Ex-testerki. Cudzie trwaj
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Luna Gratulacje!!
A skoro mówicie o sukienkach, to ja odkryłam mały sklepik nieopodal mnie gdzie mają ładne sukienki, które pasują na ciążowe brzuszki a wcale nie nazywają się ciążowymi.
No i ostatnio wyczaiłam tam kilka kiecek a kupiłam tę:
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bfacee787170.jpg
Co prawda kosztowała 79zł ale to i tak niewiele patrząc na tego typu "ciążowe" kieckino i eMkowi bardzo się w niej podobam.
A dziś byłam w galerii. 2h spacerowania i już robiło mi się słaboNo i nawiedziłam smyka. Kupiłam kombinezon w rozmiarze 62 czyli będzie akurat na listopad/grudzień/styczeń. No i 2 kaftaniki i 2 półśpiochy. Stwierdziłam, że skoro mam tyle bodziaków na krótki rękaw to mogą się przydać jakieś kaftaniki jakby było Małej za zimno.
Amal, lamka, Achia, olik321, pilik, Kaczorka, Jeżowa, malka, Nadzieja22, KateHawke, Lunaris, Lusesita, Emiilka lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
Luna, moje gratulacje! Małe dziecko, ciąża i obrona - naprawdę podziwiam
Yoselyn, co u Ciebie kochana? -
Jedziemy do domu
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/16f3b9ac8d07.jpgStaraczkaNika, blue00, summer86, Achia, lamka, Karma88, emi2016, Yoselyn82, JustynaG, olik321, Aga9090, reset, pilik, Bajkaaa, veritaserum, 91Ewela09, golonat, Kargo31, Angelika83, Ania1003, Flowwer, Jeżowa, Nadzieja22, malka, ibishka, Rucola, Czrna 81, Tosia2323, -Mamunia-, KateHawke, KateKum, Siwulec, Lunaris, Madzik34, Phnappy, Lusesita, Luna1993, Emiilka, Bocianiątko, mi88, Sarna84 lubią tę wiadomość
-
Właśnis się dowiedziałam że dziś była/jest noc zakupów w 5-10-15 - promki -60% ale kończy sie za 2 h - także kochane, szybkich decyzji zycze.
Ja zdecydowałam że za wcześnie i nie kupuje - ale to była bardzo trudna decyzja bo są trzypaki bkdziaków po 29 zl.