X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Justyna - a to możliwe, że pomyliłam, bo przez pewien czas czytałam też i grudniówki :)
    A ja coś też na początku pisałam na listopadówkach bo ja i tak żyje ze świadomością że będę miała cc i to pewnie wcześniej więc dla mnie ten 6.12 to był taki umowny, wiedziałam że urodzę w listopadzie ;)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    A ja coś też na początku pisałam na listopadówkach bo ja i tak żyje ze świadomością że będę miała cc i to pewnie wcześniej więc dla mnie ten 6.12 to był taki umowny, wiedziałam że urodzę w listopadzie ;)

    A teraz urodzisz letnią porą :) przynajmniej na spacerki będzie można od razu chodzić :) bo teraz to więcej w domu siedzimy..

    W ogóle zrobiłam dziś porządek w komodzie Luśki i stwierdzam, że przy kolejnym dziecku kupię tylko body, spodenki i skarpetki. Nic innego nam się nie sprawdza!
    I odpowiednio na zimowe miesiące body na długi rękaw a na letnie miesiące na krótki. Teraz mamy sporo takich na krótki i muszę je schować, bo się nie nadają. A zaraz będą za małe.

    Siwulec lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A teraz urodzisz letnią porą :) przynajmniej na spacerki będzie można od razu chodzić :) bo teraz to więcej w domu siedzimy..

    W ogóle zrobiłam dziś porządek w komodzie Luśki i stwierdzam, że przy kolejnym dziecku kupię tylko body, spodenki i skarpetki. Nic innego nam się nie sprawdza!
    I odpowiednio na zimowe miesiące body na długi rękaw a na letnie miesiące na krótki. Teraz mamy sporo takich na krótki i muszę je schować, bo się nie nadają. A zaraz będą za małe.

    Oj tak, przy pierwszym dziecku nie ma się rozeznania co się przyda. Ja też kupowałam jak glupia a to bluzeczki, kamizelki, sukieneczki a to dopiero się przydaje koło roku hehe:) a sporo jest takich małych ślicznych ;) a ile mam bucików tych "pierwszych" ohoho :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Kaczorka dobrze wiedzieć, bo ja właśnie wykasowałam z listy śpioszki. Wolę body+ spodnie i skakpety.


    age.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Oj tak, przy pierwszym dziecku nie ma się rozeznania co się przyda. Ja też kupowałam jak glupia a to bluzeczki, kamizelki, sukieneczki a to dopiero się przydaje koło roku hehe:) a sporo jest takich małych ślicznych ;) a ile mam bucików tych "pierwszych" ohoho :)

    Ja takich sukienek i bucików to nie mam, ale pajace, śpiochy i półśpiochy. Nie zdają egzaminu, bo mała nogi z nogawek wyciąga i się wkurza :p
    No i dużo tego dostałam od bratowej.

    Ale fakt, piękne są te wszystkie rzeczy dla maluchów ;) nic, tylko pieniążki wydawać :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuicyB wrote:
    O Kaczorka dobrze wiedzieć, bo ja właśnie wykasowałam z listy śpioszki. Wolę body+ spodnie i skakpety.

    Zdecydowanie na tym się skup :) a jak masz termin na koniec marca to rozmiar 56 polecam tylko na długi rękaw. 62 to już różnie, bo może się zrobić ciepło :)

    JuicyB lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie taki mam zestaw. Chłopak już teraz spory, więc pewnie 62 będzie od razu :)


    age.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi to wyobraźcie sobie że moja w rozmiarze 42 pływała :P

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy zaczęłyście kupować coś maleństwu? Ja może po połowkowych się przełamię.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    hihi to wyobraźcie sobie że moja w rozmiarze 42 pływała :P

    Ojej, to taka malutka była?
    U nas na początku 56 było wielkie i totalnie nie miałam jej w co ubierać, bo przecież zakładałam, że się większa urodzi :p

    Anna Stesia - ja w skończonym 20 lub 21 tc zamówiłam wózek :p i chyba całą resztę powoli od tego czasu kompletowałam. Ubranek dużo nie kupiłam, bo dostałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2017, 13:19

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupię jakieś buciki po serduszkowym, ale to dla męża :)
    A potem zobaczę, najwcześniej pewnie coś po prenatalnym.

    W ogóle wkurzają mnie te porady pod wykresem na fiolecie. Np. dziś "postaraj się zaangażować męża w ciążę". Zamiast czegoś przydatnego, to takie rady sąsiadki.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuje dopiero w 30 tygodniu. Jeszcze mi zostało trochę czasu :)

  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powoli zbieram..jak się trafi okazja ;-)
    Tylko mam dylemat, bo mam dwoje wrzesniowych, a teraz będzie czerwcowe, czy kupować body na długi rekaw? czy mimo to, że noworodek to już krotki rękaw?? Jestem zielona w tym temacie letnim :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2017, 13:59

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth - kup, bo przecież w lato też potrafi być chłodniej :)

    Ruth lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZapobIegawczo zaopatrze się po równO tych i tych ;-)

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    ZapobIegawczo zaopatrze się po równO tych i tych ;-)

    Jak będziesz kupować to polecam takie z guziczkami na ramieniu. Kopertowe mają tendencję do rozłażenia i robi się duży dekolt. I te z zakładkami też lubią się rozciągać.
    Chociaż wiem, że na początku niektórzy boją się przekładać ubranka przez głowę - to wtedy dobre są kopertowe.

    A swoją drogą jak kupiłam body kopertowe i porozpinałam je do pierwszego prania to później miałam małą rozkminę jak je znów zapiąć.. :p

    Siwulec, Ruth, JuicyB lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planowałam po polowlowym kupić mebelki i po mału ubranka, ale chyba poczekam jeszcze miesiąc. Przynajmniej do 26/27 tc.
    Dziś znów mialsm jakiś epizod. Biorę jeszcze globulki ale zauważyłam znów to dziwne coś w wydzielinie i czuje od tamtej pory takie ni to pieczenie ni laskotanie.
    Dopóki nie dojdą od czego to jest, nic nie kupię.
    Jutro zrobię w brussie badanie moczu. A w poniedziałek jak szyjka i łożysko będą Ok, to powiem mojej gin niech mnie na wymaz skieruje.
    Przepraszam za takie szczegóły w opisie ale już denerwuje się ta sytuacja.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Jak będziesz kupować to polecam takie z guziczkami na ramieniu. Kopertowe mają tendencję do rozłażenia i robi się duży dekolt. I te z zakładkami też lubią się rozciągać.
    Chociaż wiem, że na początku niektórzy boją się przekładać ubranka przez głowę - to wtedy dobre są kopertowe.

    A swoją drogą jak kupiłam body kopertowe i porozpinałam je do pierwszego prania to później miałam małą rozkminę jak je znów zapiąć.. :p
    Z tym nie mam problemu :-) na szczęście to będzie moją trzecią przygoda z wyprawką hihi :-)

    Lusesita ja w środku pływam..mam tyle śluzu w sobie, że szok :-P

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruth wrote:
    Z tym nie mam problemu :-) na szczęście to będzie moją trzecią przygoda z wyprawką hihi :-)

    Lusesita ja w środku pływam..mam tyle śluzu w sobie, że szok :-P

    Tylko u mnie w sobotę on był delikatnie podbarwiony na taki łososiowy kolor z jakimiś grudkami brunatnych. I dziś znów taka grudka była.... I to uczucie jak przy zapaleniu pęcherza :-(

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę poszyć ile się da dla malucha. Na bluzeczki czy bodziaki nie będę się porywać, ale jakieś spodenki, kocyki, kokon czy pościel chce sama. Czekam do wizyty w środę, jak wszystko będzie ok to pewnie się odważę kupić jakieś materiały i zacząć działać. Póki się nieźle czuje, a brzuch nie wadzi :p... a kupować większe rzeczy będziemy dopiero pewnie na wiosnę, po 30 tygodniu

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ