Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower! Podziwiam za te 2h sprzątania dziennie :)
    I to jeszcze przy takich maluchu.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka, siedzenie też staraj się ograniczać, bo to nie jest pozycja sprzyjająca szyjce.

    Flowwer, szacun za te 2h sprzatania dziennie. Ja aktualnie niewiele wiecej czasu znajduję na tygodniowo, ale właśnie przez to że staram się jakoś obiady ogarniać.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik, jeszcze nie śpię, czekam na Marcela!

    Odnośnie triploidii, pamiętacie mój wypadek i stratę bliźniaczek? Po badaniach właśnie ta wada genetyczna wyszła, tylko w innym chromosomie. Tylko to był 7 tydzień i poronienie, a nie poród skrajnych wcześniaków. Chyba nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Ale wiem jedno...gdyby moja znajoma miała zbliżony termin, sama jej obecność, czy to z 9-miesięcznym brzuchem, czy już z noworodkiem, sprawiałaby mi wielki ból. Przynajmniej na początku...

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik ja też jeszcze nie śpię :-P

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i tak nie widać u mnie tego że sprzątanie na bieżąco.
    Czekam na skok rozwojowy bo wiem że taka sielanka nie trwa wiecznie ;)

    Olik zaglądam

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 03:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam do WC i pomyślałam że zajrzę, czy może Olik coś napisała...

    Jak się położyłam wieczorem to młody zacząć tańce w brzuchu normalnie.i teraz też czuję, że nie śpi ;) więc nie będę się martwic, bo pewnie w dzień odsypia :p ale niech się rusza ile wlezie, cobym spokojniejsza była ;)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że Olik odsypia.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 04:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się karmimy i tez zajrzałam zobaczyć czy Olik meldowala:)

    Ja wcześniej nie mogłam znaleźć rytmu dnia. Ale udało mi się wywalczyć stała drzemke małej zaczynająca się między 11a12 i trwająca 2.5-3godz.i dzięki temu codziennie w domu posprzatane ugotowane (ba! Ostatnio ruskie lepilam:)) ciasto upieczone raz na kilka dni, poprane i poprasowane :)

    pilik, summer86, Emiilka, Bajkaaa, malka, nick nieaktualny, Karma88, Lusesita, nick nieaktualny, Anna Stesia, admiralka, Rucola, JustynaG, Lunaris, nick nieaktualny, Flowwer, KateHawke, Yoselyn82, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 04:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszyscy czekają na wieści od Olik o zaciskają kciuki!
    Ninka zazdrości Franiowi kupy :p, bidulka męczy się trzecią godzinę wisząc na piersi przysypiając i budząc się na bączka i próby...
    Lena widzę, że też mamy godzinę do pani dr, ale jak po wizycie we wrześniu będę miała jakiekolwiek wątpliwości to pojedziemy na pewno. Teraz chce iść do tej lekarki bo jednak już Ninke badała w szpitalu dwa razy, ona zaleciła kontrolnie rezonans i zobaczymy co powie.
    Flower za te wszystkie lata czekania, może właśnie masz cudowne, spokojne dziecko którego nie dotkną kolki, nerwy przy skokach i straszne bóle przy ząbkowaniu! Wierzę że Szymek Ci wszystko wynagradza i będzie jeszcze długo niezależnie od wszystkiego <3
    Ibishka długo Wam zajęło ustalenie takiego rytmu? U nas jako taki rytm nawet jest, ale spanie w dzień tylko w chuście albo na mnie. Jak odłożę to 10-15 minut i po spaniu... przez co nie mam nic zrobione ;) czasami w locie zrobię obiad kosztem bajzlu w kuchni bo albo sprzątanie albo gotowanie...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliczku, ja się obudziłam na siku i również zaglądam ;) Mam nadzieję, że już po i odpoczywacie! <3

    Ps. Pozdrawiam mamy karmiące ;). Oj, już niedługo nas to czeka! Ostatnie tygodnie bezstroskiego snu, bo dzisiaj zaczynamy 33 tc :)

    malka, admiralka, Rucola, KateHawke, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na wieści od Olik :)

    Emilka ciesz się z tego snu :)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka- zazdroszczę beztroskiego snu.ja jeszcze nie karmię, a sypiam fatalnie :/ korzystaj :)

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co sie w nocy budzilam na sikanie to zagladalam czy Olik dala znac. Mam nadzieje, ze juz odsypia albo tuli swoje Szczescie.

    Okropnie dzis spalam.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez się właśnie karmimy i czekamy na wieści od Olik :)

    Pilik nie ma co zazdrościć :) Frania dziś męczyły gazy pol nocy i tez się co chwilkę przebudził, dawno tak źle nie spał za to teraz odpływa, może jakimś cudem jeszcze się oboje zdrzemniemy ;)

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena u nas była męczarnia od 1 do 5, jak poszło to już się cieszyłam że zaśnie na dłużej, a przed 6 znowu to samo, teraz poszło i zajada, ale taka zmęczona że się boje że będzie ciężko żeby zasnąć... do tego mam siostrzenice u siebie i już się boje jak to ogarnę jak mi bidulka na klacie zaśnie bo na pewno nie da się odłożyć :( takie uroki macierzyństwa, bąki najbardziej wyczekiwanym dźwiękiem dnia :p

    Achia ja myślałam że w ciąży źle spałam... bo bolało, bo siku... teraz tęsknie czasem za tymi kiepskimi nocami :p

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogłam spać w nocy przez barana w domu, i też zaglądam i czekam na Olik :)

    ?PS. Witam sie w 29 tygodniu :)

    admiralka, Patrycja20, Emiilka, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik, ja też czekam na wieści <3

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, Pilik.. dołączam po fatalnej nocy. Przespałam dziś może 2,5 h.. dawno mała się tak często nie budziła, od 1 do 3 męczenie z kupką a o 5 już nastrój na zabawę i po spaniu.

    Olik, mam nadzieję, że już się tulicie z Marcelkiem!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana przy kawie :)
    Też czekam na wieści od Olik :)

  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja wczoraj przed snem, mówiłam do męża, że nie pamietam już nocy bez wstawania do toalety i co?
    I dziś przespałam do rana! :D

    pilik, Flowwer, Jeżowa, nick nieaktualny, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
‹‹ 1534 1535 1536 1537 1538 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ