X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam Was po całym intensywnym dniu. Może trochę spóźnione ale każdej z nas z okazji dnia dziecka życzę DZIECKA! Także tego... Czerwiec ma być szczęśliwy!

    Flowwer, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    dziewczyny mam wyniki badań a więc tak:
    Fibrynogen
    408,36 mg/dl norma 175,00 400,00 H
    D-dimer
    0,47 µg/ml norma 0,00 0,50 ( coraz wyższe)
    TSH
    2,400 µIU/ml norma 0,270 4,200 ;(
    FT4
    1,51 ng/dl norma 0,93 1,71
    Progesteron
    15,14ng/ml faza lutealna: 1,83 - 23,9 ng/ml
    ogólnie jestem wściekła bo przez 2 miesiące tsh z 2,48 spadło na 2,4... przy większej dawce leku... załamałam się

    p.s. teraz postaram się was nadrobić

    Doskonale rozumiem, też miałam taką sytuację, że po zwiększeniu dawki TSH spadło przez 2 miesiące z 2,85 na 2,79.
    A co bierzesz, Euthyrox czy Letrox?

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    tzn wiesz ja umówiłam się z moją gin że po badaniu zaczne brać acard wiec dziś już wziełam, bo ten fibrynogen od poronienia jest zały czas za wysoki... być może dlatego że mam sporą nadwage, ale właśnie wtedy też mogą te mikro skrzepy robić, ale pewnie mi coś dorzuci, ale zobaczymy, nie wiem za bardzo co robić bo niby mam przyjsc do niej w połowie następnego cyklu na minitoring ale chyba pójde po @ albo w trakcie zeby mi powiedziała co mam brać oprócz tego, ogólnie dzień konczy sie do d...y

    a widzisz ja sama zauwazyłam ze wyniki nie są fajne dlatego je powtarzałam znowu
    (jedni mi mówią że popadam w paranoje, a ja poprostu nie chce kolejnego poronienia...)

    a to badanie trombofilia to co to jest? bo nie mam pojęcia

    http://badaniaprenatalne.pl/trombofilia-czym-jest-i-jaki-ma-wplyw-na-ciaze/

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazio14 wrote:
    Nadrobiłam Was po całym intensywnym dniu. Może trochę spóźnione ale każdej z nas z okazji dnia dziecka życzę DZIECKA! Także tego... Czerwiec ma być szczęśliwy!
    I taki będzie!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Chyba faktycznie najgorsze juz za mna :) krwawienie sie zmniejszyło i skurcze juz delikatniejsze :)


    I tak jak mówisz następnego pustego jaja juz nie bedzie teraz
    tylko zdrowa piękna ciaza <3

    Bardzo Ci współczuję tych przeżyć, sama to przechodziłam, ale troszkę inaczej.

    Trzymam kciuki, aby już było PO i ból minął!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Bardzo Ci współczuję tych przeżyć, sama to przechodziłam, ale troszkę inaczej.

    Trzymam kciuki, aby już było PO i ból minął!


    Dziekuje :)

    Kto nie walczy ten nie niańczy <3

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer kochana, możesz mnie skreślić z siódmego :-( Podałam ten termin późniejszy, bo miesiąc temu @ spóźniła sie o tydzień. Niestety dzisiaj przyszła planowo. Taki prezent na dzień dziecka :-( Ale jeśli pozwolicie to zostanę tu jeszcze z Wami. Od jutra końska dawka clo więc liczę że coś się w końcu ruszy.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Doskonale rozumiem, też miałam taką sytuację, że po zwiększeniu dawki TSH spadło przez 2 miesiące z 2,85 na 2,79.
    A co bierzesz, Euthyrox czy Letrox?
    I co lekarz ci powiedział wtedy?
    Ja biorę letrox 100/75
    Ale od jutra będę brać tylko 100

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    http://badaniaprenatalne.pl/trombofilia-czym-jest-i-jaki-ma-wplyw-na-ciaze/

    Kurcze popatrzylam od razu na cenę badania i hmm drogo...
    Tak myślę że narazie nie będę tego robić może uda się zajść w zdrowa ciąże. Jednak jak powtórzy mi się historia to będę zgłębiać bardziej temat...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Flowwer kochana, możesz mnie skreślić z siódmego :-( Podałam ten termin późniejszy, bo miesiąc temu @ spóźniła sie o tydzień. Niestety dzisiaj przyszła planowo. Taki prezent na dzień dziecka :-( Ale jeśli pozwolicie to zostanę tu jeszcze z Wami. Od jutra końska dawka clo więc liczę że coś się w końcu ruszy.

    Ja też podałam późniejszy termin :) ładniej wygląda na moje imieniny dziś jestem 7dpo i właśnie miałam takie uklucie w jajniku z którego była owulka, i na dodatek 3 dzień brzuch mnie boli okresowo :)
    Jak mi @ nie przyjdzie to w 16dpo zatestuje a co mi tam hehe

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    I co lekarz ci powiedział wtedy?
    Ja biorę letrox 100/75
    Ale od jutra będę brać tylko 100

    Ja biorę Euthyrox. Endo mi powiedział, że TSH pomimo zbijania lubi spadać skokowo i na początku spada szybciej. No rzeczywiście, ja zaczynałam od 9,6 i przy dawce 25 chyba w niecały miesiąc spadło do ok.7. A później już coraz wolniej pomimo zwiększania dawki.

    Aaa...i jeszcze zapytał, czy na pewno biorę o stałej godzinie i na czczo. Wystarczy raz zapomnieć czy wziąć pod posiłku i już nie działa, jak powinno.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Flowwer kochana, możesz mnie skreślić z siódmego :-( Podałam ten termin późniejszy, bo miesiąc temu @ spóźniła sie o tydzień. Niestety dzisiaj przyszła planowo. Taki prezent na dzień dziecka :-( Ale jeśli pozwolicie to zostanę tu jeszcze z Wami. Od jutra końska dawka clo więc liczę że coś się w końcu ruszy.
    To jeszcze zatestujesz w tym mies jak jesteś na Clo ?! Tylko mi nie uciekaj ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane,dawno się nie odzywałam ale miałam bardzo intensywne tygodnie :) zaglądałam tylko i zaznaczałam serduszka. :)

    A teraz już zaczynamy czerwiec kolejny piękny miesiąc,oby zaowocował Wam Kochane w fasolinki <3

    Ja za to czuje się okropnie przez mdłości i czekam na kolejną wizytę :) jestem już też po pierwszej serii badań i wyniki są wszystkie w porządku.

    Zostawiam wiruski &%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&% ;* i oczywiście zaglądam

    Bajkaaa, Flowwer, Anna Stesia, Czrna 81, Lunaris, Bocianiątko, Amy333, E_w_c_i_a, Aneczka12 lubią tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Kurcze popatrzylam od razu na cenę badania i hmm drogo...
    Tak myślę że narazie nie będę tego robić może uda się zajść w zdrowa ciąże. Jednak jak powtórzy mi się historia to będę zgłębiać bardziej temat...
    Tanie nie jest jak te wszystkie badania immunologiczne.
    Nie takiej opcji by się powtórzyło !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 22:12

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Ja biorę Euthyrox. Endo mi powiedział, że TSH pomimo zbijania lubi spadać skokowo i na początku spada szybciej. No rzeczywiście, ja zaczynałam od 9,6 i przy dawce 25 chyba w niecały miesiąc spadło do ok.7. A później już coraz wolniej pomimo zwiększania dawki.

    Aaa...i jeszcze zapytał, czy na pewno biorę o stałej godzinie i na czczo. Wystarczy raz zapomnieć czy wziąć pod posiłku i już nie działa, jak powinno.

    Wow, dziewczyny, przestraszyłyście mnie. Ja miałam w lutym prawie 8, dostałam Euthyrox 50 i na początku kwietnia okazało się, że mam 0,3. Teraz w przyszłym tygodniu znów mam się przebadać i pójść z wynikami do endo, ale zaczęłam się stresować, że może u mnie też te wartości tak skaczą. Ja nie biorę leku o stałej godzinie, ale zawsze zaraz po wstaniu i na czczo, czekam też te pół godziny, zanim coś wszamię. Myślicie, że powinnam brać o stałej porze?

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Bertha, Lewy z nOvum ma ponoć dobrą rękę do trudnych przypadków - trafiłaś na świetnego specjalistę i warto tyle czekać na wizytę. :) Na obecną chwilę mam 9 dobrze rokujących pęcherzyków, a estradiol w 9ds wynosił nieco ponad 1000pg, ginka zadowolona, bo przy moim AMH to szał. Punkcja prawdopodobnie w niedzielę. Jutro ostatnie podglądanko. :)
    Super wynik 9 pęcholi!! Trzymam kciuki :)
    Ja zrobiłam powtórkę Amh, mam 4,15.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Ja biorę Euthyrox. Endo mi powiedział, że TSH pomimo zbijania lubi spadać skokowo i na początku spada szybciej. No rzeczywiście, ja zaczynałam od 9,6 i przy dawce 25 chyba w niecały miesiąc spadło do ok.7. A później już coraz wolniej pomimo zwiększania dawki.

    Aaa...i jeszcze zapytał, czy na pewno biorę o stałej godzinie i na czczo. Wystarczy raz zapomnieć czy wziąć pod posiłku i już nie działa, jak powinno.
    Mi najpierw spadło z 4 do 2,5 potem była ciąża więc momentalnie wyskoczyło grubo ponad 3 więc większą dawka a po poronieniu spadło tylko do 2,48 i teraz po 2 miesiącach mam 2,4 powiem jej żebym częściej badala i chce większą dawkę bo ta ewidentnie jest za słaba... Na dodatek cały czas tyje a nie jem więcej niż wcześniej więc może też poprostu tarczyca szaleje

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch zaczyna mocniej boleć.

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tanie nie jest jak te wszystkie badania immunologiczne.
    Nie takiej opcji by się powtórzyło !!

    Wiesz w sumie nawet jak się powtórzy to przeżyję :) w sensie że wiele tak miało a moja droga do szczęścia raczej najprostsza nie jest także nastawiam się na każdą możliwość :)
    Biorę co daje los i do przodu :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie da się brać o stałej porze w sumie przecież ludzie różnie wstają, ja zawsze biorę na czczo ale różnie czasem o 6 a czasem o 8 rano zależy jak wstanę, tylko może powinnam więcej popic tabletkę? Ale w sumie zawsze tak brałam więc nie wiem co tu jest grane

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ