X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 lipca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie, chciałabym być tak ogarnięta jak Ty :) a te weki to już calkiem szacun!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za rady. Będziemy myśleć co dalej.
    Pilikjeśli zajdzie potrzeba to się zgłoszę.

    Dzisiaj wyluzowałam, bo weszło kilka łyżek krupnika. Pierwszy raz dostał herbaty dla dzieci malinowej (gdzieś znalazłam zestawienia składów i które są ok). Też trochę wypił.
    Może uda się coś przemycić jeszcze przez te 2 tygodnie żeby tylko waga nie spadła.

    Mi Do powrotu M jeszcze dużo czasu. Co więcej dopiero wyjechał... Z 2 tygodniowym opóźnieniem. Niby fajnie, bo był dłużej w domu, ale z początku września robi się przez to już połowa a prawdopodobnie wróci pod koniec miesiąca... A tak to bym odliczała tylko do końca wakacji. Natomiast koniec września daje nadzieję, że może pierwsze święta spędzimy we 3 potem w grudniu... I kolejny kontrakt po nowym roku będzie. Na razie mam kilka rzeczy do odhaczenia i będzie coraz bliżej powrotu. U nas nie można się na nic nastawiać i nie można planować dalej niż tydzień czy dwa do przodu.

    pilik lubi tę wiadomość

    [age.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia jeżeli jest love z baliosem to pewnie bym go i tak kupiła ;D
    Naprawdę uratował mi tyłek w wielu sytuacjach. Pamiętam jak szłam w deszczu do rodziców w dniu ślubu w październiku z Oskarem, bez parasola i folii. Wózek przyszedł dzień wcześniej. Oskar miał 3 miesiące i mamy tylko spacerówkę.
    Balios ma 3 poziomy oparcia. Ja większość czasu woziłam na tym środkowym. A Oskar usiadł sam jak zaczął chodzić przy meblach, czyli w marcu w Szczecinie. Ja nie czekałam do momentu aż sam usiądzie, bo trzymany na kolanach do jedzenia czy tak o, też był w podobnej pozycji.
    Może to źle, może nie, ale tak mi podpowiadała intuicja. Nic się nie wydarzyło, teraz jest ok (symetria) i nie mam wyrzutów sumienia.
    Za to w Trailz się przesiadł do kubełka jak miał 8 miesięcy. No ale też go nie mieliśmy prawie 2 miesiące, stąd w największy śnieg, był użytkowany Balios.

    I na co zwrócić uwagę:
    - spróbuj w sklepie go złożyć. To jest zmora wszystkich. U mnie tylko ja nie mam z tym problemu... Jest dość specyficzny moment do wyczucia i dużo osób narzeka i się przez to go pozbywa.
    - wersja Denim ma inny materiał. Jest grubszy. Najbardziej to widać w budzie. Miałam dylemat czy dopłacać te 400zł ale wzięłam zwykły. Poniekąd nie żałuję, ale czasem przy mocnym wietrze ta moja buda nie daje rady i się rusza jak chorągiewka.
    - mam czarny stelaż i nie wiem czy już taki przyszedł czy przy wyjmowaniu gdzieś się go drapnęło, ale mamy dwie sznity po obu stronach od frontu które są srebrne bo zszedł lakier. Nie reklamowałam tego już, bo wózek przyszedł w piątek a był na sobotę wtedy potrzebny i tak jeździmy. Widać to od frontu tylko.
    Srebrne stelaże ponoć mają inne wykończenie i się mniej rysują. W Stokke natomiast zauważam na odwrót. Czarny jest bardziej wytrzymały niż srebrny.

    I na koniec nie pocieszę, bo niestety cena od 1,5 roku jest identyczna i bardzo rzadko są jakieś rabaty.
    W 3kiwi był do tej pory specjalny kod lubie3kiwi gdzie zawsze można było dostać 5% rabatu, ale przed napisaniem posta zajrzałam specjalnie i u mnie wyskakuje jakiś błąd, że muszę mieć w koszyku przynajmniej 50zł, a mam wózek za 1500...
    Zawsze warto napisać do p. Damiana z pytaniem o rabat. On potem pokieruje.

    Myślę że warto się nad nim zastanowić, bo fajnie się składa do przyzwoitych gabarytów i ma lepszą amortyzację niż Xa ;D

    [age.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie- jak mnie adoptujesz, to zostaniesz babcią Pączka <3 Szybko Ci idzie powiększanie rodziny ;)

    A ja się melduję szczęśliwa i uspokojona :) Po pierwsze na drugim usg lekarz jednoznacznie stwierdził (a nawet zapisał w karcie), że nie ma rozszczepu podniebienia, nerki tym razem znalezione bez problemu, wszystkie inne parametry potwierdzone, że w normie. Wagowo idziemy idealnie, dziś 410 gramów (tydzień temu 320). I tylko kość udowa dłuższa od innych parametrów o kilka dni - śmieję się, że Pączek, wbrew ksywce, będzie modelką ;)
    Druga z uspokajających wizyt to mój immunolog- na morfologię spojrzał i powiedział, że u innych by już bardzo panikował, a jak na mnie i na moją historię oraz te wyniki, które miałam po mononukleozie, to cieszymy się z tego, co mamy. Oraz... ze zrozumieniem pokiwał głową nad moim maniakalnym badaniem CMV i toxo i powiedział, że nadal mam zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa, ale mam też być spokojniejsza, bo nawet ewentualne zarażenie na tym etapie nie stanowi już zagrożenia dla dziecka. Co się miało wykształcić, już się wykształciło i teraz tylko rośniemy w siłę.
    Z tej okazji idę dziś po prostownicę oraz może jakieś zakupy dla Pączka? :) Wczorajsze wyjście po bułki do Lidla skończyło się na wyszperaniu body z biobawełny za 4.99 zł!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dea610544b2b.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 16:22

    Achia, summer86, JustynaG, Fozzie Bear, Cabrera, pilik, Kaczorka, emi2016, Anna Stesia, staraczka1111, veritaserum, Rucola, sliweczka92, Lena21 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset-ciesze się, że dziś masz dobre wieści i z Pączkiem wszystko dobrze <3 też ostatnio w swoim Lidlu wyszperałem tego bodziaka z bio za 5 zł :D

    Ania Doczytałam w Twoich wiadomościach , że ten balios jest krótki , w sensie można dotykać budki i na nogi podnóżek też krótkawy. Oskar ma długie nogi i ogólnie może być wysoki, więc obawiałabym się tego wózka w związku z tym.co więcej- w Gdańsku często mocno wieje. Jak ma mi się trząść to chyba podziękuję.. muszę zadzwonić do Akpola czy mają to optimo air na stanie, żebym sobie zobaczyła :p
    No i przede wszystkim zobaczymy jak Panicz zareaguje na jazdę przodem do mnie :) i czy jest sens oglądać te wózki przód/tył :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 16:39

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 lipca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ciesze sie, ze jestes juz spokojniejsza. Paczusiowa wyglada slicznie :)

    Dziewczyny jak Wasze dzieci nie beda chcialy czegos zjesc to ja wciagne wszystko ;)

    summer86, ibishka, pilik, Anna Stesia, frezyjciada, Lunaris lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda się odmieniła to i moje dziecko postanowiło jednak chętniej smakować.
    Jadła leczo prosto z garnka. Co prawda tylko kilka łyżek ale to i tak postęp.
    Dziś jeszcze było kilka kęsów banana, trochę kaszki jaglanej z pestkami dyni i rodzynkami.

    summer86, Achia, ibishka, Anna Stesia, Lunaaa, Rucola lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już też po połówkowych. Ola dalej jest Olą i waży 320g. Wszystkie narządy na miejscu i prawidłowo zbudowane :) Ułożona jest poprzecznie i główkowo, czyli jest szansa, że nie będzie tym razem ułożenia miednicowego.
    Wód płodowych ma zdecydowanie więcej niż starsza siostra.
    Niestety (albo stety) nie ma parcia na szkło, więc nie zapozowała odpowiednio i zdjęć nie mamy..

    summer86, Anna Stesia, emi2016, Achia, staraczka1111, veritaserum, Lunaaa, Rucola, ibishka, pilik, frezyjciada, Aga9090, sliweczka92, Lunaris, Malgonia, Cabrera, Lena21 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam! Znowu miałam gości (plus mieszkania nad morzem - wszyscy przyjeżdżają, a ja nie muszę się fatygować w rodzinne strony) i mniej czasu na of.

    Załapałam się tylko na focie Boryska <3 i Nat <3, ale jestem pewna że pozostałe nasze dzieci są równie urodziwe i udane.

    AnnaStesia nie wiem czy to aktualne, ale jeśli chodzi o stare miasto to:
    - pycha naleśniki z ruskim farszem dają na Ogarnej w Naleśnikowo
    - pierogi najlepsze "u dzika" na Piwnej
    - dzieci są świetnie zanimowane a dorośli najedzeni w restauracji hotelu Qubus na Chmielnej
    - spoko strefa zabaw była też w restauracji Mamma mia zielona pietruszka na Jaglanej i tam jest taka otwarta kuchnia że oczu nie starcza żeby się na wszystko popatrzeć, ale tam było chyba drogo - nie wiem, bośmy tam byli tylko na proszonym obiadku,
    - o i jeszcze przecież legendarny bar mleczny Neptun na Długiej - brzydko a tanio, ale z klimatem i jak się wdrapie na piętro to z widokiem na Bazylikę Mariacką.
    - i gofry od Pellowskiego na długiej są pycha.

    A jak traficie na upał to kupcie bilet na zwiedzanie ratusza (tego przy długiej, nie staromiejskiego) i przesiedźcie południe w podziemiach). Ja już 2 razy byłam tam siedzieć we wtorki 10-13, bo wtedy jest darmowy wstęp do wszystkich filii muzeum miasta Gdańska.

    Ania jak chcesz to Ci wyślę tę książkę Gonzalesa - ona bardzo uspokaja w kwestiach żywienia dzieci i pokazuje co jest dużo bardziej ok niż by się dorosłym wydawało, a kiedy się jednak martwić.
    Może spróbuj mu co nieco przemycić na tych waflach od lodów? A może najbardziej lubi takie suche i chrupkie rzeczy- próbowałaś robić chipsy z cienko krojonych warzyw - batat, ziemniak, burak, pietrucha i seler są super. Jak nie będzie chciał to sama sobie dosolisz i wsuniesz ;)

    Achia do nas na lato trafiła spacerówka Britax b-agile i na dobre drogi jest super, ale na wybojach z nostalgią wspominam potężniejsze kółka naszej gondoli. Nie jest przekładany, ale cały czas zerkamy na siebie przez siateczkę z tyłu albo z góry. No i Łunia jest zachwycona, bo buda jest ogromniasta - jak jej odepnę pasy to może się tam kręcić. Z tyłu po odpięciu kieszeni zostaje wielki panel z siateczki, więc wózek jest mega przewiewny. Minusem tej turbo przewiewności jest prażące słoneczko, więc dodatkowa tetra i klipsy są obowiązkowe przy wyjściu w dzień. Czyli mimo że marzyło mi się coś bardziej pancernego, daliśmy priorytet komfortowi dziecka. Jakbyś chciała sobie wypróbować to jakoś się zmówimy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 21:40

    pilik, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset i Kaczorka gratuluję udanych wizyt !

    Mnie w tym roku poniosło i też mam zamiar zrobić weki ( mam juZ kilka pierwszych słoików ogórków ! ) Ale do Fozzie to mi brakuje dużo oj dużo. :) Fozzie a co będziesz wekowac ? Pamiętam zdjęcia Twoich przetworów z zeszłego roku ;)

    Co do borówek to ja podaję w całości. Chyba sZalona jestem. Póki co Ania ładnie sobie radzi rozgniatala wszystko dziąsłami bo zęby mamy cały czas tylko dwa. Winogron jeszcze nie podawałam.

    Kaczorka, sliweczka92 lubią tę wiadomość

  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 2 lipca 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Fozzie a co będziesz wekowac ? Pamiętam zdjęcia Twoich przetworów z zeszłego roku ;)
    .
    Veritaserum, ja juz kilka lat wekuje, wiec teraz Robię głównie to, co mi schodzi -najwiecej papryki konserwowej i kiszonych ;) ale całkiem sporo idzie mi salatki szwedzkiej, leczo, sosu pomidorowego , sosu warzywnego do spaghetti. Po kilka słoiczków pewnie zrobię ogórków kanapkowych w curry, startych kiszonych do zupy, kiszonego kalafiora, ajvaru i chce pierwszy raz ukisic czerwoną cebule, bo marzy mi się do burgerow :)

    Ja póki co nasyzkowalam sobie słoiki (polecam zamawiać na allegro, duzo taniej wychodzi) i kupiłam nowa drewniana łyżkę :) Najlepsze ceny są zawsze początkiem sierpnia, choć wydaje mi się,że w tym roku pod koniec lipca już będzie wielkie boom warzywne.

    Gdybyście się decydowały na sosy pomidorowe, to najlepsze wychodzą z polnej limy , takiej super dojrzałej, co najchętniej na targu juz za darmo oddają :D

    veritaserum lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 2 lipca 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór Dziewczyny!!!
    Kaczorka, Reset, ogromnie się cieszę, że połówkowe takie owocne :) Oleńka na pewno jest śliczna, ale też skromna :) Napatrzysz się mama po urodzeniu ;) Reset super że doktor rozwiał Twoją niepewność, ale ani przez sekunde nie watpiłam że z Panią Pączek jest wszystko w porządku :)
    Justyna super, że Ani dopisuje apetyt!!! No i zazdroszczę tej wody... u nas podaję co chwilę ale Młody woli nią pluć niż pić...
    Dziewczyny wielopielo, jak Wam idzie? Ja melduję, że z dobytkiem 19tu kieszonek, 2 otulaczy wełnianych, 4 formowanek i 2 par gatek wełnianych + masie przeróżnych wkładów przeszliśmy w 100% na wielopieluchowanie :) Jeszcze nie wiem co będzie z wyjazdami, ale nawet jesli na wyjazdy zostanę przy jedno to mam nadzieje, nie będe tego tak bardzo przeżywać :) Zdecydowałam się na kieszonki, bo są wygodne do zakładania, z otulaczami się strasznie męczyłam :( mam 5 i będę sprzedawać, moze ktoś chce??? zostawiłam sobie tylko wełniane, które zakładam w upały.
    Edit. I zapomniałam ze miałam wrzucić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2019, 15:41

    Jeżowa, Achia, JustynaG, ibishka, Kaczorka, emi2016, summer86, staraczka1111, sliweczka92, Lunaris, veritaserum, Minnie89, Aga9090, pilik, Malgonia, Anna Stesia, Cabrera lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 lipca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie Bear jak zaprawiasz ogórki kiszone? I wolnej chwili podrzuć przepis na tą sałatkę Szwecką jeśli mogę prosić :)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 lipca 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, co u Was? :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ja znów nie śpię od 5. Zaciemnienie pokoju, późniejsze kładzenie spać NIE DZIAŁA. Trafił mi się ranny ptaszek- - po kim? Nie mam zielonego pojęcia...

    Lewko <3 przeuroczy jest!

    Nika- ha, widzisz, moja rodzina jakoś nie jest tak chętna do odwiedzin :p dziękuję za propozycje, dziś zamieniam się z koleżanką wózkami, mam zamiar wyjść z Oskarem dziś na spacer w porze aktywności, będzie mnie widział i zobaczymy. Oczywiście wariant z wyjściem na drzemkę też sprawdze ;) u siebie też mam okienko gdzie mogę go podglądać i on mnie - niestety to nie pomaga.
    A te wózki to już mi się śnią po nocach normalnie :p
    Ale pisz co u Was? ;)

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 lipca 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia u nas wariant z wychodzeniem na spacer w porze aktywności dzialat dopiero odkąd Agata siedzi. Wcześniej musiało być na drzemkę, jak się przebudziła to trochę w tym wózku wytrzymała jeszcze, ale nie jakoś specjalnie długo. Co do kwestii spania - nam Agata wstała dzisiaj o 4:45 ale nie wychodziłam z nią z sypialni i padła z powrotem o 5:30 do 7:30. Próbowałaś tak u Was? Wziąć Oskara do łóżka, niby się bawić, ale jednak w takiej sennej atmosferze.

    U nas w tym roku też na pewno akcja weki, bardzo mi się spodobało rok temu :D przepis na sałatkę też bym chętnie przygarnęła Fozzie!

    veritaserum, Rucola lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa ja śpię z Oskarem nadal ;) i próbowałam go uśpić jeszcze, nie wstawaliśmy od razu ani nic. Oczy jak 5zl i drzemka była ok 7:30 dopiero.. wcześniej obudzil się o 4 ale tu zasnął ponownie na szczęście

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 lipca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Natka, Borysek i Lewek <3 zdrówka dzieciaki, uśmiechu na twarzy i duuużo zdrowego snu ;)

    Miałam Wam wrzucić wczoraj foty z krzesełka ale oczywiście rzeczywistość mnie dopadła i skończyło się na sprzątaniu zamiast przy kompie. Postaram się wieczorem nadrobić.

    U nas z jedzeniem nie jest jakoś tragicznie bo coś tam Stasio próbuje -więcej smakuje jak zje i zawsze potem głośno wrzeszczy o butelkę. Mimo to jestem nieco rozczarowana: Franek rzucał się na jedzenie jak zły a przez alergię nie mogłam mu podawać 3/4 rzeczy. Stasio zdrowy jak ryba i grymasi na jedzenie... cóż trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ponadto pogoda chyba robi swoje bo przez poprzedni tydzień to nie chciał zjeść nawet kaszy.

    Co do "pińcet+ " to owszem pojawiła mi się info : "czy ojciec dziecka przebywa za granicą" ... chyba powinnam zadzwonić do exa i mu podziękować że nie dał sobie rady za granicą i w czerwcu wrócił do Pl... o tym w tv nie mówią... nie składałam ponadto żadnych dodatkowych dokumentów.

    Jeżowa udanych wojaży w nowej bryczce :)

    Reset, Kaczorka gratulacje zdrowych córeczek <3

    Ja proszę o małe kciuki bo idziemy zaraz na szczepienie brrrr. Już się boję co będzie się działo wieczorem!

    Fozzie ja w tym roku chyba odpuszczę- zjedliśmy całą paprykę i kiszone (ogórków zrobię pewnie kilka bo bez tego ani rusz) za to zostało nam pół spiżarni truskawkowego śliwkowego i malinowego dżemu, kompoty ze śliwek też jeszcze leżą a czarna porzeczka wybuchła (nie wiem jakim cudem?) więc przynajmniej nie zalega. Mieliśmy też leczo warzywne ale jakoś nie poszło hmmm to w tym roku idę w mrożonki -obecnie fasolkę kumuluję :D Ps z tej okazji zakupiliśmy nową lodówkę/zamrażarkę - pojemność prawie 400L :D

    pilik, Rucola, Kaczorka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 lipca 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Staraczka, co u Was? :)
    Miło że pytasz, no u Nas całkiem nieźle. Odstawiłam Ignasia od piersi jak skończył 13 msc po 4 tygodniach dostałam miesiączkę. Odbyło się bez większych awantur :) od gina mam zielone światło idziemy w następnym cyklu po mrozaki strasznie się cieszę i równocześnie boję, boję tego stresu co będę przeżywać i rozczarowania że się nie uda ale muszę też brać taką mozliwosc pod uwagę. 25 lipca będzie równe dwa lata gdy szłam na pierwszy transfer teraz data wypadnie podobnie,

    veritaserum, summer86, Aga9090, JustynaG, pilik, Rucola, Kaczorka, Malgonia, Anna Stesia, Karma88, Jeżowa, Cabrera, Lunaris, Lena21 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie jesteś niewątpliwie królowa wekow ! :)
    A powiedz mi jak przygotowujesz sloiki ? W sensie tylko wrzątek czy w piekarniku ? Ja póki co debiutuje , mama mi wekowala kilka rzeczy ( ogorki kiszone , dżemu, sos słodko -kwasny, leczo ) ale w tym roku chce sama popróbować więc przygarnę chętnie każda radę.
    No i czy później zawsze pasteryzujesz ? Czy tylko odwracasz do góry dnem ?

    Staraczka kciuki za Was ! A napisz proszę w jaki sposób odstawilas synka i czy był on typem wisielca i cycoholika ? ;) Jeszcze nie chce odstawić Ani ale chetnie się dowiem na przyszłość ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2019, 09:49

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

‹‹ 3374 3375 3376 3377 3378 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ