X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 7 lipca 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba znowu Lunaris musi coś napisać, żeby był odzew ;)

    Justyna, Jezowa, Admiralka, Rucola, Cabrera, Frez jak tam Wasze samopoczucie? W tym roku póki co upały nie dokuczaja także chociaż pod tym kątem macie ok.
    Kiedy jakieś wizyty? 🙂

    pilik, Lunaris, frezyjciada lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 lipca 2020, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka ja cały czas jestem, podczytuję. Upały nie daja mi w kość, ale pierwszy trymestr mnie wykańcza. jadę na oparach, do pracy musze chodzić bo jestem na dg. Nie chcę narzekać, ale marzę już o sierpniu, naprawdę...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 7 lipca 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja muszę się pochwalić, bo (chyba) udało się nam odsmoczkować Hanie. W niedzielę rano eMek powiedział Hani, że smoczki się zużyty i trzeba wyrzucić, s ona się zgodziła. Sam wtedy nie wiedział co mówi, no ale słowo się rzekło i od tamtej pory nie ma smoka. Hania używała smoka na drzemkę, do spania na noc i w aucie. Teraz to w ogóle nie dostaje i daje radę bez problemu. Usypia ja drzemki, na noc też, tylko czasem dłużej to trwa, bo gada jak najęta 😅 A jeszcze kilka dni temu rozmawiałam z Mi, że przydałoby się odsmoczkowac, ale nie mam na to siły teraz 🙈 generalnie cały pomysł wyszedł od tego, ze wypadało już smoczki wymienić na nowe, ale trochę szkoda było kasy, skoro myśleliśmy o odsmoczkowaniu 🤣

    agulineczka, Kaczorka, Rucola, Minnie89, pilik, frezyjciada, Lunaris, JustynaG lubią tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka, u mnie dobrze, w piątek (przed tygodniowym wyjazdem nad morze 😊) idę zobaczyć, czy jest serduszko 🙏

    Na razie na szczęście ustawiłam sobie suwaczek 😊

    sliweczka92, agulineczka, pilik, frezyjciada, Kaczorka, Rucola, Lunaris, JustynaG, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 lipca 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps cos piszę :D urwałam sięna MAZURY !!!!! <3 <3 <3 bez dzieci i chłopa! ale już wróciłam ;) i nadrabiam od 2 lipca

    pilik, Cabrera, sliweczka92, frezyjciada, JustynaG, summer86, Kaczorka, Flowwer lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 7 lipca 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Ps cos piszę :D urwałam sięna MAZURY !!!!! <3 <3 <3 bez dzieci i chłopa! ale już wróciłam ;) i nadrabiam od 2 lipca
    Wrzuć przepis na sprzedanie dzieci i męża 🙏
    Tak bardzo zazdraszczam!

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 lipca 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka ma 30 urodziny :D a Ciastek ma wyrzuty że go ciągle nie ma bo widzi że jestem zmęczona więc sob i nd on siedział ze Stasiem a pon i wt mama, Franek u swojego taty także udało się fartem :P było cuuudnie, fota jutro!

    sliweczka92, pilik, frezyjciada, JustynaG, summer86, Kaczorka, Cabrera lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2020, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam wizytę to dam znać ;) ogólnie czuję się w kratkę, im mniej myślę, tym lepiej psychicznie, ale żeby nie myśleć zajmuje się czymś bardziej fizycznym, więc potem gorzej fizycznie 🤦 no ale coś za coś. Ten mój prawie dwulatek doprowadza mnie do granic wytrzymałości psychicznej, ale to raczej standard. Lokator w brzuszku od czasu do czasu daje o sobie znać, ale nie jest jakoś mocno dokazujacy jak na razie 😉 noooo i nadal nie ma imienia 🙃 Starszak to już taki rezolutny przedszkolak, można sobie z nim porozmawiać, pobawić się bardziej produktywnie, taki mały mężczyzna. Kocha samoloty i kwiaty, więc mam pod dostatkiem mleczy w wazonie😆
    a przy okazji pytanie do mam wielopielo! W co celować dla noworodzia? Czego i ile potrzeba? Jakaś instrukcja, wiecie jak chłop krowie na rowie? Od razu zaznaczam, że nie mam suszarki bębnowej, a pranie robię najdalej co dwa dni. Noooooo i budżetowo, wiadomo!
    I jeszcze jedno przemyślenie. Chłopcy to są zawsze dyskryminowani, nawet przeglądając grupy pieluszkowe, bazarki itd. to większość jest pieluch typowo dla dziewczynek 😭w durnym Pepco więcej ubrań dla dziewuszek, niż chłopców.... Nie fair! Stanowczo!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2020, 23:59

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 lipca 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak Frez! Dla dziewczynek jest dużo więcej i dużo ładniej. Niestety z czasem się to nie zmienia- nawet dla starszaków wszystko w Marvela albo inne straszydła- zero inwencji i wyobraźni u produkujących. Ewentualnie granat błękit zieleń bez nadruku. Ciężko. Czasem jakaś fajna seria w Pepko ale jakościowo wiadomo- 4 prania, 3 razy podwórko i szkoła i do kosza. Ale czego tu od chłopców wymagać :D

    U nas też zaczyna się bunt 2 latka albo mój młodszy ma trudniejszy charakter :p o ile ze starszym nie było problemu bo wszystko dało się wytłumaczyć albo odwrócić uwagę tak ten egzemplarz jak nie postawi na swoim to żyć nie może! Ja dostaję szewskiej pasji ale cóż ... jakoś trzeba to przetrwać ;) odliczam do września i startu żłobka

    Udało mi się urwać na MAzury z koleżankami. 4 dni w tym 2 w podróży ale i tak super jak można naładować baterie :) szkoda że tak rzadko. Umówiłyśmy się że wszystkie nasze okrągłe urodziny spędzamy na wyjeździe. To najlepszy prezent jaki można sobie zrobić będąc 24h/dobę z dziećmi lub w pracy.
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 19:50

    sliweczka92, frezyjciada, JustynaG, pilik, Kaczorka, veritaa, Cheresta, Minnie89, summer86, Rucola, Lusesita, agulineczka, Yoselyn82, Flowwer, Cabrera lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola w sierpniu przechodzisz na zwolnienie? Czy masz nadzieję na poprawę samopoczucia?
    Współczuję tych początków i to w pracy...!

    Lunaris wciąż nie mogę się nadziwić jak pięknie i młodo wyglądasz! Cudownie, że udało Ci się wyrwać, to musi być piękna odmiana!

    Frez na początek i budżetowo to ja bym poleciła tetrę i wełniane gatki :) powiedzmy 25 sztuk tetry, ze dwa/trzy snappi i 3/4 pary gatek. To jest taka wersja super minimum, jak ogarniesz i polubisz tetrę to taki zestaw spokojnie wystarczy. Jakbyś myślała o innych systemach albo chciała szczegółów czy dopytać o cokolwiek... czy byłabyś zainteresowana zakupem używek to pisz! Mój pewnie wyrośnie z nb akurat jak Twój do nich dorośnie 🤔
    Ja będę przygotowywać wyprawkę właśnie tetra, formowanki, gatki i otulacze wełniane. Muszę się tylko zebrać w sobie i w końcu uszyc...! 🙈
    Noo ale jakbyś cokolwiek to złap mnie na insta czy fb i pisz śmiało

    Lunaris lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 8 lipca 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez jak po wizycie?

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ciągle wyglądasz jak nastolatka! Też chciałabym mieć taką ładną buźkę 😍

    Pilik ja tej wełny się boję!🙈 W ogóle się boję, że nie podołam 😱 ale ilość śmieci jakie generujemy jako rodzina straaaaaasznie mnie przeraża 😭 stąd pomysł wielopielo.... Tak przeglądam te bazarki, mam parę rzeczy na oku, tak myślę, żeby kupić wszystkiego po trochu, sprawdzić co nam podpasuje? Dlatego tyle wcześniej się zabieram za to... Aczkolwiek no czuję się głupia całkiem. Im więcej czytam, tym gorzej nic nie wiem, gubię się co z czym do czego etc. Przydało by się takie wyjaśnienie jak chłop krowie na rowie 😂 tym bardziej kiedy mój mózg jest wielkości mózgu wróbelka 🙊🤣 W otoczeniu mam jedną mamę wielopielo, ale one zaczęły jak mała miała rok, jadą tylko tetra plus pul, więc nie wiele idzie się dowiedzieć. Tym bardziej jeśli chodzi o wielopielo noworodzia 🤷

    Apropo noworodzia, maluszek ma się dobrze, waży 960g. Ponoć git, bo na 27 tc powinien ważyć min1kg, a jak dziś 26+4. Ogólnie to czuję się jak słoń, tyje jak słoń, wyglądam jak słoń. No fatalnie 🤦 w miesiąc przytyłam 5 kg, razem mam już 9 na plusie i to mnie przeraża. Bo wiem, że do końca jeszcze sporo przybiore, a po drugiej ciąży dużo ciężej było mi pozbyć się nadmiaru kg, to teraz aż boję się pomyśleć. Źle się ze sobą czuję, ze swoim wyglądem 😞 Do tego oczywiście anemia, niby tragedii nie ma, bo zacne 10 na liczniku, ale po miesiącu brania tabsow powinno być lepiej. No i straszą mnie, że jak spadnie do 8, to czeka mnie leżaczek w szpitalu 🙊 także jest ok, aczkolwiek mogłoby być lepiej 🤷 mały człowiek nadal siedzi nogami w moim pęcherzu, więc nocne wędrówki do WC stały się codziennością. Nie działa na niego żadne hopsa hopsa, cha-cha, salsa, cukiereczki, ma w du* to, że matka chciałaby buziaka zobaczyć i leży twarzą do kręgosłupa. Więc znając życie będzie podobny do ojca, bo on też stroniący od fotografii 😅 kolejna wizyta za miesiąc, tzn kolejna to na NFZ w poniedziałek, ale tych nie liczę, bo tam nawet USG nie ma, sprawdzenie wyników, skierowanie na kolejne badania i następny 🤷

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2020, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez nie ma się co bać wełny :) Przy noworodziu dla mnie była łatwiejsza i przyjemniejsza. No i budżetowa 😂 możesz też podejść na luzie i po prostu na początku sobie nie wbijać w głowę że musi być wielo i próbować chociaż pół na pół i zobaczysz co będzie. Możesz też kupić kilka tetr i gatek dwie pary i zamówić już termin w pieluchotece, dostaniesz pakę nb na testy, tam wszystkie systemy i będziesz mogła zobaczyć czy i co Wam pasuje. Są pieluchoteki wysyłkowe, więc nie powinnaś mieć z tym problemu tylko pewnie musisz się niedługo zapisać do kolejki.
    Przykro mi, że anemia :(
    Ja na wagę wolę nie wchodzić... całe szczęście wizualnie to wszystko mi póki co w brzuch i cyce poszło (taaak, kolejny przeskok rozmiarowy, właśnie musiałam zamówić biustonosze 🤦🏼‍♀️ Z 75d sprzed ciąży obu mam aktualnie 75f/g /80e... taka mała różnica.)

    Aaa apropo - na esotiq promocja! Przy zakupach od 250zl wzwyż zniżka -60% na kod S60

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 9 lipca 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik od sierpnia liczę na lepsze samopoczucie, w końcu drugi trymestr się zacznie ;) a pracować z założenia planuję do końca października, chyba, ze będą jakieś przeciwskazania do pracy, ale to będe na bieżąco konsultować z lekarzem.
    Co do wielopielo to byłam pewna, że drugie dziecko zaczynamy wielopieluchowac od początku, ale przy dwójce dzieci i braku suszarki bębnowej mieszkająć na 48m2 entuzjazm mi opada. Czekam na prenatalne. jesli z dzieciaczkami będzie wszystko dobrze a mam ogromną nadzieję, że tak będzie to będę się poważnie zastanawiać nad przemeblowaniem łazienki i próbą wciśnięcia tam suszarki... jeśli się nie uda to niestety poczatki będą na jedno ale w miarę spadku ilości zuzywanych pieluch na pewno będę dorzucać wielo. Mam niezłą Lewkową kolekcję około 40tu sztuk w rozmiarze OS więc prędzej czy później przejdziemy i na wielopielo.
    Frez jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, ze Ty źle wyglądasz ;)
    Ja póki co mam około 2kg+ ale brzuch mam bardzo widoczny. Zresztą z Małym od razu mi też się powiększał, więc u mnie to chyba taki standard ;)
    Ja powoli odliczam dni do prenatalnych, jeszcze 2 tyg. i jeden dzień i wiadomo, im bliżej, tym niepokój jest większy....
    Cabrera piękny masz suwaczek! Pisz nam na bieżąco co tam u najmłodszego na wątku ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 9 lipca 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, Ty chudzino! Nie przejmuj się wagą, z pewnością nadal jesteś szczuplak. Dawaj fotę to zaraz sprawdzimy :)

    Pilik, kupiłam suszarkę i mogłabym teraz nawet pieluchowac od urodzenia ale ... Jakoś mam obawy czy podołam więc jakbyś chciała sprzedawać wyprawkę to daj znac, może wtedy się zdecyduje ;)

    Zostawiam na chwilę odrobinę nas :) Podczytuje Was stałe ale nie zawsze mam siły odpisywać. W dzień korzystam z drzemek Ani i staram się wtedy też ładować akumulator.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2020, 19:35

    Yoselyn82, Kaczorka, pilik, agulineczka, frezyjciada, Lunaaa, Rucola, veritaa, sliweczka92, Cabrera, Lunaris, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 9 lipca 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, my już od wczoraj jesteśmy w komplecie! Wrócę ze szczegółami, mały się pospieszył 😀

    Yoselyn82, summer86, JustynaG, agulineczka, pilik, Cheresta, frezyjciada, Lunaaa, Minnie89, Jeżowa, Rucola, veritaa, sliweczka92, Flowwer, Cabrera, Kaczorka, Lunaris, Jedna_z_Wielu, Malgonia, Lena21 lubią tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 9 lipca 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka gratulacje!!!!!! 💗💗💗 Ale niespodziankę zrobiłaś :)
    Czekamy na informacje!

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 lipca 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    admiralka wrote:
    Dziewczyny, my już od wczoraj jesteśmy w komplecie! Wrócę ze szczegółami, mały się pospieszył 😀

    Wielkie gratulacje. Witamy na świecie maluszka! Zdrówka dla was ♥️🥰

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 lipca 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane , wiem że nie mój dział, ale patrzyłam na dinki i mało Was tam. Pomożecie? Ja juz przestalam byc w temacie to nie wiem. Jakie są szanse na powodzenie przy wynikach : prog 1,72 beta 8 po dwóch dniach : prog 0,58 a beta 18,50

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 17:20

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna na chwilę obecną 67kg to do chudziny to mi daleko 🤦nie mam żadnych aktualnych zdjęć, może w niedzielę coś nadrobię. Ty to jesteś jak przecinek! A Anula jakie włosy już ma długie! 😱 Śliczne dziewczę 😍

    Rucola podziwiam, że dajesz radę pracować, przy fatalnym samopoczuciu... Silna babeczka z Ciebie! Oby szybko przyszła poprawa💪 i nieustannie trzymam kciuki za maluszki❤️

    Cabrerka a Ty jak się czujesz?

    Pilik dzięki za pomysł z pieluchoteką! Zaraz zerknę na FB poszukam. Nie wpadłam na to! 🤦

    Admiralka ale niespodzianka! Czekamy na informacje!❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 20:09

‹‹ 3760 3761 3762 3763 3764 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ