X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 lipca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum proces odstawienia trwał troszkę. Syn był cycoholikiem strasznym, zasypiał tylko przy cycku i noce cyc cyc cyc i ciągle cyc. Najpierw zaczęłam eliminować karmienia w dzień, w dzień spał tylko na spacerach we wózku. I dopiero później uczyłam zasypiac bez piersi pierwsze 3 dni były ciężkie leżał przy mnie przytul się wiercil ja podawałam mm po tygodniu zasypial już ładnie z butla pije na noc 260 ml aż sama nie mogę w to uwierzyć. Następny etap był odstawienie karmien nocnych podaję mm raz w nocy i nad ranem pije też wodę. Wie gdzie mama ma cycki pokazuje i mówi cycy ale się nie domaga ( PS musiałam spać w staniku bo ten spryciarz mały raz się rzucił w nocy i dossal się gdy zasnęłam)

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 lipca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry Dziewczyny!!!
    Staraczka miło Cię widzieć!!!! Zabieracie 2 maluszki czy jednego? Wnioskuję o aktualne zdjęcie Ignasia :)
    Lunaris, kupiliscie ketera? Dobrze pamiętam? Ja jestem z niego mega zadowolona :)
    Co do weków to stwierdzam, że nie dorosłam do tego :( tak samo jak do lepienia pierogów :D ale za to z szybkich kiszonek robię przezajebiste kimchi, ale marzą mi się takie swoje ogóreczki i taka sałatka ogórek, cebulka i papryka w zalewie octowej. Myślę, ze kiedyś się zdecyduję, ale musi przyjść TEN moment :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • shelikeastars Koleżanka
    Postów: 36 27

    Wysłany: 3 lipca 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co wy o tym myślicie
    test pozytywny ?
    https://naforum.zapodaj.net/1c5ab11ff1aa.jpg.html

    shelikeastars
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 lipca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za kazdym razem jak robilam cos w sloiki to myslalam o Fozzy ;)
    W zeszlym roku robilam glownie dzemy, ale moj emek nie chce jadac sniadan na slodko, a ja przez starania popadlam w kulinarny marazm i przestalam piec i gotowalam tylko tyle bysmy z glodu nie padli. W tym roku mysle o jakis sosach do makaronow. Moga mi sie przydac zima jak bede sie organizowac na nowo i nie bedzie czasu na przygotowywanie posilkow.
    Pewnie bede wiec sledzic forum w poszukiwaniu przepisow ;)

    Kaczorko gratuluje udanego usg. Nie moglo byc inaczej :)

    Kaczorka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- Ty masz termin na 25.12? Poproś o zapasy ze świąt i faktycznie przygotowane , zamrożone rzeczy się przydadzą:) Chyba, że Twój Emek lubi gotowac ;) u nas mąż był miesiąc w domu i przejął kuchnie, bo ja nie mogłam nic zrobić ( nieodkladalny Oskar) i gdyby nie to chodziłabym głodna i brudna :p

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 lipca 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola 2 mrozaki musimy zabrac bo siedzą sobie razem a nie da się rozdzielić
    a o to mój chłopczyk

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2019, 12:26

    Achia, Rucola, Kaczorka, Malgonia, summer86, veritaserum, JustynaG, Jeżowa, Cabrera lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka - cudny synek <3 :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 lipca 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka cudny!!!!
    A co do Mrozaczków do życzę Wam, żeby się Wam podwójnie poszczęściło!!!
    Ja nie miałam żadnych zapasów na okres poporodowy, emek był 2 tygodnie w domu. Mały sporo spał, głównie w łóżeczku albo w kojcu na kanapie więc nie miałam problemu z ogarnięciem obiadu, tylko zakupy były na głowie emka, zakupy spożywcze, bo artykuły chemiczne, higieniczne i pielegnacyjne wzięłam na siebie i codziennie bywałam w rossmanie (co prawda po drugiej stronie ulicy, ale to były fajne wyjścia :P). Ale ja ogólnie nie lubię robić zapasów, bo zazwyczaj jeśli coś przygotuję to się to psuje...

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 lipca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola dziękuję to był szczyt marzeń

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 lipca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze jesli emek bedzie ze mna tydzien po porodzie to wszystko. On juz przezywa jak w firmie beda patrzec na urlop tacierzynski. Nie wszedzie sie wspiera rodzicielstwo ;)
    A bardziej sie obawiam tego czasu gdy dziecko ma juz ponad miesiac. Oczywiscie roznie moze byc, ale wiekszosc znajomych mowila, ze ten pierwszy miesiac jest calkiem spoko, bo dziecko duzo spi. Problem sie zaczyna jak potrzebuje juz wiekszej atencji i jeszcze trafi sie gorszy dzien kiedy wszystko jest zle i nic nie pomaga. Z reszta tez czasem mam dzien lenia, kiefy chetnie zagladam do zamrazarki ;)

    Staraczka śliczny chlopczyk. Przylaczam sie do kciukow. Niech ma liczne rodzenstwo :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka sliczny synek ;) a wcześniej pił z butelki mleko ? Pytam tak w odniesieniu do mojej cycoholiczki która butelki z mlekiem póki co nie dotknie. No i czy teraz lepiej śpi Ignas w nocy ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2019, 11:48

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 3 lipca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Rucola pytałaś o wielo. My mamy 15 kieszonek i 1 otulacz. W dzień używam wielorazówek a w nocy jedno. Niestety, Ania robi nadal kupki jak u niemowlaka więc u mnie nie sprawdza się opcja - spłucz w zimnej wodzie i do kubła. Muszę zapierać z odplamiaczem. W innym wypadku nie dopierają się pieluszki.
    W związku z tym, podczas wyjazdów do rodziny czy wakacyjnych - nie używam wielo choć pupka wygląda w nich bardzo uroczo.
    Pranie robię co 2 dzień.

    Achia pewnie jak będziesz musiała iść do pracy a Oskar do żłobka to wtedy mu się spanie zmieni i będziesz musiała go budzić.

    Lunaris Trzymam kciuki za szczepienie! Będzie dobrze!

    Staraczka Trzymam kciuki za mrozaczki! Patrząc na nasze forum jak tu pięknie idzie z drugą turą to jestem dobrej myśli.

    Emi jak tam ostatnia prosta?

    Melevis, Bunia, Bazylku jak się trzymacie?

    Kaczorka a jak tam Wasze odstawianie? Czy jednak tandem zapowiada się?

    Małgonia przed porodem miałam ogarnięte jakieś 10 słoików litrowych (sos pomidorowy, sos pomidorowy z mięsem, wkładka do ryżu oraz leczo). Niby niewiele ale korzystaliśmy z nich gdy nie było jak ogarnąć inaczej obiadu. Uważam, że to był dobry pomysł (gdyby nie forum to bym o tym nie pomyślała). I naprawdę polecam to każdej przyszłej mamie.

    Fozzie Pamiętam jak kiedyś pojawił się temat fotelika samochodowego. Miałaś doświadczenie z kilkoma. Zmienialaś je ze względu na nowe auto czy po prostu czulaś potrzebę? Na co Twoim zdaniem warto zwracać uwagę (oczywiście oprócz tego by dziecko było tyłem). I jak to jest ze spaniem w trakcie jazdy w tym kolejnym foteliku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2019, 11:57

    staraczka1111, Malgonia lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Staraczka sliczny synek ;) a wcześniej pił z butelki mleko ? Pytam tak w odniesieniu do mojej cycoholiczki która butelki z mlekiem póki co nie dotknie. No i czy teraz lepiej śpi Ignas w nocy ?

    Tak pił mleko z butelki oraz był czasem dokarmiany mm dlatego tak łatwo poszło myślę. A co do snu to budzi się również często jak przy kp

    veritaserum lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia z takich praktycznych rad, to chciałam Ci polecić coś, czego sama nie miałam, ale miała Justyna i z perspektywy czasu bardzo jej tego zazdroszczę :P Takie małe, jeżdżące łóżeczko. Mozesz sobie nim pojechac do kuchni, masz dziecko na oku i coś tam sobie robisz :) Z tego co kojarzę, to Justyna miała o takie
    https://allegro.pl/oferta/chicco-baby-hug-4w1-lezak-lozeczko-krzeslo-glacial-7139077279

    veritaserum, Malgonia lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka dziękuję za odpowiedzi! U nas pewnie przez brak picia z butli będzie gorzej ale staram się nie nastawiać negatywnie do przodu.

    Ja przed porodem miałam sporo rzeczy zrobione do zamrażarki ( gulasz , pierogi, leczo, gołąbki , jakieś mięsa ) i dla mnie było to wybawienie jak mąż wrócił do pracy a ja zostałam sama :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Staraczka, cudowny Synek, powodzenia przy kolejnym podejściu <3

    Ja podobnie jak Veritaserum planuję zrobić porządek w zamrażalniku i powstawiać tam gotowe, poporcjowane obiady. Choć pewnie i tak wybawieniem będą obie mamy, które zawsze zapełniają lodówkę ;)

    Fozzie, również niezmiennie podziwiam za zorganizowanie i siły do wekowania przy dwójce brzdąców :)!!

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum dokładnie nienastawiaj się negatywnie są dzieci które same odrzucają też pierś. Gdy będziesz gotowa na odstawienie napewno znajdziesz swój sposób :)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ale przystojniaka masz w domu!!! <3 trzymam kciuki za mrozaczki, niech dalej trzymają się razem przez kolejne 9,5 miesiąca :)

    Veritaserum ja polecam pasteryzację w piekarniku, szybko, łatwo. I działa :D

    staraczka1111, veritaserum lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za rady. Co do lozeczka to zastanawialam sie czy u Izy takiego kokonu nie zamowic, zeby maluszek mogl sobie spac na kanapie. Moze wydam Wam sie zla mama, ale w ogole przy starszaku zastanawiam sie nad kolcem by miec dziecko w zasiegu wzroku i miec jednoczesnie pewnosc co jest w zasiegu jego rak gdy cos bede musiala zrobic. Sama omal nie zeszlam z tego swiata jak polknelam kosci z kurczaka wiec troche jestem przeczulona, bo moja mama bardzo nas pilnowala, a jednak malo brakowalo. W sumie to w ogole mam mase obaw, przede wszystkim o bezpieczenstwo (smierci lozeczkowe i inne takie). A jednoczesnie nie chce byc mama, ktora tylko wszystkiego zabrania w obawie, ze cos sie wydarzy.

    Co do karmienia, to mama mi opowiadala, ze przestalam jesc mleko jak tylko zobaczylam, ze mozna jesc lyzka. Czemu tak? Akurat pewnie takid mialam upodobanie. Wierze, ze kazda z Was w koncu trafi na taki sposob ktory uszczesliwi Wasze dzieci. Szkoda, ze nie ma na to zlotego lekarstwa.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 3 lipca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, az sie cieszę,że wpadłam na forum, zaczął się temat i akurat się odezwałaś:)
    wrzucę sprawdzone przepisy, ale wieczorem, bo miałam ciezka noc i południe -nocny mega katar z płaczem, za to rano przywitalo mnie pęknięte dziąsło, będzie ząb (oczywiście takie hocki klocki jak stary w delegacji , a co).

    Justyna, u nas mimo ,że Stas wagowo spokojnie łapał się w foteliki, to gabarytowo były po prostu małe. Największa ich zmora to pasy -szybko robiły sie mega nisko. Obecny fotelik 15-36 jest pierwszym, który nie ma regulacji nachylenia ,ale to nie przeszkadza Stasiowi w spaniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2019, 13:12

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

‹‹ 3375 3376 3377 3378 3379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ