X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 13 listopada 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego nie mogę się doczekać wizyty u W. U niego jak leżę na usg, kiedy mam przed sobą ten wielki monitor to czuję się jak w centrum sterowania wszechświatem 😆 i on jest bardzo dokladny, rzetelny więc po prostu stawiam na niego. A na NFZ wiadomo idę, bo chociaż parę badań zrobię na fundusz

    Malgonia, Achia, JustynaG, nowa na dzielni, Yoselyn82, Aga9090 lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 listopada 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta no to kciuki mocne!! 🤩

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 listopada 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Lunaris, jakie 9 miesięcy. Chyba nie życzysz Chereście przenoszenia ciąży :P
    Myślę, że teraz to mniej niż 8 mcy. W końcu to jakiś 6 tydzień ciąży jeśli dobrze liczę :)

    Justynka tak, tak :D ja tak z autopsji że jak ciąża to tylko przez 10 miesięcy ;)

    Achia, JustynaG, Cheresta, Aga9090 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 listopada 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta a tych badan troche sie w ciazy jednak robi. I to co miesiac. Wiadomo, ze najwiecej na poczatku i na koniec, ale jak co miesiac masz wizyte plus leki to fajnie nawet te kilkadziesiat zlotych na morfologi, moczu i tsh zaoszczedzic.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 14 listopada 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kopiuję meldunek z ex testerek:


    Głupio mi nawet trochę, że Was tak ignoruje, ale mimo, że dziecko mam idealne to czasu ciągle brak- albo coś się dzieje na oddziale, albo mam kogoś w odwiedzinach- moja mama i M. prawie tu zamieszkali, albo wpatruję siebie córkę albo mam moje 5 minut na płacz (sama sobie to narzuciłam- uznałam, że tyle ujścia emocji mogę sobie dać, a wolę odreagowywać niż potem przypłacić to depresją).
    Z najważniejszych rzeczy to:
    - słuch wyszedł dobrze! Wczoraj o 21 wzięli nas na badania i jest ok 🥰
    - żółtaczka schodzi, a co z crp to się dowiem, bo właśnie wzięli ją na pobranie krwi
    - nie tylko nie leci już z wagi, ale nadrabia. Ostatnie dwa dni to przyrost po 40 gramów dziennie! Mój mały koks ❤️
    - z jedzeniem zaczyna się sama dopominać, choć w nocy przesadza! Dziś między 23 a 6 rano jadła 7 razy, kupy 4. Mamy podział taki: ona prowadzi tryb życia hedonisty, czyli je, śpi i daje się rozpieszczać, a ja tryb zombie.
    - laktacja hula, aż się zaczynam bać nawału/zastoju czy co tam jeszcze może się trafić. Sutki zaczynają być lekko zmasakrowane, ale jeszcze nie ma dramatu, liczę, że masciami szybko sytuację opanuje.
    - mój M. poza cudowna opieka nad Małą okazał się największym wsparciem psychicznym dla mnie. Aż mnie zaskoczył ❤️
    - córka M. też zakochana w siostrze, kupuje jej prezenty, a jak brakło jej kieszonkowego to wysłała mi link do angielskiego eBay, czy w jej imieniu nie kupiłabym body (pięć funtów, więc wiadomo, że kupię, bo nie wiem, której z nas sprawi to większą frajdę)
    - mój brat akurat jest w Polsce na urlopie (mam podejrzenia, że celowo wybierał ten termin) i jak był wczoraj w szpitalu to poprosiliśmy, by został chrzestnym i się zgodził.
    - z rzeczy mniej pozytywnych- mam obecnie fatalną współlokatorke i ona jak i jej towarzystwo bardzo mnie dołują
    - boli mnie wszystko od tego łóżka, od karmienia w pozycji wiszaco- zgarbionej, psychicznie też momentami mam dość pobytu, jakby nie patrzeć zaraz będzie już tydzień jak tu jestem, a same wiecie jak szpital działa na człowieka
    - część położnych mnie wkurza, bo traktują człowieka jak debila i np. zaliczam co chwilę burę a to za spacer z nią po korytarzu (przeciągi i zarazki... kurde, nawet czapkę na tej spacer założyłam, a położna do mnie 'czy pani jest odpowiedzialna?'), a to za położenie na moim prześcieradle (zarazki! Kurde, te same zarazki dostaje na moich rękach, ale ok...)
    - no i chyba mamy wzmożone napięcie mięśniowe, więc szukam fizjoterapeuty na po wypisie.

    Wrzucam kilka zdjęć:

    57d7d28a923d.jpg

    bd8c24452cac.jpg

    13562eeb83a3.jpg

    Cheresta, Izape_91, Yoselyn82, nowa na dzielni, Malgonia, Lunaris, Kargo31 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna jest! Cieszę się, że wszystko ok i że uszko działa. Mój brat nie słyszy na jedno ucho i wiem, że to nie jest jakiś duży problem w funkcjonowaniu ale kurde wyobrażam sobie, jaki miałaś stres! Z tymi położnymi to nie wiadomo jak do nich podejść, niby chciałoby się ustawić do pionu, bo co to za traktowanie jak dziecko ;P, z drugiej nie ma co im podpadać. A część jest przynajmniej spoko?

    Ja po wizycie i wszystko książkowo dobre :). Dobre ph, szyjka, ułożenie łożyska, jakieś tam inne z łożyskiem, wymiary małego! Ufff! Tylko zdjęcie znowu beznajdziejne dostałam ;P, na tych macicowych wizytach jest jakieś kiepskie USG

    Cheresta, Achia, frezyjciada, JustynaG, Izape_91, Yoselyn82, Malgonia, Lunaris, Cabrera lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 listopada 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, super że wszystko ładnie pieknie :* ja już odliczam godziny do sobotnich badań. Mam już wyniki pappa i hcg. Dzisiaj idę jeszcze na wizytę do gina na NFZ, mam nadzieję że mi wypisze neoparin jak go poproszę bo ostatnio naciskal na fraxipaaryne a ja bym chciała jednak zostać przy neoparinie :/ nie wiem co on taki uparty. Mówiłam mu co biorę.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset maleństwo piękne 😍 oby wszystko było dobrze i szybko was wypisza do domku
    Nowa super wieści
    Iza a nie przeszkadza Ci że neoparin ma takie grube te igły? Mnie tam bolą te zastrzyki i robią mi się małe czerwone punkty po igle, albo po prostu wychodzi siniak

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset no slodziutka jest. Tez bym przeszla w tryb zombi i nie odrywala od niej oczu.
    A co z ta wspollokatorka nie tak? Chetnie sie dowiem jak nie byc zmora dla innych ;)
    I tak z ciekawosci, ile wazy Twoja mala i na ile cm zakladasz jej ciuszki? Moja zapowiada sie malutka i sie waham czy jeszcze rzutem na tasme nie szukac 44 choc na wyjscie zeby nam nie latala podczas transportu :/

    Nowa super, ze wiesci dobre. Juz mi i Twoja ciaza zaczela przyspieszac ;) z reszta Izy tez.. poki co tylko Cheresty sie dluzy, ale to zawsze na tym etapie pierwszych usg to tak by sie chcialo zeby czas szybciej plynal :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta neoparin ma małą igłę :D w porównaniu do insulinowek których używałam przy accofilu :p tamto tępe i ogólnie grubasne.... Nieprzyjemne były te zastrzyki. Nie mam porównania do clexane ani żadnych innej heparyny.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam po neoparimie zawsze siniak, po fraxiparimie bolało do tego i były tępe igły i zawsze siniak, a clexane był ok. No ale clexane też cena dużo wyższa...

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam siniaki na brzuchu jak wbije się na wysokości pępka-nie wiem czy wbijam się w jakieś mięśnie, ale zawsze wtedy robi mi się taka gula bolesna i sinkak, ale przeważnie jest ok :) trzeba mocno złapać większą faldke i uciskać przez cały czas jak dajesz zastrzyk i puszczasz dopiero jak wyjmiesz igłę.

    Dziewczyny słyszałam dzisiaj pierwszy raz moje malenkie serduszko ♥️

    Aga9090, Yoselyn82, nowa na dzielni, Achia, Cheresta, frezyjciada, Lunaris, Cabrera, Kaczorka, JustynaG lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo ❤️ Detektor? :D edit. Doczytałam, ze wizyta. Cudownie ze sie udało posłuchać maluszka, będziesz o wiele spokojniejsza teraz :)

    Ja tez nie mam porównania z innymi, biorę neoparin. Przy pępku łatwo mi się wbija, ale robią mi się siniaki. Wbijam się w boczki wyżej. Trochę mnie to bardziej boli ale brzuch nie wyglada jak po pobiciu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 18:57

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, a to ciągniecie podbrzusza przez chwile połączone z tym, ze miałam wrażenie ze mały zmienił pozycje to faktycznie przez pozycje - wylądował głowa w dół i tak na razie siedzi :P. Nie wiem czy ma już zamiar tak zostać, czy jeszcze się będzie przestawiał 50 razy, ale może mnie właśnie bardziej przez to uciskać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 18:57

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa super, że wszystko w porządku :))
    U mnie Oskar dość szybko wylądował głową w dół, nie pamiętam który tydzień, ale tak już został do porodu ;)

    Izape- ah, cudowne uczucie prawda? Teraz już łatwiej będziesz przeżyć jutrzejszy dzień czekając na sobotnie prenatalne co?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 19:14

    nowa na dzielni, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze się, że Różyczkowe serduszko uspokoiło mamusię! Swoją drogą ciekawa jestem czy będzie dziewuszką czy chłopcem....

    Nowa super wieści!

    Izape_91, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Ciesze się, że Różyczkowe serduszko uspokoiło mamusię! Swoją drogą ciekawa jestem czy będzie dziewuszką czy chłopcem....

    Nowa super wieści!
    Obstawiamy?:)
    Ja stawiam na chłopca :)

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezk może będzie coś widać na sobotnich prenatalnych :) oojj jakbym chciała !

    Achia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obstawiam dziewczynkę u Izy i chłopaka u Cheresty :D

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 listopada 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stawiam na dziewczyne :)

    Vo do zastrzykow to ja eirlkiej roznicy miedzy clexanem a neoparinem.nie zauwazylam. Chyba clexan bardziej bolal, ale uzywalam na poczatku nim sie nauczylam.
    Nigdy nie mialam mega siniorow ale na poczatku robily mi sie siniaki. Obecnie to 1/10 sie zdarzy, raczej nie boli, choc coraz trudniej zlapac mi faldke.

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 918 919 920 921 922 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ