Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Phnappy Ty się w kostium nie mieścisz?:) W Decathlonie są niedrogie ciążowe :) dziś u nas jakby troszkę cieplej, możliwe że skoczymy na ostatnią kąpiel w jeziorze... :) Choc pojawiły się chmurki.. zobaczymy jak mąż wróci z pracy

    Mnie troszkę wkurzył wydźwięk postu.bo niby było napisane że to zależy od lekarza, ale ten dopisek ,że ciąża to nie choroba jakoś mnie wnerwil. Post napisalo studio fitness
    To im skomentuj, ze to groźna choroba pasożytnicza :P

    Phnappy, nick nieaktualny, Nadzieja22, JustynaG, Emiilka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie myślę czy jakoś grzecznie acz konkretnie nie skomentować ale nie mam pomysłu :p

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer dzisiaj szczepienie? Trzymam kciuki, żeby Ania dzielnie to zniosła i Ty też ;)
    My idziemy we wtorek i też się już zaczynam stresować :/

    Ania, te znam 210. Myślę, że się u Ciebie sprawdzi. Bardzo przyjemnie się ją wiąże.

    nick nieaktualny, summer86 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik, po ilości stron myślałam, że Marcel jest juz z Tobą! Kochana, życzę Ci dużo siły, odpocznij teraz ile się da!

    Ilość stron widze, że wzięła się z inwazji brzuszków :D moja waga ciągle bez zmian, wydaje mi się, że nawet brzuszek mi spadł trochę... No nic, trzeba więcej majonezu dawać do wszystkiego :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/261aabbf0192.jpg

    Mi się udało dzisiaj upolować spodnie z New looka ciążowe za 10 zł ;) i trochę szmatek dla Klarksona -za kolejne 10 zł w sumie, na drugie damy jej Promocja ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9d73e0a1ef55.jpg

    nick nieaktualny, Lunaris, nick nieaktualny, Yoselyn82, olik321, Karma88, Rucola, KateHawke, Phnappy, Lusesita, Patrycja20, Nadzieja22, nick nieaktualny, Lena21, Bajkaaa, Sarna84, JustynaG, nick nieaktualny, malka, nick nieaktualny, Emiilka, pilik, Angelika83 lubią tę wiadomość

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Phnappy Ty się w kostium nie mieścisz?:) W Decathlonie są niedrogie ciążowe :) dziś u nas jakby troszkę cieplej, możliwe że skoczymy na ostatnią kąpiel w jeziorze... :) Choc pojawiły się chmurki.. zobaczymy jak mąż wróci z pracy

    Mnie troszkę wkurzył wydźwięk postu.bo niby było napisane że to zależy od lekarza, ale ten dopisek ,że ciąża to nie choroba jakoś mnie wnerwil. Post napisalo studio fitness

    Wejść wejdę, ale po 1. mój biust wygląda jak dwa placki, po 2. mam 4 pośladki ;)
    popatrzę w decathlonie, dzięki

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah przydałyby mi się jakieś spodnie ciazowe. Mam na razie 1 dżinsy i jedne legginsy ciążowe.to przez to gorące lato. Trzeba będzie się w coś zaopatrzyć :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 12:41

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zobaczyłam reklamę "6 razy córka" strasznie mi się spodobał ten program na TLC. Kolejny sezon teraz leci w niedzielę o 12.00 Polecam bardzo mi poprawiał samopoczucie jak już padałam na twarz z 1 dzieckiem :)

    Małżeństwo długo starało się o dziecko, doczekali się córki a jak postanowili mieć więcej to za jednym razem urodziło się 5 :D same laski! Podziwiam ich naprawdę.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a4ea540bc125.jpg

    Ps a teraz o 13 ma być "Wyzwanie-pierwsze dziecko" może też będzie ciekawe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 12:46

    Phnappy, Nadzieja22, JustynaG, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro druga oksy.
    Chyba nawet trochę się cieszę. Odpocznę i fizycznie i psychicznie.
    Lekarz stwierdził ze tak będzie lepiej dla mnie bo macica wymeczona skurczami i podobno mniej moze reagować na dzień po dniu oksy. I dla malego bo zarsz wyjedzie ze od 48 H jem raz dziennie i on też.
    Przepraszam moze pozniej Was nadrobie.
    Dziwnie się chodzi z główka między nogami i rozwarciem :)

    Rucola, Jeżowa, nick nieaktualny, Karma88, Yoselyn82, Nadzieja22, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Sarna84, Jadranka, Emiilka, pilik, Sanka lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik powodzenia! Jesteś mega dzielna!

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliku odpoczywaj i najedz się do syta :) jutro wielki dzień!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka A kiedy odeszły ci wody?

    Lunaris Ty też miałaś oksy?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Jutro druga oksy.
    Chyba nawet trochę się cieszę. Odpocznę i fizycznie i psychicznie.
    Lekarz stwierdził ze tak będzie lepiej dla mnie bo macica wymeczona skurczami i podobno mniej moze reagować na dzień po dniu oksy. I dla malego bo zarsz wyjedzie ze od 48 H jem raz dziennie i on też.
    Przepraszam moze pozniej Was nadrobie.
    Dziwnie się chodzi z główka między nogami i rozwarciem :)
    Podziwiam Twój hart ducha :) Ale jak już pisałam, jutro piękna data!!!!
    Wypoczywaj. Mam nadzieję, ze stres z Twojego porodu zostanie mi ujęty przy moim :D

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik mi po trzeciej oksy odeszły wody, wtedy już bardzo szybko poszło. Tylko ja miałam podawane jednej nocy. Dobrze że możesz odpocząć :* przy rozwarciu powinno pójść po drugiej (miałam 3 bo mi się rozwarcie ni robiło większe niż 2 cm)

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola dzis jest troche lepiej psychicznie... wczoraj chcialam uciec i prosiłam by zrobili mi cesarke

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Rucola dzis jest troche lepiej psychicznie... wczoraj chcialam uciec i prosiłam by zrobili mi cesarke
    i nie chcieli Ci zrobić?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Olik mi po trzeciej oksy odeszły wody, wtedy już bardzo szybko poszło. Tylko ja miałam podawane jednej nocy. Dobrze że możesz odpocząć :* przy rozwarciu powinno pójść po drugiej (miałam 3 bo mi się rozwarcie ni robiło większe niż 2 cm)
    Luna 3 pod rząd? Wow..
    U mnie jedna trwała 6h..

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik z Wiktorem o 3 w nocy odeszły mi wody o 5 rano podali oxy, a o 9 rano robili cesarke, bo nie było rozwarcia. Skurcze były co chwilę i młodemu spadło tętno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 12:56

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    i nie chcieli Ci zrobić?
    No wat. Nie ma wskazań... na saczace się wody dostałam antybiotyk i crp juz w normie

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło matko. W sumie to moze i lepiej, sama nie wiem. W szpitalu w którym ja rodze ponoć 2 razy nie trzeba wspiminać o cesarce. Chyba chodzi o kasę...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najlepsze jest to że mały się pcha na świat i to on głównie "robił " to rozwarcie. Za każdym razem jak się wiercił byla kałuża krwi A niby to oznacza że szyjka pracuje

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 1540 1541 1542 1543 1544 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ