X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset - Justyna chyba trochę z przekorem napisała o tym spaniu , bo to jest NAJGORSZA rada jaką może dostać ciężarna ;)
    Pamietaj, że czop może odejść i 2 tyg przed porodem , więc może Julka się wstrzeli z narodzinami między 9-12.11 ;)
    Ale jakby co trzymam kciuki!

    reset lubi tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 26 października 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia, oj tam, nie przesadzajmy, że najgorsza rada :)
    Niestety na zapas wyspać się nie da.
    Ale póki można spać to warto z tego korzystać.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku, czekam zatem na meldunek ;)

    Nadal nie spakowałam walizek do szpitala... Dlaczego to jest wszystko takie trudne! Otwieram chipsy i piwo bezalkoholowe, witam się z @(56dc!!) I spróbuję przetrwać noc bez koszmarów, jeśli w ogóle zasnę...

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 października 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Zaczynamy w dwupaku (!) 39 tydzień ciąży <3
    Noc spokojna, choć z emocji obudziłam się ze dwa razy ponasłuchiwać, czy coś się nie dzieje. Dziś w planach była jeszcze randka z mężem, obiad i lody, więc liczę, że córka okaże się na tyle wyrozumiała i pozwoli nam na realizację naszych planów :)

    JustynaG, frezyjciada, pilik lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer widzę że ten mój cybex na stronie babyhit nadal ma promocyjną cenę, ja mam ten na srebrnej ramie, czyli tą "lepszą" wersję, tylko nie każdemu może ta wersja fashion się podobać ;)

    Rucola lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 października 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada, specjalnie dla Ciebie najnowsze zdjęcie w dwupaku :)

    01815496388c.jpg

    Kaczorka, nowa na dzielni, frezyjciada, Minnie89, Fozzie Bear, sliweczka92, Lunaris, JustynaG, Lena21, Ania_1003, Bunia86, Rucola, Madzik34 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset! Petarda!!!! 😍😍😍😍😘 Sprawiłaś, że się uśmiechnęłam! A dziś bardzo ciężki dzień-pakowanie, przyszli dziadkowie się pożegnać z nim (jakbyśmy mieli nigdy nie wrócić)no i się oboje rozpłakaliśmy-on bo jest dziś nie w sosie i mu przeszkodzili w zabawie, a on wcale nie miał ochoty na uściski, a ja, bo jestem kłębkiem nerwów z @ na dodatek, a tu pożegnanie takie, jakbym go wiozła tam specjalnie, żeby się znęcać (niedobra mama zabiera cie tam i krzywdę ci zrobią, biedne dziecko)
    Dlatego bardzo, BARDZO dziękuję Reset!😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2019, 19:02

  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 27 października 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, trzymam za Was mocno kciuki! Będzie dobrze 💛 wiem jakie pokłady siły Cię to kosztuje, ale pamiętaj -będzie już tylko dobrze! Uściski dla Florka 😚

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 października 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotarłam pod koniec weekendu:

    FREZ wielkie kciuki i wiele dobrych myśli w Waszym kierunku żeby szybko, sprawnie i GENIALNIE doktorzy wykonali swoją robotę <3

    Reset super wyglądasz na końcówce :) bardzo emocjonujące dni przed Wami :)

    Ania Oskar słodziasty jak zawsze <3 aż sie uśmiechnęłam jak czytałam Twój opis wycieczki do zoo i próbowałam sobie wyobrazić jak musisz sie czuć w miejscach publicznych z dużą ilością wózków :D oczopląs murowany :D ale ja też tak trochę mam że jak zobaczę fajny wózek to patrzę co to za model. Ostatnio nawet goniłam babkę z rowerkiem 3w1 bo tak mi wpadł w oko że chciałam koniecznie znać model :P (w planie Stasio ma dostać na urodziny).

    U nas życie w biegu jak zawsze, w ten weekend mocno towarzysko ale już mi było tego trzeba- wyjść gdzieś do ludzi! No i mamy kolejny ząb- jedynki w komplecie (+bonusowa czwórka).


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 27 października 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, fiu fiu ale Ty REWELACYJNIE wyglądasz. I jaki zgrabny brzuszek.
    Z sentymentem patrzę na swoje zdjęcie tydzień przed i tydzień po porodzie (z Gałgankiem na rękach). :)

    Luna, kciuki za <3 Zuzi

    Frez, jesteśmy wszystkie z Tobą.
    A dziadki, jak to dziadki - niby chcą dobrze a wyczucia im brak.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 27 października 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez moc kciuków na najbliższe dni. Oby teraz poszło wszystko tak jak powinno już dawno. Dużo siły <3

    Lunaris dzisiaj miałam powtórkę z rozrywki, ale głównie gondole były. W tym też znowu Snap Duo ale z podwójnymi kółkami.
    Ja po 4 miesiącach siedzenia w domu, z tak aktywnym weekendem, nóg nie czuję. I tak samo mi dobrze zrobiło wyjście do ludzi. Z resztą widać po opisie zachwytu nad wózkami, że wyszłam jak z więzienia ;D

    Achia odkopię te testy, to wkleję. Gdzieś kiedyś znalazłam fajne opisy co każdy test sprawdza. Do jutra na pewno powinno być ;D

    Reset mi nie odszedł ani czop, ani wody. Oskar się urodził w worku. Zawsze mnie to fascynowało (dzieci na zewnątrz a jednak dalej w swoim świecie z brzucha).
    Niech Julka wybierze swój dzień ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2019, 10:52

    Lunaris, pilik, Madzik34 lubią tę wiadomość

    [age.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 27 października 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez kciuki ogromne za jutro <3

    Reset mam nadzieję, że randka z mężem się udała :)

    Ania u nas temat z podwójnym wózkiem utknął w miejscu - ma razie uznaliśmy, że jak urodzę pod koniec stycznia w środku zimy to i tak szansa na to, że wyjdę gdzieś sama z dwójka dzieci przez pierwszy miesiąc czy dwa jest niewielka - wiec zaczekamy na rozwój sytuacji, być może na wiosnę okaże się, że Franio już nie będzie chciał tak dużo podróżować w wózku i wystarczy dostawka albo jakiś rowerek biegowy. No w każdym razie na tą chwile odsunęliśmy temat - szczerze mówiąc to mam wrażenie, że ja w tej ciąży jestem zupełnie nieprzygotowana :) NIC jeszcze nie ogarnęłam z wyprawki :O ciagle mi się wydaje, że mam tyyyyyyyle czasu...

    U nas jest jakiś urodzinowy maraton w rodzinie i szczerze mówiąc leżę już w łóżku, bo jestem wykończona - przestawienie czasu to zdecydowanie nie mój klimat

    Miłego wieczoru wszystkim

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu spokojnie, nie pali się, jeszcze chwilkę mamy do zakupu fotelika , aczkolwiek prawie roczniak w łupinie Zimą a przynajmniej zimniejszą jesienią to jakis dramat :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2019, 21:58

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 27 października 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez wszystkie dziewczyny są z Wami myślami także musi być dobrze :) Powodzenia! <3

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 27 października 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset pięknie!!! Aż mi się znów zamarzyl taki brzuszek. :) Kobiety w ciąży są urocze :)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2019, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez mocne kciuki ❤️

    Luna kciuki za serduszko❤️

    Lunaaa lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 października 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa <3

    Tym samym, skoro zaczynam dzień od forum, oznacza to jedno: 38 + 1, a my dalej w dwupaku :) Moja córka dba o mój komfort psychiczny nie tylko nie rodząc się za wcześnie, ale pozwalając mi dziś skoczyć na hennę brwi i rzęs. Uznałam, że jakoś w tym szpitalu trzeba wyglądać :P

    Frez- jesteśmy myślami z Wami <3

    Rucola, pilik lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 października 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry Dziewczyny!!!
    dziś trudny i dla mnie wyjatkowy z pewnego powodu dzień. Nie mniej jednak ogromnie trzymam kciuki za operację Florka i serduszko Zuzi.
    Reset jesteś mega sexy z tym brzusiem ;)
    Lena Twoja ciąża ucieka mi przez palce normalnie!!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 28 października 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez trzymaj się!!!!zycze ci aby wszystko się udało i abyście szybko wyszli....
    Luna powodzenia na badaniu!
    Veritaserum serdeczne gratulacje!!!!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 28 października 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez - dużo siły dla Ciebie na ten ciężki czas <3 a dla Florka zdrówka.

    Lena - my też wyszliśmy z założenia, że przez jesień i zimę raczej tych spacerów za dużo nie będzie, więc się przemęczymy z dwoma wózkami. A na wiosnę już Ala będzie na tyle ogarnięta, że spokojnie poradzi sobie na nogach :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 3504 3505 3506 3507 3508 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ