochę podłamały, bo czuję się dziwnie, pobolewa mnie brzuch i biust, wczoraj śmiałam się jak głupia przy filmie dla dzieci i nie mogłam zasnąć, bo męczyły mnie dziwne nudności. Staram się nie nakręcać na siłę, ale jak to zrobić? Nawet do ostatniej w życiu sesji nie idzie mi nauka, takiego mam stresa...

  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Intense moim zdaniem testy zrobiłaś za wcześnie . Ja bym poczekała do dnia spodziewanego @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 09:21

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola1111 wrote:
    Jezeli miałas zastrzyk na pekniecie to po 14 dniach a jak nie to po 9 mozesz juz spokojnie zrobic:-)

    Joaska powiedz prosze jak u Ciebie wygladał pecherzyk w dniu pekniecia na usg? bo Ja juz zgłupiałam, we wtorek 12.01 u mnie pecherzyk miał 22 mm i lekarz kazał działac we wtorek, srode i czwartek a w piatek na usg, byłam pzrekonana ze pekl w srode. Jednak na usg w piatek miał 20 mm i nieregularne kształty i lekarz stwierdził ze własnie peka bo sie zmniejszył i jest juz nierówny...jezeli pekał dopiero w piatek to od wtorku urósł pewnie do 27-28mm. Jak u Ciebie wygladał w momencie pekniecia?

    Pola1111 z tego co lekarka mi mówiła mój pęcherzyk był podobno idealny bo miał 2 cm.
    Nie umiem Ci powiedzieć jak wyglądał w dniu pęknięcia.
    Staramy się o dzidzię pół roku i prawdopodobnie źle obliczyłam dni płodne i samą owulację bo w ten dzień co byłam czyli w środę 13.01 miały dopiero zacząć mi się dni płodne a tu proszę już owulacja. Mój mąż był w delegacji i miał wrócić w piątek więc zapytałam czy do piątku może to poczekać to usłyszałam,że piątek już będzie za późno.
    Przykro mi,że nie mogę Ci pomóc. C

    P.S.
    Czekam z niecierpliwością na testowanie.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już się gubię....
    Wczoraj 6 dzień @ już nie było więc było przytulnie ;)
    Dzisiaj patrzę a @ znowu hula na całego :( whyyyy????
    Czy może za bardzo zaszaleliśmy? O co chodzi?
    Rzeczywiście jakieś dziwne mamy te cykle w nowym roku...
    A tak w ogóle to co u was? Ja czekam z utęsknieniem na godz. 5 i frunę do domu. Przede mną 2 dni wolnego :) :)

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwnie ten nowy rok się nam zaczyna...
    Ja tak sobie po cichu myślę jaka to byłaby niespodzianka na walentynki dla mojego męża. Ja już myślałam,że zrobię mu niespodziankę na święta i mimo wszystkich objawów zafasolkowania @ przyszła :(
    Przy dwóch ciążach nie miałam żadnych objawów i teraz też postanowiłam,że nie będę wyszukiwać.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu ja właśnie też się upajam tą myślą ;) taki prezent walentynkowy to COŚ :)

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie mnie bo zaraz kogoś trzasnę! W niedziele jedziemy do moich teściów na 3 dni. Jedziemy nocnymi pociągami więc nici z przytulanka ( będę miała płodne). Powiedziałam mężowi że owulkę będę miała jakoś w trakcie wizyty więc będzie trzeba się tam poprzytulać. Uznał że on u rodziców nie będzie tego robił i koniec...no myślałam że mnie trafi. To ja faszeruje się tabletkami, mierze temperaturę, sprawdzam śluzy śruzy a on mi powie nie bo mama śpi za ścianą! Szkoda że u nas w domu mu to nie przeszkadza!!!!!!!!!!!!

    Jedyna nadzieja w tym że owulka się przesunie jak ostatnio np na czwartek- piątek to będziemy działać po powrocie...

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah te chłopy.... Tacy delikatni ;)
    Może go jeszcze przekonasz, nie poddawaj się. A poza tym, jak zaczniesz się do niego dobierać to nie ma bata, że odmówi :) :) nawet mamusia za ścianą z tym nie wygra!!

    Agulka901, Marteczka93, Aasia85, Szyszka1 lubią tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka wystarczy podejść go z drugiej strony, tak jak to MY kobiety potrafimy :) A sposobów jest mnóstwo.. :D I przede wszystkim nic na siłę, bez krzyków itp., bądź wyjątkowo delikatna i jednocześnie seksowna, a <3 murowane :) A wtedy tak jak Moniqaaa mówi - nawet teściowa nic tu nie przeszkodzi :) Powodzenia!

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka no nieźle Twoje chłop zrobi. Ale Ty weź go uwiedz sexowna bielizna , do tego masaż i mąż sie nie obroni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 18:18

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali, gdzie jesteś? Co u Ciebie?

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam plan na męża - nie spakuje piżamy ;P

    NiecierpliwaKarolina, Marteczka93, Joaśka_87 lubią tę wiadomość

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane.

    Pietruszek tulę ci mocno i trzymaj się tam w tym szpitalu. I oby tam wszystko ci dobrze powychodziło :)

    Agulka dziewczyny mają rację podejdź go z drugiej strony :) Choć ja powiem szczerze że jak mój by nie chciał to ja automatycznie brak chętki i to jeszcze nerwy do tego :) Ale na szczęście bardzo rzadko to bywa. Ale uważam że jak M dobrze podejdziesz to na pewno nie odmówi :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zaczynam robić owulacyjne. Normalnie ruszyła bym z nimi dopiero od 15-16dc ale po ostatnim cyklu wolę zacząć wcześniej. Boje się tylko że mi testów zabraknie jak owulka znowu zrobi psikusa i pojawi się w 25dc;P

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ginekolog kazał współżyć zaraz po miesiączce i najlepiej co dwa dni, wtedy jest duza szansa zajścia w ciążę. A stosowanie testów owulacyjnych tylko bardziej wpływa na nasza psychikę i kobieta niepotrzebnie podświadomie sobie to utrudnia. Tym bardziej, ze owulacja może zarówno się opóźnić jak i trochę przyspieszyć. Także rada od mojego ginekologa - moim zdaniem jest trafiona. A i mężczyźni wtedy nie będą sie czuli jak "byki rozpłodowe", żeby współżyć tylko i wyłącznie w Te dni :)

    I wczoraj byłam u ginekologa na kontrolę, prawdopodobnie jestem w ciąży - ale że to za wcześnie, żeby coś zobaczyć.. to mam przyjść za 2 tyg :) no chyba, ze @ przyjdzie wczesniej, ale w środku czuje, ze chyba się udało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 09:15

    łazienkowa22 lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje MARTECZKA, trzymamy kciuki zeby sie udało. U mnie 18dc, w piatek miałam pekajacy pecherzyk wiec czekam do wtorku i ide na Bete, mam juz skierowanie:-)
    Ktoś czeka ze man na testowanie w tym czasie?

    Pola
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola chyba zapeszyłam :( bo na wkładce mam chyba poczatki plamienia/krwawienia. I nie wiem czy to zbliżająca się miesiączka czy wczesne poronienie :( zobaczę co do wieczora się stanie, albo do jutra.

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 moze to plamienie implantacyjne? Poczekaj spokojnie na rozwoj sytuacji, jesli masz cylle okolo 28 dniowe to to plamienie moze wypasc w dniach miesiaczki lub troche wczesniej. Zycze Ci zeby sie udalo xx

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    7u22s65golimztyz.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanie dziewczyny poniewaz juz glupieje... jak juz tu pisalam cykle mam okolo 34 dniowe, ale ostatni mial tylko 27. Czy jest bardziej prawdopodobne, ze to byl jeden taki wybryk, czy powinnam sie teraz spodziewac krotszych cykli? Miala tak ktoras z was?
    Teraz mam 15ty dzien cyklu i moje piersi sa bardzo bolesne (po bokach, przy dotyku). Nie wiem czy to owulka czy co :/ jestem strasznie zagubiona, pomozcieeeee xxx

    7u22s65golimztyz.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ