X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie Bear wrote:
    Dzień dobry w sobote!

    38 tc czas start! :O

    Fozzie, gratuluję donoszonej ciąży!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie gratulacje!!

    Achia ja w kwestii KP już zawsze będę powtarzać. Przede wszystkim nie daj sobie wmówić że coś robisz źle.. Ze masz ladace cycki/pokarm itp. Pamiętaj że masz najzajebistsze cycki dla swojego dziecka i są ona dla niego najlepszym źródłem pokarmu.! Wszystko będzie dobrze:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 09:32

    Achia, Rucola lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Fozzie - jakby to powiedziała moja lekarka: "No, to można rodzić". Ale poczekaj jeszcze trochę ;)

    Ibishka - a jak tam Twoj Tato?

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ibishka :)
    Właśnie, udało się odczytać wynik tego badania o które pytalaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Facebook wypluł wspomnienie- mój siostrzeniec :) miał tu 3 m-ce :p w komentarzach napisałam, że takie chowanie się za pieluszką to jego ulubiona zabawa na ten moment, a zabawką był banan piszczałka- drugie zdjęcie. Jakby ktoś szukał zabawki dla 3 miesięcznego bobasa, to taki banan może się spodobać ;)

    ddd0e8c5e709560emed.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e626ff1a083d.png

    Malgonia, Luna1993, blue00, pilik, KateHawke, Yoselyn82, Jeżowa, Nadzieja22, JustynaG, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki.
    Nie pisałam wam, ale Dominika od wtorku miała gile do pasa. Złapała od dzieci szwagierki, bo przyjechała z chorymi :-(
    Od czwartku wieczora zaczęła kaszleć, a dzis nad ranem wymiotować. 2 razy zwymiotowala wszystko co zjadła z piersi.
    Lekarz dal nam skierowanie do szpitala, jeśli nie uda się jej nawodnic. Teraz śpi.
    Szwagierki corka miala najpierw jakiś wirus zoladkowo jelitowy. Od niej złapała córka Starsza i mąż a teraz mała :-(
    Jestem mega zdolowana i zla, ze mozna sie zachowac tak nieodpowiedzialnie :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 10:17

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje że pytacie. Wynik na dwoje babka wrozyla. Jest podejrzana zmiana w zebrze ale lekarz powiedział że to może być przerzut albo nie musi...

    W środę byłam z tatą w Krakowie u anestezjologa przed zabiegiem na który mieliśmy jechsc w środę 19.12 i pół godziny po tym jak wyszliśmy że szpitala dostał tato telefon z sekretariatu że zabieg odwołany bo przeanalizowali że jednak nie ma miejsca, nie będzie miał kto operować i że jak będzie nowy termin to zadzwonia. Serce mi pękło jak tato do tej Pani taki zdenerwowany mówi "błagam Panią nie robcie mi tego".. Myślałam że się rozplacze ale udało mi sie opanować i zaczęłam tatę przekonywać że może i lepiej bo święta spędzi w domu a po nowym roku będziemy działać znowu o termin..
    Nie poddajemy się i walczymy. Nie pisałam bo tu są ważniejsze tematy.. Dzieciaczki się rodzą.. Nowe cuda się zdarzają i nie chciałam śmecic..

    Lusesita trzymajcie się. U nas było to samo..

    Najpierw katar potem kaszel. Półtorej tyg temu wymioty i biegunka i też byłyśmy w zawieszeniu między domem a szpitalem ale udało się to opanować. Bardzo bardzo trzymam kciuki za Domi!!

    Niestety ludzie w ogóle nie mają wyobraźni :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 10:19

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita - kciuki! :* Co za szwagierka...masakra.

    Ibishka - nie wygłupiaj sie, jeśli potrzebujesz się wygadać to tu też jest na to miejsce. I naszych kciuków i dobrych myśli też starczy! I ukłony za Twoją siłę, jesteś wspaniałym wsparciem dla Taty!

    Czy wczoraj była jakaś wyjątkowa data? U mnie w nocy były 2 imprezy, i 2 razy mnie budziły wrzaski, w tym raz prawie pod samymi drzwiami... Ja rozumiem, bawić sie, ale takie bluzgi leciały że aż oczy przecierałam że zdumienia.

    ibishka lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita- trzymam kciuki! Mam nadzieję że szpitala uda się uniknąć, i będzie tylko lepiej teraz. A szwagierkę to bym uświadomiła, żeby drugi raz czegoś takiego nie zrobiła- komukolwiek

    Ibishka- pisz na bieżąco! Mam nadzieję, że szybko znajdzie się nowy termin.a swoją drogą skoro odwołali zabieg to mogliby od razu umówić i podać nową datę... Kciuki żeby ta zmiana nie była przerzutem!

    ibishka lubi tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka ogromne kciuki kochana, zeby szybko znalazł się nowy termin.

    ibishka lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka matko pisz tu, to sa bardzo wazne sprawy! Nie wiem czy bylabym w stanie opanowac lzy w takiej sytuacji. Na sama mysl chce mi sie plakac. Niech tata walczy!

    ibishka lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita mam nadzieje, że Domisia szybko poczuje się lepiej i obejdzie się bez szpitala!
    Na mnie się obraza rodzina męża że pytam zawsze czy są zdrowi, ale niestety też potrafią chorzy przyjechać albo się nie przyznać jak my do nich jedziemy...

    Ibishka bardzo mi przykro, że tacie odwołali operacje :( mam nadzieje, że szybko dostanie niwy termin. A Ty jesteś niesamowicie dzielna!

    ibishka lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, Pilik - gdy wczoraj przed snem czytałam Wasze wspomnienia tych pierwszych chwil to aż zaszkliły mi się oczy.

    Lamka,myślę, że teraz bedzie już tylko lepiej. Bo nawet jeśli Domiś nie da Ci spać to i tak będziesz szczęśliwa, że możesz go tulić w ramionach, że jest zdrowy.
    Będziemy wspierać! A Twój maluszek lada moment wynagrodzi Ci wszystko swoimi uśmiechami :)

    Staraniowa, bądź z nami. Na tym ten wątek polega. Na początku więcej się "bierze" a potem dzieli się tą wiedzą (i własnymi doświadczeniami) z innymi mamuśkami.
    Przez pewne problemy i sytuacje przechodzimy razem.
    Czy jesteś z Trójmiasta?

    Lusesita, rzeczywiście niektórym brak wyobraźni :( oby mała szybko wróciła do zdrowia!

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nadrabiam :)

    Luna, trzymam kciuki za usg i oby szybko udało się pozbyć dziadostwa! Moja mama też ma jakieś małe kamienie, ale ciągle zwleka, żeby się z nimi rozprawić :/ Ona ma jakieś leki wziąć i potem je urodzić, u Ciebie to będzie zabieg?

    Lamka świetnie wyglądasz! Domiś przecudny, ale to już chyba pisałam :)

    Blue, ale Wojtuś to słodas :)

    Lunaris, Stasio piękny chłopczyk :)

    Aga, ten Twój Ernest to taki mały misiu :)

    Jeżowa! Jaki słodki cukieras z Agatki :) Pod główką ma jakąś poduche z motherhood? To ta do karmienia może?

    Fozzie, no cóż tu powiedzieć... Chyba tylko tyle, że szkoda, że jeszcze zdarza Ci się pawiować. Moja przyjaciółka regularnie rzygała do jakoś początku 7 miesiąca, a potem to już okazjonalnie. Ty chyba też sporo się narzygałaś w tej ciąży? Ale to fakt, że dużo ludzi w ogóle nie zauważa ciężarnych i to nie jest po złości. Ja się wczoraj wepchałam do pobrania krwi w szpitalu, a była mega kolejka na co najmniej godzinę stania. Z resztą ostatnio mi babka z labo powiedziała, że mam wchodzić i nikogo się nie pytać o pozwolenie :)

    Luna, słodka Zuza zawsze cieszy oko :)

    Staraniowa, pamiętam Cię z testowania :) Trzymam kciuki za maluszka :)

    Lena, ja też poluje na wyprzedaże w next :P Przyjaciółka ma dużo rzeczy od nich i mega zadowolona, wiedziałam na żywo wiele razy pranego pajaca i praktycznie jak nienoszony wygląda.

    Rucola wysłałam zaproszenie :)

    Fozzie gratuluję donoszonej ciąży!

    Lusesita, ale Cię szwagierka urządzili... Dużo zdrówka i oby szpital nie był konieczny.

    Ibishka oczywiście, że i na takie tematy trzeba pisać, przecież nie samą ciążą i dzieckiem człowiek żyje. Mocne kciuki za tatę! Jesteś wspaniałą córką, naprawdę.

    Tymczasem idę się ubierać, bo niedługo podgląd syneczka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 11:48

    ibishka lubi tę wiadomość

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka bardzo mi przykro, że odwołali tak nagle operację taty... Uważam, że takie coś nie powinno mieć miejsca :( bardzo przykro mi się zrobiło, jak przeczytałam reakcję Twojego taty. A Ty jesteś mega mega dzielna! Pisz i informuj nas proszę o rozwoju sytuacji.

    Nadzieja tak, to poducha do karmienia :) czasem jak chcę odpocząć to pozwalam Agatce zasnąć po karmieniu. Poduchę bardzo polecam. A ciuszki z Next są genialne, kupiłam trochę używanych, jakość doskonała a stan po Bóg jeden wie ilu praniach nadal doskonała.

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie89 wrote:

    Czy wczoraj była jakaś wyjątkowa data? U mnie w nocy były 2 imprezy, i 2 razy mnie budziły wrzaski, w tym raz prawie pod samymi drzwiami... Ja rozumiem, bawić sie, ale takie bluzgi leciały że aż oczy przecierałam że zdumienia.
    Dla nas tak, wczoraj Lewcio nieoficjalnie skończył roczek:)

    pilik, Nadzieja22, Jeżowa lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita koniecznie pisz w ciągu dnia jak sytuacja, mam nadzieję że się na tyle unormuje, że nie będzie potrzeby wizyty w szpitalu :( szwagierkę bym udusiła...

    Ibishka to straszne... Podziwiam Cię że jesteś takim wsparciem dla taty, mimo że Tobie również jest bardzo ciężko. Nie powinno tak być, że choremu człowiekowi odmawiają nagle termin... Serce mi pękło jak przeczytałam, jak Twój tata zareagował. Koniecznie pisz co u Was, wiesz ile teraz będziecie czekać na nowy termin?

    Nadzieja to Twoja mama ma w nerkach, a ja mam w pęcherzyku żółciowym, będę miała cały usuwany :( jestem po kolejnym ataku w nocy, babcia zrobiła mi zastrzyk przeciwbólowy, jest lepiej. Byle do wtorku i USG...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna biedaku... Mam nadzieję, że znajdą Ci szybki termin i te bóle miną!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna przytulam Cie wirtualnie !!!

    Ibishka az łzy mam na polikach po twoim poście, no jak tak można?! Tule kochana i oby następny termin był równie szybko ustalony :*

    Lusesita no co za baba z tej szwagierki.. Brak słów ja można byc tak nieodpowiedzialnym... Kciuki aby bez szpitala się obyło:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 12:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam Wam napisać, że jestem dumna z mojego najstarszego syna. Byłam rano w ubikacji (wszyscy spali poza Wiktorem) no i Ernest się przebudził, Wiktor pobiegł do łóżeczka i zaczął go zagadywać i m.in. Mówił"braciszku mama jest teraz zajęta za chwilkę przyjdzie" i " jakie ty masz malutkie raczki i nóżki " :D

    pilik, Lusesita, Luna1993, Jeżowa, Morusek, Bajkaaa, Rucola, JustynaG, KateKum, ibishka, Nadzieja22, olik321, blue00, Kaczorka, Emiilka lubią tę wiadomość

‹‹ 2529 2530 2531 2532 2533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ