X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katar jak to katar, cieknie mu i tyle, marudny jest od dawna, bo chyba czwórki w natarciu. Zero innych objawów. Zazwyczaj przy zębach taki ma, ale co zrobić...
    Umówiłam ich obu jutro do naszego prywatnego pediatry (40km od domu), przy okazji i na mnie zerknie, mam tylko nadzieję, że ja poczuje się lepiej do jutra i będę w stanie kierować, bo nie ma komu ze mną jechać :/
    Po południu będę dzwonić do naszego lekarza prowadzącego odnośnie przełożenia operacji, bo na szpital po tym wszystkim wolę nie dzwonić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2019, 11:18

  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 27 września 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez a nie ma opcji żeby dzwonić po wizycie u lekarza? Może jeśli to katar wywołany ząbkowaniem to operacja się odbędzie?

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 27 września 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Frez a katar jest takim absolutnym przeciwwskazaniem ? Mam nadzieję, że Wasz lekarz wymyśli jakieś sensowne rozwiązanie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez bardzo mi przykro 😌 jak ja byłam znieczulana ogólnie to katar bardzo mi przeszkadzał w oddychaniu 😕 życzę zdrówka i oby nie bylo to przeciwwskazaniem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety właśnie nie ma opcji na katar i operację, już przezorna ja, pytałam o to jak nas wtedy zdjęli z operacyjnej z tą niby ospą...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak człowiek jest wyspany to wszystko wygląda zupełnie inaczej. Dzisiaj miałam ten komfort i Ania obudziła mi się tylko dwa razy o 23 i 3. Boze jaka niesamowita roznica jest spać 4h ciągiem a budzić się co 2h. ..

    Luna masz całkowitą rację! Dla mnie na ten moment priorytetem jest ( poza Ania ) ugotować ciepły obiad dla mnie i męża. Może to dziwne ale nie przepadam za jedzeniem na mieście. Mogę to zjeść raz na 2 tyg ale to tyle. Staram się gotować szybkie potrawy . Nie powiem teraz ten thermomix mi duuuuzo ułatwia.
    Na szczęście Ania ma super posiłki w żłobku.
    Zobaczymy jak to wyjdzie. Też będę wychodzić o 7 i wracać koło 16 do domu. Praca absorbująca muszę być skupiona cały ten czas na maxa. Liczę że będzie dobrze chociaż jak sobie pomyślę ile będę miała do ogarnięcia po przyjściu to ciut mi słabo ;p

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 27 września 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez kochana, tak mi przykro :( Może Florusiowi przejdzie do poniedziałku? Daj znać, co powiedział Wasz prowadzący!

    Justyna, czekamy na wieści o Ani!

    Veritaserum, podrzuć swoje ulubione szybkie przepisy na Thermomix. Ale takie najlepiej jednogarnkowe, w których faktycznie nie ma przygotowywania zbyt wielu rzeczy 'obok', tylko mozna wszystko wsypać do garnka i iść. Ja ze swojej strony polecam https://www.przepisownia.pl/zupy-przepisy/zupa-rybna-z-warzywami/nrlub8v7-ccf12-438610-cfcd2-8snligsj poza pokrojeniem pora w krążki i ryby na kawałki, nic nie trzeba robić :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 27 września 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że u Ani wszystko dobrze - dopadłam Justynę na fb :D

    Rucola, Lunaaa, sliweczka92, summer86, Minnie89, pilik lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 27 września 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Mi88 ja ostatnio Cię rozpoznałam na FB po wpisie na jednej z grup :P

    Frez kurcze no :( przykro mi, że cały czas coś... Jakby sama wizja tej operacji nie była przerażająca.

    Veritaserum super, że nareszcie mogłaś pospać w jednym dłuższym ciągu <3 może coś było dzisiejszej nocy w powietrzu, bo Agata przespała od 20 do 5 :O

    veritaserum lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 września 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Sorki, że nic nie pisałam ale od rana zaganiany dzień.

    Noc była lepsza niż przewidywałam. Pobudek było sporo bo Ania zgłodniała a ja nie chciałam jej dawać więcej niż kilka łyków mleka. No ale przetrwałyśmy noc bez wymiotów. Z rana twarda kupa i dobry humor. Naprawdę nie pomyślałybyście, że poprzedniego dnia miała problemy.
    Ania naprawdę dzielnie znosi niedogodności. No i wczoraj do tulenia wybrała tatusia. Zawsze jest mama na pierwszym miejscu a wczoraj jednak tatuś wygrał :D

    veritaserum, Rucola, Lunaaa, summer86, Lena21, pilik lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna no to faktycznie po Ani to wręcz " spłynęło " :p super ;)

    Mi88 ja głównie to robię zupy krem. Zmieniam tylko warzywa :D dla mnie to najszybciej a i moja Ania chętnie zjada. Lubię też leniwe ( Ania uwielbia ) ale daje ciut mniej mąki , placki z cukini, racuszki ( tutaj więcej roboty ). Jeśli chodzi o mięsa to wolę tradycyjnie ale to też dużo roboty nie ma bo przyprawy i do piekarnika ( indyk, kurczak, schab ze śliwką ). Na weekend zazwyczaj zostawiałam sobie takie rzeczy z którymi jest trochę zabawy. Naleśniki z różnymi farszami, krokiety itp. Dzięki za ten przepis na pewno wypróbujemy .

    Summer a Ty robiąc zakupy głównie na tydzień planujesz posiłki ? Jak to u Was wygląda ?

    W ogóle dziewczyny co zazwyczaj jecie na kolację ? Przyznam że nigdy nie mam na nią pomysłu a mam dość kanapek no i chciałabym trochę ograniczyć chleb.

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 27 września 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Właśnie Mi88 ja ostatnio Cię rozpoznałam na FB po wpisie na jednej z grup :P
    Rutkowski :D Ślij zaproszenie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2019, 14:49

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 27 września 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez cholernie mi przykro :( a dzwoniłaś już tam czy przeniosą termin operacji na jakąś konkretną datę czy znów będziesz czekać w niepewności?
    Justyna super, ze Ania już się dobrze czuje. Musiało jej coś zaszkodzić...
    Veritaserum piona!! Ja też nie lubie jedzenia na mieście. Raz na jakiś czas ok, ale ogólnie po pierwsze średnio mi smakuje a po drugie wolę swoją własną kuchnię, gdzie są produkty przeze mnie akceptowalne, własne sztućce itp.itd
    ja dziś całe dopołudnie spedziłam na badaniach okresowych, wracałam ponad godzinę autobusem w mega korkach. Nie mogłam prowadzić bo miałam zakrapiane atropiną oczy do badań i stwierdziłam, że zmiana pracy ze względu na dojazd była również bardzo korzystna. Nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo zakorkowało się moje miasto ostatnimi czasy... (mimo bus-basów jakieś 6 km jechaliśmy trochę ponad godzinę). Byłam już mega zła i miałam ochotę iść, ale miałam taki światłowstręt że wolałam jednak siedzieć....

    veritaserum lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 27 września 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, kurczę, no właśnie. Mnie jakoś ten thermomix nie pomaga zawładnąć czasem, a tyle osób chwali (dostaliśmy w prezencie ślubnym i jest cudowny do mielenia/krojenia, ale chciałabym go zacząć bardziej używać). Zupy krem tak samo szybko robi sie w garnku - też wszystko gotuję, potem tylko blenduję i jest. Leniwe, racuszki - to też jest kwestia parunastu sekund z mikserem. Mięsa - do piekarnika i gotowe, tu też thermomix nie pomaga. Placki z cukinii - owszem, świetnie mi starł cukinię, ale to jest już to, do czego go używam - tarcie/mielenie/krojenie. A resztę muszę zrobić sama. Muszę poszukać właśnie jakichś przepisów na dania jednogarnkowe, ale ciężko coś znaleźć.

    Jeżowa, zapomniałam napisać! Jakie śliczne zdjęcie Agatki <3
    Natchnęło mnie to wczoraj do zaapelowania o aktualne zdjęcia naszych forumowych dzieciaków :D Wrzucajcie!
    //

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 20:22

    Lunaaa, veritaserum, frezyjciada, Siwulec, JustynaG, Kaczorka, sliweczka92, Malgonia, Yoselyn82, Aga9090, Ania_1003, Jeżowa, Lena21, pilik, Rucola, Lusesita, Cabrera lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 a pieczesz ? Dużo przy tym pomaga. Ja może nie do końca go używam od a do z ale np zrobi mi kruche ciasto ( tak wiem że można też samemu szybko zagnieść ale nawet te kilka minut się dla mnie liczy ) a ja w tym czasie już kroje owoce i za 10 minut mam ciacho w piekarniku. Dziś mi tak powstało kruche z budyniem i śliwka ;) aczkolwiek przyznam że nie jest on na pewno wart tych pieniędzy. Ale dużo pomaga.

    Rucola polubiłam za podobne podejście do jedzenia na mieście. Co do korków to we Wrocławiu to tragedia. Mieć prace blisko domu jest bardzo bardzo ważne. Mąż teraz zmienił na trochę dalej ( ta sama firma tylko zmienili siedzibę ) i strasznie narzeka. Ciekawe co to będzie w pazdzierniku...jak studenci wrócą.

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 27 września 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, kurczę :/ przykro mi że znów musicie przekładać operacje.. życzę Ci duuuuzo siły i teraz już tylko zdrowka dla Was :*

    Dziewczyny możecie polecić mi jakieś krzesełko do karmienia ? Tak na szybko spojrzałam i wszystkie maja takie szerokie nogi a ja bym chciała takie krzesełko, które swobodnie mogłabym postawić przy wspólnym stole :)

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 27 września 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jaki cudowny króliczek 😍

    Justyna cieszę się, że Ani tak szybko przeszło, odpoczywajcie dzisiaj ile się da ;*

    Veritaserum ja też nie lubię jedzenia na mieście, wolę sama ugotować coś dobrego w domu :) to też fajny sposób na spędzanie razem czasu. A jeszcze powiem Ci, że we wtorek jak wróciłam padnięta z pracy, w której nie mam czasu nawet nic zjeść czy iść do toalety, wzięłam się za sprzątanie korzystając ze jestem z T. a Z. Była u babci. Nie wiem co mnie wzięło, ale byłam na pełnych obrotach od 6 więc wykorzystałam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2019, 15:01

    mi88, veritaserum lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 27 września 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, wyjdę na wiecznego malkontenta, ale mam wrażenie, że ten czas, który zyskam na zagniataniu ciasta, stracę na myciu i rozkręcaniu naczynia i noży :D No jakoś nie mogę się przekonać do robienia takich szybkich rzeczy w nim, bo potem to trzeba myć.

    Czy tylko ja uwielbiam jedzenie na mieście i pukam się w czoło, kiedy mąż chce zamówić coś na wynos, żeby zjeść na kanapie przed telewizorem? :D

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 września 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, współczuje Ci tego przez co przechodzisz... Daj znać co powiedział Wam lekarz

    Jeżowa, właśnie! Świetne zdjęcie Agatki. Jest tak świetną modelką, że sama zapragnęłam ten zestaw z Lidla dla mojej Gałganki ale w lidlu już go nie ma.

    Mi88, Piękna śmieszka Zośka! Ja też lubię jeść na mieście bo to jest ten czas gdy nic nas nie rozprasza. Można spokojnie posiedzieć, pogadać. A w domu, jak to w domu. Człowiek szybko je i ogarnia inne rzeczy.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka śliczna Zosieńka!!!😍

    Rucola w szpitalu standard- nikt nie odbiera (mąż mi kazał dzwonić tam i nie zawracać głowy lekarzowi), ale i tak do niego zadzwonię, tylko później, bo teraz ma operację jeszcze, z tego co udało mi się ustalić ze znajomą, która jest na oddziale aktualnie...

    Dziewczyny na szybko pomocy potrzebuję, właśnie zepsuł nam się nawilżacz powietrza. A w sumie to na szczęście w końcu się rozpierdaczył na amen, bo od roku raz działał raz nie, a teraz kaput całkiem. W związku z tym szybkie pytanie, bo muszę go jeszcze dziś zamówić, żeby jak najszybciej mi przyszedł, jakie macie nawilżacze? Myślałam o takim, który będzie miał i funkcję oczyszczacza, ale czy to się w ogóle sprawdzi, takie 2w1...? No i w razie żeby miał wymienne filtry jak potrzeba! Bo ten mój, com odkryłam niedawno, powinien mieć wymieniany odkamieniacz, a nigdzie nie ma go w sprzedaży.

‹‹ 3475 3476 3477 3478 3479 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ