Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka spóźnione życzenia ❤️

    Achia co ja czytam?! Gratuluję!

    Luna kciuki!!

    Lunaris może rzeczywiście lepiej się położyć na te 2 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 15:22

    sliweczka92, Lunaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 4 lutego 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mnie wywaliło z forum i nie mogłam się zalogować

    Lunka dzięki, że pytasz, nie chce zapeszać, ale Franio na razie bardzo dobrze, rozwala mnie kiedy mówi, że „kofa Ipka” - od jutra mąż wraca do pracy wiec zobaczymy jak będzie teraz

    Achia ale nas wzięłaś z zaskoczenia :D ogromne kciuki za okruszka !

    Lunaris cholerka nie brzmi to dobrze :/ dbaj o siebie kobieto ! Jeśli mama może zostać z chłopakami to może faktycznie warto rozważyć szpital na weekend ?

    nick nieaktualny, pilik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset a nie masz gdzieś w pobliżu chirurga stomatologa? U mnie w mieście- a zaznaczam, że to wieś w porównaniu z Krakowem 😂 jest przynajmniej 4stomatologow którzy podcinają wędzidełko. Florek też miał podcięte, bo kiepsko było z jedzeniem

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 lutego 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Reset a nie masz gdzieś w pobliżu chirurga stomatologa? U mnie w mieście- a zaznaczam, że to wieś w porównaniu z Krakowem 😂 jest przynajmniej 4stomatologow którzy podcinają wędzidełko. Florek też miał podcięte, bo kiepsko było z jedzeniem

    Jasne, że mam, tyle, że ta neuro poleciła tamta lekarkę, bo ponoć w Krakowie nikt tego sensownie nie robi :/ a że neuro wzbudziła moje zaufanie, to i w tej kwestii zaufałam. Napiszę maila, zobaczymy, co odpiszą. Miesiąca nie wytrzymam, mnie serce teraz boli jak wiem, skąd to szarpanie u Julki... Biedna, męczy się po prostu :(

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 4 lutego 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, ja przecież podcinałam Milciowi wędzidełko w Krakowie u laryngologa. Termin praktycznie z dnia na dzień, mogę dać Ci namiary. Oni zajmują się małymi dzieciaczkami głównie. Moja środowiskowa i porodowa położna mi ich polecały.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 17:27

    reset lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 lutego 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia gratulacje :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku to idź gdzieś szybciej... Bo te problemy będą się pogłębiać, ja wiem jak z Floraśkiem było....

  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 735 1185

    Wysłany: 4 lutego 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta w porządku, lekarka fajna, okazało się, że jest ordynatorem. Skierowała nas na EEG, mamy termin za ponad miesiąc... Bezwzględnie kazała robić holter, bo stawia na podłoże kardiologiczne, za równe dwa tygodnie wizyta u kardiologa. Ona musi wykluczyć zmiany neurologiczne, a że nie podoba jej się obniżone napięcie mięśniowe i wiotkie stawy skokowe to jak wyżej, EEG i kontrola. Rozwój umysłowy, ruchowy w normie. Nic ta wizyta więcej nie wniosła narazie. Dziękuję za kciuki. Zaraz biorę się za szukanie butów i kapci dla Zuzi, jeszcze tu problemy mi były potrzebne :(

    sliweczka92 lubi tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka fajnie, że Was skierowała na EEG! Będziesz mieć jedno zmartwienie z głowy, bo EEG wiele wyjaśnia. Będzie dobrze, zobaczysz!

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 lutego 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Reseciku to idź gdzieś szybciej... Bo te problemy będą się pogłębiać, ja wiem jak z Floraśkiem było....

    Miesiąc czekać nie będę, dziś napiszę, czy kogoś nie poleca w Krakowie, a jak nie to uśmiechnę się do Minnie o namiary.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku teraz będzie już tylko lepiej ;) czekamy na zdjęciowy spam małej księżniczki!

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 735 1185

    Wysłany: 4 lutego 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie proszę. Jakie są najlepsze buty dla maluszka? Lekarka wymieniała firmy specjalistyczne ale nie cholery nie zapamiętałam w tym zamieszaniu, może będziecie wiedziały. Z tanszych polecała Bartek/konecki/elefanten. Emelki też
    Jeszcze dodam, że Zuzia ma rozmiar 19, a część ma od 20

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 19:44

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa wrote:
    Dziewczyny pomóżcie proszę. Jakie są najlepsze buty dla maluszka? Lekarka wymieniała firmy specjalistyczne ale nie cholery nie zapamiętałam w tym zamieszaniu, może będziecie wiedziały. Z tanszych polecała Bartek/konecki/elefanten. Emelki też
    Jeszcze dodam, że Zuzia ma rozmiar 19, a część ma od 20
    Lunka elefanten są super, nasze ulubione! Do tego extra buty ma bobux-tylko cenowo droższe. Nam fizjo jeszcze polecał Geox i primigi

    Lunaaa lubi tę wiadomość

  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 766 1826

    Wysłany: 4 lutego 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka polubiłam przez przypadek. My mamy emelki (rozmiar 19), jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Kosztują trochę, ale są warte swojej ceny. Teraz się rozglądam za kolejnym rozmiarem na wiosnę. My przymiezalismy w specjalistycznym sklepie (polecam się do takiego wybrać, dobiora fachowo rozmiar. Mają do tego specjalne buciki z wycietymi palcami, w których dokładnie widać, jaki zapas w bucie ma dziecko). Ja placilam 189, ale widze w necie, zw można dobrać trochę taniej. Jeszcze jedna ważna kwestia, to Pani w sklepie na początek bezwzględnie polecala trzewiki (niezaleznienod pory roku), najlepiej sznurowane, im więcej "dziurek" tym lepiej dopasujesz buciki do stopy dziecka. Mamy też buciki innej firmy i widać różnicę w chodzeniu.

    Lunaaa lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 735 1185

    Wysłany: 4 lutego 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, Sliweczka dziękuję za polecenie ;* gdybym tylko miała kiedy jechać przymierzyć z małą :( liczę na sobotę. Emelki mi się najbardziej podobają, bo są w miarę stonowane, szukam właśnie czegoś konkretnego. Emelki są podobne do korneckiego, którego kupowałam starszej, ładnie w nich chodziła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 20:55

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja synkowi pierwsze buciki kupowałam właśnie emelki. Świetnie trzymają stopę. Ulci jeszcze nie kupowałam, bo najwięcej czasu spędza w wózku W spiworze lub w aucie. W domu to skarpetki antypoślizgowe.

    Lunaaa lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 735 1185

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliweczka kochana a będziesz tak miła i zmierzysz mi realną długość wkładki z 19? Chciałabym się upewnić, że ma tyle ile podaje producent

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 766 1826

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkladka jest wklejona w bucie, ale spróbuje jakoś to zrobić

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 766 1826

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka, ok. 12cm

    Lunaaa lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 735 1185

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie dziękuję ;*

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
‹‹ 3606 3607 3608 3609 3610 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ