X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 listopada 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, strasznie mi przykro :( życzę dużo sił..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 4 listopada 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum bardzo mi przykro:(((

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 listopada 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum bardzo mi przykro, tule

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum tak cholernie mi przykro!! Tule i dużo siły życzę

  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 4 listopada 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum bardzo mi przykro :(

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 4 listopada 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, tak bardzo bardzo mi przykro! :(

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 listopada 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum :((( bardzo, bardzo mi przykro :(

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum tulę! Bardzo mi przykro...

    Rucola- orety! A już wszystko dobrze? Super że Emek tak dobrze sobie poradził i,że dla Lewka ta Twoja przymusowa nieobecność "wyszła na dobre". Ja bym chyba była mega zestresowana, gdyby nagle moje chłopaki musieli zostać sami. Zwłaszcza ,że Oskar ma ostatnio ostrą mamoze...

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 listopada 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum nawet nie wiem co napisać :( jest mi cholernie przykro :( Nie odchodź od nas....
    Achia ja nie miałam siły się stresować, ja ledwo oddychałam, do dzis ciężko mi się dobrze wentylowac taka jestem słaba :( Emek sie stresował, ale ogarnął temat. Mały chyba wyczuł, ze musi sie ogarnąć ;) Zobaczymy czy ta nocka tak jednorazowo, czy ogólnie będzie lepiej. Póki co nadrabia cycka w dzień.Dzisiaj mieliśmy 6 karmień :P

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola leż i odpoczywaj ile się da ;) przy takiej ilości karmień to chyba tym bardziej Ci się uda :p
    Ale coś w tym jest, że dzieciaki wyczuwaja nastroje rodziców. Ja ostatnio czytałam o chorym chłopcu, co ma SMA i robią dla niego zrzutkę na ogromną kwotę i strasznie się splakalam (okres chyba dostanę) i Oski akurat spał. Obudził się i zazwyczaj od razu daje nogę po zabawki, a tym razem powiedziałam, żeby się przytulił i tak dość długo się do mnie tulił. .. eh, okrutnie kocham tego Szkraba, i cieszę się, że jest zdrowy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum nie odchodź☹️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum teraz zauwazykan, że skasowałas konto...
    Pamiętaj, że tu jesteśmy. Po prostu. Trzymaj się.. <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum.... Jakby co pamiętaj, że my tu jesteśmy cały czas... Tulę mocno!

    Aga super wieści, w domu to w domu, wszystko jest jakieś łatwiejsze!

    Reset no takie grzeczne dziecko! Oby i po drugiej stronie brzucha też była taka grzeczniutka!

    U nas wszystko ok, ale to spanie mnie wykańcza. Serio no mam taki deficyt baterii jak nigdy! Ale! Mały tak szybko wraca do sił, że dziś jak nam odłączyli płuczki, to cały dzień spacerował po korytarzu! Pielęgniarki się śmiały, że nadrabia kilka dni leżenia 😅 oczywiście chodzenie z moją asystą (nie pytajcie jak mój kręgosłup), bo nie może się uderzyć w główkę, a za rękę nie bardzo chce chodzić. Mąż chyba w końcu poczuł co to znaczy być tatą, bo starszak go nieodstępuje na krok. I mimo, że nie ma mamy, ja po nim widzę, że jest po prostu szczęśliwy (tata od urodzenia był numer 1).

    Rucola kurczaki.... Mam nadzieję, że wszystko ok już... Dbaj o siebie!

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 4 listopada 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum tak bardzo mi przykro. Rozumiem przez co przechodzisz. Rozumiem Twoje emocje. Tulę Cię bardzo mocno :*

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 4 listopada 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum :-( tule i myślę o Was.. Trzymaj się kochana!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 listopada 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum, brak słów, tak bardzo współczuję Ci straty.
    Mam nadzieję, że wrócisz jak będziesz gotowa.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 listopada 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Melduję się w 39 + 2 tc :) Dziś szybka wizyta u lekarza prowadzącego z PZU i boję się o stan wód, ale z drugiej strony najwyżej da mi skierowanie do szpitala i wywołamy poród... Powoli, nad wszystkimi innymi uczuciami, przeważa to jedno... chęć spotkania z moją córeczką <3

    A teraz idę rozruszać mózg nad umową. Jest o tyle zabawna, że negocjacje ciągną się od zimy i mówiłam, że jak tak dalej pójdzie to zdążę urodzić nim skończą - słyszałam, że nie, niemożliwe itp., a tymczasem chyba wykrakałam ;)

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 5 listopada 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, to może jednak dziś negocjacje się skończą? I wtedy Julka poczuje, że jest czas najwyższy opuścić pokład :)

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 listopada 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Reset, to może jednak dziś negocjacje się skończą? I wtedy Julka poczuje, że jest czas najwyższy opuścić pokład :)

    Dziś ginekolog orzekł, że raczej nie urodzę w ciągu najbliższych dwóch dni ;)
    Gdyby nie momenty czarnowidztwa pt. 'co grozi dziecku na tym etapie w brzuchu' to spokojnie mogłabym tak chodzić i kolejne 3 tygodnie, bo czuję się wyśmienicie :)
    Do tego wód przybyło i afi 10, więc znów można odetchnąć <3 Jutro kontrolne ktg, a w czwartek wieczorem wizyta u ordynatora i najwyżej decyzja o położeniu mnie w szpitalu dla naszego bezpieczeństwa. Ordynator wolałby, żebym nie przenosiła, a i ja chyba wtedy zaczęłabym się stresować...
    Ale córa wygląda mi na punktualną po mamusi <3

    Rucola lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 5 listopada 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum tak mi przykro :( nie wiem co powiedzieć :(

    Natalia05 lubi tę wiadomość

‹‹ 3515 3516 3517 3518 3519 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ