X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 października 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle zorientowałam się, ze mój maluch jest chyba małym pączkiem i sporo wazy, bo ma 150 g, nie zwróciłam na to uwagi ale wychodzi na to ze to chyba sporo na ten moment :P nie wiem jak oni ta wagę szacują

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, bo to od pierwszej komóreczki jest człowiek 😊 mam nadzieję, że ten maluszek zostanie z Tobą baaaaardzo długo <3

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 października 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa lez w lozeczku :)
    Od ruchow ciaza to juz prawie sama przyjemnosc. Ciesz sie tym stanem, bo nim sie obejrzysz to bedziesz ma wylocie ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 października 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa i dobrze zrobiłaś, musisz teraz o siebie dbać!


    Macam się po cyckach i jestem przerażona bo w ogóle nie bolą.... Byle do poniedziałku..... 😟😟😟

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza mnie cycki nie bolały wcale, a ciąże przebiegały prawidłowo ;)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 października 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta najważniejsze że psycha do przodu :)

    Iza jak przy Franku to był pierwszy i główny objaw ciąży- jeszcze przed testowaniem to przy Stasiu cycki nie bolały mnie nawet przez godzinę! Przez to nie mogłam uwierzyć że te kreski to nie jakaś ściema i ciągle sobie wkręcałam że słabe hormony i pewnie się nie utrzyma. A tu proszę- prawie roczny Stasio. Wierzę że cycki to nie wyznacznik. Będzie dobrze!

    Nowa popieram Małgonię- jedyna okazja (ostatnia przez jakiś czas :D ) żeby sobie beztrosko poleżeć i ponicnie robić :D

    Małgoń a jak Ty się masz? Jeszcze góra 12tygodni i śmierdzące pieluchy! :D


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 października 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No macie racje, chociaż za długo nie posiedzę bo muszę naprawdę troche uporządkować sprawy w robocie do końca roku żeby potem moc sobie spokojnie zacząć korzystać z macierzyństwa :). Ostatnie 2 miesiące przed terminem planuje już siedzieć w domu :)

    Iza spokojnie, u mnie tez cycki się wahały ;), jedynie mdłości miałam praktycznie cały czas (i dalej ciut mam :P). A piersi są dużo większe ale nie zawsze bolą :) czasami ich nie czuje przez kilka dni w ogóle



    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 października 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia pamietam jak dzis moje historie cyckowe.. na tym etapue tez juz ich nie czulam. Teraz troche urosly i raz na jakis czas poczuje delikatny bol sutkow. I to tyle ;)

    Lunaris ten suwaczek klamie. Jeszcze gora 11 🙈 a szczerze to nastawiam sie raczej na 7 . Termin na za dwa miesiace!
    A czuje sie raz lepuej raz gorzej. No ciezko mi ;) 12 kg w brzuchu wiec i z oddychaniem i lazeniem bywa ciezko. Do tego problemy ze spaniem.. no typowy 3 trymestr. Ale tez nie mam zgagi, nie puchne.

    Dzis przekazuje mieszkanie najemca. Juz tak mnie to cieszylo... pojechalusmy z mezem tak ostatexznie sprawdzic czy wszystko dziala (bo przy tej mojej ekipie to juz czlowiek w nic nie wierzy). Wlazl maz pod prysznic. Wszystko ok, splukal szyby zeby byly czyste a tu nagle pol lazienki w wodzie. Panika od razu.. okazalo sie, ze nie uszczelnili kabiny z brodzikiem. Czeka mnie dzis przyspieszony kurs silikonowania.
    Odsunelusmy pralke zeby powycierac wode, a tam resztki gruzu. No to maz wzial odkurzacz, podpuba a tu dupa. W gniazdku do pralki nie ma pradu :(
    Do tego zaginal kabel do tv i nigdzie nie moge takiego dostac na juz (dobrze, ze tam i tak nie ma kablowki jeszcze), ale juz mi serio wszystko opadlo.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń to partacze jacyś! Nie zapłaciłabym im ani grosza! Matko jak dobrze, że my mamy fajnego człowieka od płytek, który robi wszystko inne też i on nam wiele rzeczy doradził, odradził, poprawił, nawet mi gniazdka poprzenosił! Super człowiek! Najgorsze co może być to trafić na partacza!

    A Małgoń z tym prysznicem to może syfon źle zamontowany?

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 października 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to niezłe niespodzianki macie na koniec! Oby to już koniec sensacji.
    Będziesz rodziła mniej więcej wtedy kiedy ja Stasia :) -Święta nabierają wtedy zupełnie innego klimatu :) u nas w tym roku będzie bardziej karnawałowo :P Już starszy syn planuje balony i dekoracje urodzinowe co powiszą pewnie do Sylwestra także będą Disco-Święta :D A ja robię listę prezentów bo ciężko wymyślić coś mądrego jak w jednym miesiącu idą 3 prezenty: mikołajowy, urodzinowy i choinkowy.

    Malgonia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 października 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I najlepsze ze to rodzina. Nie zaplacilam mu tyle ile chcial, bo juz pomijajac czas trwania to ilosc niedorobek jest piorunujaca. Jakby zaczeli tam krecic ustrke to by im na caly sezon starczylo.
    Na cale szczescie ten silikon to maly miki. Moze nie zrobie tego slicznie, ale wazne zeby nie cieklo.
    Bsrdziej to gniazdko mi spac nie daje :(
    Teraz jade na "gielde komputerowa" i modle sie zeby choc ten kabel do tv byl od reki.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia gdzieś musi być coś źle połączone i dlatego nie ma w nim prądu. Bądź co gorsza przewiercili jakoś kabel i może okazać się, że nie tylko tutaj nie ma prądu.... Jakbyś potrzebowała elektryka to posz, dam Ci numer do chłopaka, który robił u nas na budowie, a wiem, że robi głównie w Warszawie. Może znajdzie wolną chwilę polecieć sprawdzić co jest grane. Sprawdzałaś czy masz prąd w innych gniazdach?

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 października 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Gosia gdzieś musi być coś źle połączone i dlatego nie ma w nim prądu. Bądź co gorsza przewiercili jakoś kabel i może okazać się, że nie tylko tutaj nie ma prądu.... Jakbyś potrzebowała elektryka to posz, dam Ci numer do chłopaka, który robił u nas na budowie, a wiem, że robi głównie w Warszawie. Może znajdzie wolną chwilę polecieć sprawdzić co jest grane. Sprawdzałaś czy masz prąd w innych gniazdach?

    Tak i wszedzie jest. Tu nie sprawdzalam, bo byla wpieta pralka i poki nie bylo potrzeby to wlaczyc odkurzacza to nie ruszalam tego. No rece opadaja. Najgorsze ze to pod plytkami, jak jest zrabame to juz tak zostanie :(
    Na cale szczescie mam jeszxze dwa gniazdka w lazience i w przedpokoju zaraz przy drzwiach wiec nsjwyzej beda korzystac z przedluzacza, ale glupio mi bo wynajmuja mieszkanie po remoncie a tu nie wiadomo czy jeszcze cos nie wyjdzie :/

    Ale mam jakis kabel. Oby choc tv dzialal.

    Dziala :) jeden problem z glowy.
    Teraz tylko czekam na mame bo moja tasma malarska okazala sie tasma dwustronna i najgorsze za mna.
    W ostatecznosci beda podlaczac pralje na przedluzaczu. To nie koniec swiata.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 11:11


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Goś, wystarczy, że w gniazdku nie tak połączyli kable. Poszukaj jakiegoś elektryka który ma miernik prądu i to sprawdzi, gdzie kończy się przepływ. To akurat nie jest wielka folozofia i jeśli wszędzie jest, a tam nie, to na 99% źle zamontowane kable w gniazdku.

    Aga9090, Malgonia lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 października 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj emek probpwal wczpraj to gniazdko naprawic sle nie szlo :/ ale umowilam sie ze umowie kogos jak najszybciej. Ogolnie to im ten przdluzacz nie przeszkadzal :)
    Od jutra moge sie skupic juz tylko na Ali.

    Reset bede miec jutro jeszcze pytanko prawnicze do Ciebie w sprawie meldunku (nie bardzo bym sir cgciala zgodzic), ale dzis juz mi mozg paruje ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 24 października 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fajnie, ze macie już ten temat z głowy :). Kurcze ja mam taka ogromna nadzieje, ze przed terminem i potem przez pierwsze kilka miesięcy z maluchem będzie w robocie względnie spokojnie i będę się mogła w dużym stopniu odciąć. Marze teraz o etacie w jakimś korpo :D, a tak kurde widzę ze mój wspólnik się stresuje ze tyle problemów i ze sam nie ogarnie i zaczynam się bać, ze faktycznie nie udźwignie tego sam i coś się ostro grubo posypie w firmie jak mnie nie będzie

    Baby maja przerąbane z tym łączeniem macierzyństwa z pracą :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2019, 19:24

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 października 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj powidm Ci Nowa, ze tak. Ja juz od lat siedzialam zaklopsowana, bo dziecko.. i pewnie do 40 dociagne tam gdzie jestem. Oby potem wypalil nam biznes, bo to tempo zycia bardzo nas meczy i chcialabym zmienic "klimat".


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 25 października 2019, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa przez Ciebie od dwóch dni nie opuszcza mnie myśl a pączku 😛 takim z lukrem i skórką pomarańczową
    Dzwoniła wczoraj do mnie embriolog. Finalnie 2 zarodki w końcu zamrozili w 3 dobie, a kolejne 2 zostawili w hodowli do 5 doby. Niestety jeden z nich nieprawidłowo się dzielił i nie kwalifikowal się do mrożenia. Zostaliśmy więc z trzema bałwankami. I teraz nie opuszcza mnie myśl, że może ten który mi podali też prawidłowo się rozwijał tylko do 5 dnia. Może to jest ten kluczowy moment gdzie występuje jakiś problem
    Malgon pytałaś o acard, nie biorę bo jakoś tak skoro lekarz nie zlecił to nie chce sobie sama podawać leków.
    Nowa jeśli chodzi o testowanie to sama się zastanawiam jak to rozegrać. Chyba muszę iść na krew już 31.10, tylko czy to nie za wcześnie? Potem 1.11 lab zamknięty, 02.11 czynny tylko w Warszawie przez 2 godziny, a 4.11 muszę być o 6 rano w robocie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2019, 05:51

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta przestań tak myśleć! Któż ma wierzyć w to maleństwo, jak nie jego własna mama?
    Będziesz sikać na testy, czy tylko beta?
    Ja mogłabym sikać w poniedziałek (9dpo) ale ze względu na start przygody pt."Operacja" chyba sikne dopiero 1.11.... no chyba, że do tego czasu dostanę @

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 października 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta no tak z zarodkami jest, że jedne rozwijaja się krócej a inne dużo dużo dłużej. Gdyby każdy rozwijał się zawsze super od zapłodnienia to nikt nie podchodziłby po kilka razy do procedury. A mimo wszystko jest odsetek osób, którym udaje się za pierwszym razem i póki co zakładajmy, że u Ciebie też tak będzie.
    Z całego serca Ci życzę byś wychodowała kolejnego forumowego pączka :)

    No własnie Reset mam pytanie. Moi najemcy zapytali si o opcję meldunku czasowego w mieszkaniu.
    Najem mamy okazjonalny, ale mam tam najemcę, który poddał się egzekucji oraz osobe, która z nim zamieszkuje, która już takim aktem objeta nie jest.
    Co gorsza to osoba nr dwa to Ukrainka. Szczerze nie chce sie zgodzić na ten meldunek, zwłaszcza, ze przed podpisaniem umowy w ogóle rozmowy na ten temat nie było, ale chciałabym jakoś z tego wybrnąć. no i szukam czegos na co bym się mogła powołać i tak myślę, ze skoro jest to najem okazjonalny, a oni się zameldują, to wcale tak łatwo mi ich wyrzucić moze nie być..
    Ja oczywiście zakładam, ze bedzie nam się super współpracowało, ale wolę jednak nie ryzykować.
    No i chciałabym jakiegoś argumentu urzyć, a że koleś jest prownikiem tojemu łatwo jest mnie zagaać, bo mi cieżko jest zweryfikować każa informację, którą on mi podaje.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 901 902 903 904 905 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ