X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko żeby skubana zatwierdzenia nie dostała :-D

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Lusesita padłam :p byle za dużo czekolady nie zeżarł dziad mały...!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Tylko żeby skubana zatwierdzenia nie dostała :-D
    uważaj na to czy haftowac nie będzie bo dla psa czekolada to największa trucizna ;) i winogrona.
    Jedna cała czekolada wystarczy dla "zabicia" psa

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mi puściła rano pawia niestety :-/
    A teraz trenuje adhd. Chyba cukier ja pobudzil :-)

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój z nami je winogrona, ale obieram z pestek. Zawsze sepi kulki :D

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lubi marchewkę, a za jabłka by się dał pokroić :-D

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pęcherz mi się zrobił!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6e59fc5d08b1.jpg

    Jest w dobrym miejscu, ma rozmiar na 5 tydzień (mi wychodziło, że to już 6ty bo owu była chyba 14.11) ale mam nadzieję, że się nie znam a nie, ze zarodeczek zacofany). W środku są "struktury"

    Mam przyjść znowu za 2 tyg. i wtedy zobaczę może czy struktury dorobiły się serduszka. Jutro powtarzam betę, bo wvzoraj miałam przyrost poniżej formy i się martwię, czy zarodkuś się jeszcze rozwija.

    I już mi załozyli kartę! A ja zamiast podziekować i za sliczne broszurki to przerażona, że mi chcą zapeszyć!

    Dziękuję wszystkim tutejszym i grudniowym za psychiczne i moralne wsparcie - wytrzymajcie z moimi histeriami jeszcze trochę - bez wzparcia i wiedzy bardziej zaawansowanych nie dam rady!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 18:26

    mi88, Maja84, Siwulec, JuicyB, summer86, Lusesita, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=QycMj7yUHQs&list=PLJe0kYKMOaU5vljBoANN_Mc5TDV-X9ltR


    SUPER FILMIKI TYDZIEŃ PO TYGODNIU !!!

    malka, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika fasolka rośnie i tego się trzymamy ja bym chciała mieć tak jak większość koniet test to ciąża umówić się na wizytę i tyle....

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina - przy CC nie było parcia, więc nie pojawiły się nowe hemoroidy. A te stare poznikały, bo one były typowo ciążowe od ucisku dziecia. Dziecko wyciągnęli i lekko się zrobiło ;)

    Ruth - mi wody odeszły pod samym szpitalem jak szłam zrobić wymaz na GBS. Więc od razu skręciłam na IP na oddział ginekologiczno-położniczy. Młoda była na świecie po niespełna 4h. I to tylko dlatego, że na wyniki badań musiałam czekać :p więc nie mogę narzekać - szybko poszło ;)

    Lusesita - pies dziś wygrał! :D sam sobie zrobił Mikołajki ;)

    Maja - z doświadczenia powiem, żebyś szukała gina jak najbliżej, bo później ciężko się jeździ.

    Nika - kciuki cały czas są :) i będzie piękne <3

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Nika fasolka rośnie i tego się trzymamy ja bym chciała mieć tak jak większość koniet test to ciąża umówić się na wizytę i tyle....
    Im większa świadomość, tym większy strach. Kilka miesięcy temu moja sis nie doczekała serduszka i to jest jeszcze w mojej głowie świeże. Ja teraz czyram tę Bridget Jones i Dziecko i jestem zafascynowana - ale jak to - ciąża i od razu pewność, że będzie dziecko? Ale jak to - ciąża i zajadanie ziemniaków zapiekanych z serem?! I marzy mi się taki spokój i pewność, że będzie dobrze. A tymczasem już mnie ściska w żołądku na myśl o jutrzejszej becie

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Im większa świadomość, tym większy strach. Kilka miesięcy temu moja sis nie doczekała serduszka i to jest jeszcze w mojej głowie świeże. Ja teraz czyram tę Bridget Jones i Dziecko i jestem zafascynowana - ale jak to - ciąża i od razu pewność, że będzie dziecko? Ale jak to - ciąża i zajadanie ziemniaków zapiekanych z serem?! I marzy mi się taki spokój i pewność, że będzie dobrze. A tymczasem już mnie ściska w żołądku na myśl o jutrzejszej becie

    Nikua nie mozesz sie tak stresować, musisz myśleć, że maluszek to czuje i dla jego dobra chilll.

    Chodz mi tez cięzko i zawsze czekanie na wyniki to chwile grozy

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, jak dobrze, że tu wróciłaś!

    Beta na pewno wyjdzie dobra, pamiętaj, żeby porównywać wyniki tylko z jednego labu, bo są różne maszyny :) A tak, jak Ci dziewczyny pisały - powyżej 1000 ma prawo zwolnić, dlatego np. kiedyś Pilik odradzałam powtarzanie, żeby sobie nie zaprzątała głowy.
    Ja zrobiłam trzy bety (doszłam do 282,7) i stwierdziłam, że pora na czekanie - więc teraz nawet nie wiem, co się tam dzieje i będzie straszny stres za tydzień! Bo póki co tak go uciszam, bo jeszcze daleko. Nawet wolne wzięłam, bo USG mam o 13.

    Tyle wczoraj poszło modlitw i kciuków za Ciebie, że te Twoje struktury ewoluują za kilka dni w śliczne serduszko :) Z Aksamitną się udało, to i z Tobą się uda :)

    Flowwer, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, i Nika - u mnie owu była 12tego, czyli dwa dni wcześniej i dziś mam 5t3d. A lekarze często posługują się 'skończonymi tygodniami', więc może i ten tak powiedział. A nawet jeśli nie, to 5t1d to w sumie bardziej piąty, niż szósty, więc dobrze :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uznałam betowanie za jedyną dostepną formę kontaktu z zarodkusiem na zasadzie:

    Robię badanie to pytam, jak tam, maluśki?

    A potem mam wynik, to znaczy, że zarodkuś odpisuje mi formalnie: jest w normie, rozwijam struktury, uprasza się o zachowanie spokoju i nie sabotowanie moich warunków mieszkaniowych, z poważaniem, Twój Zarodkuś.

    Jak nie wiem, co się dzieje, to zaczynam chodzic po ścianach :/

    mi88 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Dziewczyny muszę wam coś opowiedzieć.
    Jak co roku kupilismy corce na Mikołajki słodycze, bo 6.12 to zawsze tylko jakieś drobiazgi. No i moi rodzice tez dla niej zostawili żeby w buta włożyć.
    Córka buty wyczyscila starannie i poszła spać. A jeszcze moje i meza postawiła ze moze i my cos dostaniemy. Po północy włożyłam jej słodkości ale zapomniałam o tych od rodziców. I chyba całe szczęście że zapomniałam, bo mąż rano wychodząc do pracy patrzy, a tylko w jego bucie jest Mikołajek. A reszta? Resztę zezarl pies :-/ Franca jedna. Ja głupia o niej zapomniałam.
    Mąż na szybko włożył to co od rodziców i buty przestawił gdzie indziej.
    Takie tam super Mikołajki.

    Hahahaha uśmiałam się :D No pies miał super Mikołajki hihihi ;)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita, psiak pomyślał, ze to dla niego, bo co za ludzie trzymają jedzenie w butach?! ;) Jak już to pies czasem coś tam schowa... mam nadzieje, ze mu za bardzo nie zaszkodziła taka ilość slodkosci.

    Nika, trzeba wierzyć, ze będzie ok. Powtórzysz jutro betę i mam nadzieje, ze się uspokoisz. A lekarz coś powiedział na ten przyrost? Przepisał luteinę albo dupka? Ja trzymam kciuki za Was cały czas :)

    Ja dostałam ostatnio od kuzynki książkę z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży „Fit mom” od Ani Dziedzic. Nie wiem czy kojarzycie? Zabrałam się dzisiaj pierwszy raz za ćwiczenia. Są rysunki i QR kody do filmików na necie. Nawet spoko, ćwiczenia lekkie i przyjemne. Aż od razu zadowolona jestem z siebie :) a jutro może na basen się wybiorę. Ruth idziesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 18:53

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja uznałam betowanie za jedyną dostepną formę kontaktu z zarodkusiem na zasadzie:

    Robię badanie to pytam, jak tam, maluśki?

    A potem mam wynik, to znaczy, że zarodkuś odpisuje mi formalnie: jest w normie, rozwijam struktury, uprasza się o zachowanie spokoju i nie sabotowanie moich warunków mieszkaniowych, z poważaniem, Twój Zarodkuś.

    Jak nie wiem, co się dzieje, to zaczynam chodzic po ścianach :/

    Te schizy kochana to każda z nas przechodzi..mniejsze, bądź większe.. ja odpuscilam bete całkowicie, bo tak bardzo się bałam wyników.
    Miałam w tum samym czasie usg i zdjęcie wyglądało identycznie :-) powoli wszystko pięknie się rozwinie <3

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Lusesita, psiak pomyślał, ze to dla niego, bo co za ludzie trzymają jedzenie w butach?! ;) Jak już to pies czasem coś tam schowa... mam nadzieje, ze mu za bardzo nie zaszkodziła taka ilość slodkosci.

    Nika, trzeba wierzyć, ze będzie ok. Powtórzysz jutro betę i mam nadzieje, ze się uspokoisz. A lekarz coś powiedział na ten przyrost? Przepisał luteinę albo dupka? Ja trzymam kciuki za Was cały czas :)

    Ja dostałam ostatnio od kuzynki książkę z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży „Fit mom” od Ani Dziedzic. Nie wiem czy kojarzycie? Zabrałam się dzisiaj pierwszy raz za ćwiczenia. Są rysunki i QR kody do filmików na necie. Nawet spoko, ćwiczenia lekkie i przyjemne. Aż od razu zadowolona jestem z siebie :) a jutro może na basen się wybiorę. Ruth idziesz?
    O której chcesz iść?:-)

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    O której chcesz iść?:-)

    Na rozpisce na stronie basenu jest zaznaczone, ze na 9 są 3tory wolne, na 12 są 4 tory wolne. W innych godzinach są prawie wszystkie zarezerwowane.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ