X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziewczyny 5dpo - łączmy się! :)
Odpowiedz

Dziewczyny 5dpo - łączmy się! :)

Oceń ten wątek:
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 6 września 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro... i założę się, że jak będzie negatywny to wszystkie dolegliwości miną w mgnieniu oka. Ale liczę na coś innego i nawet przecierpię to że mogę się nie za dobrze czuć. Tylko jak ja wytrzymam do jutra?

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 6 września 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki i łacze sie z Wami w oczekiwaniu

    co do pytania odnośnie drugiego skoku już parę razy taki miałam, nakręcałam sie strasznie ale niestety nic z tego nie wyszło, teraz też mam taki skok dziś ale ten cykl to wogóle pokręcony, chciałabym aby już sie skończył i wszystko sie wyjaśniło, trzymajsie kciuki :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • zielona_kropeczka Autorytet
    Postów: 331 169

    Wysłany: 6 września 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie coś się dzieje.. Brązowy śluz się pojawił.. :( I strasznie mnie boli prawy jajnik od rana.. No-spa nie pomaga.. ;(

    zem32n0a1hnazr6e.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 6 września 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też się nieśmiało włączam do oczekiwania na testowanie. To dopiero mój pierwszy cykl z ovu ale już od dłuższego czasu staramy się z mężem o dziecko. Najbardziej nie lubię tego, że sama się strasznie mocno nakręcam. Jak tylko poczuje jakieś kłucie w brzuchu czy ból w piersiach od razu wydaje mi się, że to już musi być ciąża... Poczekamy zobaczymy... Trzymam kciuki za wszystkich :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2013, 18:24

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • zielona_kropeczka Autorytet
    Postów: 331 169

    Wysłany: 6 września 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy ad_1989 :)

    zem32n0a1hnazr6e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolacze i ja.
    jeszcze miesiac temu biegalam z testami ciazowymi,juz tak teraz na pewno a tu du...wszystkie objawy itd.ale przestalam narazie bo bym oszalala a moj razem ze mna...

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 7 września 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona Kropeczko dawaj znac,co u Ciebie. Mam nadzieje,ze to nie @.

    U mnie @ dzis nie ma. W sumie ovu wyznaczyl termin na wtorek, ale ja sie spodziewac moglam nawet dzis. Na razie cisza.

    Malinkowa, testowalas dzis? Ja zatestuje jednak albo jutro, albo w poniedzialek. A co! Poczekam, silna wole mam! (?)

    Powodzenia wszystkim!

    zem3upjygjyf6uag.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 7 września 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi do testowania zostało jeszcze minimum 8 dni. Na razie czuje się jak na @. Swoją drogą i tak się cieszę, że ovu pokazał owulacje. Do tej pory myślałam, że mam cykle bezowulacyjne. No nic. Trzeba czekać :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • zielona_kropeczka Autorytet
    Postów: 331 169

    Wysłany: 7 września 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy natka :)

    @ jeszcze nie ma..
    Ale nadziei już nie mam.. Temperatura spada.. :(

    zem32n0a1hnazr6e.png
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 7 września 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura dziś trochę podskoczyła, ale test negatywny. Na siłę próbuję doszukać się choć "cienia cienia" ale nic z tego. I tak podchodzę co chwilę jak jakaś wariatka i sprawdzam. @ też nie ma. Więc czekam dalej... najdłużej do wtorku.

    Modelka lubi tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 7 września 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poniedziałek zrobię jeszcze raz, jutro już nie.:P Dziś kreseczka bledsza i pojawiła się później. Wiecie jaki miałam głupi pomysł? Żeby jeden test zrobił mąż i zobaczyć, czy jemu też po godzinie pojawi się kreska, bo może to jakiś błąd testu;P Ale nie mam odwagi mu tego mówić;P Spadam robić bułeczki z pomidorkiem;)

    Modelka lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 7 września 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona Kropeczko - aż weszłam na Twój wykres, żeby zobaczyć tę drastycznie niby spadającą temperaturę i... nic nie zobaczyłam! Zamiast się stresować, wejdź sobie na galerię wykresów i pooglądaj te "ciążowe" - zobaczysz, jak różne są czasami wykresy i jak duże spadki, skoki itp. Naprawdę, to tak indywidualna sprawa, że na podstawie wykresu to jeszcze chyba nikt ciąży lub jej braku nie przewidział ;) Dopóki nie ma @, to jest nadzieja :)

    Malinkowa, ja sobie postanowiłam, że robię test w poniedziałek :) Dziś się trzymam, chociaż test leży w szufladzie i kusi.

    Nutka - nie uwierzysz, ale mój dziś rano sam zapytał, co by się stało, gdyby to on się na ciążę przetestował :) Oczywiście żartował, ale tak mi się z Tobą skojarzyło! Na spokojnie zrób sobie test w poniedziałek - ja też wtedy testuję :)

    4f5f49933c69b9c135f1f6378b3a6343.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2013, 14:45

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Layla. Przyjaciółka
    Postów: 61 67

    Wysłany: 7 września 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki dołączam się mnie pobolewają plecy ale tak mam zawsze przed okresem więc zobaczymy czy coś w tym cyklu wyskoczy :D

    96aa238819b6d1d0cd770690fd835c95.png

    Layla.
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 7 września 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Layla - witamy :) I trzymamy kciuki za zieloną kropeczkę :)

    zem3upjygjyf6uag.png
  • zielona_kropeczka Autorytet
    Postów: 331 169

    Wysłany: 7 września 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Zielona Kropeczko - aż weszłam na Twój wykres, żeby zobaczyć tę drastycznie niby spadającą temperaturę i... nic nie zobaczyłam! Zamiast się stresować, wejdź sobie na galerię wykresów i pooglądaj te "ciążowe" - zobaczysz, jak różne są czasami wykresy i jak duże spadki, skoki itp. Naprawdę, to tak indywidualna sprawa, że na podstawie wykresu to jeszcze chyba nikt ciąży lub jej braku nie przewidział ;) Dopóki nie ma @, to jest nadzieja :)

    Dzięki Ci dobra kobieto za słowa otuchy :)

    Drugi dzień plamienia.. Już mnie ta @ denerwuje. Jak chce przyjść to niech przyłazi a nie mnie tu stresuje i się ze mną drażni.. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2013, 15:59

    zem32n0a1hnazr6e.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 7 września 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłapałam się na tym, że siedzę na tym forum bez sensu i ciągle sprawdzam swój wykres - jakby siedzenie na forum mogło coś na nim zmienić! Chyba zrobię sobie detoks i zajmę się czymś innym - a zacznę od wyłączenia komputera!

    anka_a lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 7 września 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem w 9dpo. Jakos od przedwczoraj zaczął mnie boleć brzuch jak na @ ale to był taki inny ból, takie jakby lekkie skurcze w dole brzucha. Wtedy tez nosiłam cięzkie paczki w pracy i właśnie potem mnie bolał brzuch. Wczoraj tez pobolewał mnie brzuch, jak side schyliłam albo przykucnelam to czułam ten brzuch, był taki nadety i napięty. Od czasu do czasu bolą mnie jajniki i w pachwinach, taki ciagnacy bol, chodze tez często na siku, cycki mnie bolą ale bardziej prawy.
    Dzis znowu Mam wzdęty brzuch i czuje tam takie napięcie. Nigdy wczesniej tak nie miałam na tydzien przed okresem. Staramy sie juz 4 cykl. Bardzo bym chciała juz mieć fasolinkę. Temperatura od owu powyżej 37 (wczesniej nie mialam takich wysokich temp, max było 37 a teraz mam najmniej 37,03. wczoraj mialam 37,13 !) , dzis jest 22 dc gdzie cykle moje trwaja zwykle 26 dni, planowana @ ma byc w srode. Korci mnie żeby zatestować ale strasznie sie boje rozczarowania. Ale ten cykl jest jakiś inny, nie chce sie nakrecac ale juz chyba za pozno na to... bo juz sie nakręciłam. Chciałabym wiedziec co o tym myslicie? Myslicie ze jest szansa?

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 7 września 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bfarxzdv7gevo1ld.png

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 7 września 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata zawsze jest szansa;) Ja Ci nic nie doradzę, bo sama się bardzo w tym cyklu nakręciłam i dopatruję się objawów;) Życzę ci powodzenia i II;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 8 września 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już żałuję, że nie testowałam dzisiaj... Jak ja wytrzymam do jutra? W dodatku mam test (Amil), o którym czytałam takie średnie opinie...

    zem3upjygjyf6uag.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ