X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka- trzymam kciuki, żeby jednak nie było tak źle ;)

    Jeżowa- kciuki!

    Ja się tam cieszę, że moglam iść szybko na L4, w spokoju kompletować wyprawkę, po prostu cieszyc się tym stanem, mieć czas na czytanie książek itp. drugi raz już się coś takiego nie zdarzy, trochę jak " wakacje maturzysty" przed studiami- pierwsze takie długie 3miesieczne - w tym wypadku nawet trochę dłuższe :p więc zdecydowanie nie żałuję :)

    Kaczorka, admiralka, Lunaaa, pilik, Rucola lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Ja się tam cieszę, że moglam iść szybko na L4, w spokoju kompletować wyprawkę, po prostu cieszyc się tym stanem, mieć czas na czytanie książek itp. drugi raz już się coś takiego nie zdarzy, trochę jak " wakacje maturzysty" przed studiami- pierwsze takie długie 3miesieczne - w tym wypadku nawet trochę dłuższe :p więc zdecydowanie nie żałuję :)

    Achia, bo to na pewno może być świetny czas i momentami sama żałuję, że tak nie mam (ach, kiedyś planowałam, co to ja nie będę robić na L4- na liście była i nauka szycia, i powtórzenie języków, i przetwory dla dziecka). Z drugiej strony wiem, że a) na dłuższą metę z moim charakterem bym nie dała rady (i przy okazji zamęczyłabym M.), b) w moim zawodzie i przy moich obecnych planach i warunkach pracy byłoby to zawodowe samobójstwo i odbiłoby się mocno na naszej dalszej przyszłości. A u mnie to już uzgodniony z pracodawcą plan kilkuletni ;) Dlatego biorę na klatę wszystko i będę potem się sprężać, a tylko czasem sobie tutaj pomarudzę. Zresztą, muszę oddać sprawiedliwości, że zawodowo przez te kilka miesięcy mocno skorzystałam i te kilka spraw, które poprowadziłam zaowocują doświadczeniem na przyszłość (plus zaowocują całkiem miłą premią, a w kontekście wydatków i planów to nie do pogardzenia :P)

    No i w sumie dzięki Wam to mi z zakupami i kompletowaniem powinno pójść sprawnie - przez to podczytywanie już na starcie wiedziałam, co to jakieś kokony, otulacze, nakładki na piersi itp. :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !

    Podczytuje w miarę regularnie ale ostatnio jest to coraz trudniejsze z racji że Ania zaczęła chodzić :)

    Gratuluję wszystkich udanych wizyt , super ze wszystkie maluchy tak pięknie sie rozwijają !

    Justyna w temacie butów mam to samo. Byłam w piątek i Ania w butach nie chce chodzić. Pani również twierdzi że to normalne. Ja kupiłam sandałki Emel. Drogie strasznie ale co zrobić. Ogólnie mam cały karton butów po bratanicy meza. Praktycznie niezniszczone no ale jest okropna nagonka na używane buty i też kupiłam nowe. A naprawdę mi szkoda bo to też porządne buty sa ( Bartek , Emel , befado ) .

    Aniu ja jeszcze w temacie fotelików jeśli pozwolisz. Powoli przymierzamy sie do zakupu drugiego fotelika , byliśmy w sobotę w 8 gwiazdkach we Wrocławiu i jakoś mam dziwne odczucia. Wg Pana to w ogóle foteliki obrotowe są do niczego , zachwalał tylko i wyłącznie tego axkid minkid 2.0. wiesz coś na ich temat ?
    Ja mam na oku jeszcze jeden polski producent avionaut i mocno go rozważam. Co sądzisz ?

    Jeżowa gratuluję że rozmowa sie odbędzie ! Trzymam kciuki.

    Ja już oficjalnie wracam do pracy 4.11 :) Ania od 2.09 idzie do żłobka więc cieszę sie że jeszcze dwa miesiące będę miała na spokojnie żeby wszystko ogarnąć przed powrotem ;)

    admiralka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset dlatego napisałam, że ja się cieszę - bo mogłam, bo moja praca mi na to pozwalała, bo była taka opcja.
    Dla Ciebie Twoja opcja jest spoko i Ci pasuje- i to też dobrze, bo to Tobie ma być dobrze :)

    Veritaserum- no właśnie nam fizjo jak u nas był to mówił, że używane buty dla maluszków to na pewno nie ,bo one uczą się chodzić, kazdy maluch inaczej chodzi, inaczej "wyrabia" buta, czasami są jakieś problemy i wtedy dziecko nosząc używane buty, przez to jak były noszone, też może mieć problemy. Więc póki co jak ktoś chce mi dać używane buty, to grzecznie dziękuję.
    A ten facet w 8* to aż dziwne, że tak mówił.. ja byłam ostatnio w tyłem.pl i tam facet mówił o każdej opcji- zarówno o wadach jak i zaletach i nie naciskał na żadną z nich..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2019, 17:21

  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Wracam z nowymi Tosiowymi umiejętnościami :D

    Jutro Tosia kończy 9 miesięcy!
    Ile się ostatnio wydarzyło, to aż sama nie wierzę!

    Byliśmy na tygodniowych wakacjach we Włoszech choć mieliśmy sporo obaw co do podróży i wakacji z niemowlakiem - niepotrzebnie. Wiadomo, że to zupełnie inny wypoczynek, ale było super, a Tosia była bardzo dzielnym misiem :)

    Nieco ponad dwa tygodnie temu pierwszy raz samodzielnie usiadła. Stosunkowo późno, ale to co się dzieje od tego czasu, to ja nie nadążam :D
    Mała siada, jakby całe życie nic innego nie robiła. Pięknie raczkuje i już zupełnie nie pełza. No i staje! Samodzielnie staje przy meblach, a dla mnie to wielki szok, bo ten maluch jeszcze dwa tygodnie temu nie umiał sam usiąść.
    Serio, nie ogarniam :D

    Jest super! Jest chyba coraz ciężej, bo Tośka demoluje już cały dom, ale jest super! :D

    e4bc3b024e79.jpg

    ab2605131434.jpg

    27d428cf8514.jpg

    388a45c42ed8.jpg

    22c412f8fd41.jpg

    JustynaG, Kaczorka, Malgonia, Aga9090, Lunaaa, Ania_1003, veritaserum, Yoselyn82, Achia, Minnie89, pilik, Emiilka, Lena21, Lusesita, sliweczka92, Anna Stesia, Lunaris, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VERITASERUM - wow, że Twoja Ania już chodzi! Ale te dzieci rosną, ja serio nie wiem kiedy to wszystko się dzieje :D
    My też jeszcze przed zakupem drugiego fotelika, ale właśnie myślimy o tym Axidzie, to chyba taki totalny numer jeden wśród tych drugich fotelików. Dwie moje koleżanki też go mają.

    JEŻOWA, kciuki za rozmowę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2019, 19:24

    veritaserum lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum- jesteś kolejną osobą która narzeka na Wrocław... Ja nie wiem czy to kwestia konkretnych panów którzy tam pracują, ale coraz częściej akurat to miejsce zostaje w tyle odnośnie obsługi klienta. Zaczyna się liczyć ilość a nie jakoś usługi...
    PS. Widzę że mają wyprzedaż Axkidów, więc może pan miał interes w konkretnej marce ;)

    Wracając do tematu.
    1. Axkid Minikid 2.0- 1749zł, tyłem, montaż na pasy, Test Plus.
    2. Avionaut Areo Fix- 1599zł z bazą, tyłem, Test Plus

    Różnica w cenie nie wielka. W Axkid mnie odstrasza montaż na pasy. Isofix w Avionaut jest wygodniejszy. Testy mają te same. Na bazie tego co widać, wybrałabym Avionaut.
    Natomiast w grę wchodzi jeszcze:
    - dopasowanie do dziecka
    - ilość zabranego miejsca (czy przed fotelikiem jeszcze ktoś usiądzie tzw. skasowanie miejsca pasażera)
    - kąt kanapy
    - 360° zawsze daje możliwość, że jest jeszcze ta opcja jazdy przodem, jeżeli są ku temu ważne powody, bez konieczności wymiany fotelika.

    Dziewczyny tutaj, tak jak ja, są zadowolone z 360° i myślę, że jeżeli wszystko pasuje, to warto zainwestować w obracany.

    Nie wiem jaki budżet chcesz przeznaczyć i ile możesz go nagiąć, ale mówiąc o tej kategorii którą maglowałam sama, to wzięłabym pod uwagę takie modele w podobnej cenie:

    1. Britax Romer Dualfix M i-size- 1918zł, 360°, ADAC 4*, ÖAMTC 4*
    2. GB Vaya i-size- 1799zł, 360°, ADAC 4*, ÖAMTC 4*, TCS 4*
    3. Cybex Sirona Z i-size- 2149zł, 360°, ADAC 4*, ÖAMTC 4*, TCS 4*
    4. Cybex Sirona M2 i-size- 1399zł, tyłem, ADAC 4*, ÖAMTC 4*, TCS 4*
    5. Nuna Norr- 1999zł, 360°, Test plus, ADAC 4*
    6. Cybex Sirona S I-size- 1749zł, 360°, ÖAMTC 4*, TCS 4*
    7. Britax Romer SwingFix M i-size- 2079zł, 90° (brak jazdy przodem), ADAC 5*, ÖAMTC 4*, Test Plus

    Myślę, że Sirona S i GB Vaya są godne uwagi mówiąc o podobnych cenach do tych dwóch Twoich. Na plus obracanie i 2 niezależne testy.
    Więc tak jak Achia pisze, nie powinno być faworyzowania konkretnej marki. Możesz podjechać do fotelik.info (są w Radwanicach) jeszcze i porównać informacje. Skoro wizyta w sklepie wzbudziła wątpliwości, to warto.
    Ja jadąc do Istelskich przeanalizowałam pół internetu. Pojechałam z tabelą co który fotelik ma.
    Nie było faworyzowania z ich strony. Sprawdzaliśmy po kolei. Głównie Oskar - fotelik, w sklepie na ich fotelach. Wygrał Britax i dopiero przymiarka w samochodzie. Ale też nie było problemu żeby np. porozmawiać o Concord Reverso Plus i go obejrzeć. Jednak zniechęciła mnie forma regulacji oparcia.

    Osobiście nie bram pod uwagę Joie, ze względu na albo brak testów albo tylko jeden test (plus) na 3*. Takie kryterium przyjęłam, że chcę dwa testy i po prostu ta marka mnie nie interesowała. Co nie oznacza że ich foteliki są złe. To tak dla wyjaśnienia. Stąd nie jestem w nich zorientowana.

    ___________________________________________________
    Może komuś trochę teorii rozjaśni temat testów.
    ADAC ocenia pod względem:
    bezpieczeństwo, obsługę (czy jest łatwa i intuicyjna), ergonomię, substancje szkodliwe, czyszczenie. Jeśli chodzi o substancje szkodliwe, w badaniach sprawdza się, czy materiały, z których wykonany jest fotelik są bezpieczne dla dziecka. Kryterium “czyszczenie” dotyczy tego, czy fotelik można łatwo wyczyścić i utrzymać w czystości.

    ÖAMTC:
    bezpieczeństwo dziecka, sposób montażu, obsługę, ergonomię/komfort dziecka w foteliku oraz zanieszczycznia.

    TCS:
    bezpieczeństwo, obsługę/ergonomię, zawartość substancji szkodliwych, czyszczenie/przetwarzanie.

    Test Plus:
    Mało kto wie o tym, że Plus Test jest ekstremalnie trudny I wiele fotelików wychodzi z niego w nienajlepszym stanie. Cechy które wyróżniają go na tle innych testów:
    1. Wyższa prędkość niż w testach homologacyjnych R44 I R129 zwanej“i-Size”.
    2. Bardzo krótki dystans zatrzymania, który czyni test bardziej brutalnym. Im krótszy dystans zatrzymania, tym większe siły działające na dziecko.
    3. Aby uczynić Plus Test jeszcze trudniejszym, siły działające na kark manekina są mierzone przez czujniki. Oznacza to, że foteliki montowane przodem do kierunku jazdy nie mają szans zaliczyć testu z racji zdecydowanie zbyt wysokich przeciążeń na szyję dziecka.
    Fotelik z Plus Testem gwarantuje, że Twoje dziecko nie będzie narażone na przeciążenia przyłożone do szyi, które są śmiertelnie niebezpieczne. Żaden fotelik montowany przodem, kombinowany czy 15-36kg nie może zaliczyć Plus Testu, gdyż siły te będą zbyt wysokie.
    Plus Test jest dobrowolny I to producent decyduje, czy chce poddać swój fotelik takiemu testowi.

    veritaserum, Achia lubią tę wiadomość

    [age.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, dziękuję, że pytasz.
    U nas zamieszanie przed moim powrotem, żłobkiem z wychodzącymi kolejnymi zębami, milionem pobudek i próbą załatwienia jak największej ilości spraw, na które wcześniej wydawało się, że jest tyyyyle czasu. Ale czytam Was codziennie!
    Fajnie byłoby, gdyby sąsiadka mogła być Waszą okazjonalną nianią. Daj znać czy się uda.

    Ania, jak mam Cię tu na łączach, poleciłabyś jakąś spacerówkę do 1200 zł? Bardzo chciałam Valco, ale ta która mi się podoba kosztuje ok. 1700 a teraz sporo wydatków mamy.
    Zależy mi żeby była możliwie lekka, nie tylko typowo miejska, czyli żeby w miarę radziła sobie z nierównościami i miała dużą rozkładaną budkę. Plus oczywiście łatwe składanie.
    Z góry dziękuję!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu bardzo Ci dziękuję !

    Wg pana z 8 gwiazdek foteliki obrotowe są najczęściej zwracanymi fotelikami u nich.... I nie przechodzą najważniejszego testu bezpieczeństwa czyli Plus.

    Raczej na tego axkida sie nie zdecydujemy właśnie ze względu na montowanie na pasy. Mocno rozważamy ten Avionaut albo ten ostatni Britax który podałaś. Chyba po prostu zobaczę w którym Ania będzie lepiej siedziała i który bedzie lepszy do naszego samochodu.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, z tego co wiem nie przechodzą testu plus te co mają opcję jazdy przodem, bo Skandynawowie od dawna promują jazdę tyłem. Britax Dualfix i-size ma opcję jazdy tyłem i przodem, podobny obrotowy model z zablokowaną opcją jazdy przodem ma zaliczony test plus (chyba Swingfix jeśli dobrze pamiętam).

    veritaserum lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer ma rację.
    Jest to Swingfix. Jest w tej mojej liście nr 7. Ma aż 3 testy w tym Plus.
    A skoro bierzesz opcję ok. 2000zł, to warto też sprawdzić Nunę.
    Gdybyś jednak nie miała parcia na 360 ale np. obowiązkowo Test Plus, to możesz jeszcze przejrzeć BeSafe. One mają praktycznie w większości Test Plus i ADAC na 4 lub 5.

    Najważniejsze to sobie wypunktować wymagania, bo akurat cena przy fotelikach nie zawsze idzie w parze z jakością i bezpieczeństwem.

    Ja do sklepu poszłam z takimi:
    - 0-18kg
    - 360
    - isofix
    - do 2300zł
    - min. dwa testy, w tym jeden przynajmniej na 4

    Więc większość spełnia te warunki, natomiast wśród Cybexa, GB i Britax, tylko ten ostatni był najbardziej pasujący do Oskara, ale nie był idealny. Stąd też dokupienie wkładki i osłonek na pas biodrowy.

    veritaserum lubi tę wiadomość

    [age.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer może coś wpadnie w oko. Na te bym sama zwróciła uwagę.

    Joie Litetrax 4 Air 1029zł
    https://dino.sklep.pl/nowy/wozek-joie-litetrax-4-air-v2-kola-pompowane-2019-p-28930.html

    Coletto Nevia 969zł
    https://dino.sklep.pl/nowy/wozek-coletto-nevia-spacerowka-2019-kola-pompowane-p-30034.html

    Easygo Virage 919zł
    https://dino.sklep.pl/nowy/wozek-spacerowy-easygo-virage-ecco-20172018-p-22436.html

    Easygo Optimo Air 999zł
    https://dino.sklep.pl/nowy/wozek-easygo-optimo-air-spacerowka-2019-p-28975.html

    GB Beli Air4 1399zł
    https://dino.sklep.pl/nowy/wozek-spacerowy-gb-beli-air4-2018-p-25796.html

    Caretero Colosus 669zł
    https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/607633/s/caretero-colosus-wozek-spacerowy-navy/

    Hauck Rapid 4S 659zł
    https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/500694/s/hauck-rapid-4s-wozek-spacerowy-caviar-silver/

    Caretero Titan 510zł, szary za 490zł
    https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/393568/s/caretero-titan-wozek-spacerowy-mietowy/
    Znajoma ma w klatce i jestem pozytywnie zaskoczona.

    Espiro Sonic 849zł
    https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/spacerowe/skladane-w-ksiazke/p/wozek-spacerowy-espiro-sonic-6572.php

    Baby Design Look Air 979zł
    https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/spacerowe/skladane-w-ksiazke/p/wozek-spacerowy-baby-design-look-air-8897.php

    Britax B-Agile 4 Plus (koniecznie z plus, bo siatka w budzie jest pod materiałem, bez plusa jest jako panel). 1100zł
    https://babyhit.pl/product-pol-7462-Britax-B-Agile-4-Plus-Wozek-Spacerowy.html

    Cybex Balios S Limited 1299zł OKAZJA CENOWA!
    https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/spacerowe/skladane-w-ksiazke/p/wozek-spacerowy-cybex-balios-s-fashion-edition-8467.php

    Joie Mytrax 1195zł
    https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/spacerowe/skladane-w-ksiazke/p/wozek-spacerowy-joie-mytrax-7806.php

    Maxi-Cosi GIA 944zł
    https://www.sklepkiki.pl/art4419_maxi-cosi-wozek-spacerowy-gia-nomad-grey-nowosc-2019.html#main

    BabyStyle Oyster Zero 1099zł
    https://dino.sklep.pl/nowy/promocja-wozek-babystyle-oyster-zero-spacerowka-2018-pure-silver-p-30213.html

    Cybex Balios M 998zł
    https://babyhit.pl/product-pol-1628-Cybex-Balios-M-Wozek-Spacerowy.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

    I na koniec moje odkrycie z tego miesiąca na ulicach. Domowa.tv ma recenzję. Jedni kochają, inni nienawidzą. Z resztą ile ludzi tyle opinii będzie zawsze. Na ulicy rzuca się mocno w oczy. Pierwsze co to wielkie koła.
    Jest opcja light i z lepszymi kołami.
    To co przetestowałam, to materiał solidny, a wykończenie kółek jeżeli jest to samo co w Julie, to daje radę (mówię tu o opcji light z piankowymi/gumowymi jak zwał tak zwał).

    Lionelo Annet 363zł
    https://babyhit.pl/product-pol-17182-Lionelo-Annet-Wozek-Spacerowy.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

    Lionelo Annet Tour 549zł
    https://babyhit.pl/product-pol-20170-Lionelo-Annet-Tour-Wozek-Spacerowy.html

    summer86 lubi tę wiadomość

    [age.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, dziękuję za tak długą listę. Część już przejrzałam wczoraj przed spaniem, dziś może uda się podjechać sprawdzić kilka modeli ma żywo.

    Życzę wszystkim miłego dnia!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Byliśmy na urlopie w Bieszczadach i znowu mam zaległości :P
    Może uda mi się poczytać w "wolnej chwili" (hahaha bardzo lubię to określenie ostatnio).
    Stęskniłam się za Wami i ciekawa jestem co słychać u Maluchów i ich dzielnych Mamuś :)
    Miłego dnia wszystkim!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ten cybex balios S w okazji cenowej to jest ten o którym rozmawiałyśmy niedawno? czy to ten z "lepszą" budką?

    Lunaris zazdroszczę Bieszczad! Jak dałaś radę z małym? My myślimy jednak zamiast o Kaszubach to o Szklarskiej Porębie , zmienia nam się wizja jak w kalejdoskopie :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2019, 08:02

  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia - tak.
    Przypuszczam, że chcą wyprzedzać tą linię, stąd obniżka o 600zł. Natomiast ten zwykły który ja mam, to cały czas trzyma cenę. Aż specjalnie sprawdziłam.

    Seria limited ma lepszy (grubszy) materiał i lepiej wykonany stelaż. Ponoć się nie rysuje jak czarny.
    I tutaj od razu jest skóra na rączce, zwykły ma piankę.
    Skórę też ma pałąk, zwykły S ma plastik.
    I z tego co pokazane, to w komplecie osłona na nogi (?).
    W zwykłym S nie ma tego wcale.

    Tutaj są wszystkie opcje kolorystyczne, natomiast cena 1300 wychodzi tylko za te z budą we wzorki. Reszta jest w cenie normalnej.
    https://ewozki.eu/pl/p/Cybex-Balios-S-wozek-spacerowy-Fashion-Respect-Green/3681

    [age.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Ja tak na szybko. Koło 9-9:30 Mam USG prenatalne. Proszę o kciuki.

    Później nadrobie.
    Dobrego dnia!

    Minnie89, Achia, JustynaG, Kaczorka, pilik, Yoselyn82, Aga9090, reset, Lunaaa lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka- kciuki!

    Ania w opisie jest, że nie ma w komplecie tej osłonki na nóżki. Ale to zawsze można kupić inną, niekoniecznie typową od cybexa. Kurcze, podobał nam się ten wózek, ale teraz wakacje, auto kupiliśmy i nie planowaliśmy jednak póki co kupować wózka haha :p

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SLIWECZKA, kciuki!

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki, u nas wszystko dobrze, wg Usg mamy 12+2, wg OM 13+5. Bombelek ruszał się jak oszalał, jakby miał owsiki w tyłku :D Na 90% Hania będzie miała brata. :D chociaż na tym etapie może się jeszcze wszystko zmienić :P

    Może czas stworzyć nowy suwaczek 😍❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2019, 12:26

    Aga9090, emi2016, mi88, Yoselyn82, summer86, JustynaG, Achia, Kaczorka, Lunaaa, Minnie89, pilik, veritaserum, Lunaris, Anna Stesia, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
‹‹ 3417 3418 3419 3420 3421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ