Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia 123 wrote:
    Jutro powinna mieć @ a mam mleczny śluz i nie wiem czy to cos wróży. Jak myślicieli?
    wszystko zależy od organizmu, może ale nie musi. niektórzy mają taki śluz zawsze przed @, wiesz jaka jest szyjka, temperatura?


    Bajka91 wrote:
    łazienkowa - zazwyczaj wypada w połowie cyklu, ale 9dc pojawił się u mnie śluz (jednorazowo), dlatego postanowiłam wykonac test owu, ale wyszedl negatywny. Od tamtego dnia śluzu nie mam żadnego. Nie zaniedbujemy starań mimo to :D

    z tego co wiem to te testy wychodza 24-48h przed owulacją. a ona tez nie zawsze jest jednoznaczna ze skokiem (może być +/- 3dni z tego co czytałam) wiec może być za wcześnie żeby wyszło. Ja korzystam dodatkowo z szyjki- najwięcej przytulanek wtedy kiedy jest otwarta :)

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Dziewczyny ja zrobilam betę dzisiaj, czyli w 11dpo. Wynik 69,44.


    Gratulacje!!!
    u mnie we wtorek bedzie 11dpo, wiec nie moge sie juz doczekac....

    NiecierpliwaKarolina lubi tę wiadomość

    Pola
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Dziewczyny ja zrobilam betę dzisiaj, czyli w 11dpo. Wynik 69,44.


    NiecierpliwaKarolina, czy Ty również miałas bole jajników i ciagniecie w brzuchu od owulacji??
    Napisz prosze swoje pierwsze objawy od dnia owulacji:-)

    Pola
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, Magdalenka, Agulka jeszcze troche nieśmiało i z obawą, ale dziękuję :-*
    I trzymam mocno za Was kciuki!

    Pola za Ciebie też!!!! A co do bólu to mam tak cały czas ;-) mozesz potwierdzić na moim wykresie.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Bajka, Magdalenka, Agulka jeszcze troche nieśmiało i z obawą, ale dziękuję :-*
    I trzymam mocno za Was kciuki!

    Pola za Ciebie też!!!! A co do bólu to mam tak cały czas ;-) mozesz potwierdzić na moim wykresie.


    dziekuje, u Ciebie wyszła krew w 25dc Ja mam dzis 21 dc i wlasnie palnuje we wtorek czyli w 25dc isc na Bete....chyba oszaleje przez te 4 dni

    Pola
  • MagdaLENKA89 Koleżanka
    Postów: 41 8

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łazienkowa- a kiedy planujesz testować z moczu i z krwi bhcg robić?

  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLENKA89 wrote:
    Łazienkowa- a kiedy planujesz testować z moczu i z krwi bhcg robić?

    planuje w poniedziałek zrobić sikacza. jak wyjdzie to od razu do miasta na krew i do gina co z luteiną. Zobaczę wcześniej też jaka będzie temperatura ;) Może jak nie wytrzymam to zrobię w niedziele :D

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łazienkowa - ja niestety nie umiem jeszcze określić czy szyjka jest otwarta, czy zamknięta :(

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwy Karolina gratuluję

    Witam tez nowe starczy i życzę szybkiego zaciazenia

    NiecierpliwaKarolina lubi tę wiadomość

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka91 wrote:
    łazienkowa - ja niestety nie umiem jeszcze określić czy szyjka jest otwarta, czy zamknięta :(
    ja dopiero nie dawno się nauczyłam... po porodzie to miałam wrażenie że szyjka cały czas otwarta bo była "dziurka", ale zauważyłam że w dniu owulacji, kiedy jest otwarta to mogę cały opuszek zmieścić :) Zajęło mi czasu zdobywanie tej wiedzy, ale czuje się bardziej świadoma :)

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam na usg
    sa pechole i lekarka mi mowila ze tak jeszcze ze 4 dni i bedzie owulacja wiec ja juz teraz zaczynam dzialać

    Agulka901, łazienkowa22, NiecierpliwaKarolina lubią tę wiadomość

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak ja bym chciała wiedzieć o co chodzi mojej szyjce ;P Teraz mam śluz lepki a teoretycznie powinien już być płodny. Test owu jest bardziej + niż wczoraj ale to dalej negatyw. Jak nic dorwie mnie owulka na wyjeździe. Ale może namówię męża na co nieco jeśli u teściów wyjdzie pozytyw ;P Ale wysokość, miękkość, otwartość to na czuja robię i nie mam pojęcia czy dobrze mi się wydaje ;P

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasia85 wrote:
    byłam na usg
    sa pechole i lekarka mi mowila ze tak jeszcze ze 4 dni i bedzie owulacja wiec ja juz teraz zaczynam dzialać
    no to kciuki trzymam!

    Agulka901 wrote:
    No jak ja bym chciała wiedzieć o co chodzi mojej szyjce ;P Teraz mam śluz lepki a teoretycznie powinien już być płodny. Test owu jest bardziej + niż wczoraj ale to dalej negatyw. Jak nic dorwie mnie owulka na wyjeździe. Ale może namówię męża na co nieco jeśli u teściów wyjdzie pozytyw ;P Ale wysokość, miękkość, otwartość to na czuja robię i nie mam pojęcia czy dobrze mi się wydaje ;P

    Możecie też działać wcześniej tzn piątek- małe żołnierzyki poczekają w środku :D Hehe z moim mężem to tak samo jest :P
    Ja mam taką metodę na szyjkę że jeśli palec chowa mi się tylko do tej kosteczki to jest szyjka nisko, jeśli dalej to wysoko. z miekkoscia tez bylo ciezko. noi otwartosc to juz napisalam. Najlepiej codziennie o tej samej porze (bo jak sprawdzałam o różnych porach to też kwiatki wychodziły ;) ) no i w czasie okresu szyjka jest otwarta wiec raz sie przelamalam zeby to sprawdzić. i zapisywac codziennie spostrzezenia :) po owulacji tez szybko szyjka sie zmienia z miekkiej, wyosko, otwartej na nisko, zakmieta i twarda

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łazienkowa22 wrote:
    Możecie też działać wcześniej tzn piątek- małe żołnierzyki poczekają w środku :D Hehe z moim mężem to tak samo jest :P

    Może uda mi się męża namówić na igraszki przed wyjazdem jak synek będzie miał drzemkę xD

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka901 wrote:
    Może uda mi się męża namówić na igraszki przed wyjazdem jak synek będzie miał drzemkę xD
    ja tak ostatnio męża zdziwiłam :D zazwyczaj przytulanki wieczorem, kiedy córeczka i teściowa śpią :D ale że szyjka otwarta to dopadłam go w południe ;D i jednak się dało hahaha :D

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • MagdaLENKA89 Koleżanka
    Postów: 41 8

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łazienkowa-ja mam dziś 24 dc. Chyba też zatestuje z moczu w niedzielę (bedzie 10 dpo) Trzymam kciuki. :)

    Ps. Agulka ja też nie czaje szyjki swojej, nie czuj się samotna w swojej "szyjkowej niewiedzy" :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 15:38

  • Mrówka28 Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie juz wszystko boli ;) głowa, brzuch ( jak na okres) kręgosłup, cycki ... @ powinna przyjść w poniedziałek, dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test i był cień drugiej kreseczki tfu tfu tfu .... Trzymajcie kciuki dziewczyny ! Ale nerwy trzymam na wodzy ... Az boje sie pomysleć ze po ponad 2 latach sie udało ... Tfu tfu ...

    łazienkowa22, NiecierpliwaKarolina, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrówka trzymam kciuki

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wiesz ze jak jest nawet cien cienia to mowi sie o ciazy :P? Bo ja juz bym chciala gratulowac :P

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba będę musiała bardziej wnikliwie badać swoją szyjkę, może pomoże mi to lepiej ustalić swoje dni płodne.

    Mrówka28, trzymam kciuki!!

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ