X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziewczyny 5dpo - łączmy się! :)
Odpowiedz

Dziewczyny 5dpo - łączmy się! :)

Oceń ten wątek:
  • Duusia Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 9 października 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marinareczka wrote:
    Duusia, ja w poprzedniej ciazy bylam wlasnie przeziebiona, okolo tydzien przed planowanym @ (ktory nie przyszedl) :)Wyzdrowialam w dniu testowania :D


    Pocieszyłaś mnie i to nawet nie wiesz jak bardzo. Grzecznie popijam syroperk z cebuli:) i czekam jeszcze 5-6 dni do testowania- tak mi @ wypada.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Duusia
  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 9 października 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syropek i jak najwiecej odpoczynku :)

    Ja tez mam okolo 6 dni do okresu wg OF, choc powiedzialam sobie, ze testowac bede najwczesniej 16. Trzeba cierpliwie czekac... Ale zawialo hipokryzja, bo akurat cierpliwosc nie zawsze jest ze mna ;)

    Jutro ide do lekarza i juz bym chciala cos wiedziec :P
    Moze zawitam do ginka jeszcze za tydzien, jak Bog pozwoli! :)

    Duusia, zdrowiej! :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 9 października 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olga84 wrote:
    Ok, bede czekała. Of policzyl,ze @ bedzie jutro, ale wydaje mi sie,ze to troszke za wczesnie. Poczekam chyba do piatku .d5f74376e14009f205b990b0e84b1e32.png
    Miesiączka powinna być 14 dni od owulacji. A owulację mialaś widocznie wcześniej niż zawsze, więc i @ powinna być szybciej niż myślisz.

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 9 października 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupie na jutro test:)Co ma być to będzie

    Olga
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 9 października 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka, nie zawsze i nie u każdej kobiety ta faza gra 14 dni - u mnie wahała się między 9 a 14, każda kobieta ma inaczej i mało która regularnie tak samo w każdym cyklu :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 9 października 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę ,że jutro będą dwie krechy,i to moim zdaniem nie jest zawcześnie.Jutro masz 14 dpo,a mi w pierwszej ciąży wyszedł+ w12dpo.Powodzenia!

    Andzia33
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 9 października 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się zaczynam lekko denerwowac;)Chociaż bardziej przewiduje @ w ciągu najbliższych godzin, to jednak ta nadzieja gdzieś się tam w środku tli. Wiecie co? Tak sie zastanawiam, czy nasi partnerzy (przyszli tatusiowie:) też sie tak denerwują ale nie pokazują po sobie??

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Olga
  • Duusia Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 9 października 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż się nie denerwuje w ogóle... będzie to będzie a jak nie teraz to następnym razem i wierzy ze w końcu się uda. To serduszkowanie bardzo mu się podoba:D hehhe

    Duusia
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 9 października 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się nie denerwuje, ale też by chciał i wiem, że każda @ jest dla niego tak samo przykrym doświadczeniem jak dla mnie;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nat-ka Znajoma
    Postów: 25 12

    Wysłany: 10 października 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzisiaj 5 dpo, w sumie pierwszy pełny cykl z pomiarem temp - jeśli się nie uda to przynajmniej nauczę się interpretować wykres :)

    czekamy na Ciebie <3
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 10 października 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 14 dpo, @ brak, test ujemny. Trzeba chyba poczekać bo co innego zostaje?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Olga
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 10 października 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś zrobiłam test, ale Pan Bóg mnie uczy pokory;) Dzisiejszą tempkę wpisywałam z wielką radością, bo dobrze wróży. No a test? Piękna czerwona krecha. Szkoda, że nie tu co trzeba- ani ciąża, ani nie;) Bo wyszła jedna kreska ale nie w okienku testowym;P Jakiś przeterminowany, więc dziś kupię nowy na jutro. A chciałam wiedzieć dziś i ewentualnie od razu pobiec na bete i zbadać progesteron, bo dziś mój lekarz jest. A tak to dopiero w poniedziałek będzie. W styczniu nie doczekałam wtorkowej wizyty, a dowiedziałam się w czwartek...:( Ale skoro Pan Bóg nie chciał mi jeszcze dziś powiedzieć, to zaopiekuje się mną :)

    Andzia33, Malinkowe oczekiwanie lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 10 października 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka trzymam kciuki ;) musi być pozytywny ;)

    9bsp388.png
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 10 października 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka-będzie jutro zielono, zobaczysz:)

    Olga
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 10 października 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze- też tak myślę. Jak nie to się zaciukam;P Bo jestem przekonana, że się udało:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 10 października 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka musi byc zielono!

    Andzia33
  • Duusia Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 10 października 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka trzymam kciuki :):)

    U mnie czuję, ze nici z tego.... jutro będzie @ buuuuu

    Duusia
  • olga84 Przyjaciółka
    Postów: 103 42

    Wysłany: 10 października 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już bym chciała zakończyć ten cykl, w jedną lub drugą stronę:( Takie czekanie bywa męczące:( d5f74376e14009f205b990b0e84b1e32.png

    Olga
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 10 października 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam teraz test bo nie wytrzymałam:P I kreska druga widoczna i nawet chyba grubsza niż te robione w poprzedniej ciąży w 3 dni po terminie @. Więc jest nadzieja i jest moc! Jutro rano zrobię drugi i już ładnie zaznaczę!;)

    Malinkowe oczekiwanie, olga84, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 10 października 2013, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuteczko kochana znowu widzę tu u nas piękne nowiny! :) jesteś kolejną z naszej "paczki" w tym forum. Widac dobrze się tu dzieje, więc teraz czekamy na kolejne zafasolkowane :) jupi!!! Dziewuchy mamy moc! :-p

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ