X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Marta. To zawieszenie jest straszne...ehhh...
    Zawsze myślałam, że w ciążę zachodzi się tak O, od razu. O ja głupia. Tyle starań i czekania, ale wiem, że będziemy jeszcze bardziej doceniać uroki macierzyństwa ;)

    Marteczka93, Joaśka_87, Aasia85, MagdaLENKA89 lubią tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Tobą w 100% :) Nasze dzieci będą miały wspaniałe mamuśki :D

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślałam,że zachodzi się w ciąże o tak bo skoro w dwie poprzednie zaszłam w drugim cyklu to w trzeciej będzie podobnie a tu proszę 7 cykl. Choć może spowodowane to jest,że wtedy mąż był cały czas w domu i przytulanie było co noc a teraz to albo tylko w weekend albo tak jak ostatnim razem na telefon.
    Wprawdzie jutro już mogłabym zrobić betę,ale jakoś tym razem mi się nie spieszy aby się nie rozczarować. Mój mąż specjalnie z delegacji wrócił bo miałam idealny pęcherzyk.
    Poczekamy,zobaczymy tylko to czekanie jest najgorsze:(
    Coś mnie dziś kłuje lewy jajnik i mam bardzo dużo śluzu takiego białego jak nigdy,ale nie chce się nakręcać bo wiadomo jak jest. Czasami nasz organizm płata nam figle.
    Za 10 dni mam dostać @ ciekawe czy się pojawi.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Ja również NIE czekam na @.
    Jeszcze dwa dni czekania.....
    Też mam swoje doświadczenia...i test planuję dzień po terminie miesiączki.....
    Pozdrawiam

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mam nadzieję, że mogę dołączyć? ;) Zaczęłam Was podczytywać i tutaj tak miło :D
    My staramy się o rodzeństwo dla córeczki. Przy pierwszych staraniach też się obserwowałam-udało się w trzecim cyklu (a pierwszym możliwym ;) ).
    Staramy się już od maja, od sierpnia mierzę temperaturę, uczę się obserwacji szyjki i śluzu :)
    Dziś mam 23dc, ale nie wiem kiedy powinnam testować :D Z temperatury wydaje mi się że owulacja była 14/15dc, wtedy też była szyjka miekka i otwarta :) Jednak 14dc miałam usg i lekarz powiedział, że w prawym jajniku sa 2-3 dojrzewające pęcherzyki ale nie ma dominującego. To trochę mi maci w głowie ;)
    Biorę też pierwszy cykl luteinę. Mam bóle raz w jednym jajniku raz w drugim. Do tego ból pleców z prawej strony. Oprócz tego pewnie mogę się doszukać miliona innych objawów jak co miesiąc :D :D :D
    Trzymam za Was kciuki! Ja chyba będę testować dopiero w poniedziałek jak temperatura nie spadnie (nie wiem jak to przy luteinie jest?);) W grupie łatwiej się czeka :)

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM i łazienkowa trzymam kciuki! :-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • MagdaLENKA89 Koleżanka
    Postów: 41 8

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w grupie latwiej się czeka to dołączam :)
    U mnie sprawa wygląda tak:
    Stymulacja cyklu clo,pregnyl i metformina ( w poprzednich naturalnych cyklach pęcherzyki nie pekaly).
    Pęcherzyki dwa piękne dominujące (24 i 19 mm). Od lekarza dostałam mowę pouczająca na temat ryzyka ciąży bliźniaczej. Z mężem zdecydowaliśmy się na próbę... Oba pęcherzyki pekly. Endometrium jak to dr powiedział "całkiem niezle jak przy clo"
    Dziś testowalam z moczu-ciekawość czy pregnyl zostawił we mnie jescze jakiś ślad-test negatywny.

    Od dwóch dni bóle podbrzusza,jak w czasie trwania menstruacji. I reszta wyimaginowanych dolegliwości występujących przy ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 06:36

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka, który dc? Jaka tempka?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    MMM i łazienkowa trzymam kciuki! :-)
    jak u Ciebie ładnie na wykresie! aż się buzia cieszy ;)

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • MagdaLENKA89 Koleżanka
    Postów: 41 8

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 23 dc.
    Temperatury nie monitoruje, nie bardzo wiem jak ją interpretować.
    Cholernie bolą mnie jajniki dziś. Boję się,że coś jest nie tak :(

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia. U mnoe dzis 13dc a sluz nieplodny wiec moze znowu mi sie owulka przesunie. Ciagle czytam zeby byc gotowa na kurs. Juz mam dwie podopieczne. Tzn jedna juz urodzila i teraz walczymy z laktacja a druga jest w 10tc wiec dopiero szykujemy sie na rozmowy porodowe

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLENKA89 wrote:
    U mnie dziś 23 dc.
    Temperatury nie monitoruje, nie bardzo wiem jak ją interpretować.
    Cholernie bolą mnie jajniki dziś. Boję się,że coś jest nie tak :(
    a kiedy będziesz testować? może przy ciąży bliźniaczej ból jest większy? A u Ciebie jest duże prawdopodobieństwo takiej? ;) Trzymam kciuki! Mnie też jajniki bolą, ale tak mam co miesiąc i zawsze bardziej z prawej strony- lekarz mówi, ze ta strona jest może wrażliwsza na ból

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • MagdaLENKA89 Koleżanka
    Postów: 41 8

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam doświadczenia co do bólu jajników bo to nasze pierwsze starania :)
    Testowałam dziś z rana,ale to bardziej pod kątem pregnylu czy go już we mnie nie ma. Wyszedł dziś test negatywny.
    Myślę,że troszkę za wcześnie żeby bhcg wyszedł mi z moczu,ponieważ w ubiegłym tygodniu w piątek na usg było widać że pekły oba pęcherzyki. Więc do zapłodnienia mogło dojść w czwartek bądŹ piątek. (?)
    A jajnki bolą Cię zawsze po owulacji z prawej strony?
    Dziękuję Kochana "łazienkowa"za wsparcie, tak bardzo teraz go potrzebuję :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 10:11

  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLENKA89 wrote:
    Nie mam doświadczenia co do bólu jajników bo to nasze pierwsze starania :)
    Testowałam dziś z rana,ale to bardziej pod kątem pregnylu czy go już we mnie nie ma. Wyszedł dziś test negatywny.
    Myślę,że troszkę za wcześnie żeby bhcg wyszedł mi z moczu,ponieważ w ubiegłym tygodniu w piątek na usg było widać że pekły oba pęcherzyki. Więc do zapłodnienia mogło dojść w czwartek bądŹ piątek. (?)
    A jajnki bolą Cię zawsze po owulacji z prawej strony?
    Dziękuję Kochana "łazienkowa"za wsparcie, tak bardzo teraz go potrzebuję :*
    no tak, na test za wcześnie. Lepiej też zrobić bete- ja w listopadzie miałam na tescie ciazowym druga jasna kreske (nie tylko ja ja widzialam :) ) a beta wyszla ujemna. dobrze ze mezowi nie zdazylam powiedziec. teraz zrobie test (bo mi zostaly jeszcze dwa) a pozniej jak cos bete dla potwierdzenia. Nie wiem od którego dnia po owulacji rośnie beta (ty chociaż masz pewność że była owulacja i kiedy :D).
    Ja prawdopodobnie pierwszą ciąże miałam bliźniaczą, ale tylko jedno maleństwo się udało utrzymać (krwiak podkosmówkowy).
    Jajniki mnie bolą głównie z prawej strony, w tym cyklu bolą oba jajniki na zmiane. ale do tego mam taki inny ból nisko po prawej stronie (od kilku cykli co miesiąc prawe przez cały cykl)i plecy nisko od prawej strony bolą czasami w tym cyklu.

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta rosnie w ciagu 48h od implantacji zarodka ktora ma miejsce ok 7-1 dnia od owulacji :)

    łazienkowa22 lubi tę wiadomość

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chętnie się podłączę do tematu :) Obserwuję Wasz wątek od początku. Moim staraniom stuknęły już 2 lata, wyniki moje i męża książkowe, jedyne co może przeszkadzać to brązowe plamienia, czasami trwające do 11 dni przed @. Według większości lekarzy, u których byłam, to problem z progesteronem, dlatego jestem na luteinie podjęzykowej od 2 miesięcy. W tamtym miesiącu plamienia skróciły się do 5 dni, więc jakiś sukces był, @ opózniał się o 3 dni, więc ogromna nadzieja, jednak testy negatywne :( W każdym cyklu jestem na monitoringu, obecnie 12 dc, wczoraj monitoring i 15mm pęcherzyk, lekarz kazał działać. Chętnie będę oczekiwać z Wami i wspierać :)

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orchid życzę powodzenia i trzymam kciuki żeby teraz się udało ;D

    Co do testowania to jestem raczej zwolennikiem robienia testów czy to z krwi czy domowych dopiero w terminie @ lub zaraz po - dlaczego? A to dlatego że boje się syt że nastąpi ciąża biochemiczna i wolę się nie narażać na niepotrzebny stres. W tym cyklu test dopiero po termnie @. Czekam na tą owulkę bo chwilowo z obserwacji wynika że to jeszcze trochę

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • MagdaLENKA89 Koleżanka
    Postów: 41 8

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem,owulacja była Ale pewności nie mam koplemtnie czy się uda :(
    Orchid-wygląda na to że coś z progesteronem jest nie tak. A badanie progesteronu robiłaś?

    Ja planuję zrobić w środę test z moczu, a w piątek (29.01) dr mi zalecił bhcg z krwi. Odliczamy dni z niecierpliwoscią...

  • MagdaLENKA89 Koleżanka
    Postów: 41 8

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łazienkowa22 wrote:
    no tak, na test za wcześnie. Lepiej też zrobić bete- ja w listopadzie miałam na tescie ciazowym druga jasna kreske (nie tylko ja ja widzialam :) ) a beta wyszla ujemna. dobrze ze mezowi nie zdazylam powiedziec. teraz zrobie test (bo mi zostaly jeszcze dwa) a pozniej jak cos bete dla potwierdzenia. Nie wiem od którego dnia po owulacji rośnie beta (ty chociaż masz pewność że była owulacja i kiedy :D).
    Ja prawdopodobnie pierwszą ciąże miałam bliźniaczą, ale tylko jedno maleństwo się udało utrzymać (krwiak podkosmówkowy).
    Jajniki mnie bolą głównie z prawej strony, w tym cyklu bolą oba jajniki na zmiane. ale do tego mam taki inny ból nisko po prawej stronie (od kilku cykli co miesiąc prawe przez cały cykl)i plecy nisko od prawej strony bolą czasami w tym cyklu.


    Plecy i dół brzucha- łączę się z Tobą w bólu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 15:02

  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLENKA robilam kilka razy, zawsze wychodzil idealny, wiec to nie to :(

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ