Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec gratuluję mamusiu, odpoczywaj ❤️

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 1 lutego 2019, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec gratulacje! Poszlo ekspresem!

    Siwulec lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3637 10029

    Wysłany: 1 lutego 2019, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec gratulacje! <3 rachu ciachu i po krzyku :)

    Siwulec lubi tę wiadomość

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    age.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 lutego 2019, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, rozbroiłaś mnie :D Cieszę się, że juź po, odpoczywaj i tulcie się <3 gratulacje!

    Melevis, Siwulec lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 1 lutego 2019, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec WIELKIE GRATULACJE DLA WAS :-) zdrowka :-)

    Siwulec lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec gratulacje!!<3

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 lutego 2019, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, gratulacje!!! Odpoczywajcie z Borysem, tulcie się, a potem czekamy na pierwsze wrażenia! <3 <3

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 1 lutego 2019, 02:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Siwulcu! <3 ostatni styczniowy dzidziuś! Rzutem na taśmę :)

    Siwulec lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 03:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec serdecznie Ci gratuluję <3 odpoczywaj i nabieraj sił, cieszę się że poszło sprawnie :)

    Lusesita nawet starszą dosiegnelo? Bardzo Ci współczuję :( trzymam kciuki za Waszą wizytę :* u nas podobnie, z tym że dziewczynki już zdrowe, a ja ciągle kaszle :( przy poszytym brzuchu jak u Frankensteina to sama rozumiesz :( a szwy nie wiem, dzisiaj mam kontrolę w szpitalu to pewnie czegoś się dowiem

    Mi88 wszystkie chwalicie grzybek z mombella, chyba sama też muszę małej kupić ;) jest tu na niego szał! Pępku widzę mamy, a raczej miałyśmy podobne :D

    Jeżowa miło że jesteś podobnego zdania do mnie. W życiu bym nie podważała diagnozy któregoś z Waszych dzieci, co najwyżej delikatnie bym zasugerowała, że może warto to skonsultować z kimś jeszcze. Tyle że ja to właśnie robiłam, a zarzucano mi, że nie badam córek a podaje im leki. Naprawdę trafiam na samych szarlatanów :P dochodzimy do absurdu, że zaraz się dowiem że chore serce Zuzi też powinnam jeszcze 10 razy konsultować, mimo że badał je autorytet z największego instytutu z kraju. Moja Tosia ostatnio mnie pytała po co jej pępek i się zaczęła seria pytań "dlaczego" :P może mój trochę opadnie jak się zagoi i będzie ładny jak u Agi ;)

    Rucola jednak podziękuję za pisanie z tobą na priv, widzę że nie zrozumiałaś nic :D skoro oceniasz innych, to zacznij od oceny swojego zachowania, bo jesteś zbyt bezkrytyczna w stosunku do siebie i swojej "wiedzy". Pochlebiać sobie będę, trzeba nosić głowę wysoko ;) uwierz mi, że nie zawsze jest jeden słuszny wybór. Trafił swój na swego i będę bronić swoich przekonań tak samo jak robisz to Ty. Obraziłam cię dopiero ostatnio, gdy nie wykazalas za grosz wyczucia w chorobie mojej córeczki. Więc naprawdę skup tą złą energię na czymś pożytecznym, idź na siłownię, pobiegaj, ale niech to się nie odbija na mnie, bo się z tobą nie zgadzam. Temat uważam za zamknięty.

    Właśnie miałam Was zapytać, bo niejedna z Was brała clexane po cc czy jakimś zabiegu. Miałam wziąć 7 zastrzyków, ale wczoraj trafiła się tak tępa igła, że emek nie mógł się za nic na świecie wkłuć. Otworzył więc drugi. I tu się rodzi moja wątpliwość, czy coś się stanie jak wezmę jeden mniej? Oczywiście spytam o to dzisiaj na kontroli, mam nadzieje, że w razie czego może mi przepisać dodatkowy. Ale stresuje mnie to, że będzie z tym problem :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 03:37

    mi88, Siwulec lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 lutego 2019, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna- nie jestem lekarzem, ale z moich doświadczeń wynika, że a) jeśli jesteś chodząca po zabiegu to jeden zastrzyk nie powinien zrobić wielkiej różnicy, b) zdaniem lekarza z soru, do którego trafiłam po złamaniu w 2015r.- heparyna stała się standardem, bo tak kiedyś zaleciło who, ale nie zawsze ma medyczne uzasadnienie.
    Ale dopytaj! :*

    nick nieaktualny, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście dzisiaj dopytam ;* uspokoiłaś mnie Reset, dziękuję! Dla mnie to nowość, stąd takie wątpliwości :)

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 1 lutego 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec gratuluję :-)

    Siwulec lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 1 lutego 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec gratulacje!!!! Chyba było "spoko" bo humorek dopisuje:) Czekamy na szerszy opis!!!

    Siwulec lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 1 lutego 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec gratulacje ! Czekamy na relację i zdjęcie :)

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 1 lutego 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec gratulacje! Najlepszy post poporodowy chyba :D

    Rucola, summer86, Jeżowa, Siwulec lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 lutego 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Siwulec gratulacje! Najlepszy post poporodowy chyba :D

    Popieram! ;) aż się uśmiałam przy karmieniu w nocy.

    pilik, Siwulec lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 1 lutego 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec - gratuluję ! :)

    Dzieńdobry dziewczyny ! Drugi dzień z rzędu rano nei boli mnie kręgosłup !!! Co prawda wczoraj wieczorem znów było ciężko, ale do 15 dawałam radę ! :) Chyba Orbitrek robi robotę ! Ostatnio gin dał mi na niego zgodę :) Wiecie może czy są jakieś promocje w H&M mama stacjonarnie ? Potrzebuję spodni ciążowych ;)

    Miłego dnia wszystkim !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 07:53

    KateHawke, Siwulec lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 lutego 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec gratuluję! <3

    Siwulec lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 lutego 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec - gratuluję! <3

    Siwulec lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi wczoraj byłam w h&m i jest spora wyprzedaż! Co prawda na ciążowe ciuchy nie patrzyłam,ale myślę, że cos na pewno się znajdzie, bo dużo czerwonych metek "wyprzedaż"na dziale MAMA było ;)

    Trzymajcie za nas kciuki dziś. Mąż po miesiącu w domu wrócił do pracy, a my zostaliśmy sami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 08:14

    emi2016, Kaczorka, Rucola, JustynaG, sliweczka92, KateHawke lubią tę wiadomość

‹‹ 2835 2836 2837 2838 2839 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ