X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, Zosia ma wymiary prawie jak Julka, bo urodzeniowa waga u nas to 2940 :)
    I z tym spaniem było u nas identycznie- Julkę budziła tylko mokra, zimna tetra położona na gole stopy, kark albo policzki. Brzmi strasznie, ale nic więcej nie dawało rady (inna sprawa, że Julka dodatkowo miała infekcje, więc przez to była słabsza).

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wyjście do domu :* nas wypisali dzień wcześniej niż mówili, tak z zaskoczenia i to była piękna chwila. W domu zapomniałam o całym wcześniejszym stresie.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza cudownie że Zosia tak pięknie przybiera, nie ma większego komplementu dla piersi matki karmiącej :D mam nadzieję, że uda się Wam wyjść do domu - w domu nabiera się zupełnie innej perspektywy. Co do wiotkich rączek i nóżek w trakcie spania - tak jak już dziewczyny uspokajały, myślę że to normalne, po prostu Zosia baaaardzo mocno śpi. Ale zawsze warto sprawdzić i mieć spokojną głowę, że się sprawdziło.

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas dzisiaj 11 tydzień, byłam na kontroli - wszystko w porządku. Bobo tak fikało słodko <3 mogłabym patrzeć i patrzeć... Serduszko bije jak dzwon <3 następna wizyta to prenatalne 15 czerwca :) przedstawiam mojego mini człowieczka, zdecydowanie ma dwie rączki i dwie nóżki :)
    e636d85c7a2b.jpg

    Siwulec, Lunaaa, Madzik34, Malgonia, Yoselyn82, JustynaG, Cheresta, pilik, agulineczka, sliweczka92, Patrycja20, Lunaris, Cabrera, Rucola, Izape_91, Kaczorka, summer86, Minnie89, Ania_1003, Anna Stesia, Morusek, golonat lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa cudny czlowieczek, gratuluje.

    Iza mojej krew pobierały żeby sie choc troche przebudzila na jedzenie. Takze spokojnie.
    Daj znac jak po nocy :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka, witaj w gronie mam. Od teraz będziesz się martwić różnymi sprawami poczynając od tego czy wystarczająco je, wystarczająco śpi poprzez konsystencję i wygląd kupy po zdobywanie kolejnych etapów rozwoju. Taki już nasz los :) Mam jednak nadzieję, że wyspałaś się i choć odrobinę zregenerowałaś oraz, że z Twoją cudowną córeczką wszystko w porządku i niedługo Was wypiszą.

    Jeżowa, cieszę się z dobrych wieści. A Ty nie miałaś mieć prenatalnych 19 czerwca?

    Frez, jak się masz?

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie też zapamiętałam 19 czerwca :)
    Jezowa piękny ludzik!

    Iza trzymam kciuki za szybki wypis!

    Ja dzisiaj od rana w laboratorium. Miałam zbadać przeciwciała w kierunku nietolerancji glutenu i ponowic próby wątrobowe, a zrobiłam kilka innych podstawowych badań. Jestem ciekawa jak u mnie ferrytyna, hg, b12 czy TSH.

    Moja corcia dzisiaj w nocy goraczkowala po szczepieniu. O dziwo spałam tak twardo, że to mąż mnie obudził, że mała rozpalona... od jakiegoś czasu większość nocy mamy całkiem przespanych i chyba się przyzwyczaiłam 😉 mała wciąż na piersi, od marca ja odstawiam i odstawić nie mogę 😁 Ale chyba spróbuję z początkiem lipca. Pod koniec czerwca jedziemy nad morze i wolę jeszcze usypiac ja przy cycusiu, bo wiem że szybko zaśnie ;)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecicie Wit.D dla niemowlaka? Jeszcze chyba tylko tego mi brakuje i termometru, a ze znajomych każdy poleca coś innego. Jedni mówią że najlepsza w aerozolu ze względu na łatwą aplikację, inni mówią, żeby patrzeć na skład w jakim oleju jest witaminą i już sama nie wiem...

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta pamiętam, że lamka zawsze polecała Vigantol bo to lek a nie suplement diety :)

    Tak, miałam mieć 19 ale mam 15 :) ale macie pamięć dziewczyny :D

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa kontrola OVU musi być ;) gratulacje ślicznego fikającego bobusia <3 charakter będzie po siostrze :D

    Iza wspaniale że Zosia odbija :) czekam na realcję jak po nocnej obserwacji.

    U nas trochę ciężki dzień -muszę ponarzekać bo mnie przygniotło :(
    Franek od kilku dni miał nasilony taki tik -mruga jednym okiem podnosząc przy tym kącik ust. Początkowo było to sporadycznie a w ostatnich dniach bardzo się nasiliło. Myślałam że może słabo widzi i dlatego tak mruga, on twierdził że mu w uchu piszczy i jak tak robi to mu lepiej. Miałam iść do laryngologa i okulisty ale w ciągu kilku dni to się tak nasiliło że postanowiłam pójść do neurologa, dziś na zajęciach terapii SI pani potwierdziła że koniecznie neurolog! Jestem zdołowana- zamiast lepiej to ciągle coś nowego. Od września 1 klasa i dużo zmian..., mam nadzieję że to nic strasznego...

    Jeszcze dzwoni do mnie żłobek drugiego wyboru żeby przyjść po umowę i na rozmowę. Będzie się trzeba zdeklarować niebawem a w pierwszym nic nie wiedzą i nie potrafią mi powiedzieć czy będzie miejsce bo nie wiedzą ile będzie miejsc we wrześniu... no i jak tu decyzje podjąć? (obie placówki prywatne więc deklaracja wiąże sie z kosztami)... yh.. to zdecydowanie nie mój dzień!

    Ps no i jeszcze problem stulecia- Franek zostawił w szafce w szkole zęba który mu wypadł i mówi do mnie : "ciekawe co mi wróżka zębuszka zostawi" ? oczywiście jest zakaz wstępu do szkoły... ciekawe co ta WRÓŻKA zrobi... jakieś pomysły?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • lawendowePole Autorytet
    Postów: 2991 3513

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Ps no i jeszcze problem stulecia- Franek zostawił w szafce w szkole zęba który mu wypadł i mówi do mnie : "ciekawe co mi wróżka zębuszka zostawi" ? oczywiście jest zakaz wstępu do szkoły... ciekawe co ta WRÓŻKA zrobi... jakieś pomysły?
    Spróbuj zagrać, że z racji zakazu wstępu do szkoły wróżka zębuszka zostawiła podarek na wycieraczce pod drzwiami wejściowymi ;).

    Lunaris lubi tę wiadomość

    age.png
    02.12.2022 17:32, 40+2, 3540 g., 55 cm
    Tadziu z Nami ❤

    01.20 - start starań
    05.20, 09.20 - cb
    01.21 - poronienie 7tc
    06.21 - poronienie ~9tc - T22
    pauza do 01.2022
    03.22 - (25.03. - II kreski -> 14.04. - CRL 0,8 cm ❤, YS 0,4 cm -> 28.04. - CRL 2,22 cm -> 06.05. - CRL 4,1 cm -> 16.05. - CRL 5,73, FHR 156 -> 15.06. - 147 g. -> 24.06. - 235 g. -> 13.07. - 344 g. -> 1.08. - 522 g. chłopca -> 14.09. - 1278 g. -> 05.10. - 1761 g. -> 30.11. - 3550 g.)

    PAI-1 4G homo i MTHFR 1298A>C hetero
    Kariotypy ok

    Siła🔹️Spokój🔹️Miłość

    Bądź dumny z tego co robisz, zwłaszcza, jeśli nikt inny tego nie docenia.
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris przykro mi że znowu coś wyskoczyło :( mam nadzieję, że z Franiem to nic poważnego, ale wiadomo, że człowiek się martwi... Kiedy macie wizytę u neurologa? Co do żłobka to rozumiem, że ten drugiej preferencji jest z jakiegoś powodu drugi a nie pierwszy? Dalej od domu/pracy, mniej Ci się podoba? Nie potrafię w zasadzie nic doradzić, ale wiadomo lepiej mieć miejsce w żłobku niż go nie mieć... A z ząbkiem to bym powiedziała, że Wróżka nie może wejść do szkoły, ale jak przyniesie ząbek do domu to na pewno coś przyniesie :)

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris a moze do plecaka lub w ksiazke lub zeszyt :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam że tak późno, ale myślałam że nie wyjdziemy z tego szpitala. Zoska ciągle coś marudziła, a to kupa, a to cycek, a to ulal i znowu cycek, a dzisiaj wisiała na mnie bardzo długo. Już nawet sprzetaczki się wkurzały, bo wyszliśmy dopiero koło 17! A jak wsiedliśmy do auta (do przejechania 70 km) to mała tak płakała ze nie mogłam wytrzymać. Na szczęście w bagażu miałam smoczek od Reset i Zoska najpierw go złapała a potem wypluła i już spała, ale jakbym miała z nią tak jechać wyjącą, to bym chyba sama się zwyła.

    Z malutką wszystko jest ok. Jest zdrowa :) po obserwacji nie stwierdzili, żeby coś było nie tak, dlatego mi ulzylo i nas wypisali :) a w domu czekała na nas piękna niespodzianka
    20ab08bb19c6.jpg
    Jak to zobaczyłam to się pobeczalam strasznie. Mąż jest taki kochany. A Zosia skradła jego serce :) dopiero czuje te emocje i wzruszenie. Jestem taka wdzięczna za to że dostałam ten skarb. To naprawdę coś cudownego.


    Dziewczyny mam pytanie o nawał, bo z cyckow aż mi kapie mleko i wygladam jak pamela. W szpitalu trochę odciągnęłam, bo miałam kamienie, ale piszą że najlepiej odciągać max 10 ml żeby nie pobudzić laktacji bardziej. Cycki mam twarde i muszę dzisiaj jeszcze coś z tym zrobić, bo po nocy będzie gorzej. Zoska aż tyle nie potrzebuje!

    summer86, kittinka, nowa na dzielni, Cheresta, pilik, Patrycja20, sliweczka92, Lunaris, Makino, frezyjciada, Anna Stesia, *Agape*, Kaczorka, Siwulec, Cabrera, golonat, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza możesz odciągać do uczucia ulgi :) i zbierać ten drogocenny napój <3

    Pokoik piękny, bardzo się cieszę, że wszystko w porządku z Zosią. Teraz zaczyna się prawdziwa przygoda. Powodzenia! <3

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunarisku wszystko będzie dobrze, ale sprawdzić wiadomo trzeba. A może to np od mięśni? Czasami coś z uszami się dzieje od mięśni i robią się jakieś takie dziwne rzeczy. Dawaj znać co tam. Co do wróżki to ja bym zawiła na kwarantannę ;), wróżka może zostawić wiadomość ze nie odbierze zęba później ;)

    Iza gratulacje ogromne! Weszłam specjalnie zobaczyć jak tam Zosia po nocy :). Super, ze wszystko ok. Co do nawału to ja miałam takie ogromne i twarde piersi ze mały nie mógł totalnie chwycić sutka, wiec odciafalam, ale pomogła mi bardzo mokra, zimna pieluszka po odciąganiu/karmieniu (moczyłam zimna woda i kładłam na piersi aż wchłonie ciepło). A te twarde miejsca rozgrzewała sobie nagrzanym w gorącej wodzie gorocym małym słoiczkiem :D (od razu lekko masując) i sobie te zastoje wtedy ściągałam laktatorem. Tak gdzieś w 2 dni sobie z tym nawałem poradziłam.

    Reset, miło Cię widzieć :). A Julka się według Ciebie budzi z glodu, czy coś innego ja budzi a na cycku się tylko uspokaja? A próbowałaś ja kilka razy pod rząd karmić z tego samego cycka? Coś mi chyba koleżanka wspominała ze jej tak doradczyni poradziła jak córka nie przybierała, żeby pila więcej tego dalszego, bardziej konkretnego (nie pierwszego) mleka.

    U nas dobrze. Wszyscy myślą, ze mały jest starszy niż jest taki jest dorodny :D. Zdrowy na szczęście, rozwija się, daje mi popalić w dzień i teoche nie wyrabiam z niczym, czuje ze nie ogarniam tak jak powinnam, ale najważniejszy teraz jest mały. Stwierdziłam, ze jak dobie nie ułożę priorytetów to zwariuje i tak jestem spoko mamą, kiepska gospodynią domową i bardzo słabiutkim przedsiębiorcą :P. Ale coś tam robię żeby nie wypaść z rytmu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2020, 21:47

    Lunaris, Izape_91, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris mam nadzieję, że szybko Wam się uda skonsultować Frania i uspokoić.
    Cieszę się, że Twoje wyniki lepsze!
    Co do wróżki zębuszki - napisałabym list, że obserwowała go cały dzień, widziała jak wypadł ząb i zostawia podarunek jak zwykle pod poduszką, ale prosi żeby następnym razem pamiętał i przyniósł zęba do domu bo inaczej nici z wymiany ;p tylko jakiś zgrabniej wiadomo 🙈

    Iza bardzo się cieszę, że wszystko dobrze!
    Co do nawału, możesz pic szałwię 2-3 filiżanki, poza tym bardzo delikatne masowanie, odciąganie do uczucia ulgi i zimne okłady po karmieniu (idealnie do nich sprawdza się pampers zmrożony trochę, pamiętaj tylko żeby robiąc okłady omijać sutki). Za kilka dni powinno się wszystko unormować.

    Jezowa cudowny maluszek! Achh ale się cieszę, że wszystko w porządku 😍💗

    Ja mam jakiś słabszy czas, czuję się jak słonica powoli, a tu jeszcze trzy miesiące 🙈
    Do tego ZUS ma oczywiście na wszystko czas i od marca jestem bez wypłaty (bo przez korona mają dużo wniosków i nie wyrabiają więc proszą o cierpliwość 🤬) co mnie strasznie frustruje bo wszystkie zakupy wstrzymane. Do tego podjęliśmy decyzje że musimy sprzedać moje auto i kupić większe, bo do mojego nijak nie wejdą dwa foteliki i wózek :(

    Lunaris lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano właśnie, pilik mi przypomniala, u mnie z negatywów to ZUS się przypierniczyl i nie chcą mi dać macierzyńskiego. Wszystko robią zevy mi go podważyć ale jak dla mnie nie maja podstaw wiec jak się z nimi poprzepycham papierami to powinni go w końcu uznać, no ale tez jestem bez wypłaty.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa o rany, współczuje przepychanek :( oby się szybko wyjaśniło!
    U mnie jasna sprawa, wszystko z papierami ok, Złożone w terminie, no ale co z tego... my nie możemy się z niczym spóźnić, a ich terminy nie dotyczą najwyraźniej...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki za natchnienie! Miałam pustkę w głowie ale jak zawsze- kiedy Was poczytałam to problemy same się rozwiązują (szkoda że nie wszystkie np z ZUSem... porażka :( )

    Iza wspaniale że jesteście w domu i mimo niedogodności to cudna wiadomość że masz dobrą laktację -wszystkim zawsze tego będę tak pozytywnie zazdrościła :) Jak mąż zakochany to będzie Ci służył pomocą na pewno :) miłego domkowania.

    Nowa najważniejsze że idziecie pozytywnie do przodu :) a co się nie zrobi teraz to poczeka na później ;)

    Co do żłobka to tak jak piszesz Jeżowa- pierwszy wybór bliżej domu i wydaje mi się jakiś fajniej zorganizowany i fajniejsze te Panie (przez telefon bo nie miałam okazji oceniać na lajfie), polecały go też znajome mamy. Drugi jest ciut dalej ale też nie daleko i lokal wydaje mi się mniej atrakcyjny ale najważniejsza jest opieka. Tu nie wiem nic poza netem a dla mnie to nie do końca adekwatne źródło- więcej ludzi zdecyduje sie napisać coś wrednego niż miłego. Zaplusowali tym że zaprosili na rozmowę a w pierwszym wiedzą że nic nie wiedzą :] nic, pójdę, pogadam i będę się martwić.
    Z Franiem najpierw do pediatry żeby ocenił i dał skierowanie. A żeby nie było za wesoło to jeszcze dostałam po południu informacje że mój dostawca przestaje świadczyć usługi od PIĄTKU! i żeby szukać sobie nowego dostawcy energii. No jaja jakieś! Żeby śmieszniej było licznik zapisany jest na brata takze ten... już widzę jak zgrabnie i płynnie wszystko załatwiam :D coś czuje że będzie romantyczny weekend przy świecach i bez kompa, komórek i tv :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2020, 22:23

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, a ja sie wkurzałem, że przez cały tydzień będę bez ciepłej wody ... No ale to nic w porównaniu z brakiem prądu.
    Ja bym chyba wybrała punkt, który w kryzysie potrafi lepiej sobie radzić. Skoro pierwszy jest niekonkretny to czy będziesz mogła na nim polegać później? Ale ja jestem z tych, co nie lubią ugadywania w stylu "to się dogadamy" bo to jakoś w moim przypadku roznie wychodzi. A jak ktoś konkretny - to nie ma nieporozumień.

    Pilik, Nowa współczuję zawirowań z zusem. Mi wypłaca pracodawca w imieniu zusu więc zawsze mam wszystko na czas. A nawet jak się coś nie zgadza to wystarczy e-mail/telefon i sprawa załatwiona/wyjaśniona.

    Pilik, my na wyjazdy zabieraliśmy chustę :) bo gondola zajmowała cały bagażnik. Samochodu też będziemy szukac w trakcie lub pod koniec macierzyńskiego bo patrząc na użytkowanie auta do tej pory to szkoda by przez rok praktycznie stało.

    Nowa, słyszałam że ten podział na mleko pierwszej i drugiej fazy to mit. Mleko oczywiście zmienia skład że względu na porę dnia/roku/wiek dziecka (nie mam pojęcia skąd cycki wiedzą jakie mleko produkować dla tandemu).

    Iza, ściągaj do uczucia ulgi a nie na ml. :) No chyba, że mały ssak wystarczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2020, 23:13

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
‹‹ 3743 3744 3745 3746 3747 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ